For Bikes 2010-byl už tam někdo?

39 nepřečtených
  • Kohout

    For Bikes v Letňanech. Venku je hnusně, tak jsem si řekl proč se nejít podívat? Byl už tam někdo?

    0 0
    • Smazaný účet  

      Mam to v plánu, ale nechce se mi ven:-) Jestli se vyhrabu tak napíšu.

      0 0
    • rhapsody  

      chtěl sem dneska, ale nakonec se tam podívám zítra :)) tak poreferujte ;)

      0 0
    • LáďaH  

      Dnes jsem tam byl, docela povedený. Testovací dráha MTB je poměrně malá, ale vzhledem ke sněhové nadílce se tam nikomu stejně moc nechce, takže jezdí krokem po asfaltu, na kterém sníh neni. U Duratecu si mužete zjistit idealní geometrii kola, Amulet tam má 25% slevu na vystavené modely. Jinak Axon tam má akci 1+1 zdarma, a u některých dalších stánků se taky dá sehnat něco levněji. Je tam i takový mini trial, a dráha od A-gangu, kde jezděj na BMX. Je to prví veletrh s cyklistikou na které jsem byl, takže s ničím srovnávat nemohu. Ale asi bych tam šel i znova.

      0 0
    • hmi  

      uz druhej den (vystavovatel), celkem gut;)

      0 0
    • Jarman  

      Byl jsem v pátek. Skvělý kochání bajkama od spoustu značek (chyběl mě tam spešl). Nějaký jsem si projel, dnes to kvůli sněhu bude asi horší. Jak říkal Láďa, je možno koupit nějaké zboží za akční ceny. Konkrétně jsem zaznamenal např. měření geometrie od Duratecu za 700 Kč, místo 2000 Kč a spoustu dalšího… Celkově doporučuji!

      0 0
    • pajan  

      Akorát jsem se vrátil :-)

      Předčilo to moje očekávání o 100%. Čekal jsem nějakou mini výstavku, ale měli tam toho celkem dost. Vystavujou tam spíš dovozci a prodejci, než přímo výrobci.

      Stejně je venku zase bílo a za pár korun se s tim dá zabít celý odpoledne :-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Kdyby to bylo ještě menší nemuseli by otvírat halu, ale stačilo by postavit stan na parkovišti:-(

        0 0
    • Smazaný účet  

      Já nadšení s ostatními, kteří zatím referovali nesdílím. Pár pěkných expozic, ale celkově malinká výstavka, kterou má smysl navštívit jen když ještě posilujete a hrajete golf, ale i tam nebylo skoro nic:-((

      0 0
      • Kecha  

        Přesně tak!Je tam toho fakt strašně málo.

        0 0
      • ajfel  

        Souhlasim, i přes volňásek z Vela a dostupnost 30 min. jsem po shlédnutí mini seznamu vystavovatelů neobsolvoval. Sportprague zrušili, na cykloshow 12.3. nedojde – tohle je výsledek. 1.ročník nic moc, ale ono to asi nebude jen 1.ročníkem, oni pražáci obecně veletrhy moc neumí. Zlatý Brno…

        0 0
    • Luk02  

      Ale jo šlo to byl jsem příjemně překvapen…

      0 0
    • rambousek  

      Líbilo se mně tam.Trošku to předčilo mé očekávání myslel jsem že to bude menší.Dá se tam pořídit pár věcí (zejména oblečení) s dost slušnou slevou.

      0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      jo, dneska – pár hadříků na běžky se tam urodilo… :-)

      0 0
    • johny9  

      Tak jsem byl v sobotu na For Bike a nemohu nenapsat pár řádků.

      Jelikož to tam mám kousek a měl jsem vstupné za půlku, tak jsem si řekl proč nejit. Čekal jsem to vetší. Hlavně co se týče sportlifu. Zase to mělo výhodu, že jsem si Bike prošel v klidu, nebylo to hektické a u stánků na mě měli více času. Nejvíc se mi líbil stánek CUBE. Nemít nové kolo, tak bych šel asi do jejich kousku. Měl jsem v plánu koupi větrovky nebo druhé teplejší vrstvy(triko s dlouhým rukávem),ale i přes výstavní slevy to byla stále darda. Nekonec jsem si odnesl rukavice Haven za krásných 300.Prostě mi padli do oka.

      S Brnem to nelze porovnávat. Daleko více vystavovatelů,mraky stánků, ale chaos.

      Tohle bylo takové rodinné ;o)

      Tak snad někdy zas?

      0 0
    • Sobi  

      Měl jsem volňásek z Vela. Chtěl jsem tam jít, ale když jsem se na něj pořádně podíval, bylo tam napsáno: odborný garant Čemba, tak jsem představil Kvas jak tam zevluje… tak jsem ten volňásek radši prohnal komínem. ;-)

      0 0
    • Hádě  

      fotogalerie příští rok určitě nechci promeškat!

      0 0
    • Mig_all  

      Dá se nekde na netu vyšpekulovat volňásek a ForBikes 2011 jako to šlo na Brno?

      0 0
    • hodny soused  

      je tu nový rok a blíží se FOR BIKES 2011 (25.3. – 27.3.2011)

      minulý rok jsem byl, tenhle rok chci zas, potřebuju helmu a tam by mohl být výběr na vyzkoušení, avšak nechce se mi platit plnou cenu, pokud to bude tak malé jak minulý rok. Asi mi nic jiného ale nezbude :-/ Asi se někde něco jako poloviční vstupné sehnat nedá,že?

      Chystáte se tam taky?

      FOR BIKES 2011

      0 0
      • weekend warrior  

        rozumím tomu správně tak, že sháníš někoho, kdo ti dá lístek až ho to tam přestane bavit a půjde dom? za 3kila ti ho dám a k tomu dostaneš i plánek kde mají ty helmy k vyskoušení:)

        0 0
        • Mig_all  

          Ne hledá vystavovatele který může pres svůj web poslat volnaska pro spousty svych hostů např diskutery na bike forum. Cena vstupenky je teda síla na to co tam uvidíš :-/

          0 0
          • weekend warrior  

            tak zas kilo není tak hrozný ne? to že už všechno znáš z netu je věc jiná…

            sorry, o minulých slevách jsem neslyšel, neviděl

            0 0
        • tulda  

          Myslim, ze mu nerozumis spravne. Ptal se, jestli se da sehnat polovicni vstupne.

          Tusim, ze kdysi byly listky na podobny vystavy ve Velu, tak asi to ma na mysli. Jestli ale je neco na tuhle vystavu letos, nemam tuseni.

          0 0
          • hodny soused  

            přesně, tuším že na některé výstavy, když si vytiskneš lístek z netu, tak bylo taky 50% vstupné.

            Jak říkám, pujdu tam sám, ale chtěl jsem tam jít i s rodinkou a za 400kč mi to přijde dost, holt mají smůlu a pujdu sám a zbyde i na párek v rohlíku :-))

            0 0
            • weekend warrior  

              ježiš, to mě už vůbec nanapadlo, že v tvých letech máš dvě děti, kterým je víc jak 10let:(

              0 0
              • hodny soused  

                nejsou moje, jsou přítelkyně. A i tak je mladší než já :-D

                0 0
              • hodny soused  

                nejsou moje, jsou přítelkyně. A máš pravdu, jedno je pod 10let, kže jen 300kč.

                Ale i tak, šetřit se musí když to jde,mít děti vyjde draho ikdyž nejsou moje :-)

                Slevomat bodnul, za 78kč pujdem všichni, to je fajn cena

                0 0
                • weekend warrior  

                  jasný, 80kč versus 300,– je hodně v pohodě. neboj, za necelé 3 měsíce taky začnu šetřit:)

                  0 0
      • jIrI___  

        Ve Velu byla volná vstupenka. Ale nevím, jestli to bylo jen pro předplatitele nebo pro všechny.

        0 0
    • Mamut  

      Vstupenka za 39Kc http://www.slevomat.cz/cs/sleva/2274 + harant zdarma

      0 0
      • hodny soused  

        ty seš zlatej, až takovou slevu jsem nečekal :-)

        0 0
      • marco  

        Zakoupeno bude se hodit na For Bikes. Když to vezmu s jízdenkou do Letňan a zpět, tak to na tu stovku výjde se vším všudy. Mám zájem o nějaké to testování letošních kol i když projet se na MTB po areálu není pořádné testování.

        0 0
      • hodny soused  

        2× koupeno, vytisknuto.

        0 0
      • ronin  

        vzal jsem to i s večeří U Vltavy. Sakra,že jsem vůbec klikal :)

        0 0
        • marco  

          Taky mám, občas problém udržet peněženku zavřenou

          0 0
    • Advid  

      Pár fotek z letošního For Bikes.

      http://advid.rajce.idnes.cz/For_Bikes_2011

      0 0
      • marco  

        na jedné z foto ty elegantní hučky na kolo byly super. Další způsob jak dostat přilbu na hlavu babičky jedoucí v neděli na kole do kostela. I když v šátkovém designu se zatím ještě nedělají.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.