• McBlacky

    tak se přiznejte, kdo se nechal na zítra zlákat na tradiční polet po brdech?

    0 0
    • Smazaný účet  

      mám málo najeto, využiju hezký dny a budu drtit silnici

      0 0
      • marios  

        Já právě z důvodů najíždění jarních km uvažuju, že bych tam přijel na kole, ale bojím se těch cestou z5 už budu dost hotovej. Ale je na to celej den.

        0 0
        • Palos  

          :) taky si to chci dát na těžko z Krče ráno 20km příprava a zpět už to snad nějak vydržím..

          0 0
        • Palos  

          i když teď koukám, od tebe to bude asi štreka trochu jiná..

          0 0
    • kolda  

      preci se nebudu unavovat pred kultovnim mistrovstvim vesmiru v MTBO Lost in Prague..

      0 0
    • Palos  

      Jedu, ale bude to masovka jak prase, dám to asi tréninkově, Nevíš, jak moc se změnila trasa, jek se kdysi ještě jezdilo těch 65km?. Tu starou mapu nemůžu nějak najít. Jestli to nebylo lepší, když to nebylo KPŽ? :)

      0 0
      • Smazaný účet  

        všechno bylo lepší, když to nebylo KPŽ :-(

        0 0
        • Ondry  

          Není to nic pro ani proti, ale nedělají to proto aby si lidi parádně za bikovali a kdyby náhodou chtěli udělat parádní bikovou trať, tak nemaj nárok, nacpi 1000 lidí do trošku technickýho singlu a je s jízdou na 15–30minut konec.

          Nakonec to skončí tak, že na každej závod bude jezdit 2000 lidí na fullech 29´´ a pojede se 30km po asfaltu, startovný bude samozřejmě poroste nepřímou úměrou k délce trati.

          ps: jezdím kolo o život

          0 0
      • McBlacky  

        je to trochu jiný závody nyní. Dřív jsi vyjel ten asfaltovej krpál a měj jsi to v kapse. Nyní je před cílem ještě Babka a to prověří jak moc se šetří síly a také úvodní kopec je nyní rozdělen na dva kusy s tím, že závěr je docela ostrý.

        Ve finále to je nyní určitě lehčí a kratší, chybí sjezd k brdlavce a následný krpál, což bylo místo kde se vytvořila selekce před druhou částí trasy a ani se nejedou „rovinka“ nad Jelení palouky.

        nejdřív jsem si myslel, že změna zničí charakteristiku závodu, ve finále mi to ale ani nevadí. V půlce je sice dlouhý asfalt mírně do kopce, ale zase je to dobré místo na občerstvení, skoro lepší než dříve usek po silnici směrem na Babu.

        0 0
        • marios  

          Ta druhá část úvodního kopce vypadá podle grafu krutě- na 1km o cca 200m, ještěže je sucho, jinak by to asi nešlo vyjet, ale neznám to.

          0 0
          • McBlacky  

            no i za sucha to drtivá většina jde pěšky. Já tak 50/50 poslední úsek je opravdu prudký a když se ti tam motají lidi, navíc tam přijedeš už slušně v červeným :)

            0 0
            • marios  

              Před 3–4 rokama bylo prej bahno, a vyjel to jen pionýr 29 Zerzy. Ten už bohužel pověsil bike na hřebík a jezdí motokros.

              0 0
          • Jarman  

            Jj, ta druhá část je slušnej utahovák:-). Nicméně by se dal vyjet, kdyby tam nebyli ti masy:-)

            0 0
    • karliner  

      Hergot, špatně jsem hlasoval, mělo být 4…

      0 0
    • Jarman  

      Nechal jsem se zlákat, jedu již potřetí. Minulý týden jsem si to byl projet a byla to paráda, nikde jsem nemusel tlačit (do kopce ani z kopce), což teď s tou masou lidí bude problém. Minulý rok bylo méně přihlášených lidí než letos, takže očekávám ještě větší masakr. Nemít vyjeté startovní číslo, tak do toho nikdy nejdu!!

      0 0
      • Smazaný účet  

        esli máš vyjetou pozici, tak to ještě jde…ale jak jsi víc vzadu, tak se to zaseká už jak se v tom prvním stoupání sjede z tý šotolinovky na takovou tu užší cestu pod borovicema…pak to jde prakticky až ke sjezdu v cca půlce závodu, tam občas někdo kotví, občas někdo zas jede „hlava nehlava“ a ohrožuje ostatní, no zvěř :-( pak už to je až do konce většinou v pohodě…

        0 0
        • Jarman  

          Jojo tohle znám z prvního ročníku Kolopro kdy jsem měl startovní číslo kolem 900. Teď mám 351 (taky žádná sláva), ale alespoñ něco. Nicméně v tom místě co popisuješ, tlačím taky, jelikož je tam vždy spoustu lidí, co to technicky nezvládnou a zastaví to..

          0 0
      • McBlacky  

        Zrovna Brdy mají super rozřazovací první kopec. Dá se předjet stovky lidí.

        Vyjeté číslo dost favorizuje závodníky co jezdí KPŽ. Kdo jede jen jeden závod za rok, musí se smířit s tím, že pojede chvost, nebo škemrat o wildcard – tu ale na KPŽ leckdy nedostane ani velmi dobrý sportovec.

        Já jsem v té malé skupince, která z tohoto přístupu benefituje nejvíc (B39), ale je jasný, že pro většinu závodníků jsou Brdy masovka se vším co s tím souvisí.

        0 0
        • Palos  

          Teda já nemám vyjeto vůbec nic, ale doufám, že se alespoň v druhý vlně trochu procpu na startu, zrovna ten první kopec bych si dal docela rád poctivě.

          0 0
          • Smazaný účet  

            pokud ten první kopec pojedeš jen trochu slušně, tak předjedeš mrtě lidí…pak se s tím už moc dělat nedá, až pak v těch pár kopcích ve druhý půlce, tam už někteří odpadají :-)

            0 0
          • Jarman  

            Já jsem krapet skeptickej k tomu kolik lidí se dá v tom prvním stoupání předjet. Valí se tam taková masa lidí, že pokud předjíždíš po 10 lidech, tak to musíš dost prasit:-((

            Spíš si myslím, že se dá předjíždět v druhé polovině, kdy lidé co to napálili odpadají…

            0 0
        • marios  

          Hm.. tak z mě tedy předjedou stovky lidí, já ty na ty ostrý starty a krátký tratě moc nejsem. Mě vždycky sedne až poslední kopec na trati, ať už je na 90, nebo 240 km.

          0 0
        • ¨MZ  

          hm, o divokou kartu jsem taky zkusil prosit, ale smůla :-( Koeficient mám na hovno, protože poslední závod, ze kterýho mi to počítaj, byl Drásal 2010, a tam jsem dojel do cíle jenom pro čárku za účast, u Rusavy jsem seděl 10 minut na mezi a přemýšlel, jestli to vezmu po asfaltu k autu :-)

          Takže to s číslem 350 bude asi sranda, ale jestli se dají předjet stovky lidí v úvodu, tak se snad k Hynkovi a Boudnému dostanu :-D

          0 0
    • tonik666  

      Jak jsem psal už jinde, budu singlit z poslední vlny. Už se na ten experiment teším :)

      0 0
      • marios  

        Respect

        0 0
      • Smazaný účet  

        foťák a pevný nervy

        na focení budeš mít čas a pevný nervy budeš potřebovat :-)

        0 0
      • Rubi  

        tak to tu pak po zavode napis jak to slo :)

        0 0
      • McBlacky  

        turistický experiment :)

        0 0
        • tonik666  

          Proti tobě jedu turisticky na libovolném kole.

          Musím dojet líp jak 80% lidí, abych dal zapravdu Medunce :)

          0 0
      • Ondry  

        to bude na sandály s kuframa :) ale taky bych si to někdy zkusil na to svoje pošramocený ego :)

        0 0
      • nitraq  

        Jak si nakonec dopadl? Všimnul jsem si tě v cíli a naživo to kolo vypadá hezky. A přítelkyně nechápala jak si to dokázal:D

        0 0
        • tonik666  

          Doplácal jsem se tam za 3:11, 362. místo.

          Celkově to šlo. V cíli jsem nemohl chodit jak jsem měl stehna v křeči a jen jsem se dobelhal do stínu abych to protáhnul. No nejhorší bylo, že ty lidi, které jsem v klidu v kopci předjel mi pak ujeli po rovině a já s tím nemohl nic dělat, aneb nejhrorší je lehce drncavá šotolina mírně z kopce.

          0 0
          • kolda  

            porad nemuzu pochopit smysl jezdeni na podobny akce na singlu, zvlast kdyz mas doma na zavodeni nepomerne vhodnejsi kolo.

            0 0
            • tonik666  

              Chtel jsem si to zkusit, no :)

              Na terénní pasáže je to hrozně příjemný kolo (když pominu, že drcná). Neřešíš řazení a můžeš se plně soustředit na terén.

              A příště pojedu na Epicu, přecejen z kopce jde jet rychleji.

              0 0
              • Rulfino  

                Jo tak to jsi byl ty s tím singlspeedem, několikrát jsem tě míjel :-))) aby si pak dojel o 2 minuty dřív než já :-))) jsem poslední kilák drandil jen po ráfku.

                0 0
                • tonik666  

                  Taky jsem tě viděl, někde těsně před cílem do mírného kopečka po ráfku :)

                  0 0
    • JakeF  

      B89 :). Konečně si to snad jednou užiju bez tlačenice v prvním kopci…

      0 0
      • marios  

        B105, chybělo pár setin bodu, ale jedu se kochat a hlavně potrénovat na další podujatia

        0 0
        • JakeF  

          Tak to je ale stejná vlna, ne?

          0 0
          • Ondry  

            Budeš se rvát o lajnu? jestli tě mám jít 3/4 hodiny před startem pozdravit? :)

            0 0
            • JakeF  

              Tak nějak rozumně, moc vzadu bejt nechci… Odkud startuješ ty?

              0 0
              • Ondry  

                Měl jsem kliku, vlezl jsem se do první, celkem zázrak když se podívám na tu startovku :)

                Nevím jak to bude tady, ale tu 3/4 až 1/2 hodinu před startem to chce začít kroužit kolem svýho bloku, pěkně si opřít kolo někam k zábradlí a jít se projít.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  to bych nedělal, bys taky mohl běžet pěšky…

                  0 0
                  • Ondry  

                    to jo, ale spíš jsem měl na mysli jít se protáhnout a ne že půjdeš dom zkontrolovat jestli si nenechal zaplej plyn, na kole o život chcát jedině, jak silničář aby si ho někdo nevratně nevypůjčil když jsi v toytoyce

                    0 0
                • McBlacky  

                  takže budeš 10 minut před startem popíjet v civilu pivko, ležérně opřený o hrazení 2. bloku?

                  0 0
                  • Ondry  

                    no já ne, ale jinak bych to tak nějak plus mínus udělal

                    0 0
                    • McBlacky  

                      dopiješ pivo, převlíknout a šup do první brázdy – 10 minut je akorát :)

                      0 0
          • marios  

            Ne-51–100,101–200 je rozdělený, alespoň vloni to tak bylo

            0 0
        • Rubi  

          113 :-/ bohuzel az 3. vlna

          0 0
    • SELMIRA  

      letos asi nééé

      Musim opravovat pískoviště! Slíbila jsem šelmířátkům…

      Bo jsem netušila, že se to jede už takhle.

      :o(

      0 0
      • Smazaný účet  

        no, ale příští rok bys to mohla dát s vozejkem :-) a za pár let obráceně – šelmířátka na bajcích a ty se povezeš zadarmo :-)

        0 0
      • Smazaný účet  

        Pch! To já se na děti nevymlouvám. Naférovku přiznám, že na to nemám kondici. :o)

        Ale zas v neděli či pondělí hodlám zdolat Lovoš, heč!

        0 0
        • Zlatka  

          Jo Lovoš, od té doby co si tam Parduba a ještě jeden s 29er natřel ciferník cestou dolů je Lovoš zapovězený. Kopec vzpomínek, řeky slz.. :(

          0 0
    • Zlatka  

      Nevím jestli pojedu, nejspíše ne, neb bych v tom prvním kopci asi vypustila duši.

      0 0
    • Schuminier  

      Já se zítra taky postavím na start. Tahle trať mi sice vůbec nesedí, na mě jsou tam moc prudký kopce a hlavně šíleně moc kořenů, ale na projížďku je moc moc pěkná. Takhle z úvodu sezony je to neskutečně náročnej okruh. Ono kdekoliv, kde se můj výsledný čas pomalu blíží ke 3 hodinám, není žádná prdel:-). Ve středu jsem si ho byl celý projet a kupodivu je trasa suchá až na pár míst. Zítra bude vyschlá kompletně! Jediný, čeho se bojím, že si kolem 200. místa sjezdíky moc nevychutnám, snad se to pořádně roztrhá!

      0 0
      • Smazaný účet  

        už máš lepší kolo? pak by ti ty kořeny zas tak vadit neměly :-)

        0 0
        • Schuminier  

          Nový kolo už mám, čerstvě, a právě proto na něm ještě tento závod nepojedu, protože na těch krvelačných kořenech se může přihodit ledacos:-)

          0 0
      • tonik666  

        Hehehe, náročný jo? To je hodně subjektivní.

        0 0
    • JakeF  

      Tak jak jste si to užili? To vedro bylo ubíjející, chvíli po závodě jsem nevěděl, jestli mám dřív zvracet nebo omdlít, naštěstí se to obešlo bez obojího, ale nechybělo moc…

      Jinak závod celkem fajn, i když první kopec dost bolel, povedlo se mi to rozjet a postupně vylepšovat svojí pozici. Na mezičase 45., odkud se mi ještě povedlo 2 lidi v závěrečným sjezdu předjet a udělat si slušnej náskok, bohužel pod ním jsem zjistil, že jsem někde na něm nechal řetěz a poslední úsek jsem si musel dokoloběžkovat a doběhnout, takže v cíli až 55.

      0 0
      • johnny_B1  

        Vedro bylo opravdu slušné. Měl jsem po závodě v plánu cestu do Prahy na kole, ale v cíli mi bylo tak blbě, že jsem byl rád, že jsem dojel na vlak do Dobřichovic :-)

        0 0
      • skorpion  

        Nastastie som zvolil trasu 33km. 55-tku by som asi neprezil. To teplo bolo vazne neskutocne. Musel som trochu setrit vodou, aby mi vydrzala celu dlzku a to som jej mal 1,5 litra. Ten prvy kopec stal litre potu, ale horsi mi pripadal ten druhy – cez sutre. Umiestnenie ziadna slava, ale hlavne, ze som si makol :)

        0 0
      • McBlacky  

        rychlospojky forever :)

        I přes kolobrdnu solidní výkon. Nebyl jsi sám, kdo měl v cíli dost. Já za závod vypil jen sedmičku -na víc nebyl čas- a motal jsem se v cíli slušně.

        0 0
        • JakeF  

          To byla právě 1090ka se spojkou ;-). Ale možná to byla moje chyba, blbě jsem ho provlík přehazkou, jak jsem to stavěl ve spěchu a pak jsem ho musel roznejtovat, protože spojka už povolit nechtěla… Přemejšlim, jestli tam teď dát Shimano 74ku, kde jsem s nýtováním problémy neměl nebo 1050ku, která nemá dutý čepy a třeba to díky tomu půjde taky v pohodě…

          Proč sis na občerstvovačkách nebral flašky? Já jí na první ani neodhazoval a dal se zbytkem pití do dresu, na druhý už jen na napití. Takže celkově tak 1,5l a stejně jsem toho měl dost… S 0,7l bych to asi fakt neustál.

          0 0
          • tonik666  

            To je diletantismus :D:D:D

            0 0
          • McBlacky  

            já měl na obrátce Jirku a on mi i podal plnej bidon. Akorát že já neměl čas pít :) nebo jsem byl v takový smrti, že bych se tím udusil.

            0 0
      • Ondry  

        Skoro jsem se nevlezl do stovky, výkonnost roku 2008, což by mě tak nesralo kdybych neměl natrenovaný o jednu nulu víc než právě ten rok, navíc jsem zlomil špici takže budu muset sundat galusku, skvělý.

        No nic najdu si novou náplň života, něco smysluplnějšího třeba sednu do křesla a počkám na smrt.

        ps: asi jsem viděl tvůj řetěz

        0 0
        • McBlacky  

          jsem tě možná viděl se rozjíždět, jestli jsi měl 48 číslo.

          0 0
          • Ondry  

            jj naneštěstí jsem to byl já, no tak jsem si to zase zkusil v prvním koridoru a zase jsem si dokázal, že tam nepatřím, no tak se vrátím tam kam patřím, někomu je prostě souzenej neúspěch

            0 0
        • Rubi  

          tak to sme se mozna potkali, ja dojel zkusene 96. :-/ jsem totalne vytuhl v tom kopci za 2 obcerstvovackou, ale aspon si muzu rict ze jsem dojel lepe nez moje startovni cislo, navic prvni zavod v tomto roce, kde jsem nepichl, notubes drzelo

          0 0
          • Rubi  

            jo a jeste takova perlicka – od startu az do cile mi valila z nosu krev, takze drzka komplet cela zalepena od krve, rukavice, dres, ruce, nohy taky :D z kopce se to adrenalinem zastavilo a do kopce se to vzdycky zase rozteklo :D

            0 0
            • Smazaný účet  

              tos musel bejt v cíli tak aspoň mínus 4 litry, ne? :-)

              0 0
              • Rubi  

                adrenalinem z kopce se to zastavovalo, ale do kopce to chcalo slusne :D zas tam sou jenom zilky, ale od krve bylo vsecko :D

                0 0
        • JakeF  

          Jeden závod sezónu nedělá… Byl jsi jen 2 místa za klukem, co jsme s ním párkrát závodili o bednu na Galaxy a tuším nějakej míň obsazenej závod vyhrál na krátký i celkově…

          Já si právě řikal, jestli jsi neměl třeba defekt, jak jsme se tam ještě s někým trhli před tím kořenitým singlem, tak jsem čekal, že nás na fullu a galuskách v pohodě dojedeš.

          0 0
          • Ondry  

            Předpokládám že ten kluk taky nebyl v pohodě nevím co mi bylo, pocity byly všelijaký, ale v normálním stavu bych se předjel kdybych šlapal jednou nohou.

            Každopádně aby to neznělo, že se jen a jen vymlouvám tak ti gratuluju k tomu že jsi mě rozmrdal jak farář šestiletýho kluka :)

            0 0
            • JakeF  

              Vtipný přirovnání :D. Mi to zas příště vrátíš…

              0 0
              • Ondry  

                Aspoň něco jsem dokázal vymyslet zvrácený přirovnání :)

                A ještě k tomu že jeden závod nedělá celou sezónu, tak pro mě to byl rozřazovací závod takže i jeden závod udělá celou sezónu :/

                0 0
                • JakeF  

                  V čem rozřazovací? Jako v týmu nebo co se týče startovní pozice? Mě to až překvapilo, jak se některý lidi zvládnou na startu probojovat. Právě ten kluk z Galaxy startoval cca 40 míst za mnou a kousek za tunelem byl vedle mě. A to já taky pár lidí předjel, i když trochu mě zas zbrzdil ten, jak tam spadnul.

                  0 0
                  • Ondry  

                    v tymu

                    0 0
                    • JakeF  

                      To máte ve spořce i u hobby závodníků fakt takový podmínky, že se to vyplatí kvůli tomu hrotit? Když se chce, tak se dá jezdit i bez týmu nebo s minimální podporou :).

                      0 0
      • nitraq  

        Jeden řetěz jsem potkal ve sjezdu od dolního kraje lesa k tunýlku pod tratí, nebyl to třeba ten tvůj?

        Já jel s přítelkyní a kamarádem fitness trasu. Obě stoupání jsme jeli s ní a až na hřebeni jsme se rozdělili a závodili s kamarádem mezi sebou. Trochu blbý bylo to, že já s časem 1:26 jsem dojížděl posledních asi 5 km společně s borcema z dlouhý, co dojížděli okolo času 2:20 – 2:30, takže každou chvíli jsem někomu uhejbal. Mě to nevadilo, s tím jsem počítal, ale ty závodníci z toho byli asi trochu rozčarovaný a některý i rozčilený. Po projetí tunýlkem jsem se pořád ohlížel kde je kamarád aby mě nedojel a pro jistotu jsem ještě přidal, takže celou cestu podél vody a do cíle tep 190 – 200 (v jednu chvíli mi to ukázalo 206, je to vůbec možný?:D). Přítelkyně nakonec čas 1:35 a spokojená. Jen ji štvalo, že jejich kategorii vyhrála 12letá holka:D

        0 0
        • skorpion  

          z toho nech si nic nerobi. Nas vsetkych na 33km natrel nejaky 15-rocny fagan :D (bez urazky)

          0 0
      • marios  

        Jak to klucí děláte, že jedete takhle rychle?

        Ten první kopec bylo fakt hrozný peklo, potom vedro , ale od obrátky jsem si to už jen užíval, všechny sjezdíky sám, nebo ke konci za Pepou Souškem, což bylo ještě lepší.

        Za povšimnutí ve výsledcích stojí top20 17l. Honzíka Vastla, z toho kluka by něco mohlo bejt.

        0 0
        • McBlacky  

          co my, ale na obrátce trati, kdy jsem měl ujeto něco kolem 65minut naší dvojce na 31–32 fleku hlásili ztrátu 14minut na čelo. To vůbec nechápu.

          0 0
          • marios  

            Pak už vám to ale moc nenarostlo, z kopce už asi nejezděj rychleji než našinec. Jednou jem např. na Drásalovi v první čtvrtině dostal 20min, ve druhé, kde se jede terénem pak už jen 5.

            0 0
            • McBlacky  

              což je divný, protože jsem v druhý půlce potkal pána s kosou a pak už jsem se trápil zle až do cíle :)

              sjezdy jezdí špička ještě o chlup ostřeji určitě. Já nefasuju materiál ani kosti a tak jezdím na jistotu.

              0 0
              • ¨MZ  

                kupodivu jste měli 14 minut i na tom mezičase, tak asi vepředu moc nejeli :-) Od mezičasu do cíle jste ale dostali dalších 8 :-)

                Ty Eliťáci tady na Brdech vepředu to musí šíleně valit, já dostal 51 minut (pravda, vedro nesnáším, jsem zimní jezdec, 15°C ideál, v horku se okamžitě uvařím a jedu tak na 90%), zatímco na Králi, kterej je skoro dvakrát tak dlouhej dostanu hodinu a pár minut.

                0 0
                • Schuminier  

                  To jsme museli jet kousek od sebe a nějakou část asi i spolu, dojel jsem za 2:44:30…na mezičase jsem byl ještě 179., v cíli už 163 :-) Překvapilo mě to, protože jsem byl ke konci už úplně tuhej!

                  0 0
                • jonti  

                  Procentuálně nejmenší ztráty jsou na závodech s malým převýšením a lehkým terénem.

                  Po rovině není moc rozdíl, jestli se jede 36 první skupina nebo 33 druhá, ale do prudkého kopce nebo po kořenech může být rychlost druhé skupiny dvoutřetinová.

                  0 0
                • marios  

                  Mám to stejný, tady 35min, na Saltz, která je časově více než 5×tak dlouhá cca 90min.

                  0 0
                • McBlacky  

                  Krále nemůžeš brát, tam nejezdí taková konkurence, takže ti 2–3 eliťáci na čele si jedou výlet.

                  Celkem měřítko je ČP v maratonu, ale je jasný, že % dostaneš víc na těch kratších závodech. Já jsem zvyklý tak na 5–7 minut za hodinu, ale tohle byla fakt nakládačka.

                  0 0
    • rdx  

      ja sem malem 550 voci venoval poradatelum . vyrazel jsem z vrsovic napohodku pred 9.30. nez jsem dojel na strakonickou tak 3 uzasne pulhodinove kolony :) . v Letech v 11.35 takze z auta rovnou do dalsiho strudlu :)

      0 0
    • Schuminier  

      Před tímhle závodem jsem měl fakt respekt, jednak kvůli náročnosti trasy, jednak kvůli mase lidí, ale kupodivu, aspoň teda tam, kde jsem bojoval, kolem 150 – 200 místa, jsem si to neuvěřitelně užil. První dva kopce neuvěřitelný peklo, dostal jsem se na 192 max tepů. Co jsem vyjel na hřeben, tak jsem bojoval ve skupince plné ženských :-D Vejvodová, Černá, Prsakvcová, Martinková … Přes totální výhrot v prvních dvou kopcích jsem se dokonce ještě dokázal probojovat o pár míst dopředu … kopec k 2. občerstvovačce jsem jel na pohodu a poslední kopec už hrozně moc bolel, tam mě dokonce předjela vítězka jedné z kategorií krátké trasy, to jsem čuměl :-D Důležitý je, že v takové mase a v takovém množství kořenů jsem se nezrakvil a dojel nakonec 163., absolutní spokojenost. A teď jdu už spát, jsem docela opilej:-D Jo a to vedro, to bylo neskutečnej kotel, mám 179 průměr tepů!! :-D

      0 0
      • Smazaný účet  

        a víš proč slon žije dýl než myš? :-) jinak gratulace k výkonu, já dneska rozhodně tolik netepal :-)

        0 0
        • Rubi  

          vsak tepy o nicem nevypovidaji :) ja mel max 198 a prumer 186, to je takovy muj bezny prumer

          0 0
      • Sharka1  

        co vim, tak Janca dneska nejela, mel by sis upravit statistiku :-D

        0 0
        • Schuminier  

          Možná máš pravdu, ale někdo tam jel v tom jejich modrém dresu cyklotreninku … Jinak naprosto nechápu a má můj obrovský obdiv ten jednonohý (bez jakékoliv pomůcky – protézy). Na téhle extra těžké trati opravdu smekám. Zajímalo by mě, jak se vypořádal např. s 2. stoupáním k vrchařské prémii. Pro nás není nic zvláštního z kola seskočit a chvíli popoběhnout apod., ale jak takový situace řešil on, to musel být neskutečný boj!

          0 0
          • Rulfino  

            Jo jo taky má můj obdiv, potkal jsem ho v kopci před vrchařskou prémií a fandil jsem mu, zrovna nabíral sílu na zdolání.

            0 0
          • Sharka1  

            To byla Misa Prochazkova – aby sis mohl upravit statistiku, nejspis ji budes jeste potkavat, ted mela bohuzel defekt…

            Jinak borec s jednou nohou vazne respekt, jsem ho predjizdela v tom prvnim kopci a vubec nechapu, jak to muze dat. Vubec tyhle lidi neskutecne obdivuju, maj to hodne tezky uz v normalnim zivote, natoz kdyz pak chteji „neco navic“, jako sportovat…

            0 0
            • ¨MZ  

              Pár vět Michala Starka k závodu. Respekt, na trati jsem si na něj několikrát vzpoměl, jak se s tím pere. Jinak je to strašně pohodový člověk s životním optimismem, který mu mohou mnozí zdraví závidět, alespoň tak na mně působí, když ho občas potkám.

              0 0
      • tonik666  

        Vejvodová a Černá, to se ti plete, to je jedna osoba, ne? :D

        0 0
    • nitraq  

      Všimnul si někdo se-seho ďábelskýho stroje v Dobřichovicích u cyklostezky? Seděl tam ještě s nějakou blondýnou (že by Zlatka) na zahrádce hospůdky nebo restaurace.

      0 0
      • se-se  

        zřejmě si se překouk – to byly dvě smontovaný jednokolky z večerníčku a u stolu se mnou seděla víla Amálka.

        0 0
        • nitraq  

          Vila Amalka to mozna byla, ale zluty bovdeny sviti do dalky a tvoje kolo je unikat, to si clovek nesplete:)

          0 0
          • se-se  

            Nojo tak to neukecam no, to já jen aby se zas nestrhla nějaká flame diskuse víš. Bylo to U zrzavýho paviána žejo.

            0 0
            • se-se  

              Vlastně ne v Dobřichovicích

              0 0
              • Zlatka  

                Díky, skvělá akce. Sesíček s Pepíkem brodíl, jídlo šmakovalo a slunce svítilo. Prima den, co více si přát.. :)

                0 0
                • se-se  

                  Ta nespinkáš jo,. No maličkej mráček tam byl no. Ale už i rukou hejbu :)

                  0 0
                  • Zlatka  

                    No rakvička, hele teďkonc koukám na ten Tvůj dlabanec, tys do něj byl hodně zamilovanej.., když jsi přehlédnul i ten popelnik u talíře. ;)D

                    0 0
                    • se-se  

                      nepřehlídnul, si mě ho tam vodstrčila a mimoto jsem jedl z posledních sil

                      0 0
                      • Zlatka  

                        Takhle si to nepamatuji, ale z fotky vidím, že už to máš skoro v sobě.. Nj v Brdech jsou i kopečky, viď. :)

                        0 0
                • kolda  

                  co bylo v te piksle? polivka? :)

                  0 0
      • kolda  

        ja jsem si ho vsimnul odpoledne, kdyz jsem se sinul s charriotem po hrebenu, nekde pred skalkou. zlatka (myslim, ze to byla ona), ficela pred nim. radeji jsem pokorne pockal bokem, nez ten pekelny stroj projel :)

        0 0
    • jonti  

      Nevite o kolik pozdeji startovala druha vlna?

      0 0
    • McBlacky  

      trochu se zpožděním reportík

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.