Giant Reign X2 2010 dobrý nebo špatný?

18 nepřečtených
  • MCPisky

    Zdravim všechny bikery

    Chtěl bych se zeptat jestli máte někdo s tímto kolem zkušenosti, chtěl bych si koupit nějaké lepší kolo na skákáni atd… , a našel jsem todle chtel jsem aby to kolo mělo tlumiče Fox (zdají se být kvalitnější) našel jsem i levnější ale když sem pak našel i todle (ma delší tlumiče a je o pár tisíc dražsí než tamto (Trance X3)) našel jsem ho na stránce http://www.bike-arena.cz/…ign-x2–2010/ předem děkuju za odpovědi

    0 0
    • goofy  

      Obligatni prvni otazka, ktera by uz tu mela byt automaticky generovana asi:

      A na co bys to tak jako chtel a jak jezdis/budes jezdit? Trance X a Reign X jsou uplne jine kola

      0 0
      • MCPisky  

        dekuju za odkaz, jezdit bych chtel z kopce, prez zkokanky, po prednim, atd. jestli chcete vedet prez jake tak tady je odkaz http://www.youtube.com/watch… na tech skokankach co jsou v lese a z hliny jsou sice zarostle ale to by se projezdilo, nedaleko jsou brdy a tam by se dalo jezdit taky dobre jinak kousek od baraku mam les se slusnym spadem a chtel asem kolo aby melo minimalne 120ky vidle a bylo celoodpruzeny a neco vydrzelo mam celoodpruzeneho Favorita a jde (do kytek)vidle se vaklaj jak svin zadni pruzina se mi zkratila na polovinu zadni kolo mi jde k jedne strane gripy zklouzavaj ze riditek razeni se kterym se spocenyma rukama nejde radit slapky ktere kdyz proslapnu rezou zadni brzda mi brzdi na polovinu atd. este 1rok to s tim kolem co mam preziju ale pak bych chtel nake lepsi

        0 0
        • jimiAJ7  

          no tak to bych se dival urcite po necem jeste jinem…

          0 0
        • Tomcat  

          No na tohle poradí na www.dolekop.com mnohem líp. Zkuste se zeptat tam v poradně.

          0 0
        • Kami  

          a kolik,že do toho chceš vlastně investovat?Na to co je na videu,tak by ti stačil nějaky street.Taky je podstatnej rozdíl ,zda chceš kolo na jízdu v lese z kopce dolů(DH) jak je začátek videa,nebo do skateparku,atd.Asi nevíš co by jsi přesně rád:-)Jedno kolo určitě nezvládne vše.

          0 0
          • goofy  

            Ja bych mu doporucil koupit HT freerida. Ten zvladne relativne vse a aspon se nauci kapku jezdit :o)

            0 0
          • MCPisky  

            do Skateparku ani ne spis DH ja radsi zem nez beton do sk8 parku bych chodil jen traba zajezdit s kamosema a investovat bych do nej chtel tak akorat aby to neco vydrzelo momentalne mam 10k a kolo bych kupoval az tak na pristi prazdniny a to bych na nej mel okolo 25–30 a kolo chci celoodpruzene

            0 0
            • Ondrais  

              do lesa nějaký FR/DH a do skejtparku skejta, ne? :-)

              0 0
              • MCPisky  

                sk8 me nejak nelaka ja radsi kolo ale nevim ktere chtel jsem tamto co je jako nazev ale postupne se docitam ze to chce nake jine jen s predni vydli pro zacatek tak poradte nake pro zacatecniky vhodne pod 40000 Kč nejradsi bych Full (ko)

                0 0
                • Kami  

                  hmm,nevíš co chceš :D Kup si raději něco třeba bazarovýho než,aby jsi zase za dva roky zjistil,že jsi vyhodil 30k a chceš vlastně něco uplně jinýho.

                  skoro tvuj rozpočet: http://dolekop.com/…o-extreme-x6

                  maratony asi jezdit nechceš,tak tohle by ti mohlo vyhovovat,ne?

                  0 0
            • scret  

              aha… ted mas 10 a rad bys dal 25–30, hmm… tak to ti bohuzel neporadim

              0 0
    • mr.antik  

      Reignisti – rychlý dotaz – jak je originálně vedený bowden k přehazce zkrz zadní stavbu, tak trubka má dost ostrou vnitřní hranu. Nedře se vám tam ten bowden? Hlavně se Sram přehazkama. Mám bowden úplně odrbaný a zasekává se o hranu trubky, občas i blbě řadí. Normálně bych asi tu hranku zakulatil pilníkem, ale napadlo mě, jestli tam nemá být originálně nějaká plastova vychytávka.

      Až Tina dovalí ty ultradrahé bowdeny, tak bych to nerad už řešil…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.