• jecnak

    V sobotu ma byt pekne tak co vyuzit asi posledni moznost se projet na suchu na silnici.

    Trasu navrhuju bud do Duby a zpet Kokorinskyma udolima (Snail jiste potvrdi, ze je to super trasa mezi skalama) a nebo polabskou plackou do Rozdalovic. Obe trasy jsou po dobbrych silnicich, prevyseni do 500m.

    Tempo mirne az pomale, pro nekoho to bude vyjizdka, pro nekoho najizdeni objemu, kazdopadne zastavek bych delal minimum. Jidlo zrejme vsechno s sebou, jelikoz v Raji myslim nevari, ale pokud budou, tak se urcite zastavime. V Rozdalovicich je luxusni domaci cukrarna. Oboji je kolem 130km – da se ubrat i pridat.

    Anketa: Pridate se?

    Ano
    3x
    100%
    Ne
    0x
    0%
    0x
    0%
    0 0
    • SNAIL  

      Povrzuji, že ta trasa je opravdu moc pěkná, ale tentokrát dám přednost biku :-)

      0 0
    • ydaho  

      hlasuju pro Kokořínsko, jízdu zcela bez zastávek a na to pomalý tempo s Ječňákem a Beedou jsem opět zvědavej :-) Sraz 10.00 ČM metro ?

      0 0
      • JancA  

        taky bych jela,ale tak na dve hodky a pomalu:)..mozna se s vama kousek svezu a pak to otocim

        0 0
        • zac  

          a tak do toho bych mozna sel kdyz vstanu… :)

          0 0
          • JancA  

            super…dej vedet jestli vstanes,jinak na to taky s… s tema rychlejma kokoskama sama nejedu:)

            0 0
            • Beeda  

              to je zajimavy, pokazdy kdyz jdu domu tak slyzim cinany;-D

              0 0
        • jecnak  

          Muzes se s nami svest do Kostelce nebo do Vsetat a tam se odpojit a pres (Kostelni a Sudovo Hlavno) Brandys to vzit domu. Dvou hodin to je a co pojedes s nami je z kopce + rovinka.

          0 0
          • Beeda  

            ja 130km taky nedam, mam 3h.B

            0 0
            • Gung-Ho  

              hmmmm…tak to do toho budeš muset i ty kapku šlápnout :-))

              0 0
          • ydaho  

            já to dám rád celý, ale ideálně do tmy, pojedu pak ještě z ČM na Háje a to je dalších 15–20 km

            0 0
          • JancA  

            tak jo,jestli nebudu moc brzdit..Rozvrhnu casovy plan a kdyz to pujde,rada se na chvili pridam

            0 0
    • jecnak  

      Sraz v 10 na Cernem Moste na metru.

      0 0
    • jecnak  

      Tak jo. Kolik to hodilo netusim, ale pocitam, ze letos posledni silnicka na suchu. Kosa teda solidni, v Kokorine namrzly silnice. Dik vsem.

      0 0
      • stařík  

        Jo, byly už namrzlý silnice, ale první huba na zmrzlý louži teprve letos přijde. Na skůtru jsem se už v pátek na kaluži smeknul.

        0 0
      • ydaho  

        Mně to i po zkrácení hodilo 129 km až domu. Doufám, že to neodstonám, neni mi nic moc.

        0 0
      • Greyhound  

        Sakra, a já se chtěl zeptat kolik a jak rychle jsme nakonec ujeli, protože v návalu ohromné radosti že už je konec jsem na to úplně zapomněl:-D Třeba to ví Lempl…

        Každopádně inzerované „tempo mírné až pomalé“ mělo a stále má ten pozitivní vliv, že zápěstí zmasakrovaný z crashe minulou sobotu (jinak bych šel na bajka) je rázem jedna z nejméně bolavých částí těla…

        Jinak až na to občasné prokluzování zadního kola při jízdě do kopce v Kokoříně pěkná vyjížďka, díky!

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.