• zzd426

    Mohli by jste se podělit, co budete kupovat dětem na vánoce a tím poradit ostatním co si nevědí rady?

    Já pro kluka 8let a dceru 6 let mám zatím jen vybráné freestylové koloběžky do skejtparku a jinak nevím co dál.

    klukovi ještě sluchátka, aby mi nebral pořád moje :)

    0 0
    • Smazaný účet  

      Medvidek z Bogoty?

      0 0
    • losik_p  

      dcera v září mela 3..

      aktuálně ma koupeny kocar s barbie popelkou nebo která to je a jednorozcem, v bambuli ho mají v akci za 999, běžné jinde za 1500 a více

      přemýšlíme nás domeckem schleich, farma a zvířátka, vaničku pro koupací panenku

      dostane puzzle, momentálně fici princezny a jednorozci.. aspoň ji už opustila tlapkova patrola

      kolo dostala k narozeninám :)

      mnohem větší oříšek bude manželka, největší oříšek budu ja :)

      0 0
    • Petulda  

      Copak to se dá radit aniž by tady někdo tvé děti znal?

      Dárky se snad volí podle jejich koníčků, zájmů, podle toho, co je baví, co mají nebo dělají rády, co si přejí, na co mají talent, co jim dělá radost atd.

      0 0
    • oddie  

      Nic nedostanou, zlobily :D

      0 0
      • sandy1  

        Jestli zemestnavatel stihne vyplatit plnění tak malém dostane fulla jinak jen kytaru a helmu. Manželka nějaké poukázky na oblečení všichni dohromady studnu na chatě a dovolenou a já asi novou krochnu nebo navigaci a serepeticky na kolo.

        0 0
    • Michall85  

      Dělal snad někdo z BF tvoje děti, že by do toho mohl kecat?

      0 0
    • popokatepetl  

      Stromek, kapra a pár dní volna. Jinak dostanou co by stejně dostali – lyže, brusle, oblečení. Kde jsou doby kdy stačilo jedno autíčko. Já už nekupuju žádné dárky, manželka si kupuje sama :-),

      0 0
    • zderes  

      Konečně odpruženou vidlici.

      Gerard: tak to je parádička!

      0 0
      • gerrard  

        :) Holka prekvapila, kluk neprekvapil.

        0 0
      • gerrard  

        Kolo uz je doma. To si ani nezaslouzim. :)

        0 0
        • zderes  

          Furt to prohlížím. Přizpůsobený děcku perfektně. A za ty peníze je to fakt pecka. Když vzpomenu jak se mladej v osmi trápil na velkém Spyderu a o žádném Hoyi jsem nevěděl..

          0 0
    • tromboonen  

      Materialisti… nakupujete rozmazlencům drahý dárky, místo toho abyste Onucemu (a teď už asi i Venkovanovi) přispěli na adventní výlet za eskort holkama…

      0 0
      • nitraq  

        Si skoro říká o založení hithitu nebo startovače:D

        0 0
        • tromboonen  

          Tak zkoušel to rozjet v tom vlákně o vidlici, bylo to tuším až na 7 šuků podle sazeb holek co navštěvuje, prej, bohužel se nesešel potřebnej počet investorů, jsme sobecký materialisti

          0 0
    • zdenal8  

      To už jsou dost starý na to, aby si sepsaly seznam. Naše maji k tomu ještě během prosince narozeniny, tak dostanou finanční limit a udělaji si podle toho rozpis, co k čemu by chtěly dostat. V případě lega ještě ideálně s číslem stavebnice.

      0 0
      • Kouba_2005  

        Přesně náš systém a i u nás je prosinec nejvýživnější měsíc, co se týče narozenin :-) Ještě jí baví SIMS, takže pořízením těch nástaveb máme na několik let dopředu vystaráno. Teď ale jedou nejvíc slizy a všechno kolem toho.

        0 0
        • zdenal8  

          No o slizu mi ani nemluv. Tuhle s kámoškama něco míchaly na zahradě z herkulesu, pracího prášku a pěny na holení. Chtěly to teda míchat v kuchyni, ale vyhnal jsem je s tim ven.

          0 0
          • mirorek2  

            o ten sajrajt z prášku a herkulesu si mladý spálil ruce, nevím co za hňupa to vymýšlí tyto kktiny

            0 0
            • Kouba_2005  

              No jsou to sračky první třídy, něco ti do 18 let ani neprodaj … a děti si s tím hrajou :(

              0 0
    • Lance  

      SIKU. BRUDER. LEGO.

      0 0
    • stenli  

      My kdysi koupili hlavolam Perplexus original https://hracky-4kids.cz/…xus-original a byl to hodně vděčný dárek. Pro věk cca 5 let a výše, zabaví spolehlivě nadlouhou. I větší děti a dospělé. Velkou část vánočních večerů jsme čuměli do koule, různě ji natáčeli a vodili kuličku přes překážky. Procvičuje zábavně jemnou motoriku. Existují i levnější napodobeniny, pokud máš omezený rozpočet. Ty hledej pod hlavolam 3d koule. Ten originál je hodně kvalitní, zbytek asi bude obstojný. Milionkrát jsou také vyzkoušené deskové hry pro 2 a více typu Carcassonne, Osadníci z Katanu, … mohou hrát děti spolu nebo i s rodiči. Moc doporučuji.

      0 0
    • THORX  

      Dneska brácha slaví 2 roky a dostane autodrahu už se těším až si zajezdím. :D

      0 0
      • losik_p  

        ha! autodraha muze napad pro me.. teda pro dceru.. nj, vsak i ona si muze hrat se mnou :)

        0 0
        • tompca  

          Jo autodráhu mám taky rád.

          0 0
          • Japhy  

            Jak to nebylo vyrobené v Trhových Svinách tak to není autodráha. ;-)

            0 0
            • Kouba_2005  

              Tak tak. Je to prd adrenalin, když tě ovladač nepálí do ruky :-)

              0 0
              • Japhy  

                Leptání pneumatik pro lepší přilnavost, tunění motorků, karoserie z ábíčka, projíždění ohnivou stěnou z denaturáku (na skládce jsme našli další sadu, takže ničení povoleno), samodomo nabíječka autobaterek jako zdroj s občasným zajiskřením když se něco zapojilo kam nemělo… kam se hrabe Nýdforspýd.

                0 0
            • Smazaný účet  

              Z DDR byla taky gut ;-)

              0 0
    • bodlak2  

      Dárky, vánoční dárky, protože velikonoční kupuji na velikonoce :-)

      0 0
    • Lance  

      Má někdo ten kovový traktor od firmy KOVYS?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.