• karliner

    Zase tu máme pražský zavírák sezóny Winter Trans Brdy

    Projedete se po Hřebínku, ochutnáte grioťák nebo grog na občerstvovačce, opečete v cíli buřtíka, pohovoříte s přáteli a vyhrajete v tombole?

    Anketa: Letos:

    11x
    42%
    6x
    23%
    0 0
    • McBlacky  

      konečně by zase mohl být sníh :)

      mám to v plánu, nepojedu jen kdyby pršelo

      0 0
      • ¨MZ  

        jedu i v dešti. Je to letos poslední svezení, pak dávám měsíc volno od kola a bajka stejně čeká posezonní servis, tak ho budu muset stejně umýt a rozebrat, je mi tedy jedno jak bude. Ale zase bláto a vodu nemusím, mráz a 5–10 čísel čerstvého prašanu bych bral rozhodněš víc :-)

        0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Nechceš ještě někdy před tím dát průjezd trati? Sice tam asi nejsou žádný zrádný místa, ale i tak :-)

        0 0
        • McBlacky  

          původně jsme o tom uvažovali, ale Šári je teď nemocná, takže spíš ne. Kdyby padlo jiný rozhodnutí, dám vědět.

          Jinak se necháme překvapit :) :)

          0 0
    • treatt  

      Kua, já bych se měl trápit tuhle sobotu ve škole na Evropském právu a Sociální politice :///

      0 0
    • Darkson  

      já se přijedu mrknout. 450,– za podobnou srandaakci mi přijde dost přestřelený

      0 0
    • crom  

      bejvavalo tam dobre:)

      0 0
    • Bafoon  

      je to něčím zajímavý na trase nebo je to spíš hlavně takové rozlučkové? z tohoto nějak nemám jasno co čekat (asfalt, bláto, šotolinu, kořeny, ?) http://www.transbrdy.cz/…asa-zavodu-/

      0 0
      • royal  

        No, je tam vsechno co jsi tu napsal, jenom tech korenu tam je trosku min.

        Pokud se nepletu tak to je trosku zkracena trasa letniho TransBrdy, coz je KPZ :-)

        Byl jsem tam loni, a bylo to opravdu takovy rozluckovy, my jsme rozhodne nezavodili :-)

        0 0
        • McBlacky  

          je to krácená původní trasa TB. KPŽ trasa má dost změn proti ní.

          0 0
        • Bafoon  

          jestli je tam bláto a kořeny tak ok :-) nejezdím vlastně na žádný závody závodit takže čím víc na pohodu tím líp

          doufám že už bude aspoň trošku sněhu

          0 0
      • Bafoon  

        odhlášeno :-( dva vykloubený palce, budu vám je držet :-D

        0 0
    • Sharka1  

      2012? ja myslela, ze jsou jeste letos…

      0 0
    • fracinek  

      Hoj, chci to tento rok zkusit, ale koukam ze tam budu jedna z mala holek… mno aspon kdyz budu potrebovat servis kola, tak mi s tim nekdo pichne :)

      0 0
    • kolda  

      letos to nevyjde, škoda. momentálně jsem v „kondici“, že bych nedojel ani na start. a volné zábavě bych taky moc nedal :))tak si to užijte a příští rok!

      0 0
    • JendaP  

      Tak jedu. Pokud nebude nějak extrémě hnusně.

      Jen doufam, že až dojedu do cíle, tak tam ještě někdo bude. :-)

      0 0
    • ¨MZ  

      Tak jestli se nepletu, tak se to jede už zítra :-) Teď jsem se byl lehce povozit v lese, místama vlhko, jak roztála námraza na stromech a skapalo to na zem, takže nějaký mokrý kořen a listí můžeme čekat, ale jinak je sucho jako dlouho ne, bude to asi leteckej den. Alespoň nebudeme muset odbahňovat kolo a hadry půl dne jako loni.

      0 0
      • v POHODÌ klokan  

        No, škoda. Já se těšil na typický bahnitý WTB a on to bude chrtí dostih na suchu, takže nic moc pro mě :-)

        0 0
      • McBlacky  

        no já bych tipnul, že to listí na navlhlý straně podmrzne a bude to luxusní loterie :) včera kolem Prahy to místy tak bylo

        0 0
        • Smazaný účet  

          Sem tam se dá čekat (popadaná) námraza, ale nic divokýho.

          0 0
        • v POHODÌ klokan  

          To je taky fakt. Když jsem jezdil včera večer, tak docela solidně pršelo ze stromů. Přes noc bude kolem nuly a mohlo by to být zajímavý :)

          0 0
          • tonik666  

            Dneska jsem to projížděl a okolo poledne už bylo místy sucho. Bahna pomálu a terén veskrze snadný.

            0 0
            • McBlacky  

              tak víš co, karty se jako obvykle rozdaj v prvním kopci a pak už to nikdo nehrotí.

              0 0
              • ¨MZ  

                nikdo to pak nehrotí, tak to jsem rád, že to vím :-) Akorát je mi divné, proč když se na WTB rozhodnu závodit, tak je mi vždycky na blití minimálně k bufetu? :-)

                0 0
                • McBlacky  

                  já jak už tradičně vůbec nic touhle dobou nedělám tak moje tradiční závodění na WTB se dá téměř vždy popsat „jelo si mi blbě až mi seklo :)“

                  0 0
                  • ¨MZ  

                    No chtěl bych vidět, jak by to vypadalo, kdyby si na tenhle závod svědomitě trénoval :-) Moc hezkej výkon!

                    0 0
                    • McBlacky  

                      řekněme si to na rovinu, letos byla malá konkurence proti jiným rokům.

                      měl jsem docela kliku, v terénu se jeli strašný kule (tepy 180+ pořád), snad víc jak v létě a defekt byla jen otázka času. co se mnou jeli 2, tak jeden ustřelil o šutr vodítko kus za občerstvovačkou a druhej zdefektil zadek, ikdyž než to začal měnit už jsem tak 25 sec měl náskok.

                      kdybych trénoval by mi to nepomohlo, první tři jsem ještě nikdy neporazil a myslím, že se to ani nikdy nestane :) to je jiná liga

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        nebuď přehnaně skromnej :-)

                        jinak celkově mi to přišlo pomalejší kvůli tomu pitomýmu štěrku, ale to na fullu asi moc neregistruješ :-)

                        0 0
                        • Sharka1  

                          Tak Blacky jel taky na HT. Jinak letos to naopak podle vysledku bylo sakra rychly – vzdyt padnul i tratovej rekord.

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            no, je pravda, že s průměrným tepem 149bpm jsem tomu moc nedal, takže to pak padá v úvahu to druhé vysvětlení, totiž že jsem větší lemra, než dřív :-)

                            0 0
                            • McBlacky  

                              já měl 168 :)

                              0 0
                            • Honzis  

                              já 163, makal jsem v kopci http://connect.garmin.com/…ty/129660023 těch 25minut a pak už jsem drobet vyhnil a od bufáče ztratil morál si dávat.

                              0 0
                              • Martinson  

                                Tak a teď kategorie turista :průměrný tep 168 jsem měl taky, myslel jsem že mi z toho asi j*bne, po tvrdým boji cca 150 místo.

                                Jel jsem na Stumpovi na Eskarech a užil jsem si to. Ta trať se mi líbí.

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  na takový houpačce sis to užít nemohl, dyk o těch kořenech nemůžeš vědět :-)

                                  0 0
                                • McBlacky  

                                  to ses ***** kousnul, ve tvým věku takovej průměr na ten čas závodu.

                                  0 0
                                  • ¨MZ  

                                    asi vysokotepec jako já. Průměr 173 (37 let), úvodní kopec to pod 180 moc nešlo :-) Maximálka 188 ve spurtu na závěr :-)

                                    0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      tyjo jak to děláte? já na vrcholku prvního kopce 168, pak na asfaltu před občerstvovačkou 167 a pak v tom kopci na 35.km taky 167…dojezd na 155 bpm…jinak místy mi to padalo až k 123 bpm

                                      0 0
                                      • Martinson  

                                        No jednoduše, sice už nehulim ale přejídám se a hodně piju pivo a kafe. To ti pak srce buší jen při pomyšlení na sport.

                                        0 0
                      • Zlatka  

                        Velká gratulace !

                        0 0
              • Smazaný účet  

                a jak to vidíš? co bys poradil? ST nebo HT?

                0 0
        • JendaP  

          Dneska jsem se musel ze závodu odhlásit. Včera mě skolila chřipka. :-(

          Tak potom dejte vědět, jak se jelo. Ať vím o co jsem přišel.

          0 0
    • Smazaný účet  

      blogísek zde :-)

      http://serzovo.wordpress.com/

      link na fotky tam dám jak to půjde, ale mých je jen pár…

      0 0
      • Thapsus  

        Pěkný. Kdyby se ještě někdo ze závodníků našel na fotkách http://thapsus.rajce.idnes.cz/…i_TransBrdy/#… , můžu poslat ve větším rozlišení. Ti co jezdí ale rychle, jsou trochu rozmáznutí :-).

        0 0
        • JakeF  

          Taťulda na Cannonu? To má zimáka nebo změna sponzora?

          0 0
        • ¨MZ  

          Já rozmáznutej nejsem :-)

          Podle časů na fotkách je vidět, že ti první dva a ten třetí za to pěkně vzali, slušné rozestupy už po prvním kopci :-) Ono se jelo pěkně už v Letech po tý rovince, 43km/h nestačilo a propadal jsem se dozadu, už na mostě jsem měl na tepáku 170 :-)

          0 0
      • Elwing  

        Co to máš za kokosku? :)

        0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Jo, dobrý :-)

        Jenom co mě překvapilo, tak že v oficiálních výsledkách vrazili na 8. místo celkově nějakýho Toma Safranka, kterej je podle KTfota až někde na chvostu závodního pole… Ten jeho čas musel být kapku nadhodnocen (tak o hodinu :-D)

        0 0
        • teepeex  

          klokane tvoje vykony jsou pro me nejvetsi prekvapko,

          velka gratulace

          klobrc dolu, super vysledek!

          0 0
          • Bumerangista  

            Díval jsem, že Jirka je přihlášen na Loudání (tedy zatím na čekačce). Takže se nebojí, to ne.

            0 0
            • v POHODÌ klokan  

              Bohužel hluboko v čekačce :( Odhodlával jsem se poměrně dlouho, ale mám pocit, že bych to zvládnout mohl :-)

              0 0
          • v POHODÌ klokan  

            Díky moc :-) Ale já myslel, že už je o mě všeobecně známo, že jsem chrt ;-D Né, taky jsem nečekal, že budu takhle vepředu. Doufám ale, že mě jeden trochu lepší výsledek nezavazuje k trvale chrtím výkonům! :)

            0 0
          • McBlacky  

            já to čekal. Je to chrt.

            Kdyby závodil zepředu a na lehčím kole kdo ví jak by to dopadlo.

            0 0
            • Smazaný účet  

              by tě ještě možná prohnal :-)

              0 0
            • v POHODÌ klokan  

              No to startování zepředu někdy budu muset zkusit, třeba na tom něco bude ;-) Lehčí kolo ale asi nehrozí, ledaže by mě někdo zasponzoroval :-)

              0 0
              • Smazaný účet  

                tak namakanej seš, tak oslov nějakej team…třeba ti půjčí nějakou nabušenou mašinu

                0 0
              • McBlacky  

                na WTB to až tak důležitý není, když jede 200 lidí a začíná se širokým kopcem, ztratíš málo. Ale když jede třeba 1000 a je to na dva vedle sebe sotva a rovina, pak to je klíčové.

                0 0
              • JakeF  

                Tak založ team pod sponzoringem Cannondalu :).

                0 0
    • padlos  

      Budou letos?

      0 0
    • ¨MZ  

      WTB za námi a nikdo na B-F o tom nediskutuje, to nám to tu nějak upadá :-) Počasí bylo na listopad dobré, trať až na pár úseků suchá, v cíli guláš, 2× masová roláda, 1× tlačenka a jel jsem přežranej domů :-) Mně se to líbilo moc. Jak jsem zjistil, tak od 2005, kdy se jelo poprvé, jsem nechyběl, jel jsem to už po osmé, nějak ten čas letí.

      Máto někdo nějaké fotečky nebo odkazy na ně?

      0 0
      • Smazaný účet  

        sakra ty masový rolády! mi mrzí, že jsem letos nebyl…no tak příště :-)

        0 0
        • šimlos  

          Voňavý,křehou­čký,jenom se rozpadaly.A s o­kurčičkou,mňam mňam :-)

          0 0
      • DaD  

        Včera jsem si pěkně zazávodil.Trať pěkná,těžké výjezdy,kořeny,technic­ké sjezdy,ale značení tratě katastrofální­.Z celkového 7.místa jsem se díky čtyřem výletům mimo trať propadl na cca.14 místo.Přesně to ještě nevím,protože jsem zatím neviděl výsledky.Ptal jsem se v cílí ostatních a kufroval každý druhý.Takže za mě organizace tratě-na hovno:(

        0 0
        • Honzis  

          my zakufrovali kus před Halouny, někdo dal mlíko, že nás pustil doleva dolů na nějakou louku, tak jsme intuitivně projeli vsí a napojili se naštěstí za 3minuty na trať. Tady je můj Garmin : http://connect.garmin.com/…ty/244180752

          0 0
          • DaD  

            Když jsem jel od mytí kol,tak proti mě,na té cestičce jelo asi šest kluků a ptali se mě,kde že je cíl.Když jsem jim řekl,že k němu mají asi sto metrů,ale v jiné ulici,tak se neudrželi.To co tam padalo za slova snad nemohu nikde reprodukovat.Na­prosto s nimi souhlasím.Tohle organizátoři absolutně nezvládli.Tvůj kufr je toho dalším důkazem.

            0 0
            • Honzee  

              Ja byl jednim z tech sesti. A nic nereprodukova­telnyho jsem neslysel :) Bylo to moje jediny zakufrovani za celej zavod a vzhledem k tomu, ze to bylo tesne pred cilem, prislo mi to spis k smichu. Podle me byla trat znacena dobre, jenom v Letech uz jsem po znackach nekoukal a jel proste za tim, co byl prede mnou. Stejne to asi udelali i ti za mnou. Kdyz jsme dojeli k tomu myti kol, hned jsem vedel, ze se nekde stala chyba… :D

              0 0
          • MichaelSimek  

            jojo, presne tak se to stalo i me (jestli sme nebyli spolu ve skupine teda) jako holt kdyz nekdo prekope trat tak jsou poradatele celkem bezmocni no, ale mohli zkusit zareagovat a nekoho tam poslat, predpokladam ze jim to nekdo rekl (nase skupina jim to rikala) ale jinak zavod pekny no, jeste na jedno miste jsem teda prikufrnul, nastesti tam se pak dal nedalo stejnak a spoluzavodnik na me kriknul ze jedu blbe

            a skoda ze jeste nejsou vysledky na netu, vzdyt to nemuze trvat dele nez par minut je tam hodit

            0 0
            • Honzis  

              jo tvojí Orbeu si vybavuju, já měl Garyho na Véčkách a po bufetu už nějak ztratil motivaci pořádně jet. škoda, pod 2 to letos šlo a zas nic …

              0 0
        • McBlacky  

          já bych to zas tak tragicky neviděl. Trasa je značená celoročně šipkama na stromech, sloupech atd. I pořadatelů bylo dost. Objektivně jediný místo kde se dalo kufrovat bylo před průjezdem tunýlku pod tratí cca 2km do cíle. Točila se ostrá pravá a bylo tam mlíko až za točkou. Na stromě tam žlutá šipka je, ale dá se přehlédnout, svádí to jet lehkou levou podle trati (nebrzdíš pokračuješ po cestě).

          Kdo to posral už v Letech je idiot a nemá právo nadávat. Na mostě nad schody pořadatel, za mostem na jediný křižovatce pořadatel, po 500m kdy jedeš rovně po hlavní na jediný křižovatce pořadatel a pak už jen poslední levá a cíl – v zatáčce před cílem by šlo jet rovně jen skrz fandící lidi (kdyby teda někdo přehlídl oblouk).

          vzhledem k charakteru akce, značení v pohodě

          0 0
          • crom  

            jedem jezdit na Hvizdinec a najednou frci motorka a uz mi to dochazi.nez stacim vyndat fotak uz frcis kolem:)))za chvili za tebou ve skupine Klokan.kricim na nej ,,predjed je"stava do pedalu a uz je bere:)za rohem urco umrel:)ale spravnej pristup pro divaky

            gratulace tobe,Frantovi a Klokanovi.pekny

            0 0
          • MichaelSimek  

            tam kde sem zakufroval ja bylo proste mliko prehozeny, takze se samozrejme nedalo nez zakufrovat pokud neznas trat

            0 0
          • DaD  

            Pro toho,kdo tu trať jel prvně,(jako já)je opravdu velmi nezvyklé aby se dávalo označení o změně směru až za zatáčku.Pokud jedeš celkem na krev a to i ve sjezdech,tak to prostě přehlédneš.I kluci co tu trať už jeli říkali,že to jeli spíše po paměti,než po značení.

            0 0
            • JakeF  

              Já ti nevím, WTB jsou hlavně taková pohodová akce na závěr sezóny, většinou právě pro lidi, co to znaj z jarních TB. Nemůžeš čekat pořadatele na každým kroku jako při KPŽ.

              0 0
              • DaD  

                No,v první desítce se teda moc na pohodu nejelo:)

                0 0
                • Martinson  

                  I my na chvostě jsme jeli kaši, i když tomu rychlost úplně neodpovídala :)

                  0 0
                • JakeF  

                  Taky tam jeli lidi jako Blacky, který by tu trať objeli i bez značení… A drtivá většina lidí, co chce opravdu závodit v zimě, už 3 měsíce neseděla na bajku :).

                  0 0
        • oberleutnant Weiss  

          Tak nevím, jak to bylo na Hřebenech značené, ale na to, že jste se podle mapky měli točit někde u Jeleních palouků, potkal jsem jednoho z účastníků pod Kuchyňkou na silnici z Bukové do Hostomic. Tomu už říkám slušně si zajet…

          0 0
          • McBlacky  

            na Stožci byl pořadatel a nad Palouky na občerstvovačce taky. Předtím vím o někom u Jezírka a možná i nad Rochotou

            0 0
      • Honzis  

        já toho moc nevyfotil : http://honzaherda.rajce.idnes.cz/…_-_17_11_12/ – copak žrádlo gut, nicméně nápad běžet ještě večerní běh v Čelákovicích po těch griotkách rumech, tlačenkách a roládách už tak dobrej nebyl :-D

        0 0
    • šimlos  

      Jel jsem WTB prvně a bylo to super.Počasí vyšlo taky dobře.Akce tohoto typu mi sedí nejvíc a navíc mi v tomhle počasí jezdit vůbec nevadí,spíš naopak. Já ty masovky typu KPŽ nemusím.Bohužel jsem pivo s místního pivovaru neochutnal,protože jsem jel autem – jediná vada na kráse :-)

      0 0
    • padlos  

      Ahoj, nechcete někdo startovný na WTB, já jsme přihlašenej a zaplacenej, ale nemůžu jet :( Přepsat to snad půjde a počasí bude určitě taky krásný :)

      0 0
      • JakeF  

        Sakra, oni se jedou WTB tenhle víkend? :D

        0 0
        • McBlacky  

          blik :)

          0 0
        • jakub_kencl  

          Tak dneska ráno nahoře na hřebenovce první sníh, sice jen malá vrstva, ale určitě bude pěkně podmáčeno.

          0 0
          • Honzis  

            tak nevim jestli jet nebo ne … poslední roky jsem nevynechával, ale že by se mi chtělo do bordelu, to jako né. Asi budu muset dát hodně griotky, abych tolik nevnímal :-)

            0 0
    • Lachtis  

      Já zítra JEDU a už se těšííím :-D. Nikdy jsem to nejel, ale je mi jasné, že terén bude hodně podmáčený a těch 44km bude bolet…

      Kolik nás z BF pojede?

      0 0
      • McBlacky  

        já bych chybět neměl :) na WTB jsem už skoro inventář…

        škoda, že není sníh a led, ten ročník mě bavil nejvíc, takhle to bude jen tradiční wrestling v bahně. Osobně si myslím, že první půlka bude cajk a po sjezdu za občerstvovačkou – na cestách kde řádí lesáci- to bude čistý peklo až pod výjezd drahlovickou cestou, pak už to zase bude v pohodě -pasáž za brodem u Haloun nepočítám-.

        v cíli griotky, rumy, opečená domácí sekačka, pivka no už se těším :)

        0 0
        • prvniodkonce  

          Za Soudným směrem na Klondajk kopou nějakej rygol a cesta je totální bahno. No, nechtěl bych to jet, ročník 2007 na sněhu byla jiná švanda :)

          0 0
          • McBlacky  

            to jsem nepochopil asi Zeman obnovuje základnu :)

            0 0
            • JakeF  

              Na podstavcích pro radary budou dozrávat ty nejlepší švestky, v zadržovací nádrži se rozmělní, ve skladu raket se nechaj kvasit, v montážní hale destilovat, no a ten rygol bude potrubí přímo do Lán :).

              0 0
        • MichaelSimek  

          na snehu bych to i jel, ale tohle me nejak nelaka i kdyz jsem mel letos v planu jet

          0 0
        • Medunka  

          :-) pro mne první WTB před 8mi léty bylo první rande, utíká to…

          0 0
        • v POHODÌ klokan  

          V ten sníh a led jsem doufal pokaždý. Škoda, že to ani tentokrát nevyjde. No ale i tak to bude fajn provětrání :-)

          0 0
    • Gronholm  

      Přijel jsem se po asfaltu přizdi podívat na start, pak jsem projel tunýlkem pod tratí na louku s polňačkou a vypadalo to na velmi solidní bahenní orgie :D V kopcích tomu asi nebylo jinak.

      0 0
      • Schmiten  

        ahoj všem, kdo byl také v bahení lázni na WTB. Pokud máte někdo nějaké foto a nebo video, tak díky za link. Cestou jsem měl oči plné bahna, tak bych si rád prohládl kudy se vlastně jelo:-)

        0 0
    • McBlacky  

      tak letos hnusný sračky, od Řevničáku dál všude, a dost našlapaný čelo závodu.

      Do kopců a v lehkým se mi jelo dobře, ale na singlech to na 26" proti všem ve skupince na 29" bylo velký peklo a musel jsem makat víc než bych chtěl (totální max) což mi v posledních 20ti minutách chybělo a brutálně mi seklo :)

      0 0
      • horolezec  

        Jo přesně,

        sice jsem nejel WTB, ale včera jsem kroužil přes hřebeny (http://connect.garmin.com/…ty/405536139) a přijel jsem totál na kaši. Bahno v kombinaci s mokrým listím mě udolalo:)

        0 0
        • McBlacky  

          jsem ti poslal email na adresu v profilu, kdyby sji měl čas a chuť mi odepsat, pomohlo by mi to dost.

          0 0
        • jakub_kencl  

          Tedy horolezče, že tě potkám i tady :-)Že ses nestavil na kafe, když si jel kolem.

          0 0
          • karliner  

            Jsme taky se šimlosem jeli kolem a nikdo nás na kafe nezval. Tsss.

            0 0
            • jakub_kencl  

              Pro vás ale nejsem ten správný ******* podnik ;-)))… a v sobotu sem nebyl doma :-)

              0 0
          • horolezec  

            No to víš,

            musíme pro ty naše fotrovatý těla něco dělat:)Tak jezdíme na kole ne. Hele já to furt nějak nestíhám. Vždycky se na chvíli urvu, rychle projedu trať a pak se z toho 2 dny dávám do kupy:) Na nějaký pohodový celodenní výjižďky není čas. To aplikuju s dětma. Příště na to kafe budu myslet a stavím se, ale obávám se, že to bude tak na jaře, protože volný den o víkendu jen tak neurvu a děti teď už nejezdí. Hele a speciálně pro tebe hodím do galerie nějakou fotku z neděle, byť teď v podstatě nefotím.

            0 0
            • jakub_kencl  

              Omlouvám se za OT: a co takhle zaskočit na FOTOpivo, (viz Paladix)

              0 0
              • horolezec  

                Když už jsme u toho OT: Noo dobrý nápad, rád bych, ale vždycky mi do toho něco přijde. Buď práce nebo jiný povinnosti a od tý doby, co nemám fotokomoru, tak to focení strašně flákám:). Zkusím to nějak napravit. Už jsme se s Honzou Seifertem v naší zpátečnické analogové sekci domlouvali, že musíme zaskočit na pivo. Tak jestli vyhrabeš doma nějakou fotku na barytu, budeš připuštěň:))). Až se domluvíme, dám vědět. Rád bych tě taky po letech viděl, neb to strašně utíká.

                0 0
    • Gronholm  

      Fotky a video z WTB 2013.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.