• Lance  

      jj machr, a vcera jsem cet, ze se zabila nejaka 19tileta nemecka bikerka pri autonehode

      0 0
    • Daf  

      Hustej deda 171km denne :) To bych ho chtel videt…

      0 0
      • gándhí  

        Přesně, taky jsem to počítal. To fakt pochybuju, s ohledm na jeho věk a kolo..Spíš to mělo být deset měsíců…

        0 0
    • orca  

      Tak nějak jsem začal počítat a vyšlo mi tohle : 12 000km celkem 10 týdnů = 70 dnů v průměru za 1 den cca 172km při průměru cca 10 km/h = 17,2 hodiny denně v sedle při průměru cca 15 km/h = 11,5 hodiny denně v sedle při průměru cca 20 km/h = 8,5 hodiny denně v sedle

      musel jíst , musel spát , kvalita cesty hrozná , kolo silně nekvalitní takže buď skorem nadlidskej výkon a nebo kachna.

      0 0
      • Fuck8r  

        nadlidská kachna

        0 0
      • náčelník  

        Nebo pevná víra.

        0 0
      • navikin  

        Možná to je celou cestu z kopce! (možná i po větru,…)

        0 0
      • Daf  

        Mozna je to mysleny tak ze za 10 tydnu dojel jen do Mekky, ktera je v polovine cesty. Jinak tomu neverim.

        0 0
        • Lance  

          ja bych i veril, ti dedove – mnisi jsou takovi blazni, ze to muze byt pravda si vem co vsecko vydrzi, nejist nepit nespat nesukat nehrat si nejezdit nekupovat…

          0 0
          • navikin  

            A kdyby ho neprudili ti amerikáni, tak tam byl ještě vo chlup dřívějc

            0 0
      • mosquito  

        prijde mi to trosku sileny (70dni v kuse), ale ne nemozny, me treba nedelalo problem jet 9dni 160–200km s plnou bagazi, jedes vicemene cely den prumer tak 16–18kmh… da se to

        ber to takhle spis 8hod, jidlo 2hod, nakupy + priprava noclehu + hygiena a oprani spinavych veci 3hod (kdyz techto 5 hod rozlozis tak z toho mas dobre prestavky), zbyva celych 11hodin a to se s klidem dostavas na pohodovy prumer 16kmh

        akorat to asi chce kazdych nekolik dni treba pul dne prestavkuu na poradny relax

        0 0
    • smallbrother  

      jj, mudžáhydy není radno podceňovat, jestli s sebou nějakej „raketovej pohon“ :)

      0 0
    • minikin  

      Je to nejaky preklep alebo deda musel riadne zakufrovat. Z Cecenska do Mekky 12000km? To zabludil a isiel cez Cinu a Indiu??? Ved vzdusnou ciarou to je tak odhadom 2300km. Tak kde nabral 12 000km?

      0 0
      • werkov  

        je to kachna, někdo tady výše počítal ty rychlosti a tomu nevěřím a navíc ta vzdálenost.

        0 0
      • hribik A1  

        vzdusnou ciarou je to napr. z TN na Homolku 19 km, po cestach 35. 12000 km budu asi obidve cesty, tam aj naspet dokopy, a ked to naspet bral cez jeruzalem…tak to dokopy tych 12000 urobit mohlo.

        0 0
    • pepino  

      Safra, Olkyc?

      0 0
    • ZuzicK  

      Nápad vydat se do Mekky právě na byciklu mu prý vnukla jeho matka .. aspoň ve zprávách by mohli to kolo napsat dobře..

      0 0
    • smith22  

      Proč kachna?Pokud je ten člověk naprosto zdravej tak nevidím jedinej důvod proč by to neměl zvládnou.U nás na vesnici sou někteří 80 letí dědci tak čiperní že byste čuměli, tak v 63 letech nevidím žádnej problém.Ted bylo onehdá v televizi jak nějakej děda co měl přes 90let se každoročně zůčastňuje plavání v zimě(to jak sou ti nadšenci co plavou v zimě) a uplaval teda dost a toříkali že běžnej netrenovanej člověk by hned dostal křeč nebo by se nezmohl na víc než pár metrů.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.