kolik jste tendle rok najeli km?

309 nepřečtených
  • pochlubte se :)

    ja sem najel 3500km na mtb.

    nejezdim zavody jenom pro zabavu :)

    0 0
    • Jester  

      8200km na mtb, ale jezdim i po silnici.

      0 0
    • fousac  

      6000km… mtb + neco malo cross, dost bylo i asfaltu…

      0 0
    • Vojtíšek  

      5 300 km. Silnice i MTB. Závody i pro zábavu + 600 km v zimě na válcích jako boj s obezitou

      0 0
    • polo  

      11000 km, 99% silnice (moje zada jsou toho nazoru,ze v terenu to moc drnca), pro zabavu a udrzeni kondice. Snad bude na kolo cas i pristi rok. Nevim, jakej koeficient by sel pouzit pro srovnani s kilometrama v terenu. Prumer 20 km/h je v terenu slusnej, na silnici hlemyzdi tempo.

      0 0
    • Martina  

      Necelejch 10000km. Asi 6000km v lese a zbytek po silnici. Bylo hezky :-))

      0 0
    • Honzis  

      Mám 10700km, 98% asfalt. 3 maratony, 1MTb akce. pár silnič. sranda závodů. Zatím nejlepší rok.

      0 0
    • RenierX  

      Zatim 15064 km, jeste nejaka stovka, dve pribudou. 100% silnice.

      0 0
    • krtek  

      No musel bych se podivat, ale urcite to staci orientacne. Jezdim kazdej den do prace to je nejakejch 5000km a jinak jezdim silnici a to mam najeto asi 8700km. Takze dohromady cca 13700km

      0 0
      • bikemanx  

        To máš docela daleko 5000 km do práce… tam bych pracovat nechtěl

        0 0
        • 111  

          to mě vychází taky od května do září 30tam 30zpět krát 20dní za měsíc krát pět měsíců minus dny kdy chčije jak z konve minus dny kdy se mi nechce.

          0 0
    • Karlos009  

      Do pr… to jsou čísla! Já mám tak 5K. 80% v terénu. No, příští rok přitlačím.:-)

      0 0
      • cukerko  

        tu napisu len ti, ktori sa za svoje cislo nehanbia. 90% ludi tu ma ovela rekreacnejsie cisla, napr ja mam nejakych 2200, a to ma moji kamosi pomaly uctievaju:D

        0 0
        • Kubik007  

          Já mám stejnej případ, taky mi kamarádí říkají že jsem blázen a mám jen 3000 ;) a jsem za to rád :) před rokem (v 15-ti) jsem byl rád za 2000 a tak když to půjde každej rok o 1000km tak mám taky ve 25letech taky 12 000km :D :D

          0 0
    • Misc  

      Dobre dobre at je tu taky nekdo za nejezdice: mam 2600. Hluboky podrumer nez kdykoliv predtim. Letosek se nepovedl-maturita, zkousky VS a nakonec zprelamana noha…

      0 0
      • wmh  

        Taky bych chtel byt aspon takovyhle nejezdic :-) Mam s bidou pres 1k, zato zkusenost se zlomenou rukou a nohou), zkratka blba sezona.

        0 0
        • fousac  

          to jeste ujde… jeden muj kamos ma asi 327km… on je spis biker teoretik… :)))

          0 0
          • marhi  

            Nic si s toho chlapci nedělejte. Na začátku sezóny jsem jezdil jako drak. V srpnu jsem si řekl že teoretické výsledky už mám za sebou a musím pořídit tacháč. ( ten starý odešel i s mým kolem s úplně neznámým člověkem) Sic je to na půjčené kolo na neurčito, ale třeba to je. Ani jsem ho pořádně neotestoval a měl jsem nedorozumění se psem své drahé polovičky. Dopadlo to výborně tři týdny neschopenka. Zkoušel jsem sice způsob že jsem si přivázal ruku na řídítka, ale to jsem po zralé úvaze vzdal. To fakt nešlo. Resumé: pouze 2500 km. Víc jsem už nestihl. Napřesrok.

            0 0
            • Peslezedir  

              Letos jsem najel 2kkm a jsem štastnej, protože jsem celej minulej rok marodil. Vypadalo to, že už nebudu moc bajkovat, naštěstí to dopadlo :o) Ještě jsem se rozešel s přítelkyní, takže času bylo také víc :o) P.S. můj nick měl být Peslezedírou, bohužel mi to vzalo jenom něco. Mějte se Have fun.

              0 0
          • Mig_all  

            noa? Já mám přesně 506km :-D ale nepočítám co mám na silnici + jeden závod a + nejake ty hodiny na jaře na trenažeru a valcích, taky jsem dlouho marodil a s přítelkyní prostě není čas.

            0 0
      • Žanek  

        Já má 5800 na bajku a 2500 na silničce. Díky maturitě a zkouškám jsem měl delší prázdniny tak to naskočilo. A navíc jsem během toho učení potřeboval vybít přebytečnou energii…

        0 0
    • biker007  

      letos to bylo ud pulky unora do konce litopadu 9200km, silnicku nemam, ale dost kilometru mam najeto na asfaltu(hlavne unor,brezen,duben). sem vcelku spokojenej s poctem km, ale s vysledkama uz moc ne :-(

      0 0
    • Heron  

      Letos jen 700 mtb a asi 400 rotoped, nic moc, ale po infarktu to zas neni uplne malo, co? ;-)

      0 0
      • Mig_all  

        dobře! Ale ubral bych rotoped (to je totalni kravina) a přidal venek! ;-)

        0 0
    •  

      no ja sem najel od pulky prazdnin( dostal jsem novej bike) 1000 km a ztoho sem mel mesic haksnu v sadře,tak ře spokojenost,ale mohlo to bejt lepsi

      0 0
      • marhi  

        Tedy pánové. Když to tady čtu tak to vypadá že jsme banda chcípáků a simulantů. Tak a? příští sezónu zdraví vydrží a bacily a? se nedrží.

        0 0
    • Otto  

      2600, většina v terénu. A aj mi to stačilo… Zadek mě bolí ještě teď.Nebo už zas?

      0 0
      • bikemanx  

        čus, já najel cca 5000 tis MTB + 1 maratonek. Chtěl bych víc, ale škola je škola…Jinak převážně 90% silnice a 10% pořádnej terének.

        0 0
    • PT  

      7100km,silnice.Teď zatím 450.

      0 0
    • HROOLI  

      Listopad – konec září 15 866 km ( do pátku dotočím 16t).

      Naběhal jsem zhruba 13 hodin, něco na běžkách,hodně chúze,posilová­ní,tělocvična,pla­vání občas. Celkově mám za listopad-září 803 h 12 min. a ještě bych měl necelých 5 h dojet. Příští rok chci 20t km. A teď už volnoo :))

      0 0
      • nox159  

        blazne, pridal bych ti prace! :D

        0 0
        • Lada,s  

          Nj, to jsou ti studenti :D

          0 0
          • HROOLI  

            Já moc student nejsem :))

            Znám lidi, co pracují , a pak nalítají 25t :D

            0 0
            • Ricci  

              rad by som spoznal niekoho,kto normalne pracuje a nalieta popri tom 25000 za rok…

              0 0
              • HROOLI  

                Karel Hartl např

                0 0
                • Ricci  

                  To jazdi asi aj v noci,inak nechapem tych cca 20 – 25 hodin tyzdenne po cely rok :-(

                  0 0
                  • Kubiczech  

                    Jestli je bez jiných závazků, tak by se to dalo. Možná i s manželkou­/přítelkyní závodnicí.

                    0 0
                  • Mikikuba  

                    ale prd.jisteže to jde když se chce.já sice rodinu nemám, ale znám kluky co mají a dají to také x let po sobě

                    0 0
                    • nox159  

                      8h prace 8h spanek 1h jidlo 30 min hygiena 3,5h trenink

                      zbyvaji 3h na cestu z prace do prace, sex, domaci prace, vyrizovani nakupovani… musi mit sluhu,bydlet panelaku nebo standartne nepracovat…ne ? :)

                      0 0
                      • Mikikuba  

                        fakt ne:)ale 8h teda nespim ani nahodou a vetsina lidi si vystačí s 6–7, dělám či jsem při tréninku dělala na směny a do práce či z práce trénink to přiznávám

                        0 0
                        • Ricci  

                          aj tak je to chore,ja jazdim cca 10h tyzdenne a to uz rodina tym trpi celkom dost,takze nechcem vidiet,ako by to fungovalo pri 25 hod za tyzden…

                          0 0
                        • obda  

                          Ono uz to 8h prace je dost unreal. V malokterem lip placeneme zamestnani delas 8h, k tomu navic jeste pauza na obed (ze zakona povinna) atp. Pokud chces jeste denne travit alespon 3h s rodinou (pocitejme do toho vodeni deti do skolky a tak), tak uz ti na ty ostatni veci moc casu nezbyde.

                          0 0
                      • Pebe  

                        a víkendy se nepočítají?

                        0 0
                        • karliner  

                          Stejně si ale myslím, že 20+ kkm/ročně v souběhu s běžnou prací (ne třeba „testovací“ jezdec..) a normálně fungujícím vztahem je naprosto unreal.

                          0 0
                          • Pebe  

                            já myslím, že ne. Ale nakonec je to stejně každého volba, jak se svým časem naloží.

                            0 0
                            • karliner  

                              Ne, jako že jo?

                              0 0
                            • McBlacky  

                              jako najet to můžeš, ale je otázka jak na tom budeš s regenerací. Pokud k tomu člověk závodí cca 3 víkendy v měsíci, je to spíš unreal, protože 2dny před a min jeden po po si nemůžeš dát nic dlouhýho. A to se pak najíždí blbě :/

                              0 0
                          • Ricci  

                            +1

                            0 0
              • funkatron  

                ked si clovek vyberie dobru pracu :)

                0 0
      • prvniodkonce  

        Jo, když jsou v krajině nejkrásnější scenérie, tak volno. Nechápu vás závodníky :D

        0 0
      • destr  

        To já mám od 18.12. 10472 km na silnici, na bajku nemám představu (tak dva a pul možná), celkem 883 hodin včetně běhání, běžek atd., spálenejch 559 tisíc kalorií a nastoupáno 229 km :-)

        0 0
        • nox159  

          pak je jen potazka okolik hodin z toho sis fakt paradne uzil ;-)

          0 0
          • JSt  

            zavidis nekomu, ze najel vic nez ty :-).

            vidim to dle hesla: najel vic nez ja, musim ho nejak shodit :-D.

            0 0
            • nox159  

              ne ja se na to ptam vazne… protoze vylety jsou z 80% zabava trenink z 80% nuda – teda ja to tak mam takze se ptam jak to ma nekdo jiny… :)

              0 0
              • JSt  

                taky bych nemohl byt v posilovne… a noxi div se, jsou lide, ktere to bavi a dokonce to maji i jako nejvetsiho konicka. snad ti to staci jako odpoved ;-).

                0 0
                • nox159  

                  ale ja se neptam tebe ale ho…

                  ptam se prave proto ze lidi jsou ruzni…

                  pokud ho bavi jezdit doma na trenazeru, jezdit v zime v dešti po vecerech… tak ano „zavidim“ mu tu povahu protoze me tohle nebavi a beru to jako nutne zlo…

                  0 0
                  • destr  

                    Nejezdím doma na trenažeru a a ani v zimě v dešti ;-) a ano, baví mě to, protože na sobě vidím, že se zlepšuju a že na každym kopcu sem dřiv a hlavně ty co mě poráželi nechávám za sebou ;-)

                    0 0
                  • JSt  

                    ty ses jako ptal s tim, ze ti destr odpovi neco ve smyslu kolo me sere, ale navzdory tomu najedu pres desitku? :-D

                    0 0
                    • nox159  

                      ne jen me to zajimalo… ale rika ze jezdi jen kdyz je pekne coz si nedovedu predstavit kde jezdi ze tolik najizdi…

                      0 0
                      • JSt  

                        nas brnensky maňas najezdi desitku jen po vyletech a do prace. z nejakeho systematickeho treningu bych ho nepodeziral :-)).

                        0 0
                        • Darkson  

                          tímhle stylem se dá najezdit i 15k, pár takových lidí znám

                          0 0
                        • McBlacky  

                          desítka je ale něco jinýho než 15.

                          0 0
                          • obda  

                            Vzhledem k tomu, ze vetsinu ma na bajku, tak tech 15 se da za stejny cas bez problemu.

                            0 0
    • toram  

      vzhledem k tomu že tacháč mam tejden.. tak nevim.. ale podle nesich planovanejch tras tak 2500–3000km..+ ojíždění do školy na fáčku:D..

      0 0
    • Eilyn  

      6000 – MTB .. ale rok ještě neskončil, tak snad ještě něco málo přibyde :o))

      0 0
    • lens  

      zatim 11000km ale přitelkyně ma už 15000km vše oba na mtb

      0 0
      • Ricci  

        Priatelka je nezamestnana? :-)

        0 0
      • winter78  

        A obvod kolesa si nastavovala sama ?? ;-)

        0 0
      • santal  

        …a fakt jazdí na bicykli?

        0 0
        • lens  

          ale,ale pánové co se vam nezdá? utrpělo snad ego? když to najede chlap tak je to ok, ale nedej bože když to najede ženska. až to budete myslet s cyklistikou trochu važně a ne jen camrat blbosti a být cyklista teoretik tak snad budete někdy moci jezdit v jejim stínu.

          0 0
          • Ruprt2  

            Vzhledem k tvé reakci usuzuji, že chodí na bf že? :-)

            0 0
            • JakeF  

              Co by tady dělala? Mezi náma-cykloteoretikama? Buď rád, že nás alespoň lens poctil svou přítomností, moudrostí a nadhledem.

              0 0
          • Ricci  

            Da sa to pochopit,ked sa cyklistika stane hlavnym zmyslom zivota…

            0 0
            • karliner  

              Taky bych na lensově místě zbystřil a začal přemejšlet, co dělám špatně, když moje dívka raději pořád někde rajdá na kole, místo toho, aby byla se mnou :-)))

              0 0
              •  
                Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                0 0
    • zapl  

      zatim 7137km mtb. do konce roku,jestě 1500km.možná dám.

      0 0
    • Ricci  

      Tento rok cca 5500 MTB,45000 na aute

      0 0
      • hribik A1  

        to si odvážny, že sa vozíš na aute. ja by som sa bál že sa z neho strepem. radšej by som si keďtak sadnul do neho, než naň :-)

        0 0
        • Ricci  

          to vies,denne 200km do roboty a domov sa zle absolvuje na biku,tak jazdim autom

          0 0
          • funkatron  

            fuu tak to musis mat dobry plat, ak sa ti to oplati :)

            0 0
          • hribik A1  

            mňa len pobavila tá použitá predložka „na“ aute :-)

            0 0
            • Ricci  

              tak pardon,vacsinou v aute :-)

              0 0
              • hribik A1  

                to aj mňa sa niekedy pýtajú, že či idem na vlak.. ale ja sa bojím že sa z tej klzkej strechy vagóna zošmyknem alebo ešte praštím o dráty nad traťou.. :-)

                0 0
    • Pavel.ct  

      K dnešku od ledna 7125 km na biku (75% terén, 25% silnice, silničku nemám), nějakej ten závod + 303 km běžky + 42 km běh (ne, maraton jsem letos neběžel) + 65 km pěší. Ještě něco dopadne do NAC a pak v říjnu jestli bude počasí nějaká ta vyjížďka s přítulkyní a listopad odpočinek+relax ;o) (podrobnosti na webu v profilu).

      0 0
    • MarekF  

      Do konce roku dotočím 2kkm na MTB.. Skoro se stydím to tady napsat. Celý rok jsem byl zdravý, nic zlomeného, žádná měsíční dovolenka někde v zahraničí… Ale to prostě nešlo najet toho víc :D

      0 0
    • Kubiczech  

      Okolo 4 tis. na CRRku a k tomu další tisíc na Monstrovi. Bohužel jsem měl v jarních a letních měsících asi dvě epizodky, kdy jsem na to měsíc v kuse nesedl.

      0 0
    • prvniodkonce  

      Když už se tenhle kostlivec změnil v pózování a já dva týdny chcípám a dělám statistiky, tak se přidám :D

      Od 1.1.2011 do 25.9.2011

      13770 km kolo venku dohromady + 467 takzvaných km na ternažeru

      12861 km silnice

      1376 km mtb

      666 km běžky skate

      97 km běžky klasika

      62 km běh

      čas necelých 587 hodin

      Oproti loňsku a předloňsku dost málo, ale vzhledem k časovým možnostem aspoň něco, spíš je problém, že v tom nemám systém :)

      0 0
      • HROOLI  

        tolik km na běžkách ?? to je respektuhodné :)

        0 0
        • prvniodkonce  

          Je divný to měřit za rok, protože jsou to vě půlky jiný zimy, ale za rok 2010 jsem měl 1600 km na běžkách, takže letos jestli to dobrečím na 1000, tak to bude stejně málo. Otázka je, jestli u nás v nížině nasněží nebo ne :)

          0 0
      • marco  

        Jsi rentier a už si jenom užíváš. No ono to jde když máš doma Mama-hotel a nikdo po tobě kromě čištění zubů nic nechce. Je o vůbec v lidských silách to zvládnout když někdo pracuje, chodí do školy, má spát, stravovat se mít nějaký vztah s nějakou přítulkou. Pokud jen vezmu tvou porci skoro 14 tis. km vydělím to počtem dnů od 1.1.2011 tak mi to vychází včetně sněhových kalamit, deště, hurikánů na něco kolem 50 km denně. OK máš silničku to je něco kolem 1,5 h. a máš pro ten den ty km splněno. No prostě slušné, gratuluji.

        0 0
        • hribik A1  

          tento rok nebola žiadna snehová kalamita ani hurikán :-) a dážď za posledné 2 mesiace skoro tiež nie, ešte mesiac takto a premeníme sa v saharu

          0 0
          • karliner  

            Tak možná u vás. V Praze byla taková sněhová kalamita, že dokonce hrozila lavina na Petříně.

            0 0
            • hribik A1  

              aj tu boli, ale to bolo ešte v minulom roku (december). v tomto snežilo iba raz, a to 5 cm

              0 0
    • Toutou  

      Něco přes 4k na biku, převážně mimo asfalt.

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • blisterexist  

      3120km 155h na biku, většinou skoro pořád jen těžší terén

      6550km 246h na silnici

      letos mám v plánu aspoň 11–12:-)

      0 0
    • madcat  

      Asi tak 400 km, to znamená úplný hovno a máte dovoleno mě zadupat do země :))

      0 0
      • Krys  

        Si úplná sračka, ja už mám najazdených cca 500km. :))

        0 0
    • Dumbíček  

      Nějak kolem 3300km na silničce, popojíždění na horáku s rodinou nesleduju, to mě nebaví. Pokud to dotočím na 4k bude to úspěch, víc s rodinou nezvládnu, na to nemám sil. A popravdě vlastně ani nechci. :-)

      0 0
    • l-e-t-o  

      málo

      0 0
    • Joseph de Sax  

      to najedu i po předním kole za měsíc…

      0 0
    • klemi  

      necelejch 8000. Silnici mám asi 2 měsíce a pořád sedím spíš na biku, takže odhadem tak 7000 bike a 1000 silnice

      0 0
    • shark.jd  

      Tady člověku ego metr spadne na nulu, když čte ta čísla. :D Asi 2600km na bajku, těch 3k bych chtěl do konce roku prostě dát.

      0 0
    • hanness  

      Letos bude 3000,max spokojenost.Jen na fullu v profilu,se sluzbama v praci a rodinou!+nejaka ta stovka v behu.Mejte se pekne.

      0 0
    • dalinv  

      Já dycky dávám ročně kolem těch 5–6tis.km a tohohle se chci každoročně držet. Pro mě taková optimální hranice pro udržení jakžtakž fyzičky..

      0 0
    • Soreno  

      No když to tu čtu je tu samej machr a závodník :-))

      já tedy mám pouze 1996 km na biku v terénu

      cca 2300 km do práce po silnici na prekérce

      a něco s kočárem ale to neměřím :-))

      0 0
      • Specík  

        Já 2000, les a hory – po silnici jen když musím přeject :)

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Cryzyy  

      vic, nez bylo potreba

      0 0
    • winter78  

      Do 3500 km. Samozrejme len cesta. V teréne na MTB tachometer nenosím,pretože tam chodím vééé鵝mi málo preto tam tie občasné výjazdy nijako nekontrolujem.

      0 0
    • Meluzina  

      cca 250:-)

      0 0
      • Pavel  

        Denně? :)

        0 0
        • Meluzina  

          :-) Je to hrozné v očích bikerů, ale já to nepočítám:-) Buďto zapomenu nastavit comp, anebo nafasuji nový, se kterým to neumím, taky jsem teď 2 měsíce nejezdila kvůli zlomené ruce:-( atd. atd. A co – žiju, občas i jezdím a je mi fajn:-)

          0 0
          • Pavel  

            Tak v tom případě asi nejsem biker… ;-) Znám lidi, co 250 km nenajeli za celý život..

            0 0
            • nox159  

              ale ti lidi nemaji kolo, to jsi zapomel dodat :D

              0 0
              • hribik A1  

                tí ich obyčajne majú rovno 4 – 2 vpredu a 2 vzadu

                0 0
              • Pavel  

                Právě že kolo mají… Případně měli, než jim ho před hospodou ukradli ;-)

                0 0
    • Lada,s  

      7200 km / 350 hodin

      0 0
    • Josse  

      Ted cca 3500 z toho

      1500 dojizdeni do prace (po cyklostezce na biku po Praze, 22 tam a 22 zpet),

      zhruba 600 tahani voziku s malou,

      asi tak 400 silnice,

      a tisíc jsem si užil v terénu.

      Ale 4000 urcite letos dam.

      0 0
    • Zlatka  

      Po dnešku 8842km za letošek, nepočítám trenažér.

      0 0
      • šimlos  

        Letos,hanba mi,jsem začal jezdit až začátkem července. Do té doby jsem často lezl,takže jsem neměl čas. Takže za 3 měsíce mám 825 km,žádná sláva ale ani žádná ostuda..

        0 0
    • kamosv  

      3973km – HT (60%silnice, 30% polnacky,les. atd., 10% tezky teren)

      pokud pocasi dovoli chci tenhle rok dat 5kkm

      0 0
    • Pavel  

      To už je prosinec? :)

      0 0
      • mpdu  

        4200. Dochtoři mi na pár týdnů zakázali kolo, ale 5k bych měl v pohodě do zimy dojezdit. Zatím doplňky – běh, plavání, brusle.

        0 0
        • Pavel  

          jj, osmistovka určitě padne ;-). Držím palec. A i sobě… :-DD

          0 0
          • mpdu  

            Snad jo, těch osmset si dávám jako povinnost :-) Popravdě potají doufám v osmnáct stovek i když se na kolo posadím až za cca 2 – 3 týdny a prošvihl jsem ty nádherné letní dny letos na začátku podzimu, kdy se daly jezdit dlouhé :-)

            0 0
            • Pavel  

              Jsem se na ty počty svých km podíval, a do 6 tis. mi chybí 151 km. To bych letos dorazit asi už mohl. :-)) Ani nevím, kde jsem to naskládal, moc jsem toho nenajezdil (alespoň mám ten pocit), bo py*o není čas; a i to zdraví šlo nějak od loňska do kopru, oproti loňsku mám průměry o pět km nižší… Lepší už to nebude, ale hlavní je, že můžu jezdit. Tak jsem si to ježdění aspoň začal opravdově užívat a kochám se (a to včetně případných závodů). A tréninky se změnily zpátky na vyjížďky. :-)

              0 0
              • mpdu  

                Prý ani nevím kde jsem to naskládal :-) Čoveče já mám těch 4200, od podzimu do jara k tomu tak 60 hodin spinningu a mám pocit, že nedělám nic jinýho, než že sedím na kole :-) Jak dokážou lidi na MTB najezdit třebas 10k to už prostě vůbec nechápu :-)

                0 0
                • Pavel  

                  Jezdím celý rok, než bylo jaro, měl jsem 1300 km (a to jsem byl skoro každý víkend někde lyžovat, takže kolo víceméně jen přes týden). Na MTB mám cca 2/3, holt jsem část „aktivit“ :-) přesunul z našich rovin do Slezska (od července tam mám manželku), takže se ten poměr přesunul (a dost) ze silničky na bajk… Ale zase v Beskydech celkem dobře naskakují nastoupané metry :-D

                  0 0
    • Frostty  

      6000km + nějaký drobný, mohlo být hůř.. :-).

      0 0
    • pepan_kladno  

      4000 silnice, 1500 MTB. Jak na to tak koukam tak budu muset pristi rok taky pritlacit. Zejmena omezit ty dny , kdy s emi nechce na kole do prace…

      0 0
    • nooski  

      3. rokem bez tachometru a je mi fajn. Sem tam podle map zjistím kolik jsem to dneska vlastně najel a nastoupal a to mi stačí. Hlavní je, že mě to baví a že je to moje zbraň proti nemoci. Sic ten boj vyhrát nemůžu, tak si ten pobyt tady můžu prodloužit na co nejdelší dobu v co nejlepším stavu :-)

      0 0
      • Meluzina  

        nepřeháněj, děláš jako kdybys měl tu nejhorší formu rakoviny… koukni někdy na www.medatron.cz a nedělej ze sebe chudáčka, jsi mladej chlap a až na tu pitomou cukrovku zdravej ne?

        0 0
        • nooski  

          Nejsem žádný chudáček ani v nejmenším :-D Ale sám to někdy používám jako výmluvu, abych mohl na to kolo vypadnout :-) A třeba 2 roky jsem měl s menšími přestávkami takové problémy se zuby (jeden silný zánět mi dle doktorů tu cukrovku taky způsobil), že si sakra vážím toho, když mě teď nic nebolí. Každopádně hned v nemocnici jsem měl tak odstrašující případ hned vedle mě, že za vším, co jsem napsal, si stojím. Nestěžuju si, žiju normálně, ale všeho si jsem vědom ;-)

          0 0
          • Ricci  

            Ja bojujem s tlakom, musim sa setrit na biku a dufam,ze sa mi to nevypomsti :-)

            A napriek tomu zboznujem jazdu na biku,aj ked sa niekedy zrovna az tak dobre necitim :-(

            0 0
            • Meluzina  

              já myslela, že pohyb přispívá k urovnání tlaku… ale měla bych radu, náš soused z chalupy zemřel ve věku 96 let, na tlak k stáru užíval výluh z kopřiv, spíše se dělá čaj na pročištění organismu, ten je dobrý pro alergiky, ale on si dal do čisté vody na noc do lednice kopřivy, ráno vypil půlku a během dne po troškách tu druhou… děda byl jak čamrda:-)

              0 0
              • McBlacky  

                klíčové je to soused z chalupy. Ve velkém městě se toho spíš nedožiješ

                0 0
                • Meluzina  

                  on normálně bydlel ve městě, na chalupě o víkendech, žádnej Komárek:-)

                  0 0
              • kolda  

                pan Komárek?

                0 0
              • Lenka.05  

                Můj děda pil becherovku a umřel v 93 letech…takže kdo chce, ať pije výluh z kopřiv, já mám vcelku jasno… :)

                0 0
                • Meluzina  

                  tady ale nejde o dlouhověkost, ale o tlak, zřejmě tedy vysoký…

                  jinak já po becherovce zvracím, stačí mi přivonět, takže já mám také jasno:-)

                  0 0
                • Tomahomo  

                  Po těchto slovech si zhluboka přihnul z čutory. „Ta je,“ pravil a hned nás napomenul: „Ne abyste propadli démonu alkoholu jako můj dědeček, který nedbal varování, až se nakonec upil k smrti ve 117 letech při práci v lomu!“

                  zdroj

                  0 0
              • Frostty  

                Škoda že je to spíš dobrý placebo, než funkční řešení dlouhověkosti.

                0 0
    • kolda  

      zatím cca 6800, 50/50 bike/silnice.

      po Salzce jsem nemel chut a motivaci nejak vyslovene trenovat dal, takze to uz jen tak flakam.

      0 0
      • karliner  

        Je dobré vědět, že s tímto objemem se dá dospělá Salzka objet s prstem v nose. Furt jsem si nebyl jistej :-)

        0 0
        • kolda  

          da. ale v nose jsem se nedloubal :)

          pred salz jsem mel cca 5500, coz na zacatek leta neni uplne malo (ale ani moc), + bezky, beh atd. chuzi nepocitam :)

          0 0
    • maajkee  

      Sezóna snad ještě zdaleka nekončí ne? :)

      0 0
    • Martin  

      cca 5500, nebýt úrazu, mohlo být 7 :)

      0 0
    • vasek80  

      Letos jsem začal až v červnu, do té doby školení v práci, tvorba absolventské práce a učení na absolutorium, tak na kolo nebyl vůbec čas, jo a pořád jsem k tomu marodil, takže jsem měl na začátku července 200km. Teď mám 2200 km. Plán byl 2500, to už asi nedám. Pokud bych ale připočetl co najedu na celopevňáku do práce tak je to cca +300km.

      Příští rok je plán 3000km. Jo a v autě mám cca 1000km a na skůtru 5km.

      0 0
      • McBlacky  

        to je vostrý vědět na konci září, že za tři další měsíce nedáš 300km

        0 0
        • fousac  

          a pritom by stacil jenom dobrej treninkovej plan:

          patek – rano 30km do haku, pred obedem deset rychlejch 11°, pak 100km silnicky na vystrizliveni, aby jeden moh manzelce na oci

          sobota – 150km bike v haku za Zlatkou s jazykem na predstavci lapajice po dechu

          nedele – lehky 50km vylet s manzelkou

          a je to… ;)

          0 0
        • funkatron  

          :D

          0 0
        • vasek80  

          No pustil jsem se před 14 dni do rekonstrukce bytu. Komplet rozvody vody na plast a elektriku z hlíny na měď, ještě okna a položit novou dlažbu a obklady v koupelně, na chotbě a v kuchyni. Ztuha jsem se vyflusanej utrhnul za těch 14 dní 3× na kolo a do 30km. V neděli poslední závodní rozloučení se sezonou a místo kola se znovu chopím zednické lžíce.

          0 0
    • Hynas  

      Jako každý rok…ani letos to kýžených 15tis. Kč nebylo :o(…ani nebude :o(((

      0 0
    • jIrI___  

      >500 km = spokojenost :)

      0 0
    • nox159  

      tuto sezonu cca 5300km a 380h a rekl bych ze az na par tydnu jsem spokojeny :)

      sezona už skoncila padem a rukou v dlaze :(

      pristi rok chcu pridat aspon o 100h

      0 0
      • Meluzina  

        která kostička to odnesla? já měla horní konec radia a víc než měsíc po sundání sádry jetě nedotočím ruku dozadu, ale po rehabilitaci, plavání a józe výrazné zlepšení…

        0 0
        • nox159  

          presneji ne ruka ale prst, kloub palce prevraceny… ale nic neni polamane a za cca 15–20dni uz nema cenu sedat na kolo…

          0 0
          • Meluzina  

            au, proběhla se po mně zimomorka, ale tak pořád lepší než zlomenina, třeba bude ještě pěkně za dva tři týdny…

            0 0
            • nox159  

              v pohode sel hnedka asi zpatky a jeste jsem s tim dal 40km po beskydech :)

              je to v pohode jen neprakticke no

              0 0
              • Meluzina  

                já s tou zlomenou rukou taky za chvíli nasedla a jela asi půl km naproti manželovi, ale pak se mi udělalo hrozně zle, měla jsem ještě naražený hrudník, obě zápěstí a na stehnech pár modrofialovejch světadílů s odřeninou… a já blbec šla na mosteckou pohotovost, už nikdy více..:-(

                0 0
                • nox159  

                  doktori jsou zlo!

                  a tech dobrych je strasne malo :(

                  0 0
                  • Meluzina  

                    no ta doktorka ještě šla, ale měla tam jednu sestru a jednu ošku, všechny tři na mně koukaly jak stojím mezi dveřma, ani jedna za mnou nezavřela a sestra povídá:" tak se svlíkněte":-) já se sotva držela na nohou, ruce mi jen tak visely, hlava se motala a ony tam stály a koukaly, pak najednou ta oška stála za mnou, já myslela, že jde konečně zavřít a najednou mnou projela bolest jako kr..a – ona mi rycla celou bundou, jak ji ze mne rvala, koza jedna…:-(

                    0 0
                • Pavel  

                  Po posledním krešu (Garda, Itálie – zlomený loket, otřes mozku, roztržená kůže 5 cm na předloktní, pochopitelně ve finále hnisající, odřeniny/spáleniny všude možně i nemožně – boky, ramena, kolena, …) jsem konstatoval, že sice srůstám rychle, ale nerad, takže jsem začal jezdit trošku umírněněji… :)

                  Den po té nehodě jsem se byl projet na kole. Blbec. Mám okna, dvakrát jsem vjel pod auto (jsem se rozhlédl, nikde nic, rozjedu se a… zuřivé troubení a pištění brzd. Prostě výpadky vnímání)

                  Dovezl jsem se v tom stavu až do ČR, jsem si to odřídil; člověk by fakt nevěřil, kolikrát se za den rýpne do loktu:). To bylo v sobotu. A v pondělí jsem šel na chirurgii, ruka docela bolela a brněla a z rány teklo něco, co nevěstilo nic positivního. První slova byla „Proboha, co jste ZASE dělal?!? Kolo nebo lyže?“ :-DD

                  A poučení? Hrajeme si na hrdiny, že jsme OK, ale docela si zahráváme, mohlo to dopadnout špatně. Tehdá jsem byl na odvoz rychlou (možná i vrtulníkem) a ne na „jsem v poho, to už dojedu a pak si to vypláchnu peroxidem“. Kreš si totiž nepamatuji, probral jsem se pod kolem. Poučení pro mne a hlavně pro „ostatní“ je: když z borca chčije krev a nepamatuje si to, tak volat záchranku. Nenechat ho pokračovat v jízdě…

                  0 0
                • McBlacky  

                  o mostecký vím svý, rok 2006, neděle.

                  Měli to zle na háku :/ s teorií kdo stojí a mluví může počkat. Když pak viděli o co jde docela začali kmitat.

                  0 0
      • Frostty  

        Jak skončila? To budeš do jara sedět na zadku? :o)

        0 0
        • nox159  

          tak je konec zari ruku bude ok v pulce rijna tak dam pauzu do konce rijna a od listopadu zacina sezona nova :)

          0 0
        • JakeF  

          Nová sezóna začíná koncem listopadu ;-).

          0 0
          • Frostty  

            Aha, to bude asi tím že já to u sebe nějak nerozděluju na sezóny:-).

            0 0
          • Medunka  

            znám to s WTB – pro řadu lidí první závod sezóny

            0 0
          • prvniodkonce  

            Taky si všímám, že to všichni říkají, ale ještě bych to chtěl někde vidět v praxi :D

            0 0
            • McBlacky  

              pak není problém mít před brdama 10tisíc :) když si do toho střihneš 2× Malorku

              0 0
          • McBlacky  

            ta už dávno začala, to jsi prošvih :)

            neděle po pražský volno a od pondělí už hurá trénovat na 2012

            0 0
            • JakeF  

              Já bych měl ještě zítra jet poslední letošní závod :). Pak ještě ježdění, dokud bude hezky, s 2012 ještě nestraš :).

              0 0
              • McBlacky  

                víš že já na tohle nehraju, sportuju když se mi chce a je hezky.

                co jedeš – Symbio XC nebo Ralsko? V neděli se ještě jede XC Libuš a Okolo

                jo a poslední závod jsou Zimní Brdy a první jsou hned v lednu Sibiř nebo noční VIP SMRT :)

                0 0
                • JakeF  

                  Měl bych jet Symbio, ale zase se jedou osmistovky v Brdech, který mě taky lákaj. Nevíš, jak vypadá ta trať v Libuši? Že bych ještě změnil plány…

                  WTB chápu jenom jako možnost zničit kolo natolik, aby bylo výhodnější koupit na další sezónu nový :D.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    vůbec netuším, ale je to pro širokou veřejnost, takže to bude lehký.

                    0 0
                • prvniodkonce  

                  smrt je rekonvalescenční trénink :)

                  0 0
      • Ruprt2  

        no já jezdil i s dlahou.

        Sice mi na třech místech praskla, ale aspoň jsem si ji mohl natvarovat, aby se líp držela řidítka.

        Tak nechápu co máš za poraženecké kecy

        0 0
        • nox159  

          vsak zadne porazenecnke kecy jen to konstatuju dal bych stejne max navic 40h… :)

          0 0
          • Ruprt2  

            jak to čtu, tak jsem měl přesně to samé.

            doktor mi řekl, že se to léčí dlouho a bolí to a měl pravdu.

            Dobré to není furt a asi ještě dlouho nebude. Mimo jiné jsem konečně pochopil, k čemu jsou dobré gelové rukavice.

            Nicméně pokud člověk ráno vstaneš a nic ho nebolí, tak je pravděpodobně mrtvej :-)

            0 0
            • nox159  

              dobre to uz nikdy nebude mam to vyzkousene viz. zapesti hrudnik, pater, zada.. :D

              0 0
              • Ruprt2  

                budeš mít co vyprávět vnoučatům ;-)

                Otázka je jestli ti vadí, že budeš smrďět až si to sundáš?

                0 0
              • Frostty  

                Máš zaděláno na invaliďák, trochu na tom zamakej a máš ho v kapse.

                0 0
            • hribik A1  

              to až po 40tke, nie?

              0 0
              • Ruprt2  

                chceš říct, že pak to bude ještě horší?

                0 0
                • Ricci  

                  o dost horsie

                  0 0
                  • Meluzina  

                    neděs tady mládež, staříku:-)

                    0 0
                    • Ricci  

                      No my si vekovo nemame co vycitat a mladez treba trochu postrasit,nech maju viac rozumu ako my:-))

                      0 0
                      • Meluzina  

                        S tím věkem máš pravdu, ale oni víc rozumu mít nebudou, spíš naopak, potřebují mozkovou kapacitu na miliony zcela zbytečných informací:-)

                        0 0
                  • Ruprt2  

                    no ale tak ono to nepřijde z razu na raz, ono to přijde postupně. Já su klidný :-)

                    0 0
                • Rychlej turista  

                  Po čtyřicítce už žiješ jen v bolesti. Pokud nastane nějaká změna, tak ta, že se objeví bolest nová, dosud neznámá. A pauzy, kdy zrovna něco nebolí, jsou stále kratší a je jich čím dál méně.

                  0 0
                  • jIrI___  

                    Není nad správného optimistu :)

                    0 0
                  • Dumbíček  

                    Ale houby, naopak po čtyřícítce, toho už tolik nebolí. Jen musíš omezit věci, co tě ničí. Volejbal jsem zrušil kvůli ramenu, dnes o něm ani nevím. Sálovku kvůli patám a palci na noze, dnes bez problému, mám pokračovat? :-)))

                    0 0
                  • Frostty  

                    :o))

                    0 0
                  • Ricci  

                    +1 :-)

                    0 0
                  • Mikikuba  

                    :)tak tak

                    0 0
                  • skier  

                    Hovno…:-) po čtyřicítce máš výhodu,že už žádné bolesti neřešíš a jezdíš furt.

                    0 0
                    • Rychlej turista  

                      Něco na tom možná bude, protože 24h jsem začal jezdit až po čtyřicítce. Bolest brání člověku spát a to je na 24h veliká výhoda :-)

                      0 0
              • Meluzina  

                neboj, není to tak strašný:-) oni straší…:-)

                0 0
    • lataldan  

      Lidi, neštvěte mě :). No nic, příští rok musím víc zabrat, ale bude nový bike, takže paráda.

      0 0
      • Frostty  

        Kam jezdíváš bikere z Olšan?

        0 0
        • lataldan  

          Tak jak kdy, většinou po silnicích, ale ani les mi není cizí. Párkrát Jeseníky a jinak půl až celodenní projížďky po silnicích. Za tento rok cca 5500, takže musím přidat :)

          0 0
    • pee.tr  

      Dnes načnuta 7. tisícovka. Zpevněné cesty : terén asi tak 65:35

      0 0
    • mr.ricardo  

      Zatim neco pres 2 tis. km, ale jeste pribude. Letos v cervnu jsem po dvanacti letech zacal zase bajkovat, vicemene ze zdravotnich duvodu, pote, co jsem na jare stravil dva mesice v nemocnici. Proste prace neni vsechno a kolo me pritahlo zpet :), driv jsem najizdel kazdy rok okolo 10 tis. km.

      0 0
    • fousac  

      teda mam nejaky liny kola… ;)

      od cca pulky cervence

      • 1500km/74h MTB
      • 1600km/73h silnicka

      nastoupany metry asi ani nestoji za rec… :( Klanovickej les nejsou zrovna velehory… ;)

      0 0
      • Ruprt2  

        jsou líný jak cyp. Na tvém místě bych je vyměnil :-)

        0 0
    • Pebe  

      to sem taky prsknu :-)

      zatím od 1.1.2011

      celkem 10608km, 472hodin a 89108 nastoupáno

      silnička 7287km, 269hodin a 60402 nastoupáno

      mtb 3032km, 144hodin a 24261 nastoupáno

      zbytek je běhání, chození a běžky na jaře

      0 0
      • jIrI___  

        To si někdo zapisuje do sportovních aktivit i chození? :-D

        0 0
        • Pebe  

          tak pokud máš na jaře v přípravě třeba 3–4 hodiny chůze na horách, tak to je taky evidovatelný, samozřejmě procházky po městě nebo po parku si nepíšu…

          a možná by jsi se divil, ale když někdo moc neběhá tak není vůbec od věci se aspoň ze začátku „rozchodit“, přejít do indiána a potom běhat

          0 0
          • McBlacky  

            mi přijde lepší jít na 20,30,40,50 min s 2–3 dny odstupem a pak už můžeš v pohodě dávat 60–90

            0 0
          • jIrI___  

            Jo takhle, já si to špatně představil (viz ta chůze po městě).

            0 0
          • karliner  

            Někde jsem četl, že Adam Hanssen taky přes zimu hodně chodí.

            0 0
        • MlokCZ  

          Opravdu dlouhé pěší tůry jsou přes zimu zajímavá alternativa pro základní vytrvalost.

          To není problém pak dávat třeba 4–6 hodin a když je to ještě trošku kopcovitější.

          0 0
        • Ricci  

          zanedlho sa bude zapisovat do statistik aj honenie :-)

          0 0
          • Pebe  

            tak když to budeš dělat na jaře hodiny v základní vytrvalosti, tak proč ne ;-)

            0 0
          • Martin  

            tak to už je moc :D

            0 0
      • karliner  

        Člověče, jezdíš taky někdy do kopce? ;-)

        0 0
        • Pebe  

          ne, to já neumim, a bude to ještě horší :-)

          zase najedu víc kilometrů a TO SE POČÍTÁ :-))

          0 0
    • Dubys  

      MTB 3513

      rotoped 601

      trenazer veslovani 199

      beh 635

      bezky 362

      plavani 31

      cca 320 hodin

      0 0
    • Darkson  

      tak jsem to taky sečet:

      MTB 3700 km 200h

      silnice 2600 kn 100h

      325 km běh , bohužel většina na pásu

      sice díky dojíždění do práce přibyla kvantita a ubyla kvalita (MTB), ale spokojenost, 7k padne:)

      0 0
    • BigKarel2  

      Vůbec nevim, ale asi moc né :/

      0 0
    • Rychlej turista  

      Letos zatím 12 673 km s historicky nejsilnějším zářím s 1 891 km. Tolik jsem v září ještě nikdy nedal, před pěti roky 1 849 km, kdy jsem ještě jezdil i na silničce :-)

      0 0
      • obda  

        Už mi ty tvoje čísla docela chyběla :) Je to unreal jako obvykle :)

        0 0
        • Rychlej turista  

          Může za to počasí. Nic delšího už vůbec nejezdím, ale díky počasí jsem na kole denně a pak to naskakuje :-)

          0 0
    • deko  

      Cca do 500 km. Neni nejak cas :-D

      0 0
    • Palec  

      K dnešnímu dni na supovi 3879km. No tak tech 5 letos by bylo fajn:)

      0 0
    • Lenka.05  

      Tak konečně padly 3000 :) Na mém fullíkovi, nic jiného nemám. Jako bonus od jara 10kg dole. Krize 40 je snad zažehnána..teda aspoň trochu :)

      0 0
      • jIrI___  

        10 kg dole, to ten fullík musí vážit takové 2 kg. To chci taky! :-)

        0 0
        • Lenka.05  

          Jo kéžby :D

          Ale dá to práci, jím pidi málo a to kolo hubne stráášně pomalu!

          0 0
      • Meluzina  

        To se máš, já hubnu jen na cm, jinak za 5 týdnů jen 1kg čistého tuku, zato v cm 7 hrudník, 3 pas, 3 zadek, 4 ruka a jako bonus 1cm + přes stehno:-). Já už chci taky hubnout kila!!!!

        0 0
        • Lenka.05  

          Tak centimetry s tím jdou ruku v ruce no…co si budem povídat, od určitýho věku to není sranda. Ale jde to :)

          0 0
          • Meluzina  

            No, už aby to bylo, věčně porušuju režim, piju alkohol a málo makám, to bude ono:-)

            0 0
        • Rychlej turista  

          Hubneš správně, hubnutí musí být vidět. Pokud hubneš jen na váze a není to vidět, hubneš na svalech a rychle tu váhu zase nabereš zpět. Ale v tucích.

          0 0
          • Meluzina  

            Hubnu s poradkyní, ta mi vždycky změří tuk, svaly, vodu a kosti. Dolů šel jen tuk, kosti stejně, voda a svaly šly nahoru… vidět to je, ale to číslo na váze ne neustále deprimující:-(

            0 0
            • hony007  

              Však svaly něco váží, ale za odměnu pak víc spalují, vytrvej :-)

              0 0
            • Rychlej turista  

              Časem půjde dolů i ta váha. Důležité právě je to hubnutí na tucích. Pokud se ti daří odbourávat tuky, rychlostí se nestresuj, váha půjde dolů. Svaly jsou důležité, protože tuky se pálí hlavně ve svalech.

              0 0
              • Lenka.05  

                Jj, pravdu díš, to jsou svatá slova :)

                Já mám taky největší radost z toho, že oblíknu o 2 velikosti menší oblečení a na kole mi to jde o moc líp jak loni :)

                0 0
            • nox159  

              tohle mereni zvladne i nejaka „chytra“ vaha nebo se podle takove vahy neda orientovat? nevis? popripade nevite nekdo ?

              0 0
              • Meluzina  

                jednu takovou chytrou váhu máme doma /Korona Diagnosewaage/, ta poradkyně má lepší, po straně má taková držadla, která vytáhne a při vážení je držíš, měří navíc i něco jako metabolický věk..

                0 0
                • nox159  

                  a sedi ti namerene udaje co nameri ona s tim co si nameris ty doma? ;-)

                  0 0
                  • Meluzina  

                    ta doma měří v % a její v kg, nepřepočítávala jsem to, ale od oka myslím, že stejně…

                    0 0
              • Dumbíček  

                Jakousi takovou váhu máme doma. Ukazuje mi 18% tuku, což nedokážu posoudit, jestli je dobře, špatně, nebo vůbec reálné.

                0 0
                • nox159  

                  mi jde hlavne o to aby to merilo aspon stejne jestli se budou cisla lisit od realu me zas az tak netrapi spis at mi to pokazde nezmeri neco jineho

                  respektive pokud se zmerim 10× po sobe at mi to pokazde neukaze neco jineho… :D ( v zavisloti na vlhkosti nohou toho co pred tim snim…)

                  0 0
                • Meluzina  

                  Podle tabulek chlap nad 40 má mít 19,6 – 24%, takže si klidně můžeš dát na Štědrej den bramborový salát i řízek:-)

                  0 0
                  • nox159  

                    ale to musi byt pro neaktivniho cloveka ne? pro sportovce se mi to zda desne moc ten tvuj tabulkovy rozsah…

                    0 0
                    • Meluzina  

                      tabulky jsou dělené jen na muže a ženy, věkově pod a nad 30 let, takže ti nemohu relevantně odpovědět:-)

                      0 0
                      • nox159  

                        kolik to vychazi na muj vek teda? jen tak ze zvedavost? myslim ze vsechno nad 10% bude pro me spatne… tvoje tabulka mi jiste nahodi vyssi cislo…

                        0 0
                  • Dumbíček  

                    No ukazuje mi to ± pořád stejně, ono taky 24 let vážím ± taky stejně. A jeden řízek by mi nestačil, já jsem žravej, doma jím ze „šišatýho“ talíře, na kulatej se mi to nevejde. :-)

                    0 0
    • (CZ)George  

      K dnešnímu dni cca 4300 km na trekingovém kole :)

      0 0
    • o.1  

      bajocko 7–9? Mtb v terene aj poceste aj s vozikom – jednak som si nepozrel kolko bolo na tachaci na zaciatku roku a jednak tento rok este je len v 3/4 :-)

      0 0
    • Ovca  

      asi 9000km ale jen MBT

      0 0
    • Mirek_29  

      no tři děti jedna náročná manželka dva závody a kus Loudání celkem to dělá 2600km ale sezóna končí 31.12. tak snad ještě těch 1000km dám :-)

      0 0
      • obda  

        :) Mám to podobně, rozdíl v najeté vzdálenosti padá na vrub tomu Loudání, který jsem nejel ;)

        0 0
    • marapara  

      Letos zatím přes 5000 km na fullu a 7200 na HTčku, celkově zatím přes 12200:). Na fullu to je zatím rekord, tolik jsem ještě nenajel a to ještě sezona nekončí :).

      0 0
    • Ma7ous  

      tak ja dal

      850 km na treku

      3450 km na silnici

      snad to bude prsti rok veselejsi

      0 0
    • KarY.1  

      Ja mam 2000 km ± 15 km, tedka presne nevim,ale sezona jeste nekonci , mam nove a teple hadry tak bych chtel jezdit jeste nez bude uplne venku zima, jinak uz pomalu pripravuji doma trenazer na zimu . Se 2000km ja osobne jsem spokojen, prace mi moc nedovoluje mit volneho casu, potom tu je jeste pritelkyne a pes taky neco sezere co se tyka prochazek s nim atd.

      0 0
    • hema  

      2200km…práce, dálkově škola, 4 měsíční miminko…nějak nestíhám

      0 0
    • Joseph de Sax  

      pro mně končí vždycky rok 31.12…

      0 0
    • weekend warrior  

      3560km jen do práce, za zábavou-na horáku, „bohužel“ jen 429km. Ale ta cesta do práce není cyklistika, to je jen točení/protáčení nohou, takže vlastně nula…:(

      0 0
    • oXide  

      Jen 2867 (MTB) z toho asi 40% asfalt a 60% terén, bohužel tento rok se jak časově tak technicky nevydařil, alepoň těch 3,5k bych chtěl dát, ale nevím, zda to stihnu. Přístí rok to bude doufám jiné :D

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.