Bratislava - silnice / bike v pristim tydnu

45 nepřečtených
  • jecnak

    Nemel by nekdo z Bratislavy chut pojezdit v 26. a 27.2. v Bratislave a okoli. Je celkem fuk jestli silnici nebo bika. jedu tam na sluzebku a jedno z toho hodim do kufru. Kdyz se nikdo neozve hodim do kufru zimaka a udelam pruzkumnou misi po Bratislave. Klidne se ozvete i na ICQ. Diky

    0 0
    • rich  

      od akeho casu budes „volny“? neviem ako stihnem, ale na velmi lahku „vyjizdku“ by som isiel

      0 0
      • jecnak  

        Tak od 16h urcite mozna driv. Budu primo v centru, ale muzu se nekam posunout i autem. Spis bych to tam rad poznal, takze lehka vyjizdka to presne definuje.

        0 0
        • mar_tin1  

          možno by som sa pridal. o 16 je to v pohode, akurát v lese už bude pomerne tma. ale tak do tej pol 6 by sa dalo…

          0 0
          • jecnak  

            Tak fajn. Ono by to pak slo i v ctrvrtek nejak driv trebas kolem 15h, ale zas pak jedu zpatky do Prahy…

            0 0
            • o.1  

              Ides aj dneska? Poobede idem pojazdit v Karpatoch.

              0 0
              • jecnak  

                Dneska uz ne, ve 12 jedu zpatky domu. Navic tu mam jen silnicku.

                0 0
          • djano  

            Ono to nebude take zle. Ak chce nieco male po ceste, da sa ist aj na kopec nad Hainburgom alebo k vyhliadkovej vezi nad Berg (hore uz nie je asfalt, ale da sa). Do lesa by som to velmi nesilil, pred siestou uz bude tma. Ale mozem pozicat svetlo (MirageX 5+10W s Pb aku alebo Mirage Evo 5W (Nipack)).

            0 0
          • o.1  

            Tiez by som sa pridal na bike. Z roboty mozem aj o druhej, iba ten utorok to je este otazne. Od stvrtej sa da stihnut napr. z Kamzika nejake single na Biely kriz a nazad, alebo po hrebeni niekde k Babe a naspet potme cez vinohrady alebo po ceste. Pocko ma byt ok 13°C, na hrebeni je zatial celkom bez bahna.

            0 0
        • rich  

          OK pokusim sa utrhnut na tu 16h00 a nieco vymyslime na tie 2 hod, ale radsej sa Ti ozvem den vopred.

          0 0
          • mar_tin1  

            a ak niečo dohodnete, tak mi daj vedieť povedzme sem na fórum alebo aj na mail. uprednostnil by som karpaty a ak sa chystáte chrtiť, tak by som sa s dovolením ospravedlnil :)

            0 0
          • jecnak  

            Napis mi pak nejak na +420 606 657 3­70 sms at mam na tebe kontakt. Mam jeste tvoje +420 stary cislo. Dik

            0 0
            • rich  

              uz ho nemam, teraz +421 911 104 8­15. ak sa do toho nic nenahrnie skusim zmiznut okolo 15h

              0 0
            • rich  

              okolo 15h00 a stretneme sa na nejakom pre Teba znamom mieste. Zo zeleznej ide velmi pekny singlik a vyjdeme pod Kamzikom a tam sa da rozne. Podla sprav ma byt v nedelu a pondelok cca 14–18C tak ak to vyjde az do utorka bude to mnamka. Poslem na vsetkych co sa este ozvu e-mail a mozno pribudnu konkretne navrhy na trasu.

              0 0
              • jecnak  

                Trasu necham zcela na tobe. Jen pocitej s tim, ze pro me je zname misto jen centrum a dalnice :-) No mozna taky trefim na vypadovku na Stupavu. Ale kdyz mi reknes kde mam byt tak tam budu. Zatim diky.

                0 0
                • rich  

                  Ta niekde vyzdvihnem v meste autom a potom hodim aj spat kde budes spat..nie je problem. pracujem v centre takze pojdem z prace, vezmem ta po ceste, skocime ku mne pre bike a prezleciem sa. snad viac ako 30 min to nezaberie.

                  0 0
                  • jecnak  

                    Ja mam taky auto, takze jestli delas nekde v centru, muzu te nabrat hodit domu a tam vzit kola. Bude to tak pro me asi jednodussi. Jeste to domluvime, ja ti v utery dopoledne zavolam.

                    0 0
    • pepko  

      jedine na nocnu jazdu …

      0 0
    • Krys  

      Mohol to byť good timing, lebo som sa chystal na víkend na Slovensko. Nanešťastie som chorý a deti tiež, tak ostaneme kvasiť v Prahe. :(

      0 0
    • SELMIRA  

      dej si bacha jsou tam super lidi jidlo a pak ty Karpaty… silne navykovy!

      0 0
      • Krys  

        Denník Američana na Slovensku: Pondelok – chlastám zo Slovákmi Utorok – skoro som zomrel Streda – chlastám zo Slovákmi Štvrtok – ľutujem, že som v utorok nezomrel …

        0 0
        • pepko  

          … nad alkoholom sa vyhrat … iba slovaci s nim dokazu remizovat :-))))

          0 0
      • jecnak  

        Ja uz tam byl, par dni jsem jezdil s GH v Bilych Karpatech.

        0 0
      • rich  

        no jidlo – tiez len spomienka na Prahu a okolie..to sa nedaaaaa porovnat a pivo…kua tu to nevie nikto capovat..a vsetko jedna chut ala heineken

        0 0
    • SELMIRA  

      a vy v Blave si taky dejte pozor bo Jecnak je desnej CHRT! :o)))

      0 0
      • mar_tin1  

        toho sa práve obávam… buď sa bude nudiť, alebo mi s ostatnými zmiznú v diaľke :)

        0 0
      • rich  

        preto som kladol doraz na „lahka vyjizdka“. Si ho pamatam tak dva roky dozadu a to uz sa s nim nedalo. Takze teraz ho budeme musiet fakt najprv vziat niekam na pol deci :-) A ak pridu aj s Blackym a Gung-Ho potom idem autom vedla nich… A Karpaty su pre mna vzdy spomienkou na Brdy..ach jo…

        0 0
        • jecnak  

          Klid, beru zimaka, to me trochu zpomali. Kazdopadne se fakt chci jen tak projet, protocit nohy po vikendu.

          0 0
          • rich  

            OKI :-) som bol behat a dostal som akusi nadchu takze mam o vyhovorku pre slimacie tempo viac. davam si poznamku na utorok doobeda – telefonat. kde si v centre?

            0 0
            • jecnak  

              Laurinska ulice. Auto budu mit pod hradem. Pak v hotelu kousek od te Laurinske.

              0 0
    • mijur  

      A čo tak Bratislavska cestná klasika -Cyklisticky stadion-Pezinská Baba-Pernek a spet.

      0 0
      • djano  

        To je dobre cez vikend, predsa v pracovny den jazdi (na moj vkus) prilis vela aut. epsi napad bol na Babu po hrebeni a spat po asfalte – ten smer bude podstatne prazdnejsi.

        0 0
    • rich  

      Tomasi, stale bojujem s prechladnutim. Zatial to nevyzera, ze budem zajtra schopny sadnut na bike. Ale hned rano Ti hodim sms a potvrdim.

      0 0
      • jecnak  

        To je skoda, ale rozhodne se radsi poradne uzdrav, ja beru nejaky kolo kazdopadne. Kdytak si udelam poznavaci vylet po Bratislave. Znam prakticky jen centrum…

        0 0
    • mar_tin1  

      ja sa žiaľ nezúčastním, som po víkendovom výjazde s chrtmi úplne zničený :(

      0 0
    • jecnak  

      Tak diky Lubosovi za pruvodcovstvi. Vcera mi to hodilo 50, dneska jsem vyrazil na Gabcikovo, neco pres kilco nastoupano krasnych 55m :-)

      0 0
      • Misiak  

        preboha, kde si na hradzi nabral 55 metrov? :D

        0 0
      • Krys  

        Pôvodne som ti to chcel navrhnúť. Ale našiel si si to sám. BA-Gabčíkovo je fenomén. Tiež by som chcel vedieť, kde si vzal tých 55m.

        0 0
    • jecnak  

      Jeste jednou diky vsem co se nabidli a nebo jeli. Zamykam. Az zas pojedu, tak se opet poptam, tentokrat zkusim vzit bika.

      0 0
  • jecnak

    Tobe by stejne nemeli co zmerit, tak neotravuj.

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.