• Paja

    Tak kdy tento tyden?

    0 0
    • mastihuba  

      já jen abyste se mnou nepočítali…

      0 0
    • Excel  

      dneska?

      0 0
    • Motyll  

      Netradičně ve čtvrtek.

      0 0
      • Excel  

        Ve středu maj nudle s mákem.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Tfuj!

          0 0
          • Excel  

            Řekl jsi tfuj, cizinče?

            0 0
            • Smazaný účet  

              Ano našinče, ve ŠJ jsem to nenáviděl :)

              0 0
              • RomanH  

                Vidis, a ja miloval, spolu s buchtickami se sodo to bylo moje nejoblibenejsi ji­dlo.

                0 0
              • Excel  

                Však ty se je naučiš milovat, ve středu dojeď a já tě na ně pozvu ;-)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Jsem si vzpomněl, jak vždycky jedna úča měla dozor, aby se vracely prázdný talíře, jak to pak končilo v květináčích apod. :)

                  0 0
                  • Excel  

                    U nás teda když byly nudle s mákem tak končily talíře vylízaný do sucha :-) Nebo mám špatnou paměť.

                    Ale zas chápu, že v Tišnově to mohlo bejt jinak. Tady jste v Tišnově, tady nudle s mákem nikdo žrat nebude.

                    0 0
                  • mastihuba  

                    když jsme u těch květináčů tak jednou jsem do jednoho vylejval griotku… když došla zelená :) nejen děti ve škole to mají těžký :)

                    0 0
        • Paja  

          Tak dnes na nudle s makem, start 16.30 Obrzan.

          0 0
          • mastihuba  

            doporučuju si tam zavolat ať vám dají bokem do koryta :)

            0 0
          • Excel  

            Jak tak pročítám fórum, tak dnes budou nudle s Belrayem.

            Směs mletého maku, másla a cukru bude použita na řetěz. Aplikovat lze potíráním nudlemi.

            Mletý mák se tak dostane do čepů řetězu, máslo s cukrem vytvoří nepropustnou, vodou nesmyvatelnou krustu. Jízdou se v čepech bude mák rozmělňovat a obsaženým makovým olejem bude domazávat. Víceméně to tam vydrží celou životnost řetězu.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Projde mletý mák 0,9 jehlou do žíly?

              0 0
            • JSt  

              mak obsahuje spoustu tuku. proto bych ho nemlel, ale nechal zrnicka vcelku. lisovat je bude postupne retez, cimz se bude tuk uvolnovat a retez bude prubezne domazavany. kdyz zacne vrzat, prihodis dve hrsti maku a jedes dal. kdyz dojde koupis i ve vietnamske vecerce. tam je treba zduraznit, ze mak chces zraly. ;-)

              0 0
    • Smazaný účet  

      Už začínám být nasranej, řeším se supshopem nejdřív kolo, teď rám. První objednáno 30.6., po zaslání platby mi řekli že už nebude. Teď zas týden čekám (každý den volám) až dostanou vyjádření z Demy, přitom jsem minulý týden psal do Demy a rám v mé vel. už není. Kdybych neměl už komponenty, vysral bych se fakt na to.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Musím si pustit něco na zklidnění, prášky nezabíraj.

        0 0
        • Excel  

          Na nervy jsou dobrý středeční nudle s mákem.

          0 0
        • RomanH  

          Pato, Konicek Ryzak 11, pil jsi ho nekdy ? Kamos chce vzit becku na zkousku, bo mu vypadnul dodavatel na Polici/Poutnase, a potrebujeme sud na bajonet. Je to narychlo…

          0 0
          • Smazaný účet  

            Slyšel jsem už ten název, ale neznám, můj názor stejně není směroplatný, vzpomeň na Dóbrc.

            0 0
            • RomanH  

              Tak jasne, ale predsi jen kdyz mi reknes, ze je to sladky jak hovno z nutrie, tak ho budu varovat. Stejne tak nestrojim o zadnej bylinkovej ocas typu Dobr – to se da vypit 1–2 a pak to potrebujes necim normalnim splachnout.

              Ale co uz, asi ho prubneme. Praci to urcite odvede a v nejhorsim budeme rehtat, a nebo se posereme. I tu na foru ho Ostravaci docela chvali (i kdyz v porovnani s Ostravarem se da vypit asi vsechno :-)), tak uvidime.

              0 0
    • les  

      Dnes kolem 16té výrážím na úmělotinu za Motýllovo.

      0 0
      • mastihuba  

        no já furt ešče žiletkařím, takže vokolo 17h buk.

        0 0
      • Excel  

        Jedu na nudle, takže se potkáme :-) Esi se tam domrdám, su nějaké unavenej a navíc jsou teď dost cejtit v Dražovicích žumpy nebo co. Je dost možný, že když vyfuním Tourmalet a hubu mi za horizontem zacpe ten smrad z hoven tak s sebou lištím do zmole a už se nezvednu.

        0 0
        • Polka  

          A po tym to prece jen nak domrdas hore a…a nudle uz nebudou :-)

          0 0
          • pepek  

            Zpráva z tisku: Na dálnici v useku mezi Vyškovem a Rousínovem byl řidiči spatřen cyklista, jedoucí v protisměru. Hlídka VB, která neprodleně vyrazila na místo, poté zjistila, že cyklista je zcela dezorientován, neustále totiž opakoval : "Nudle s mákem nejsou, nudle s mákem nejsou. . . " Cyklista byl poté dopraven do Černovic na pozorování.

            0 0
            • Excel  

              Ty nudle mi ani nepřipomínej, takovou práci se tam dostat a vono hovno. Eště že ty knedle maj luxusní.

              0 0
            • Polka  

              :-D Meli jste si to zajistit soudruzi, jak psal Fanos.

              0 0
        • Excel  

          Včera jsem si to maloval moc růžově a to byly jen dvě desiny.

          Modrá mě navrch slušně zlomila, holt su pořád sračka, lepčí už to nebude.

          0 0
      • Motyll  

        Dneska někdo? :)

        0 0
    • pepek  

      Což tak zítra na Buk? V uterý už má pršet a pak už bude zimenka

      0 0
      • Paja  

        Jawohl

        0 0
      • obda  

        %$#^&%$^! S pondělkem jsem nepočítal, chjo :(

        0 0
      • pepek  

        Jsem potěšen, že všichni učastníci zájezdu byli vesměs spokojeni s novou trasou a dokonce vyžadovali opakování téhož zase ve čtvrtek.

        0 0
        • Paja  

          :-) pouze si dovoluji podotknout, ze nova nebyla, uz jsem to jel vcetne toho prelezu hrazky,.. novej byl jen ten trener u obchodu v Ochozi B-)

          0 0
          • Jaroslávek  

            Aha, takže jste byli vy 2. Trenér = nějakej místní Páleník ?

            0 0
            • Paja  

              Takovej mistni lahvac s kolem udilel pepkovi rady trenerske i do zivota :-D

              0 0
              • Jaroslávek  

                Tak to mě mrzí, že jsem nebyl u toho jak byl nejkamarád cvičenej. I když, kdybych tam byl já smolař, tak trenér cvičí mě.-)

                0 0
        • pepek  

          Tak jak zítra? Myslím, že na čt existuje pouze jedna cesta :-)

          . . . . . na Holednou!

          0 0
          • Paja  

            Tak jo, Manas domluvi stul na Manickach.

            0 0
            • Smazaný účet  

              To už tady jednou bylo a skončilo to tuším v Holiday (nechápu co tam koho táhne). Takže cca 18:00? Je tam chválen především tatarák…

              0 0
              • Paja  

                To si pletes s jinou vyjizdkou, na Manickach si musis stul objednat, ale uz jsme tam taky byli. Jedeme tam na cca na pul sedmou, akorat teda Manas objednal tri mista, kdyz se nikdo jinej nehlasil, snad se vmacknes.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Kdyžtak postojím venku, večer snad nebude 10°C jak ráno :)

                  0 0
                • obda  

                  Manicky jsou kde? A s tim hlasenim jsem to taky nepochopil :(

                  0 0
                  • Paja  

                    A co jsi nepochopil, nikdo neprojevil nadseni po pepeho vyzve Holydna… tak jsme si mysleli, ze nikdo dalsi nepojede.

                    Takovej guglista a neumi si vyguglit Manicky? Je to na ulici Manicky ;-) Manas tam chodi v papucich.

                    0 0
                    • obda  

                      Nemusim googlit uplne vse – a knajpav Brne mne nenapadla :D A ohledne pepeho vyzvy – vcera jsem delal 14 hod cisteho casu na baraku (rekonstruujeme klukum pokoj).

                      0 0
                      • Paja  

                        Tak to je jiste zasluzne a dnes by sis zaslouzil i tu Plzen B-)

                        Akorat teda nevim, co te napadlo, kdyz pepek napsal na Holednou a ja pod to tak jo, Manas domluvi stul na Manickach.

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Místa je málo a tataráku ještě míň ;)

                          0 0
                        • obda  

                          Su natvrdlej, sou prázdniny ;) Jinak včera Holedná top a tataráček taky fajn :)

                          0 0
                          • scoty  

                            tak jeden soudruh svým vrzáním nejdříve ohlušil všechna zvířátka v oboře a pak chtěl jedno přejet na modré…ale jinak super to bylo…:)

                            0 0
                            • scoty  

                              jo a nabídkou odborné pomoci pohrdl..:)

                              0 0
                            • Paja  

                              Mozna nam ten kolouch ani nechtel delat predskokana, treba byl tim vrzanim tak paralyzovan, ze chtel spachat sebevrazdu napichnutim se na indianskou vidlici B-)

                              0 0
                              • scoty  

                                :))

                                také se podařilo najít pěšinku avizovanou 5m za patníkem, což mně upřímně překvapilo…

                                0 0
                              • mastihuba  

                                copato, pepík se mi sere do oboru? :)

                                0 0
                              • pepek  

                                Blbouni, všechno to tady napište a přístě tam bude čekat moZZek aji s policajtem :-)

                                0 0
                                • Paja  

                                  To by ale napred musel najit patnik a 5 kroku za nim tu pesinku :-)

                                  0 0
          • scoty  

            Tak to bude nejlepší trail v Brně?:)

            https://mapy.cz/s/XF5B

            0 0
          • Paja  

            16.30 kde? Porici nebo az u Mamuta?

            0 0
    • JSt  

      z patka na sobotu jsem si dal nocni bourku v dakote. ;-)

      https://www.zonerama.com/…lbum/1887467

      btw. ten zatocenej tobogan by se mel dat sjet na kole. ];-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Konečně jsem na něj narazil :)

      Ještě je pivec Květnice v Předklášteří

      Na hodnocení zatím brzy, měl jsem jen jednoho.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Tak kdo dnes? :) Stroj už mám opláchlej…

      0 0
    • bagr84  

      Jsem tu dlouho nebyl. Co nového bójz?

      0 0
    • Excel  
      1. Bungr 1 a panzerkampfwagen
      2. Panzerkampwagen a bungr 2
      3. Panzerkampfwagen obdivuje bungr 3
      0 0
    • scoty  

      Potřeboval bych menší soudružskou výpomoc ohledně něčeho pěkného zhruba v tomto prostoru:

      https://mapy.cz/s/YmiW

      Výjezd a návrat Jedovnice.

      Dík

      Třeba: Jedu, Křtiny, Ochoz, a někudy z5…

      0 0
      • pepek  

        Ta trasa je dost hardcore. Hlavně nechápu, jak pojedete přes tu vodu?

        0 0
        • Vilém  

          Kdyz to bylo pres zimu vypusteny, tak se to ani moc hluboky nezdalo, mozna by to slo.

          0 0
        • scoty  

          :))

          To se dalo čekat…

          Přitom stačilo dát do poznámky, že soudruzi, kteří nenašli hospodu v Žabinách, se ze soutěže o podání návrhu trasy automaticky vylučují…

          :))

          0 0
      • babicak  

        Z Babic si udělej rychlostní zkoušku po silnici na Křtiny, nový asfalt, možné rychlostní rekordy i pády, a pak zpátky po červené do Babic :-), aby se neřeklo, že si to zkracujete po silnici.

        0 0
        • scoty  

          dík, vypadá to gut, už jsme tady lecos pojezdili..:) máme tábor 30m od Singlhausu…:)

          0 0
      • mastihuba  

        https://mapy.cz/turisticka?…h.GfP0hAIfR0gSIf­b0hFj60hYsh20gwz5K0E9hj0­hBZgP0hTQ5v03zziZ03DQ

        0 0
    • Jaroslávek  

      Zítra (st) – Buk.

      0 0
    • Excel  

      Lepsi nez ČH, ale na Starobrníčko to nema. Nicmene v pohodě pitelné, bez vocasu.

      0 0
    • Motyll  

      Vím, že to patří do září, ale je potřeba plánovat:

      0 0
      • Jaroslávek  

        Vítej doma. Ve st ?

        0 0
        • Motyll  

          Jak jinak :)

          0 0
        • Paja  

          Pisu si, mam tady stiznost, ze prej jste se minulej tyden nechteli s pepickem kamaradit…B-)

          0 0
          • Smazaný účet  

            Řeknu ti to asi tak: nuda, zima, než donesl jídlo, bylo studený, donesl mi desítku aniž bych chcel, Jaroslav má zas asfaltový manýry, full nefull, vymlouval se na světlo… Za mě, lepší sedět doma než totok.

            0 0
          • Jaroslávek  

            No já hlavně nereflektuju ty jeho návraty po večerce.

            0 0
            • pepek  

              Od kdy je večerka na Buku v 19.00?

              To už radši napiš, žes chtěl stihnout 1452. pokračo­vání OVRZ

              0 0
          • Polka  

            To protoze Pepicek jezdi zasadne se svetly za tmy…a nechce si to nechat az na zimu :-)

            0 0
            • scoty  

              je to prostě noční dravec..:)

              0 0
            • Paja  

              Toz blizi se konec srpna, stmiva se uz neco po osme, takze pro nas, co dojizdime na Buk kolem pul sedme, uz to bez svetla na navratofce nepujde.

              0 0
              • Polka  

                Vsak ja nikoho nenutim, aby jezdil za svetla dom.

                0 0
                • Paja  

                  …to nikdo nerika, ale v zime taky vetsinou pred osmou neodjizdis.

                  0 0
                  • Polka  

                    Jo, ale ta zima je prave uplne jinej pripad nez leto, leto = slunko = vyuzit toho svetla ;-) Ted se to samozrejme uz lame, taky budu muset uz brzo nasadit minimalne bludicky.

                    0 0
                    • Paja  

                      Jasne, zacatkem leta jsme to za svetla dali i zpatky, ted jenom tam a jeste tak odjezd. Narozdil od tebe nejsme vsichni tak casove/pracovne variabilni.

                      0 0
                      • Polka  

                        Tak minimalne Depka s Manasem jsou na tom lip, kdyz tam byli naposledy prede mnou :-D

                        0 0
                        • pepek  

                          Bo jeli napřímo po asfaltu. Ale o tom ten bajking není, soudruzi

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Tak mi poraď, jak se mám dostat do Sivic bez asfaltu, soudruhu?

                            0 0
                          • scoty  

                            tak ta direttissima od Březiny je celkem drsnej terén teďka:)samý štěrk, šutry díry …v pátek jsem si tam na cestě z Bejčí skály dost uprášil LV teda…:)

                            0 0
                            • pepek  

                              sem myslel, že všelékem napatlaný LV bike odpuzuje i prach a vodu

                              0 0
                        • Paja  

                          V kolik tam vlastne dojedete, kdyz ted stihnete i navrat za svetla? V pet max. pul seste?

                          0 0
                          • Polka  

                            Dojezd je porad cca stejnej, ja minule v 18:15, odjezd v 19:45, ale navrat za sera.

                            0 0
                            • Paja  

                              Ale v udoli uz docela hustyho sera, ne? Pred tydnem slunko zapadalo chvilku po osme.

                              …ale dovedu si ten minej tyden zive predstavit…pepe dojel na sedmou, nez se prevlikl, uvelebil, vy uz jste pomalu zacali ustupovat…a nestesti bylo na svete :-)

                              0 0
                              • Polka  

                                Ani ne, údolí bylo ještě celkem ok, spěchal jsem :-)

                                0 0
                                • Paja  

                                  Nastesti v udoli nikdo neparkuje navesy s cihlama :-)

                                  0 0
                              • pepek  

                                Pepe dojel 18.20, sotva donesli pivo, tak soudruzi už se pakovali. Pak je ještě trochu zdržel hajnej.

                                Místo v 21.00 odjížděli asi v 19.00

                                0 0
                                • Paja  

                                  Nekde vam tam plave 3/4 hodiny soudruzi :-)

                                  0 0
                                  • Polka  

                                    Tak to mame debaty o plastich, prevodech…o pri­jezdech a odjezdech a svetle a tme :-D

                                    0 0
                                    • Paja  

                                      Nezapomen na fselek…

                                      0 0
                                      • Polka  

                                        Fselek, svetla, duse/bezduse… kua nechame si to radsi na zimu ke kulataku nu ni?

                                        0 0
                                        • pepek  

                                          To tedy ne, ty svévolné předčasné odjezdy by se měly řešit přednostně a neprodleně.

                                          0 0
                                      • scoty  

                                        správně:)

                                        0 0
                                        • RomanH  

                                          Kdyz uz jsme u toho fseleku, slibil jsem, ze napisi recenzi… :-)

                                          Mam na nem najeto cca 500km, na dosluhujicim retezu, kde jsem stare mazivo postupne vytrel hadrou (stejne tak i z prevodniku). Mazu klasicky primo ze spreje.

                                          1. Na vrzani lizin sedla dobry
                                          2. Na kola pro deti / zenu (proste bez vetsiho najezdu) super – nemaji lytka od smiru a nemusim se s jejich koly tolik srat

                                          No ted za me.

                                          1. Ano, retez neni viditelne od smiru, ale stejne tak teda nemam po otreni cistou hadru (po jizde), jako mas Ty na videu. Toz bud je to tou strikackou, starym retezem, nebo je to video simecko :-)
                                          2. Po cca 30ti km retez zacne sustit jako u TF2, nebo u klasiky po 100km. Dale se to ale nezhorsuje a do tech 80km (vice jsem s tim nejel) mam overene, ze drzi. Do tech 80km je ale stejne vetsina mych vyjizdek, takze dobry.
                                          3. Prave diky tomu susteni jsem si rikal, co to bude delat v desti. Lehce jsem zmoknul, byla i nejaka ta vlhka trava, a tech 80km to dalo. Zacalo to uz ale byt docela hlucne, takze podle me to byla hrana. Opet, tech Tvych 150 km je bud tou jehlou, nebo mym starym retezem
                                          4. Na silnici by me to susteni stvalo
                                          5. Ano, ta cistota je nakazliva :-) Jet nekam dale, asi bych BR primarne nemaznul. Nicmene nemam psychyckej blok premaznout to cimkoliv jinym, takze zde problem taky neni

                                          Na omak mi to prijde jako vosk. Ja nikdy voskem retez nemazal (takove ty Pedrosy a podobne), tak netusim, jestli je ten BR v tom nespineni vyjimka, nebo se tak chovaji vsechny vosky, vcetne toho susteni.

                                          0 0
                                          • Paja  

                                            Panove, ne ze to ted tady zaserete 100 prispevkama o fseleku! :-)

                                            0 0
                                          • Polka  

                                            Body 1–5 mohu i z me dosavadni zkusenosti potvrdit. Jsem zvedav jaky to bude, az to hodim na novej retez.

                                            0 0
                                          • pepek  

                                            Mám psychyckej blok, abych tě hned předhodil do pravopisného vlákna :-)

                                            0 0
                                          • scoty  

                                            Mrskni to spíš do fšelékovýho vlákna, ale většina lidí už se to naučila, tak na to možná budou koukat s despektem…

                                            0 0
                                  • scoty  

                                    Jasnej pokus o puč..zachvílu dá soudruh do stanov, že se bude jezdit pouze na Holednou a je to..:))

                                    0 0
        • Paja  

          Zmena, ja tento tyden CT.

          0 0
    • Smazaný účet  

      Helemese evangelikán: http://www.bike-forum.cz/…boost-148-ru

      0 0
      • Karaya  

        Nechceš koupit? Udělám ti cenu :-).

        0 0
        • Smazaný účet  

          Sám mám plnou cimru komponentů, prodávat něco přes BF znamená v podstatě to darovat…

          A jak to jezdí? :)

          0 0
          • Karaya  

            Ještě nevím, čeká se na kliky. Ale už teď vím, že si to příště místo hotovky sám poskládám. I teď se to finančně vyplatí, protože kromě Canyonu snad všichni šetří na všem, co není přímo vidět.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Tak je jasný, čím „zvučnější“ značka, tím víc je v „low-endu“ ošizená…

              Pohon měníš proč?

              0 0
              • Karaya  

                Vozím 180mm délku. Hlavní důvod, proč jsem koupil sériovku je, že nabídka samostatných rámů je, oproti době cca 8 let zpět, mizerná. V podstatě jsem mohl mít rám Merida, nebo RB. A to jsem ani jedno nechtěl.

                0 0
                • bagr84  

                  Lehkej offtopic, dával si nakonec druhou vrstvu pásky do těch DT na silnici?

                  0 0
                  • Karaya  

                    Dával a teď to i s jetými plášti nafoukám doma pumpou. Docela velkej rozdíl to je. Navíc jsem zjistil, že přímo NoTubes uvádí, že 1 vrstva je do tlaku 4 bary, zatímco 2 vrstvy 8 barů.

                    0 0
                    • bagr84  

                      ajaj, páska mi došla v půlce druhé otočky :))

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Máš toho málo z biku? Co já se s tím natrápil na CX…

                        0 0
                        • bagr84  

                          Instalace voser, ale poslední defekt na bezduších pamatuju snad loni nebo dokonce předloni.

                          Ťuk ťuk na dřevo.

                          0 0
                      • Polka  

                        Na silnic bych to nedaval, Arnoste! Pri tech tlacich a dobrych pneu (GP 4000) ;-)

                        0 0
                        • bagr84  

                          Cesta zpět vždy existuje a pokud to ty kola umí, proč to nezkusit :)

                          Akorát že Schwalbe. Nechápu jak jsem do toho mohl jít, nepoučitelnej.

                          0 0
                          • Paja  

                            Ty gumy to vi, a proto ti to delaji schvalne :-)

                            0 0
                          • Karaya  

                            Já nevím, mám je už druhou sezonu a žádný problém. Co je špatně na Schwalbe One/ Pro One?

                            0 0
                            • bagr84  

                              Schwalbe je špatně :)

                              Dnes jsem to zkusil jen nahodit, šlo to v pohodě, drželo bez tmelu, no tak jsem ho tam samozřejmě hned dolil a šel to zkusit. :) První pocity dobré.

                              0 0
                • Smazaný účet  

                  Díval ses i na německé shopy? Teď vychází dobře i Anglie…

                  0 0
                  • Karaya  

                    Díval na ten Canyon, ale v 21" už je skoro všechno vyprodáno, nebo děsná barevná kombinace :-)

                    0 0
            • Polka  

              Co tam budes davat za kola? A prevody jaky?

              0 0
    • mastihuba  

      tak nevim :) co se bude hodit k vinisku? :)

      http://www.jaso.cz/…tskup101.php

      0 0
    • Polka  

      Pro FB hatery – tak uz se kope dal, jak psal Scoty nebo kdosi …

      0 0
      • scoty  

        k obrázku 2:

        To je záslužné, že jim tam s. pepson pomáhá, už se asi nemůže dočkat nového trailu…

        0 0
      • Paja  

        To je propojeni ke dvojce?

        0 0
        • Polka  

          Z dvojky (asi z konce) ke kempu.

          0 0
          • scoty  

            Jsem si teda myslel, že začnou navrchu.., ale pokud vím , tak tam byl nějaký problém s trasou že by to šlo myslifcům moc u posedu a tak…

            0 0
            • mastihuba  

              voni vás tam jednou všecky postřílí, jeden posed už stěhovali :)

              0 0
              • scoty  

                Tak soudruhům ostřelovačům patrně došlo, že to s tím povolením rekreační fce lesa trochu přehnali, protože mysleli, že bude sem tam kolo a oni se jim tam prohánějí mraky bikerů do 21hod…:)

                Proto začali prosazovat, že provoz je tak nějak na zkoušku a po roce se uvidí…

                0 0
                • mastihuba  

                  jako co se bavím s lesákama a zemědělcama co obhospodařují louky, tak se cyklobuzny chovají jak kdyby jim patřila každá cesta v lese. O slušnosti pohybu se nedá vubec hovořit. Borec veze balíky sena a kun.. na kole na něho ještě vyřvává že tam nemá co dělat. :(

                  0 0
                  • scoty  

                    Nikdy jsem neviděl, že by cyklista napadal lesáky či zemědělce, ale zanedbaných a zplundrovaných luk a lesů teda mraky. A když se v jednom koutku státního polesí vytvoří pár trailů pro cyklisty, tak jsou hned pokakaní, že nemaj večer kde střílet…Je to boj o využití životního prostředí mezi dvěma/třema zájmovými skupinami. Nic víc. Záleží na slušnosti zúčastněných.

                    0 0
                    • mastihuba  

                      no ti bohužel nejsou ani na jedné straně. Víš dobře že se v tom pohybuju leta a neber to jako nějakej útok… :) jen jsem chtěl sdělit pohled z druhé strany. Těch verbálních napadení je mraky a setkal se s tím skoro každej kdo delší dobu dělá v lese. K fyzickému napadení většinou žádnej cyklista nemá parametry. :) vyjímky se samo najdou, ale to sme někde jinde. :)

                      0 0
                    • RomanH  

                      Ono to bohuzel Scoty neni jen o tom strileni. V okoli Jedovnic to sice bude mozna komercni honitba a muze se tam dit lecos (nevim, jak SLP ci kdo to ma pronajate funguji, ale iluze si nedelam), ale kdyz si odmyslis myslivce, tak ta zver chce mit vecer taky klid. Jasne, u nas nemas kanadske hvozdy a tak je na hluk castecne zvykla, ale je rozdil par kluku jedoucich spolu vecer z Buku, a nebo masa lidi (pres prazdniny od rana do noci). Ja mam les za barakem a je sakra videt rozdil, kdyz tam jdu v 19 hod, a nebo o hodinu pozdeji.

                      0 0
                      • scoty  

                        Jsou to ohromní chudáci ti nimrodi. Víš o tom, že první používaný posed máme v Brně jen 3,5km od absolutního historického středu města? To je snad světová rarita…

                        0 0
                        • RomanH  

                          Vsak ja to nevztahoval na nimrody, ale na zver. O komercnich honitbach si myslim svoje a i u lidove myslivosti se nekdy najdou exoti.

                          0 0
                          • pepek  

                            Tak vy tam v divočině máte zvěř ještě plachou, tady to máme ochočený. V noci vždy chtějí juknout, co to zase jede za zvířátko s čínským světlem.

                            0 0
                            • Paja  

                              … uplne to slysim… hele, to je zas ten brtnik, tato postras ho trochu a stoupni si mu do cesty :-D

                              0 0
                          • scoty  

                            Když se na zvěř nemíří a nenahání se po honitbách střelcům na mušku, tak se nebojí. Je na lidi zvyklá a hlavně není blbá. Když jedu na kole 10m od nich, tak jsou v klidu. Jakmile zastavím, vezmu klacek do ruky a zamířím, tak si můžou zlámat vaz jak zdrhají…Kdo tedy večer ruší zvěř?

                            0 0
                            • RomanH  

                              No tak to mozna leda na Holedne :-) Prijed rano / v podvecer / v noci k nam do lesa a uvidis, co vsechno vyplasis.

                              0 0
                              • scoty  

                                Tak u vás je určitě větší divočina, než na Holedné, kam mimo jiné jezdí do centra velkoměsta:) střílet soudruzi z Litevska…

                                Já mám zmíněné zkušenosti spíš z Podkrkonoší, kde je ještě větší divočina než u Vás.

                                Každopádně si nemyslím, že je každý malomyslivec hovado, někteří to určitě myslí upřímě:)

                                A vůbec jede se dnes na západ?:)

                                0 0
                                • RomanH  

                                  Jasne, za cca 15 minut mam sraz pod Cervenakem a nekde po ceste dame pivo s Manaskem.

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Ještě, že jsem se na to vybodl, jinak bych totiž ve dvě vyrážel směr Bobrava…

                                    0 0
                                    • Paja  

                                      Vcera jsi rikal do 4 bez vyjimky :-)

                                      0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        Ale mně se to odečítá z dovči, narozdíl od Vás, co berete minimálně třicku čistá ruka, různý bonusy, příspěvky, stravenky totok, tamtok, odměny, prémie… :)

                                        0 0
                                        • Polka  

                                          Cože? Jakože jdeš dřív z práce a odečtou ti to z dovolené? Odměny, prémie, stravenky…to má Maňas :-) Ale asi nemá třicítku čistýho pro změnu.

                                          Btw. Ve Finsku je prej 6tydnu zakonna dovolena ;-)

                                          0 0
                                        • RomanH  

                                          Vcera 16 hodin v rachote, dneska to vidim tak na 13, kdyz to pujde dobre, Ty stravenko :-)

                                          0 0
                                          • Smazaný účet  

                                            Hokna neuteče, ale ten „život“ začíná po třicítce (čtyřicítce) nějak rychle ubíhat…

                                            0 0
                                            • Polka  

                                              Ty voe, tys musel vyhoret uz 5 min. po porodu, to neni mozny :-D

                                              0 0
                                            • RomanH  

                                              Neutece, ale taky se sam neudela, bo to neni zenska. S tim ubihanim mas pravdu, a to zatim nemas sviste, na kterych to vidis v primem prenosu.

                                              Ja to beru tak, ze v IT proste obcas nektere veci nemuzes delat v hlavni pracovni dobe. Pak to ale zase klidne muzes zapichnout kdykoliv a nikdo Ti nic nestrhava z dovolene, mas sick days a podobne.

                                              0 0
                                        • Jaroslávek  

                                          Např. já na nějakou třicku můžu zapomenout, ale jak děcka dospěly, tak to v rodinným rozpočtu vzalo kardinální obrat zatím. Je pravda, že za chvíli až budou vyrůstat vnoučata, se to to o5 uskrovní.

                                          0 0
                                          • mastihuba  

                                            Ja myslim ze pro tricitky ses furt atraktivní. Nehazel bych flintu do zita.

                                            0 0
                                • RomanH  

                                  Toz zmena, misto Smelcu Bityna. Vyrazime

                                  0 0
                                  • pepek  

                                    Zkuste ten bezbolestný výjezd přes oboru ke křížovce, šikovná díra je hned vedle brány

                                    0 0
                                  • scoty  

                                    fkolik?

                                    0 0
                                  • scoty  

                                    Tak s.Doktor mně při návratu po prýgltrailu poněkud vyděsil když jsem se pro něj vracel…měl štěstí, na šlahounu se udržel hlavou dolů…akorát zadní kolo je v riti no…

                                    Jinak pivo v Bitině super:)

                                    0 0
                                    • Paja  

                                      Misto aby mu pomohl, jeste si ho foti! :-D to je hyenismus.

                                      Ale ten rafek je slusne zborenej, o co to udelal?

                                      0 0
                                      • scoty  

                                        Říkal, že se ještě chvíli udrží tak jsem fotil a pak jsem ho vytáhl..:-D nebuď hnidopich, aspoň má památku

                                        Už když jsem běžel zpět, tak hlásil, že žije..:)

                                        Chtěl vyskočit s bikem na ten půlmetrovej práh, ale zadním kolem na něj narazil a hodilo ho to zpátky…a dolů..

                                        0 0
                                        • Paja  

                                          Ten :-D tam vidis?

                                          To musel teda hrube neodhadnout a na tu hranu to napalit plnou vahou, ty AC prece nejsou takovy blato… kdyz to uveze Polku ;-)

                                          0 0
                                          • scoty  

                                            tak nejnižší to není..je třeba párkrát šlápnou, předek nadhodit, zadek odlehčit a vyjet…a to fšechno na půl metru šířky trailu a nad srázem…

                                            0 0
                                            • Polka  

                                              Je to sirsi, ale chce to trochu skill s tezistem no :-) Jsem myslel, ze to byl nekdo z nasich…doktor nevim kdo je.

                                              0 0
                                              • scoty  

                                                je kamarád Jarouše Maňáska a RomanaH…seděl s námi v hospodě

                                                0 0
                                                • Paja  

                                                  Myslim, ze hlavne Romanuv, jednou s nama byl na Karaskovi a vna trailu za Globusem.

                                                  0 0
                                            • Paja  

                                              Dik za zevrubny popis, ale „parkrat“ uz jsem to jel, vetsinou i bez slapnuti.

                                              0 0
                                          • Polka  

                                            Ja nechapu :-) To by nesmel hnout ani brvou a napalit to tam v sedu jak hovado, coz pri tom vyjezdu tezko Anezko.

                                            0 0
                                            • RomanH  

                                              Tady je videt, ze na Prigltrailu staci malicko a nasledky mohou byt hodne spatne. Zde se nastesti udrzel na trailu a odnesl to jenom matros. Pred tim dal Krizofku s prstem v nose (ja spodek hrde s kolem v prave, bo se to sype jak svina), stejne tak i naslednej sjezd ke studance (ted je ted taky ***** preschlej). Musela to byt velka prda, protoze na predku ma 2.4 Ardenta, na zadku 2.25, coz jsou docela balony – ve vyjezdu si neumim predstavit, jak se to da takto bouchnout.

                                              0 0
                                              • pepek  

                                                Asi se mu to smeklo a pak si to přisedl zadkem na hranu.

                                                0 0
                                                • RomanH  

                                                  Presne tak. Pry se mu to smyklo a snazil se to vybalancovat. Jestli jsem to dobre pochopil, tak se vymaznul prakticky na tom stejnem miste, co ja, akorat z druhe strany a o dva metry blize k Senticim.

                                                  0 0
                                        • RomanH  

                                          Scoty, mam Ti od Doktora vyridit velke podekovani. Kdyz si ho tahal, mel pry v jednu chvili strach, ze tam zahucite oba. Toz jeste jednou diky.

                                          0 0
                                          • scoty  

                                            to byla sranda:) soudruh tam visel za jednu nohu a za jednu ruku jak netopýr po zádech dolů a bál se pohnout, protože za sebe neviděl, jak je vysoko:)

                                            fotky mu pošlu

                                            0 0
                                          • Smazaný účet  

                                            Kdyby jel třeba s Polkou, těžko by se pomoci dočkal, ale musím zpytovat svědomí, v posl. době se často rozvíjí „nečekací“ nešvar…

                                            0 0
                                            • pepek  

                                              Máš štěstí, žes ten konec napsal. S Pájou jsme se utěšovali, že vás tam třeba jen odchytili policajti, ale bylo to horší, normálně jste na nás nepočkali.

                                              0 0
                                    • Polka  

                                      To nechapu, zadni na sracky, ale ram asi ani skrabanec :-) To musel nak voprit o tu skalu ne?

                                      0 0
                                      • scoty  

                                        asi jo, já už byl nahoře a za zatáčkou, zpět jsem šel po hluku..

                                        0 0
                                    • RomanH  

                                      a *****

                                      0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      To vypadá tak na sokolovnu a dost poctivých, skoro 6 voltážních na slunku…

                                      0 0
                                      • RomanH  

                                        Prave ze ani to ne, Ruzek a 3 Rampusaci ve stinu + jidlo

                                        0 0
                                    • Excel  

                                      Pěkně, že se to tak zlomí, bez skryté vady,se mi ani nechce věřit.

                                      0 0
                                    • Jaroslávek  

                                      No potěš koště. Při té smůle asi měl velké štěstí. Ještě že nejel sám.-(

                                      0 0
              • les  

                Dnes v 16h vyrážím za Motýllovo.

                0 0
            • Polka  

              „Povede to pod cestou, ale poslední km je příjemně z kopce.“

              0 0
            • Polka  

              Tak ještě prej „I příjezd ke dvojce se bude stavět a to hned po dokončení spodní části.“

              0 0
      • nomecz  

        borci nevite bude to jezditelne jeste letos ?

        to stejny mariansky nejake info o zprovozneni ?

        0 0
    • Smazaný účet  

      To byl malvaz, pěna jako šlehačka, vychlazený krýgly (to se vidí málokde). Ne jakási Dobruška, nebo dokonce snad všelékařem tlačené Heinekenovo Velké Březno ;)

      0 0
      • Motyll  

        Vychlazený skleničky jsou na Balkáně standardní

        0 0
        • Jaroslávek  

          Tak zase zítra. A nezapomeň, večery (kór tam u vás) už jsou chladný.

          0 0
          • Motyll  

            OK. Dojedu.

            0 0
          • Excel  

            Může bejt…může bejt.

            0 0
          • Polka  

            Dorazim az kolem 19:30, povezu svetlo Babicakovi a pasku Motylovi, tak na me pockejte! :-)

            0 0
            • pepek  

              Jaroslav něčeká, vyrazí vždy tak, aby byl do setmění doma. (Meruňky)

              0 0
              • Polka  

                Tak to uz snad neplati vzhledem k zapadu slunka.

                0 0
                • pepek  

                  Tady je ten pohodový výjezd od jezírka.a zkratka od Hádku. (0% asfaltu)

                  0 0
                  • mastihuba  

                    Obavam se ze todle neni nic novyho.

                    0 0
                    • pepek  

                      pro tebe ne, ale pro většinu soudruhů (kteří tam stejně nepojedou) je to lákavá novinka

                      0 0
                  • Polka  

                    Obavam se, ze to druhy je zarostly jak svina, kdysi jsem se tama pokousel jet, takze za me NEBRAT! :-)

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      To je vidět, že je to zarostlý:-(

                      0 0
                    • pepek  

                      zarostlý, ale nový a navíc ušetříš 150metrů asfaltu, voe!

                      a nedávno tam projel traktor :-)

                      0 0
                      • Polka  

                        Novy to prave neni a napojuje se to zas na to zkur…ny „romanticky“ udoli. Mozna v zime si to jednou dam, ale vic ani tuk :-)

                        0 0
                        • mastihuba  

                          Rekl bych ze zajimavejsi je to vzit po meride : )

                          0 0
                          • pepek  

                            Vedle ve foticím vlákně jsem viděl, že ses nechal přesto inspirovat :-)

                            (Doufám, že víš, že od jezírka nemusíš do toho hnusnýho kopca, ale jedeš kolem potůčku ke druhému jezírku.)

                            0 0
                            • mastihuba  

                              Inspirovat cim? Trasou co jezdime s Bobem leta? :)

                              0 0
                              • pepek  

                                Naposledy, co jsem Boba viděl, tak říkal, že už tě ani nepozná.

                                0 0
                                • mastihuba  

                                  Ha to je mozny. Jako jezdime to kazdej zvlast. Von by me treba nestacil… :)

                                  0 0
                        • pepek  

                          romantický udolí spojený mojí novou bezbolestnou spojkou © s Bobovou motanicí je uplně nejvíc nejlepší výjezd na buk

                          Po Meridě je to profláklý a navíc jedeš o velký kus asfaltu víc

                          0 0
                          • mastihuba  

                            Kdyz dojedu vod kalecu tak ne :)

                            0 0
                          • Polka  

                            Dyt asfalt tam neni nikde, kdyz se chcu pomotat, tak jezdim z Hadku takto

                            0 0
                            • pepek  

                              asfalt-to bylo na frantu a tu jeho meridu

                              ta tvoje motanica je moc dlouhá, to bych už ani nezastihl s. Jaroslava

                              0 0
                              • Polka  

                                Toz prikup motor.

                                0 0
                              • mastihuba  

                                Jestli si chces uzit strasidelnyho peknyho lesa, tak pred rozcestnikem pod lhotkama uhni dokopca smerem na hreben. Vokolo strouhy te to vykopne na rozcestí co spojuje hreben meridu a horni jezirko. :) neni to ani bezbolestny ani hezky jetelny ale je to docela naprimo. :) vod horniho jezirka mas na foto 2 vyznacenou nejkratsi trasu ke lhoteckymu rozcesti. Bezbolestny bych to nenazval, ale je to cely ve stinu takze plus. Rozumejsi je to vzit po pohadkove k jegrhauzu. :)

                                0 0
                            • scoty  

                              Nevíš jestli ještě funguje Merida z Rakoveckého do Bukovinky?

                              body kolem šestky jsou hodně na vodě…nevím kudy to šlo…

                              https://mapy.cz/s/11I0h

                              0 0
                              • Polka  

                                Kolem te sestky to pokazde trefim jinak, tech variant je tam i vic :-) S motylem tama obcas jezdime. 7–11 je klasika, popadany sutry, ale da se, byvaj tam mulfoni v tech bucinach.

                                0 0
                                • scoty  

                                  dik, a do 5ky je to dobře?

                                  0 0
                                  • Polka  

                                    Taky se to asi da, ale imho to neni merida, ja nasel tuhle starou mapku, kterou jsem kdysi davno jel ale smerem na Racice a to bylo prave po meride mam dojem.

                                    0 0
                                • pepek  

                                  A kdys tam byl? Já jsem tam jel loni (předloni?) ten krásný povlovný vrstevnicový výjezd a byl zoufale zapadaný stromy, který šly těžko přelízat. Tak jestli to už uklidili?

                                  0 0
                                  • Polka  

                                    Letos na jare, loni na podzim, behem zimy taky. Stromy tam zadny nebyly, urcite ne od 6 po 11, bliz k Racicim nevim.

                                    0 0
                                    • scoty  

                                      Už jsem si vzpomněl, je to už 11 let co jsem to jel no:)

                                      https://mapy.cz/s/11KpW

                                      0 0
                                      • scoty  

                                        jo a před 14ti dny , když jsem to tam hledal kudy nahoru, tak jsem se obrátil z 10ky bo stromy…až potud super cestička..myslel jsem, že to není ona, že by ji nenechali zapadat, tak jsem jel dolů do Račic a navrch po hřebenu směr Bukovinka…soudruhům nejspíš vyhovuje, že se do toho lesa nejezdí, protože jinde jsem stromy ležet neviděl…třeba to dál bude ok…

                                        0 0
                                        • Krutor  

                                          Zdarec, rozumím tomu dobře, že ten výjezd z od Račic po červené je neprůjezdný ? A jak moc? Naplánoval jsem na víkend s kámošem trasu po Meridě…

                                          0 0
                                          • scoty  

                                            To není na červené, ta cesta není v mapě. Nejdříve je souběžná s červenou ale 10m výš ve stráni. Postupně se zvedá a odklání. Zhruba na bodu 10 jsem viděl stromy. Dál nevím. Mohli byste to propátrat:) Je to asi nejlepší zkratka na Bukovinku z údolí.

                                            https://mapy.cz/s/11KpW

                                            0 0
                                            • Lada,s  

                                              místo jednotlivých bodů je lepší použít dole čudlík Nástroje – Měření vzdálenosti ;-)

                                              0 0
                                              • scoty  

                                                ALE často to zakryje cestu nakreslenou v mapě, takže když chci aby byly cesty vidět používám body..:)

                                                Navíc se podle čísla lépe určí místo na mapě o kterém je řeč.

                                                0 0
                                            • Motyll  

                                              Merida nahoru (9–30) je momentálně špatně. Stromy přes cestu. Ale má tam do budoucna vést ten SMK. Dál už je to OK.

                                              0 0
                                              • scoty  

                                                to je teda na pytel:)dík

                                                0 0
                                                • Krutor  

                                                  Těch stromů je hodně? Resp. jak dlouhej úsek? Kousek tlačení nebo přenesení mi neva, ale aby to nebyla půlka té cesty :-(. Kua dám si práci s natrasováním, aby mě to nezabilo a hochy nenudilo a teď abych to měnil !

                                                  0 0
                                                  • pepek  

                                                    Stromů je (bylo) hodně a některý jsou tlustý, nebo naštosovaný na sobě, čiže není to moc jezdivý a nudit se nebudete :-)

                                                    0 0
                                                  • Krutor  

                                                    Aha, tak na to jebu :-(. Raději přetrasuju :-)

                                                    0 0
            • Motyll  

              OK. Dáme si Ferneta :-(

              0 0
            • babicak  

              Světlo už mám. Dik

              0 0
              • Polka  

                Ja dik. Kdys tam byl? :-)

                0 0
                • babicak  

                  Dneska ráno mi bylo světlo dovezeno. Jinak by leželo do příští středy. Děkuji p. Romanovi z Bukovinky. Tento týden jsem na tom jak RomanH prostě na p. ču s časem, totálně nestíhám a zítra odpoledne jedu na víkend na závody.

                  0 0
    • scoty  

      dnes odpo kolem rodné hroudy

      https://mapy.cz/s/10T7k

      0 0
    • Smazaný účet  

      FB:

      V dnešní době je opravdu nutné mít „prořízlou hubu“. Testovali jsme s polovičkou nový kebab blízko bydlišťě. První podezřelá indicie byla stejná cena hovězího jako kuřecího. Donesli jsme pixličku s minimem „hovězího“ a nudlama s hafem zeleniny domů a ihned rozpoznali namletou sečku s moukou. Dcera auditora nelenila a naběhla to vrátit, tam jí rozdlíl v mase nebyli schopni vysvětlit a s hláškou ať to neřeší ihned vrátili prachy, to já bych si nechal ***** na hlavu.

      Podobně centimetrový podmíráky jsou v Čechii standardem…

      0 0
    • mastihuba  

      Našel by se tady někdo ZNÁMEJ, kdo by akceptoval moje tempo? :) mžná bych i zprovoznil zimáka, abych nebyl taková Brzda. :)

      http://www.zivotnakolech.cz/…02016_A4.pdf

      0 0
    • bagr84  

      Ňáká akce tento víkend?

      0 0
    • JSt  

      minule teden jsem lapl v kulne tchanovyho zimaka a jel prekontrolovat, jak ta zoncna vychazi.

      aj tatry boli vidiet. ;-)

      0 0
    • mastihuba  

      Mobil mas u lade. :)

      No jak pojedu do hokny tak ti to tam necham v praci.

      0 0
    • Motyll  

      Tohle by bylo ideální na ty noční návratofky.

      https://youtu.be/0TAlhnlYXmM

      0 0
    • Smazaný účet  

      Nechcete někdo čistě náhodou kompaktní berany FSA Vero Compact 44 cm?

      Na spodní úchop dosáhnou i největší pupkáči :)

      0 0
    • Motyll  

      Tak Bukovinka pokryta i signálem VDF. Dvě všesměrové antény.

      0 0
    • Smazaný účet  

      0 0
    • les  

      .

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.