• anitram34

    Dobry den, jaky mate nazor na toto kolo.

    http://www.mojekolo.cz/…st-miss-2000

    Moc dekuji za nazor.

    0 0
    • Azmir  

      nevhodná vidlice a výbava za tu cenu tristní, obecně se spíš vyhnout dámským modelům, protože jsou vždy dražší než stejně vybavené mužské a to většinou o dost. Za tuhle cenu už se dá koupit i slušné kolo.

      0 0
      • anitram34  

        Dekuji. Problem je, ze jsem mala…tudiz panske ramy mi moc nepasuji. Ta Acera se mi taky moc nelibi…ale to kolo moc:)

        0 0
      • anitram34  

        Dekuji. Problem je, ze jsem mala…tudiz panske ramy mi moc nepasuji. Ta Acera se mi taky moc nelibi…ale to kolo moc:)

        0 0
      • anitram34  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • anitram34  

        Jakou znacku doporucite? Dekuji.

        0 0
        • Dumbíček  

          Je to už nová devítková Acera, takže to nebude slabina toho kola. Spíš ta vidlice.

          0 0
        • scota  

          Za ty prachy můžes zkusit třeba tohle:

          http://cyklofaltynek.cz/…zs/68/id/737

          7.4. je v Praze – Kyje testovací den.

          0 0
          • scota  

            Je to na Deore tedy o dva řady víš než Acera, jsou tam V-brzdy, ale na běžný terén to bohatě stačí. Do budoucna možný upgrade na kotoučovky. Když nám prozradíš svojí výšku a váhu dostaneš lepší odpovědi ;-)

            0 0
        • fousac  

          pro inspiraci muzes kouknout treba sem nebo sem

          vetsina toho bude i v lip osazeny verzi podle tvyho rozpoctu…

          jinak se ti nedivim, ten ghost vypada vzhledove super…

          0 0
        • fousac  

          jeste me napadlo, treba by sel vydyndat z dovozce samotnej ram a nechat ho pak osadit uz na zakazku…

          0 0
          • anitram34  

            Diky moc za tipy…kouknu na to.

            Ten design me dostal…to je fakt:)

            Nicmene nejsem extra biker, nepotrebuju mit asi kolo za 30tis..

            0 0
            • fousac  

              clovek si hlavne musi udelat radost… takze poslouchej vic srdce a min mistni rejpaly… ;)

              0 0
              • anitram34  

                Fousac se mi libi…:))) Dekuji.

                0 0
                • fousac  

                  neni zac…

                  no bohuzel maj rejpalove pravdu, ze ta vidlice zadnej zazrak, zvlast pro tvoji musi vahu…

                  ja osobne bych nezkous presmykac, sem alergickej na levny shimana se spodni objimkou…

                  a zbytek komponentu asi nema cenu nejak extra resit, ono i tyhle levnejsi veci bezne slouzi dyl a spolehlivejc nez drazsi…

                  (ale mohlo by bejt o litr dva levnejsi, no…)

                  jenze je to novinka, takze vsude je za katalogovou cenu a tudiz je teoreticky misto i na slevy… i kdyz teda zkusenosti moc nemam, asi neumim delat spravne smutny oci…

                  0 0
                  • anitram34  

                    Ja je uz udelala…v obchode mi slevili na 14tis…

                    0 0
                    • fousac  

                      jako nechci ponoukat, ale to uz staci jenom pro jistotu vyzkouset a myslim ze ve 13,5" ti bude desne sluset.. ;)

                      0 0
                      • anitram34  

                        :)

                        Cekam az prijde k prodejci moje velikost…tj. ram 44cm.

                        To myslim,ze je vetsi kolo nez 13,5…?:)

                        0 0
                      • anitram34  

                        :)

                        Cekam az prijde k prodejci moje velikost…tj. ram 44cm.

                        To myslim,ze je vetsi kolo nez 13,5…?:)

                        0 0
                        • fousac  

                          tady se doufam vyjadri i jini…

                          ony ty ghosty bych rek, ze maj celkem dlouhy geometrie

                          zalezi, jestli se chces jen tak vozit po okoli nebo ocekavas (casem) spotovnejsi rychlejsi jezdeni…

                          v prvnim pripade tu 34 nebo 40cm, ta 44 uz je s dylkou 57cm docela staflik, takze uz budes mit imho docela natazenej posez a bude takovy min obratny… a hlavne ta 44 ma 67,5 stand over, tak aby ses taky vubec postavila obkrocmo nad ram…

                          (moje stejne vysoka zena ma 15" kolo s dyklou 54,5cm a na rekreacni ne moc natazeny jezdeni ji sedi… to je tak jediny srovnani co vlastne mam)

                          0 0
        • Azmir  

          O zančce to není, bylo by třeba i napsat tvou hmotnost, předpokládám že budeš potřebovat vzduchovou vidli, ale to bude celkem problém, v tvém případě bych řešil kolo na zakázku, za tu cenu tam budeš mít vše co budeš chtít a bude to nejlehčí a nejlepší volba.

          0 0
          • anitram34  

            Merim 165cm a 57kg.

            0 0
            • Azmir  

              Bohužel tady bude třeba vzduchová vidlice, pružinová se pod tebou ani nehne, neklepší bolba by byly skládat ale volba je na tobě. Věřím že rám tě uchvátil, ale za tu cenu to nestojí, za trabanta bys půl mega taky nedala ať by byl sebehezčí ;-)

              0 0
              • RadikM  

                nesmysl, u dámských modelů se dávají nejměkčí pružiny a hýbat se bude. konkrétně ghost miss (rok 2011) má moje přítelkyně a vidle chodí normálně. Celkově je to kolo spolehlivé a na rekreační jízdu plně dostačující. Skládané kolo vyjde asi lépe ale nikdy už nebude takhle sladěné a u ženských je to dost podstatná věc:-) Obecně GHOSTY jsou kvalitní kola a pokud jezdí rekreačně, což soudím podle kola co si vybrala tak jí bude ten ghost věrně sloužit a hlavně bude mít kolo, které se jí líbí

                0 0
                • RadikM  

                  jinak u letošního modelu se bude dát určitě s cenou hýbat. Běžně ti prodejce dá slevu cca 1000–1500 kč (záleží od katalogové ceny kola, samozřejmě, pokud by si vybrala kolo za 30tis může být sleva i větší) u nového modelu…osobní zkušenost

                  0 0
                  • anitram34  

                    Slevu mi jiz prodejce nabidl..14tis…

                    0 0
                    • RadikM  

                      no vyda, tak už t a cena je hned lepší:-) nevím,kde se o to kolo zajímáš, jestli rpímo u mojekolo.cz Ale doporučil bych z osobní zkušenosti obchod www.bezvakolo.cz, jsou tam velice ochotní a jsou schopní proti konkurenční nabídec mnohdy dát lepší cenu.

                      0 0
                      • anitram34  

                        Podivam se. Jinak se o to zajimam tady…www.grsport.cz

                        Jsem z Prahy, tak jen doufam,ze pripadny servis by fungoval…

                        0 0
                        • RadikM  

                          servis si myslím, by byl určo v pohodě. Každopádně děj opravdu hlavně na svůj osobní pocit a sympatie. Uuplně jinak se totiž jezdí na kole, které sis vybrala proto, že tě něčím zaujalo a líbí se ti (samozřejmě musí splňovat určité kvalitativní požadavky v závislosti na preferovaném styu využití)než na kole, které je sice špičkové co se výbavy týče ale tobě se líbit nebude.:-):-)

                          0 0
    • Azmir  

      To ses potom ovšem nemusela ptát když si ho stejně nakonec koupíš ;-)

      0 0
      • Azmir  

        Když vidím třeba tohle: http://www.mojekolo.cz/…gtw-1.0-disc navíc tam asi bude i měká pružina takže by mohla i fungovat a výbavou je úplně jinde za stejnou cenu.

        0 0
        • Kubas.1  

          GT mají pěkný dámský kola, taky máme jedno, ale to XS bude fakt hrozně maličký…S (15") je max tak do 160cm

          0 0
      • anitram34  

        No tak laska je vec jedna,ale rada si poslechnu rady zkusenejsich…pokud by to byl hezky brak, tak to samozrejme nekoupim:)

        0 0
        • RadikM  

          jo to GT vypadá taky dobře, jen XS bude určo malé, GT GHOST majís píše kratší rámy, tudíž doporučuji zvolit spíše větší. Samo, ale důležité je vybírat podle tělesných proporcí:-)délka nohou, rukou apod.

          0 0
        • RadikM  

          jo to GT vypadá taky dobře, jen XS bude určo malé, GT GHOST majís píše kratší rámy, tudíž doporučuji zvolit spíše větší. Samo, ale důležité je vybírat podle tělesných proporcí:-)délka nohou, rukou apod.

          0 0
          • Azmir  

            To byl jenom nástřel že za tu cenu se dá sehnat dost dobře vybavené kolo, na velikosti jsem nekoukal, obvykle to nebývá až takový problém ho v nějaké barvě na netu najít.

            0 0
          • fousac  

            ten vyse drbanej ghost je dlouhej jak tejden pred vejplatou..

            GT v XS – 505mm

            Ghost v 13,5" – 550mm

            0 0
    • baska212  

      neviete či ghost miss 2000 model roku 2013 má rovné alebo prehnuté riadidlá?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.