• RUMcajs

    Zdar!

    Jezdíte někdo tuhle přehazku?

    Model 2004 – přehazovačka LX technické označení R-MD-570-SGS

    Za jak dlouho chytne vakl a v čem se liší od modelu 03?

    0 0
    • davidak  

      Má jí brácha, řek bych, že je mnohem lepší než moje Deore, třeba v síle pružiny, ve skoku potom nedělá takovej hluk..Ale má ji krátce, o vaklu teda zatim nic nevim. Jinak v porovnání s 03 ti bohužel nepomůžu..

      0 0
    • Air  

      jenom co jsem koukal do chytry knizky, tak je to co se tyce „vyhodnosti“ stejny jako min. rok. Takze radsi XT. Minimalne ma urcite 4 flurovana pouzdra cepu oproti 2 u LX (stejne jako u Deore a Alivio).

      0 0
      • Staenly  

        Ale oproti lonskymu deorku je o poznani lepsi…Mam na ni neco kolem 4000km a o zadnych problemech nevim…Prezila uz i par padu primo na sutr…a nemusel sem ji potom ani stelovat…

        0 0
        • Air  

          ted myslis LX nebo XT? Ony jsou oboji dobre, ale kdybych mel kupovat novou, tak XT. Ten cenovy rozdil neni moc velky.

          0 0
          • Staenly  

            Myslel sem LX, driv sem byl taky presvedcenej, ze bych koupil XT, ale ted bych asi hodne uvazoval…uvidime jeste co ukaze cas…

            0 0
    • vlk  

      Já myslel že lx 03 a lx04 jsou naprosto stejné.

      0 0
      • marapara  

        Mě sere shimano těma inverzníma pružinama. Mám XTR 2002 a chodí jako hodinky. Letos jsem ji ale dal kapky. Škrkl jsem s ní o pangejt asi v 30 km rychlosti. Docela mě zamrazilo, ale stačilo narovnat rameno a chodí dál dobře.

        0 0
        • vlk  

          já bych se toho nebál.Sám jsem letos koupil inverzní xt 04 a je to fakt paráda.Mám i jakoby pocit, že to nahoru leze lépe než dříve když to bylo klasicky.Klidně mi to řadí i největších záběrech když šlapu plnou silo úplně stejně jako bych jel pomaloučku po rovince.Docela rychle jsem si na to i zvyk- po 2 vyjížďkách jsem si na obrácené řazení u rapidfire zvyk.Taky jsem nevěřil, že to bude v záběru řadit lehce nahoru, zkusil jsem kořínkovo nové xtr a byl jsem rozhodnut.Akorát ty dualy xtr se mi nelíbili, ale inverzní přehazky není třeba se bát.Kamoši ti klidně potvrdí, že patřím spíš mezi konzervativní jezdce, co novinky až tak moc nepřijímají, ale nic jiného než inverzní bych už nechtěl.

          0 0
          • RomanH  

            Otazkou je, jak se pri inverznim razeni projevi unava pruziny, jestli to bude i za par let radit presne.

            0 0
            • vlk  

              jenže tu pružinu v pohodě vyměníš.Ta se dá sehnat v každém 2 železářství.

              0 0
              • jecnak  

                Jako vtip dobry :-D

                0 0
                • vlk  

                  Proč jako vtip dobrá.já si v pohodě vyměnil pružinu u staré stx co jsem měl před tou xt.A tam bylo mnohem méně místa ju tam narvat než u těch nových.Navíc takové pružiny jsou zcela standartní.nebo co na tom mělo být vtipného.Jestli jsi jeden z těch co dávají kolo seřizovat a spravovat do cykloservisu tak to chápu, ale každý kdo je alespoň trochu zručný to zvládne do 15 min.

                  0 0
              • nadrazak 2  

                To je nějaká orig.pružina do zámku(dveří?) nebo něčeho?Bych taky poladil starou pružinu na lx 1994,i kyž tuhost pružiny na ní by ji mohly všechny mtb šaltry shimano závidět.

                0 0
                • vlk  

                  netuším do čeho to je.U nás vželezářství, pro Olomoučáky, naproti soudu mají různé pružinky, tak jsem prostě jednu co se jí nejvíce podobala vzal a pasovala tam.

                  0 0
    • vlk  

      vzal bych raději lx 05.přehazku.jestli bude alespoň z poloviny tak subr jako xt 04 tak bych do ní šel.

      0 0
    • IGIsoft  

      Jám mám šaltr i přesmyk LX 04 a žádný problém, řazení s pákami Dual Control je přesné a tiché, takže určitě dobrá koupě, nadruhou stranu, stačí si připlatit pár korun (řádově stovky) a máš XT…

      0 0
    • yoggi  

      prehadzovacka lx 04 a ziaden problem

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.