• koudak_11

    Měl bych dotaz, jestli někdo nelaboroval s dobastlením šroubku pro mrtvý chod na těchto brzdách? Na páce je podle mne ucpávka („šroubek s dvěma otvory“) v místě, kde by to chtělo šroubek pro štelování mrtvého chodu.

    Dotaz zní. Dá se místo té áslepky dát šroubek abych mohl štelovat mrtvý chod? Dělal to někdo? Jaký štoubek dát? Těsnění apod? Nemá někdo nenaplněné brzdy XT, že by šoubek vymontoval, nafotil, změřil?

    Dík

    0 0
    • pitos  

      Nemyslíš, že kdyby tam stačil dát jenom ten šroubek(a fungovalo to), tak už by tam byl od výroby?

      0 0
    • corve  

      a už jsi našel tentonoc ?

      0 0
    • koudak_11  

      A vlastně ještě jeden dotaz. Já bych chtěl volný chod páky zkrátit (zejména když jsou destičky obroušené) a ne ho ropodlužovat. Předpokládal jsem, že k tomu ten šroubek je?

      0 0
      • bruco  

        Zjazdene dosticky nemaju u hydraulik vplyv na dlzku chodu paky.

        0 0
      • jIrI___  

        Krok nezkrátíš, tím šroubkem se jen prodlužuje. XT s nejvíc „utaženým“ šroubkem mají srovnatelnou délku mrtvého chodu jako SLX.

        0 0
        • jaja01  

          jsem laik a neprisel jsem na to – proc je potreba mrtvy chod prodlouzit, s cim to pomuze? diky

          0 0
          • jIrI___  

            Neznám nikoho, kdo by chod dobrovolně prodlužoval :). Já to používal snad jen na drobné vyladění chodu přední a zadní brzdy.

            0 0
        • koudak_11  

          Aha, no tak potom se v tom vrtat nebudu. Dík.

          0 0
    • scota  

      A nestačí přidat pár kapek brzdovky do expanzky?

      0 0
      • Concorde  

        Brzdovku radši snad ani ne :)

        0 0
        • scret  

          *1:))

          0 0
          • scota  

            Myslel jsem samozřejmě minerální olej :-)

            0 0
            • koudak_11  

              Jasně, stačilo by. Jen předpokládám, že když to budu dolívat shora s nasazenýma destičkama, tak tam mohu vehnat vzduch. Nebo se pletu?

              Pokud bych to dělal od spodu, tak ne s nasazenýma deskama. Už vidím jak je zamastím. No a potom tam musím vrázit ten žlutý bazmek, který je pak moc široký. Řešením by bylo žlutý bazmek trochu zbrousit. Pak by ve výsledku byla mezera mezi deskama a tím pádem mrtvý krok kratší.

              0 0
              •  
                Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.