Jaký bike koupit? - GT Avalanche nebo Kelly´s Quartz

8 nepřečtených
  • ROMAN_BIKE

    Ahoj, jeden můj kamarád si chce koupit kolo, prošel si řadu katalogů a nejvíc se mu zamlouvá jeden z těchto biků

    1. GT Avalanche 2.0. Disc za 13490,–Kč nebo 2. Kelly´s Quartz DSC za 13990,–Kč

    Máte někdo s nimi jakékoliv zkušenosti? Nebo víte o nějaké lepší volbě za tu cenu?

    Jinak ten kamarád je normální kluk, hobby jezdec, asi 75kg, žádné závody, bude na tom jezdit asi do práce a třeba 2× za měsíc někam o víkendu do terénu, maximálně pojede 60km na Radhošť a nazpět.

    Anketa: Který bike je lepší pro hobby jezdce?

    0 0
    • Hejdik  

      Rozhodně nebrat kolo s kotoučovkama,v té­to ceně to asi udělá více škody než užitku. Véčka musí pro 75kg naprosti dostačovat. V tom případě se dostane zase o něco málo výše. Ale kotouče za ty prachy NE NE NE!!!

      0 0
      • marapara  

        JJ, taky bych to bral bez kotoučů. Nebo se podíval po bazaru po kvalitnějším jetém stroji za ty prachy třeba i s kotouči.

        0 0
    • Hejdik  

      Třeba něco takovýho. www.superior.cz/…tb/bike.html?…

      0 0
    • marapara  

      Ještě dkyž už, tak určitě bych nebral toho Kellys. Ty základní rámy jsou strašně těžký, Ten rám váží cca 2,5 kg. GT bude určitě o půl kila nebo kilo lehčí. Ale osobně bych v téhle cenové relaci na nový bike s kotoučema nepomýšlel. Kotouče v téhle ceně brzdit stejně nebudou nebo budou brzdit hůř nebo stejně jako véčka a vidlice bude stát za pytel. Nabídl bych své staré kolo GT Avlanche 1.0, který mám v bazaru, je docela kvalitně osazen, vidlice Recon 327, kotouče Avid CPS disk, výbava LX, ale již je rezervován. Příští týden si jej zájemce přijde vyzkoušet.

      0 0
    • ROMAN_BIKE  

      Dobrá zpráva, promluvil jsem s ním a ty koutočovky v té ceně mu rozluvil. Ale co teď koupit? Poraďte teda jaký bike do 14 tisíc je nejlepší?

      0 0
    • Neddy  

      GT Avalanche 2.0. Disc si budu letos kupovat též, ale dám si na něj svoje hydrauliky :-).

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.