• Lister

    Potřeboval bych sehnat dobrý střih na vestu nebo bundu s odepínacíma rukávama(není podmínkou). Nevíte někdo, kde se dá sehnat. Nenechával si někdo z vás taky ušít?

    0 0
    • jimmy63  

      mam staženej střih na zateplenej dres od sýkory,jestli ti to bude stačit,tak ti to můžu poslat mailem..

      0 0
      • Lister  

        To budeš hodný. Mně jde hlavně o to jak to vyřešit kolem krku a jak dlouhý to udělat na zádech. Email mám v profilu. Tos stáhnul z jeho stránek?

        0 0
      • Lister  

        Nemohl bys mi napsat odkaz na jeho stránky. Nějak to nemůžu najít.

        0 0
      • Lister  

        Už jsem našel.

        0 0
        • jimmy63  

          má tam střihy na všechno možný,ale ten dlouhej dres sem si musel nechat extra poslat..za chvilku to tam máš!!

          0 0
          • Lister  

            Díky moc.

            0 0
          • Lister  

            Problém. Jediné co se mi podařilo otevřít je obrázek s rozlišením 96×96. Navíc nějaká divná přípona cmx.

            0 0
            • blue  

              cmx je format Corelu

              0 0
              • Lister  

                Aha. Tak teď jsem se pěkně ztrapnil. S Corelem jsem nikdy nedělal, ale mám doby tak nainstaluju a uvidím.

                0 0
                • blue  

                  na tom neni nic trapnyho, ze neznas format CMX, on se taky zas tak moc nepouziva… pokud ovsem nejsi grafik, nebo tak neco :-)))

                  0 0
          • K2  

            Ahoj Jimmy, pošli mi ho prosím taky (mail v profilu) Kdyby se ti to podařilo zároveň uložit i v jiném souboru, nepř JPG) tak budu rád za oba formáty.

            0 0
    • Třé?a  

      Že by se tu vyvíjel nový trend šíjících bykerů? Mohl bych skusit začít kšeftovat se střihama:) Nevíte ale kde by se dala sehnat kvalitní prodišná látka bundu? (mám doma krejčovou).

      0 0
    • zirecek  

      Nechával jsem si ušít bundu s odepinatelnymi rukavy primo u Kalase. Model NoWind bundy: http://mujobchod.atlas.cz/…ategory.aspx?…

      Chteli poslat primo rozmery, ale jistejsi se mi zdal postup, ze jsem vyzkousel velikost XXL a nechal si udelat rukavy a zada delsi o 7cm oproti XXL.

      0 0
      • zirecek  

        Jo, už v ní jezdím a sedí parádně. A odepinaci rukávy jsou hodně dobrá věc… .

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce