• CZiko

    No řeknu vám… tenhle rok mám fakt štěstí:) Za poslední tři dny jsem měl čtyři defekty! Tak jak jste na tom vy? Kolik jich máte od začátku roku? Doufám, že se te smůly zbavím:)

    0 0
    • BOREK  

      „zatim“ dva

      0 0
      • Vymi  

        jeste zadnej a doufam ze jich letos moc nebude… nerad lepim… spise kupuji nouvou dusi… :-/

        0 0
        • Vymi  

          no tak jeden uz byl tento vikend… napred jsem brutalne sebou svihl, kdyz jsem sjizdel z Pekla… :-// jeste ze jsem mel komplet zimak jinak bych byl dodrenj snad vsude!!!! a asi po nejakych 200 metrech sakra defekt… zadni kolo… no co udelal jsem vymenu a dojel zbytek maratonu… :-)

          0 0
    • Daf  

      Zrovna vcera to byl treti defekt. Po 90km svihu jsem najel na neco ostryho asi 30m pred barakem :) Takovy stesti v nestesti…

      0 0
    • martt  

      moje dve deti mali ako spravne dvojcata dva defekty v tej istej sekunde. Obaja vpalili do mlaky na asfaltke ktora ukryvala poriadnu dieru a sekli dusu.

      0 0
    • McBlacky  

      1

      0 0
    • blue  

      kdybych vedel, co je to defekt, tak bych ti to mozna rekl :-) za posledni dva tri roky bych je spocital na prstech poloviny ruky a to jeden z toho byl jeste utrzenej ventilek pri foukani kola :-)

      0 0
      • forest  

        jsi muj clovek – ja nemel dve sezony defkt; je ale pravda, ze jsem znicil asi 5 dusi pri foukani, vymene apod.

        0 0
        • trabuk  

          Jsem na tom podobne, za posledni 3 roky jsem pichl jednou – a to proto, ze jsem roztrhl plast – to bylo loni na toulovcovych mastalich

          0 0
    • preacher  

      letos 1, loni asi 4, předloni už nevím.......atd…

      0 0
    • Pá-dlista1  

      No prece zadnej. Loni jsem mel jeden, kdyz sem si blbe pujcil Maxxise bez vyztuhy :(

      0 0
    • fousac  

      1 bike a 1 silnicka..

      0 0
    • mar_tin1  

      jeden, ale dvojitej a musel jsem pak menit i rafek… sekl jsem s tim o obrubnik :-(

      0 0
      • BOREK  

        a proc jsi s tim sekal o obrubnik???? :)

        0 0
        • mar_tin1  

          :-) se mi nepovedly dva skoky za sebou, teda spis ten druhy…

          0 0
          • Lance  

            no jo ale proc si s tim teda sekal?

            0 0
            • mar_tin1  

              to bylo ze zoufalstvi, ze se mi to zase jednou nepovedlo :-)

              0 0
              • CZiko  

                no právě že jsem 3 z těch 4 dal o obrubnik:) se učím bunny hop víš:))) takže někdy mám to zadní kolo moc dole:) Ale ráfek je naprosto v klidu!

                0 0
    • Lance  

      nepicham,drzim celibat

      0 0
    • Lister  

      Od té doby co mám pořádný gumy (4. sezonu) ani jeden. Na slickách jsem předtím za dva roky asi 5× píchnul.

      0 0
      • Lister  

        I po přechodu na RR 2,25 držím skore na nule. A to je vozim asi na 25 psíků a pořád nic, tak doufám, že to ještě dlouh vydrží. No ale já jak něco pochválím na B-F, tak se to hned posere, takže dopředu sbohem RR a sorry klucííí :o)

        0 0
        • mikin  

          taky to nechci zakriknout ale letos zatim ani jeden a to jsem jel o vikendu Javorniky a ze to byl ficak blato, kameny popadany haluze. Takze letos 0

          0 0
    • Luka  

      V zivote dva, letos jeden. Popis: loni jsem sama pri vymene plastu a foukani duse urvala ventilek. Letos nevim jestli to je defekt, ale usla mi zadni pneu, kdyz jsem v –9 bikovala v lese. Po vyjmuti z plaste a zase vlozeni, dofoukani ale slouzi zase dal a bez problemu :)

      0 0
      • Lance  

        jeste,ze ti jen usla! kdyby ujela,tak ji uz nechytis

        0 0
        • Luka  

          Umim rychle behat a celkem i hazet, bych po ni metla pumpou a bylo by :)

          0 0
      • Luka  

        Zari a drzim skore, stale jen ten jeden z ledna :)

        0 0
    • cabbage  

      zatim cisty konto, mozna proto ze sem nic nenajel.

      0 0
    •  

      jedno proražení od měkkýho pláště na sněhu

      0 0
      • Bleda tvar  

        posledni sezonu nesectu na rukach :/ prurazy, pichnuti ale ani jednou jsem to nepodelal pri montazi :)

        0 0
        • pitelboy  

          letos zadnej, ale byl sem jezdit jen v zime na snehu.., ale za posledni dva roky jich bylo desitky..

          0 0
    • JJ  

      Jeden, kdyz mi kluci „omylem“ propichli gumu, kdyz sme hrali sipky:)

      0 0
      • PEP/\N  

        U mne je to taky docela zajimavy. Za celej rok venku nepichnu ani jedenkrat, pak vlezu na trenazer, bouch, bouch, bouch – a za 3 mesice na nem pichnu 3* – nehlede na znicene duse mou nesikovnosti:( CZIKO: A co takhle zkontrolovat, jestli nemas neco v rafku nebo plasti? To mi prijde jako docela nepravdepodobna smula, hm?

        0 0
        • CZiko  

          už se stalo… ale je to opravdu mým neumětelstvím:) vypadá to asi tak… skok,buch,pss­sssssssssst:)

          0 0
          •  

            hehe, to mi pripomelo jak sem chtel vyskocit na takovej rantl se železnym obložením na hrane, procvakl sem to skrz naskrz, ale kupodivu sem s tim ujel este 300 metru, pak sem musel tlacit, akorat se ty ctyri diry blbe lepily :)

            0 0
    • Meesha  

      tuk, tuk…

      zatim nic – este se poradne nezavodi! :-)) To pak budou z maratonu pesi vylety! :-/

      0 0
    • pavelr  

      Jeden, pro letošek už mám vybráno.

      0 0
    • MARIN  

      Tak letos zatim 2×. Pokazde na trenazeru ??? :(

      0 0
      • duk  

        1× na silničce proražená zadní duše, loni jsem ale neměl žádnej defekt

        0 0
    • mn  

      včera první letošní na biku. asi kilák od baráku. ale bylo hezky sluníčko svítilo voda ve vltavě jen hučela. prostě idyla jen nebejt toho trnu.

      0 0
      • Raydowe  

        asi to bude zniet nedoverihodne, ale zatial za cely zivot som nemal defekt, jazdim uz od detstva.

        Jedine teraz pri fukani som odrhol slafik, takze za to mohla moja „sikovnost“ Ale na ceste som zatial nastastie defekt nedostal… (klop klop)

        0 0
    • Smazaný účet  

      Já od začátku jeden… Tady kousek u baráku, naštěstí… Loni taky jednou, na tom samém místě…

      0 0
    • zwwak  

      0 :-)

      0 0
    • bagio  

      Od začatku roku dva a to za poslední 2 vykendy,vozim nahradni,vymenim a diry dam v praci zavařit.

      0 0
    • cabbage  

      tak cisty konto ze zacatku mi nevydrzelo:-/ uz mam 4 defekdy: pripinacek, strep, zpuchrela duse na zimaku, a pak asi nejaky trn. doufam ze to pro letosek bylo vsechno.

      0 0
      • McBlacky  

        ááá to vypadá že přebíráš po mě štafetu z loňska :) já zatím nic, alespon myslím, najeto necelých 3000km

        0 0
        • memorex31  

          mtb ziadny – nejake no name plaste cesta 1× za 3500km – vittoria rubino – sklo Nechapem, ako alebo na com jazdite? :)

          0 0
    • vlk  

      1× -přišel jsem na to až doma v garáži-po 2 hodinách.

      0 0
    • orca  

      Letos jeden a stál za to :-) První vejšlap v roce někdy v březnu začátkem jsem vyrazil směr Rokycany a cca 2km před nima jsem nabral břebík 6cm a skrz… Neměl jsem sebou mobila vercajk ani pumpu. A tak dotlačit do Rokycan (potupa-cyklista-tlačí) a dojít ke kámošovi a zavolat drahou polovičku a prosit o odvoz… Děti se mohli strhat smíchy.....A doufám že letos to skončilo i …

      0 0
    • climber  

      Žádnej a doufám, že to dlouho vydrží. Rád vzpomínám na své nesmělé začátky, kdy jsem dostal defekt, bika dotlačil domů a defekt spravil. Problém nastal v okamžiku nasazení pláště. Pláš? jsem nasadil, nafoukal a vida uchází. Jak jsem posléze zjistil, podařilo se mi duši proskřípat na 7 místech.

      0 0
    • Milenius  

      asi mam stesti, ale za poslednich tak 8 let jsem nepichnul ani jednou, akorat v poslednich letech byva pravidlo, ze mi vzdy na dovoleny praskne drat u zadniho kola :) doufam, ze tu smulu letos protrhnu (na novym kole)

      0 0
    • zac  

      No tak se taky pridam, za 3 vyjizdky 4 defekty. Asi to bude blba technika pri sjezdu, ale taky uz uvazuju o Ralphovi 2.25 dozadu, ze to treba bude lepsi…

      0 0
      • Meesha  

        ale to jezdis na silnicce, ne? :-)

        0 0
        • duk  

          Eště furt jen ten jeden ze silnice najeto nám 1000km na biku a 1400km na silnici.

          0 0
        • zac  

          proc? ne, fakt to bude n 99,9 procent technikou.Vzdycky pride kamenitej sjezd a dole uz stavim a menim nebo lepim… :)

          0 0
          • McBlacky  

            málo nafouknuto, nebo hodně núzký/nízký pláště

            0 0
            • McBlacky  

              … úzký/nízký …

              0 0
            • zac  

              Foukanim to taky bude, moje pumpicka se prodavala uz za Masaryka a na velkou zatim nejsou prachy. Plaste mam RR 2,1…

              0 0
              • Meesha  

                jj, malou pumpou nafouknes ho*no. Kdyz sem nafouk velkou, tak sem teprve poznal jak maj plaste odvalovat!

                0 0
                • zac  

                  no jo… az bude vyplata… :) jetse je toho spoustu. pumpa, pracka na retez, novy sedlo a hlavne kratasy, protoze sem si dneska privez megavlka… :)

                  0 0
                  • Meesha  

                    na pracku se vykasli – uz ani nevim kde ji mam… Hezky hadrik a kartacek. :-)

                    Vlka sem letos taky poridil docela levne.

                    0 0
                    • cabbage  

                      hadrik? kartacek? tak proto porad trhas ty retezy:-)

                      0 0
                    • zac  

                      jenze ja nemam kde poradne myt, a ta pracka mi pripada jediny schudny reseni v byte jak ten retez vycistit poradne… Kde mejes ty? A jestli se muzu zeptat ve ktery ulici bydlis?

                      0 0
                      • Meesha  

                        V Italsky No moc se s tim neparu – bika vetsinou meju na dvore, nebo o vikendu na chalupe. Takze vodou a pak ten kartacek a kdyz sem hodne linej tak ho prozenu tou prackou…

                        0 0
                        • zac  

                          hm, m dvur nemame a na chalupu se snazim nejezdit, nastesti jsem vcera dostal nabidku od strejdy, ze to muzu myt u nej na zahrade, takze v pohode. Ja jenom ze pritelkyne bydli v Luzicky tak jestli nejsme sousedi… :)

                          0 0
              • zac  

                tak pumpu uz mam z lidla velkou a bohuzel jsem po nafouknuti na max. hodnotu zjistil ze muj RR je na boku vzadu prorizly… :( asi dam dozadu 2.25 a vepredu necham 2.1…

                0 0
    • sipka  

      za poslední 2 sezony jsem neměl ani jeden

      0 0
    • MMX  

      Za cely zivot len dva, jeden som urobil ani neviem ako a jeden som urobil minule leto ked som presiel cez ostnaty drot.

      0 0
    • Roman  

      Vloni jich bylo přehršle, ale letos jsem lepil jen jednou a to jedné velmi sympatické dámě, takže to ani nepočítám jako mínus :o)

      0 0
    • Meesha  

      No, tak se tady chlubim a ted sem prisel k biku a koukam, ze zadni RR je prazdnej… :-( Ale uz sem to cejtil v kostech, ze uz dlouho nic! A to sem si vcera rikal „jedu jen 20 a po asfaltu, tak na pumpicku a dusi kaslu…“ Jdu na to kouknout… grrr!

      0 0
    • pitris  

      Za poslední dva roky jsem nepíchnul. Nevím čím to je, ale asi mám štěstí.

      0 0
    • hYs  

      Minulej rok jeden. Pred tremi dny mi praskla duse ve svaru (asi 3cm) na vnitrni strane, kdyz jsem vyjizdel od benzinky kde si byl kamos dofouknout kolo po pichnuti, ja nic nefoukal ;), 500m od domova takze pohoda. Trochu mne zamrazilo vzhledem k tomu ze to behem 3sec bylo prazdny…

      0 0
    • Siddha  

      ted se to kupi: 4. na silnici (posrany lehce zcizeny brachovy Micheliny Axial Bi Sport – never more ani zadara) a jeden bike – totalne sjedej Fire XC…

      0 0
      • duk  

        Včera jsem měl fakt štěstí na biku na 30km 3 defekty poprvý ptoraženej předek opravil jsem to a v pohodě potom trn v zadním kole vyměnil jsem duši a po 10km zase zadní. Fakt super vyjížďka :-)

        0 0
    • wroum  

      tak vcera letos prvni. mel sem mekci zadni kolo a vyjel sem ve slusny kudle schody na Stalinu na letny. no a mam ukazkove cvaknutou dusi a bohuzel sem procvaknul i bok plaste :-(

      0 0
    • pegal  

      Od ledna do dubna nic. V qetnu uz 4 a je zajimavy pokazde predni kolo..

      0 0
    • cabbage  

      uz asi 10,ty plaste od schvalbe nic nevydrzej…:-///

      0 0
      • pegas  

        …za 4 roky jeste zadnej…kurna a ted naschval abych mel strach nekam vyjet :-))))

        0 0
    • Smazaný účet  

      tyjo posledni dobou mam vypeceny, pichnu vo trn, ten se ulomi z vetevky a zustane tam pichlej, uchazi to pomalu, poznam to az dyz cvaknu vo sutr :-) takze 3 diry :-| nez sem prisel nato, jak se to stava, vyndam dusi, zalepil cvaknuti, nandal, nafoukal… tim se pichla znova vo ten trn co tam byl.. takze vyndam, zalepim, rikam si: aha trn, vyndam ho… nafoukam uchazi… :))))) tak naposled :)

      tedka uz to vim tak rovnou hledam tu diru a trn ;)

      jo a f tudle chvili, pac cekam na vejplatu, tak jezdim s dusema: predni 8sm fleku, zadni 10fleku :-)) jak po nestovicich :)

      0 0
    • Stax  

      1 snakebite o suter na pande. hold asi som to mal viac nafukat…

      0 0
    • Pekáček  

      Zatím jen jeden http://www.bike-forum.cz/…27163731.jpg

      0 0
    • lubos  

      Hmm, tak i mne se letos asi roztrhnul pytel s defekty. Nejprve spatna paska, pak kus dreva, trn a dalsi den rezavej spendlik :)

      0 0
    • mosquito  

      panove (a damy) … ja si teda letos uz taky poradne zapichal, cca 3000km horak + 800km skladacka a celkem tak 15× .. dneska sem dokonce vzal v obchode i jakysi samolepici zaplaty od Authora, pac uz sem dojel i s pichlou nahradni dusi grrrr je to ***** – samy sklo a hrebiky

      0 0
      • CZiko  

        jo sklo me s_re… ti ožralci co chodí z dýz, dycky ty flašky rozflákají na cestě:-/

        0 0
      • McBlacky  

        na ty samolepící rychle zapomeň to je tak na 10km…

        0 0
        • mosquito  

          ty jo nestras :-/ sem se na to ptal a pry to funguje dobre – sice jen na maly direcky .. pica to mam rovnou vyhodit ???

          0 0
        • lubos  

          Me to docela hodne vydrzelo, tak nevim. Mozna zalezi na vyrobci , nebo mozna i dusi ?

          0 0
          • McBlacky  

            samolepící authory ti vydržely? divný :)

            0 0
            • hydrant  

              chtěl jsem je, ale kámoš ze servisu mi říkal, že je to jen na dojetí, doma strhnout a zalepit novou pořádnou záplatou. Tak jsem je vůbec nekoupil. Jinak jsem spíš přítel nových duší, u těch se nemůže odlepit starej flastr :o)

              0 0
            • lubos  

              Myslim, ze jo. Ale pouzil jsem to jenom jednou .. mozna dvakrat. Davno .. tak si nepamatuju. Ale jenom na takove klasicke pichnuti od trni. To musi vydrzet.

              0 0
        • wroum  

          se samolepicim Parktoolem jezdim uz druhej rok a v klidu.

          0 0
    • Siddha  

      hafo

      0 0
    • Pekáček  

      Dneska aby to po tom hřebíku nebylo málo jsem měl defekt v záplatě, udělala se na ní bublinka a praskla. Měl jsem 90 v nohách a 50km před sebou, použil jsem jedinou rezervu a modlil se abych nepích. Asi přestanu duše lepit a budu je stříhat na gumičky.

      0 0
    • Vladimír  

      vcera praskly drat na zadnim kole, musel jsem uplne rozevrit celisti aby se kolo otocilo. Da se tomu nejak predejit? Chci jet sest dni po horach a stahovak na pastorky sebou tedy vozit nebudu

      0 0
      • mosquito  

        predejit se tomu neda … urcite nejedes sam tak at ho jeden z vas readeji veze

        0 0
      • pos3k  

        jestli praskl sam, tj zadnej crash, tak se tomu da predejit snadno.....vyplest novyma dratama.

        zdar bajk

        0 0
        • Vladimír  

          jo, praskl sam po dluhem prudkem vyjezdu, draty uz maji najeto 15000, jakou maji tak zivotnost?

          0 0
          • pos3k  

            no minimalne jeden ti tu zivotnost naznacil :-) po tech najetych kilometrech si myslim, ze vymenou nic nezkazis

            0 0
    • tutite  

      900 km na bezduších bez defektu, po 30 km na starém HT-čku hned defekt z. kola. Ale, pro nerozhodné duše-bezduše: Minulý rok jsem vozil takové kevlarové pásky-vložky mezi pláš? a duši, a krom toho, že defektů ubylo, tak pokud už k němu došlo, únik byl podstatně pomalejší, t.zn. že jsem v pohodě dobrzdil a nezlikvidoval ráfek. Jen tak na okraj. zdar.

      0 0
      • CZiko  

        kde jsi ty pásky koupil? to by se mi hodilo

        0 0
        • tutite  

          ani nevím, myslím, že to bylo od Kořínka ještě z doby, kdy bezduše nabíraly na dechu. Myslím si, že je produkuje /koval/ GEAX. Ještě k funkci. Když jsem koncem minulé sezony měnil pláš?, tak jsem vytáhl duši, na které byl ten pásek doslova přilepený, a když jsem to odtrhl, zjistil jsem, že na duši bylo 2 dvojice ušknutí a duše okamžitě ušla. Jen důkaz toho, co ten pásek pochytal. Dobrá věc.zdar.

          0 0
    • Mirek1  

      Za vcerejsek dva na Kralovi…

      0 0
    • sfinga  

      hodně, cca 4 :-(

      0 0
    • Meesha  

      Za posledni 4 dny 2ks… Vcera v ty luxusni bource! Plaste jdou pryc!

      0 0
    • Marry  

      českolipsky 2× Malevil 1× Kolem Mostu 1× V aute 1×

      pri treningu 2×

      celkem 7 ks :-)

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Zatím jsem měl jeden ale ďura zleva i zprava asi půl cm

      0 0
    • RUMcajs  

      ani jeden. Jezdeno Maxxis Medusa v bahne a snehu 1–3 mesic, 5-ted maxxis wormdrive.

      ccca 800 + 500 km

      0 0
    • hydrant  

      to víš, napíšu kolik jsem měl ( neměl ) defektů a jako naschvál zítra klovnu :o)

      0 0
    • Crazykluk  

      Dneska dva… Letos moje první. Pravděpodobně oba ve stejnou dobu, jen jsem to nejdřív poznal na zadním. Vozím s sebou jen jednu duši, a tak jsem dal dohromady zadní a pak až zjistil tuhle nemilou věc na předním. Následovaly dvě hodiny chůze k domovu s prázdým předním kolem.

      Jo a ještě jsem při tom vyměňování v lese daroval komárům tak 1 dcl krve:)

      0 0
      • vlk  

        jo to já takhle táhl v pátek kolo dom.celé sobotní odpoledne jsem lepil duši.Sem to vždy nafouk a ono to ušlo jinde.Pak jsem zjistil, že ta páska v ráfku je trochu nabok a ostrým okrajem nařízne malinkou dírku tak jsem tam dal lepící pásku novou-měkčí.Nafoukal a najednou prásk.Sem to rozdělal a byla podélně prasklá-prostě byla načatá tou páskou.No a hodinu jsem hledal náhradní duši.začal jsem po obědě a zkončil k večeru-to byl fakt den.

        0 0
    • paww  

      já letos první, ale zato to stálo za to, to vás pobaví. V sobotu jsem se konečně odhodlal zahájit „závodní“ sezonu a vydal se na takový pohodový XC ve Svatoslavi. V prvním kole jsem na nějakým sedmým kilometru defektil. nádherný hřebík, skvěle ?ukal o rám než jsem zastavil. Po asi patnáctiminutovým souboji s mým nanoraptorem, který nechce ani za boha dolů z ráfku jsem konečně nasadil náhradní duši. Ten pláš? jde z tuha nejen dolů, ale i nazpět a já jsem u toho zlomil montpáku. ..a to tak skvěle, že jsem tou jednou zlomenou částí jak to prasklo procvakl tu novou duši. To jsem samozřejmě zjistil, až když jsem pláš? nasadil a marně se pokoušel kolo nafoukat. to mě psychycky zlomilo a potupně jsem vzdal svůj první závod v životě. S tím nanoraptorem musím něco udělat, buď je to tak blbej pláš? na přezouvání, nebo se nesnáší s mýma ráfkama.

      0 0
      • Zdenal^ZUX  

        Mas drat nebo kevlar? Ja mam drat 2.0 a jde tam i zpet rukou. Mam Mavic X221.

        0 0
    • R.1  

      max 5 … pri jedne vyjizdce.

      0 0
    • grafik  

      za posledni 2 roky = 0 krat (cekam ze uz to brzo prijde :)

      0 0
    • kajulka2  

      Jezdím na kole 5 let a defekty zatím 2 zato na jedný vyjížďce, a jenom 1 náhradní duše. Ten druhej byl po 82 km, už se mi to nechtělo lepit takže to odnesl přítel na telefonu a dojel pro mě autem

      0 0
    • Dumbo  

      no jak pisal hydrant. nieje dobre sa tym chvalit… :-) ja som prednedavnom pochvaloval svoje kendy ze su neprerazitelne… cca rok som nemal defekt… no a minutu nato som dostal defekt v polovici trate :) trosku sa mi smiali heheh…

      inac uz mam za sebou cca 6 vtomto roku…

      0 0
    • keksik  

      poslednu sobotu sa zadarilo ako uz davno nie: s kamaratom sme si vychutnali pekny zjazdik z kriznej do tureckej. vracali sme sa po asfalte do starych huor, ked par metrov pred krcmou zrazu len pocujem ssss a idem po prednom rafiku. sadneme na kofolu, zacnem lepit zuby hada a vytesujem sa, ze to vydrzalo z toho kamenisteho zjazdu az sem a nebachlo to par metrou pred, ked sme to este pustali na plne gule dole tou asfaltkou. a v tom zrazu ssssss a zadne koleso mi zrazu splaslo… este som nestihol zalepit hada na prednom a na zadnom zauradoval z nicoho-nic znovu.

      0 0
      • lubos  

        to mas z toho, ze si nepockal na mna z bajkovanim z kriznej :)

        0 0
    • Vrci  

      Hodně dlouho nic. Ale teď jsem preventivně vyměnil starý pásky v ráfcích (byly už dost vytahaný). Jenže jediný, co jsem sehnal byly Kendy a v tu chvíli to začalo. jedna bouchlá duše na tréningu a dvě na Rampušákovi a další když jsem dával kolo do auta. Teď už mám zase Michelin, tak snad bude pokoj.

      0 0
    • lubos  

      Tak, ja si zacinam vybirat vsechno co jsem zanedbal predtim. Uz jsem letos mel asi vic defektu, nez predtim za 10 let. To snad neni mozny. Kdo tenhle thread zalozil ?

      0 0
    • Tomcat  

      Včera první, nějakej zahrádkář navez borbel z kamen do díry v cestě. byla tam i láhev. :-/

      0 0
      • Splinter  

        Jj, už mi lezou tady ti cestáři na nervy, někdy člověk fakt čumí co dokažou lidi vyvézt… Bych jim tím bordelem sypal cesty někde u baráku…

        0 0
        • Tomcat  

          To je vpohodě, pude to zalepit. Je to propíchnutý a né prořízlý. Takhle někdo tady odepsal na nový Scalpelu oba bezdušáky . Projel obrazovkou od televice , tam nebylo lepit už co :-( Hutchinsony měl jak řešeto.

          0 0
    • fil  

      zatím 2, ten poslední včera u Senohrab a jak na potvoru se mi při výměně/dohuš?ování zničila pumpička. Holt starej Arturáckej výrobek víc než 4 roky nevydržel :O) Teď už je to sranda, ale zápasil jsem s tím asi 30min – klel jsem až do Popic.

      0 0
    • Zdenal^ZUX  

      Zatim jeden. Prehlidl jsem ve sjezdu sutrak a uz to bylo :o)

      0 0
    • CZiko  

      mi se poslední dobou daří, takže jsem posílil na 8 defektů od začátku tohoto roku:)

      0 0
    • Otto  

      čtyři na kole a dva v autě. Na kole 1× trn, 2× prodření o vnitří pásku na niplech-(už mám jinou), 1× snakebite

      0 0
    • Biker jak Pes  

      tak já už to radši ani nepočítám, možná kdybych si našel půlhoďky a sedl si a spočítal fleky na duších tak nevím nevím… :))

      0 0
    • lenochod  

      letos tak asi 15, jinak denní rekord 4 :o(

      0 0
      • CZiko  

        dobré skóre! já posílil na 12 za tenhle rok… to je zajímavé, jak se ta moje diskuse dycky po čase vrátí:-)

        0 0
    • Splinter  

      No je to zajímavý,ale při letošních skoro 6500km na Wormech. sem akorát jednou prorazil zadní (nevím jak, v noci cestou z hospody)..

      0 0
    • libi  

      jeste zadnej, ran bylo hafo, ale duse drzi (Nokian DH). ÷)

      0 0
    • jezevec2  

      tenhle rok (1 800km) zatim 1 – samo ze na zadnim kole – Python Light. Vpredu zatim nic a navic vzorek je sjety asi z poloviny – Rubena Acris

      0 0
    • marapara  

      Tak to já jsem jich měl letos tak přes 14. Začátkem června jsem za jednu vyjížďku 95 km stihl 4 :(

      0 0
    • Tubby  

      Tak to ja letos asi pet. Ovsem 4 byly zpusobeny tim, ze jsem mel spatny plast (ohnuty drat) na silnicce, vzdycky duse vylezla z pod plaste ven, takze jsem nafoukal, ujel par metru a prask, duse v …jsem si rikal, asi jsem to prehustil, tak opakuju postup a zase prask a zas duse v …Nez jsem na to prisel, tak to bylo 4×. Hodne draha oprava defektu, kdyz pocitam ty duse a novy plast:(

      0 0
    • aku  

      Letos se mi sere. Min 20×. Z toho pripada tak 10 na zmijaky :)

      0 0
    • Lance  

      stale nejezdim,stale nepicham

      0 0
    • pos3k  

      cca 1551 km – defektu: 0 (tuk, tuk, tuk)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.