• ROMAN_BIKE

Ahoj fanoušci Drtiče,

založil jsem toto téma k letošnímu ročníku.

Dnes 20.3. jsem na web Drtiče dal anketu ohledně barev triček

www.drticbike.cz/drtic

hlasovat se bude asi týden a půl

2 týdny, v týdnu od 3.4., bude některý den zahájeno přihlašování

• ROMAN_BIKE  

v hlasování se vybírá barva trička, z těchto možností

• lukas aka mitro  

At letisni Drtic vyjde za sucha nebo snehu! Cokoli jineho uz bylo.)

• Lada,s  

letos pojedu poprvé tak bych radši tu první variantu :D

• ROMAN_BIKE  

taky doufám, že už konečně bude sucho

:-)

• jim1f  

Já letos bohužel nepojedu.Těšil jsem se na novou trasu.2X jsem absolvoval ten mordor v dešti a už ho nechci vidět ani za sucha :)

• ROMAN_BIKE  

tak to jo :-)

ale pokud změníš názor, tak je ještě jedna možnost, rozhodnout se až třeba den před Drtičem, podle předpovědi a když bude dobrá, tak přijet v sobotu ráno, přijít k prezentaci na sedmou a počkat na volné místa (minulé roky to vždy vyšlo, je to nezaručuji).

• Dawy  

Předloni jsem si to opravdu s tím sněhem a bahnem solidně užil. Loni jsem to vzdal díky těm problémům s trasou a nakonec byl i rád, že jsem neopakoval rok 2015 a to podle slov účastníků bylo předloňský ještě „fajne“ počasí. Tak snad letos to klapne vše na alespoň na 1-ku.

Romane držím palec, datum mám zakroužkován v kalendáři.

• ROMAN_BIKE  

díky

jinak nejhorší byl myslím rok 2008, to většina dojela maximálně na „druhý kopec“, na Lysou horu a vrátili se (i tak to udělalo 90km), hodně lidem přestaly brzdit brzdy a hlavně hodně hustě pršelo

rok 2016 byl možná druhý nejhorší… ale aspoň třetinu až půlku trasy měla většina od startu bez deště

• hekynen  

Řidič zapadl na lesní cestě v Beskydech. Přivedla mě navigace, tvrdil

Zdroj: http://ostrava.idnes.cz/…-zpravy.aspx?…

Asi chtěl potrénovat trasu na Drtiče.. :-D

(omlouvám se za příspěvek mimo téma, ale prostě mi to nedalo. Když tak to Romane klidně mázni)

• ROMAN_BIKE  

takto dopadlo hlasování ohledně barev triček

a současně tím zveřejňujeme obrázek na přední stranu trička

• ROMAN_BIKE  

Ahoj,

tak dnes, 4.4. v 19,40 hod. bylo spuštěno přihlašování na Drtiče 2017! :-)

• HonzaV  

18.40 hod. Zrovna jsem to zapnul a hned odeslal. Tak snad se vejdeme startovky. Dřív se hlídalo spuštění registrací na Bike Adventure a dnes na Drtiče…to o něčem svědčí. Gratuluju.

• Ennio  

Ahoj Romane, nemáš prosím tě lépe zpracovanou mapu letošního Drtiče, např. v mapách.cz. Díky

• plevka  

posláno, tak snad to klaplo :D;)

• krabica  

Loni 333, letos 335. Posílám ty maily docela napřesno… :-)

• hekynen  

Taky jsem už na startlistu, teď už aby jen nasněžilo… :)

• Paja  

Romane do kdy mas vyrizene prihlasovaci maily? Posilal jsem ho uz dopoledne a zatim mi potvrzovaci mail nedosel.

• ROMAN_BIKE  

ahoj, teď jsem odepsal i v tom sloupci vpravo,

pošli ten přihlašovací mail znovu (dej přeposlat, popř. odpovědět všem)

a připiš na začátek, kdy jsi to posílal poprvé

a do názvu dej zezačátku třeba 3 vykřičníky, ať si toho všimnu, že bych to vyřídil přednostně

• plevka  

nechci do toho zasahovat, ale pokud ten email posílal už dopoledne,tak to bylo ještě před spuštěním přihlašování,ne?

• Paja  

Soucasti drticskeho inventare :-D maji uz nekolik let moznost prihlasit se o neco driv.

• hekynen  

A já si říkal, co mne to furt tlačí do zadku. A von to štítek s inventárním číslem! :-D

• ROMAN_BIKE  

jo, souhlas, dlouholetí účastníci dostali mailem možnost, že se mohou přihlásit dříve, od neděle. Jinak se ale našlo i pár těch, co poslali přihlášku omylem dříve a těm jsem odpověděl, ať čekají na zahájení přihlašování.

• plevka  

aha, chápu..to mi nedošlo..omlouvám se :)

• Lily-Brno  

Jen doufam, ze ta trasa uz neni prokleta a nebudu zase dojizdet ve stylu zmokle, zmrzle slepice… jak bude na radaru moc barevne a teplota pod 10°C, tak prisaham, ze letos uz fakt nejedu, nejedu a nejedu! jen abych dostala vcas rozum…

• krabica  

Taky jedu jen za slunečného a teplého počasí, jako každý rok… :-D

• billíček1  

Jsem rád, že se opět uvidíme ;-)

• Derwen  

Hlavně, že na Soláni jste byli jak ze škatulky… ;-)

• Lily-Brno  

no to mi říkej, kdo byl jak ze škatulky? tuším, že tam jsem už měla bahno i pod přilbou :D předloni jsem myslela, že nemůže být hůř, když sněžilo, ale loni mi došlo že fakt může :)

• hekynen  

Klid, letos to bude zcela jiné, něco, co ještě na Drtiči nebylo. ;-)

• Lily-Brno  

čekám mínus 5 a náledí :) aspoň pak by se ukázalo, kdo má jen naježděno a kdo techniku :D

• kadak  

Pojedu to i kdyby bylo ganz hnusně a měl bych po cestě zdechnout. Minule jsem to dojížděl z naší partyje sám a zima na kolena jak cyp, že sem pak v neděli chodil jak robot. Z Javorníku jsem sjížděl za tmy a jak jsem byl už mimo a z toho nemoci v hlavě, ve „Frenu“ jsem se zlek, že sem zpět v Rožnově. No malém jsem kolo zahodil a začal plakat. Ale pak mi došlo, že ten Rožnov je kokotina.

Těsně před cílem jsem se ještě pro jistotu před tím posledním sedlem ztratil a navíc jsem na světlo nalakal další zoufalce, za což mi jistě doteď děkují. No ale nakonec sem to dojel. A stálo to za to. Drtič je jediná „davovka“ které se zúčastním, když to pude, úplně dycky. Není to totiž závod a to se mi moc líbí.

Letošní cíl je, jako vždy, dojet za světla. Už teď mi je jasné, že to dopadne stejně, jako vždy.

• hekynen  

Od té doby, co jsem si (konečně) pořídil Fenixe, tak dojíždím vždycky za světla. :-)

• Derwen  

Máš stejný cíl jako já, ale naposledy se to povedlo 2014…

• ROMAN_BIKE  

tak to byl pro tebe masakr, za takového stavu dojíždět..... to se pak cenní, že to chce člověk dát za každou cenu

• Lily-Brno  

Asi taky taková lehce masochistická nátura :D Taky jsem i loni měla strašnou chuť dojet celou trasu. Takže jsme se poctivě plížili nočním lesem po turistické na Velký Javorník, jenže ani tajná kontrola tam na nás už nečekala. To pak teprve nahoře přemýšlíš, jestli jsi vůbec normální :D

• ROMAN_BIKE  

dovolím si odpovědět – nejsi normální :-)

a je to dobře že jsi a že jsou takoví lidé, život je tak barvenější :-)

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.