• carrbon

    Zdravím,

    prosím o pomoc. Z jedné nohy vytekl olej a přestal fungovat lock out. Přetěsnil jsem vidlici a do každé nohy dal 40ml oleje od fox. Dal jsem dohromady a vidlice má super chod, ale pořád nejde lock. Nevíte někdo co s tím prosím? Děkuji za každý nápad, do servisu se mi s tím nechce.

    0 0
    • worlusho  

      Asi tam máš málo oleje, když ti nechodí zámek.

      0 0
    • MirosPikos  

      DO každé nohy 40? Zespodu? Nahoru si olej lelil?

      0 0
      • kubad  

        na co? :D však to vyteklo spodem ne?

        0 0
      • worlusho  

        Také máš pocit, že tazatelé si myslí, že tu každý má křišťálovou kouli?

        0 0
        • carrbon  

          Do nohy, kde je lock out jsem nalil shora 40 ml podle návodu na youtube.

          0 0
          • worlusho  

            Problém je v popisu závady, z které nohy ti to vyteklo a kudy, dále napsat, že se jedná o vidlici Fox f100 32, je sice dobrý, ale měla vícero modifikací a tak tady máš tabulku a tam si najdi tu svojí.

            0 0
            • carrbon  

              Je to bílá 2010 má stelovani dole a nahoře. Teď nevím jestli rl nebo jiná. Vím že je to blbá informace. A když vytekla z levé nohy kapalina, přestal fungovat odskok a lock. Tekla přes stiraky.

              0 0
              • kubad  

                v levé noze je ale vzduch ne?

                lock je na pravé noze

                0 0
                • carrbon  

                  Ano

                  0 0
                  • kubad  

                    tak to opravdu tím vytečením oleje z levé nohy nebude.

                    na stránkách foxu si najdi manuál ke své vidlici, tam je popsaný komplet servis, bez sady nových těsnění do toho ani nelez/ nebo to pošli do servisu

                    0 0
                    • carrbon  

                      Já jsem to pretesnil. A odskok teď funguje ale lock pořád ne

                      0 0
                      • worlusho  

                        A jak jsi to přetěsnil?

                        0 0
                        • carrbon  

                          Koupil jsem sadu. Vyměnil jsem gufera a ten kroužek pod guferem.

                          0 0
                          • kubad  

                            a proč to nenapíšeš hnad nazačátek co s tím už dělals :-(

                            0 0
                            • lidumil  

                              Ale on to hned na začátku napsal ;-)

                              0 0
                              • kubad  

                                Přetěsnil jsem vidlici a do každé nohy dal 40ml oleje od fox.

                                jak s toho vyčteš že dal komplet všechny nové těsnění?

                                a pokud nejde Lock tak je potřeba řešit patronu, ta je tuším u téhle verze uzavřená o toom nepíše vůbec nic

                                0 0
                          • worlusho  

                            Předpokládám, že ten molitanový kroužek. Njn, ale tobě foukla vzduchová komora, proto to vyplivlo olej přes gufero, výměnou gufera si toho moc nevyřešil.

                            0 0
                  • scret  

                    jenze lock je v prave noze:) a co z toho vypliva?:))

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.