Jak se z Prahy s kolem dopravit do Brna?

23 nepřečtených
  • PT

    Pojedu si pro nové RB a z Brna se mi moc nechce jet autem kvůli benzínu,tak mě napadlo,jestli to nevzít tam busem za 130kč a třeba i stejně zpátky,ale jedině,že bych měl kolo u sebe a mohl se k němu tulit:),z ruky ho nedám.Tak nevím,jestli mi ho do autobusu ke mně dají.Jinak pojedu autem.

    0 0
    • Jogador  

      A co vlak?Ale musel bys vychytat, kde by ti ho dovolili si nechat u sebe, už maj většinou nato speciální vagóny.

      0 0
    • mosquito  

      u nekterych vagonu si ho vezmes na kraj a prakticky celou cestu ses vedle neho … zeptej se kterej vlak to ale ma – ICcka to asi nebudou :)))

      0 0
    • Vrci  

      A co tam autobusem (vlakem) a zpátky na kole v Humpolci přespíš a tradá domu. Aspoň ho zajedeš. Vím, vim, je to rada na léto a ne do tohodle marastu.

      0 0
      • PT  

        Jo,je to na léto:)A jel bych to v kuse.

        0 0
    • mosquito  

      a nebo se poraaaaadne oblec vem termosku s cajem a prahy na caj cestou a jed brzo rano a domu noveho milaska protahni.. celkem 210km oklikou daleko od dalnice

      0 0
      • Vrci  

        Na novým kole je 210 docela problém – kolo si sedá, je třeba dotahovat kliky a seřídit posed. To kolo mu asi taky nedaj v 7 ráno. Krám otevře s největší pravěpodobností v 9 takže před 10. asi nevyjede.

        0 0
    • fousac  

      jestli celej bike, doporucuju auto.. jestli jenom ram, tak bych zkusil autobus, ale informoval se predem..

      0 0
    • RomanH  

      Mozna blbej dotaz, ale proc jsi si RB kupoval v Praze, kdyz je maji v Brne v Hobby Sportu, pripadne kdyz RB nabizi odber u nejlblizsiho prodejce nebo postou jako obchodni balik ? Jinak ram autobusem urcite prevezes (z Praglu jich jezdi hafo), cele kolo asi ne. Pak muzes (krome auta) jeste vlakem (vicemene bez problemu).

      0 0
      • PT  

        Kupuju ten model Sorento a ten mi v Hobby Sportu prodat nechtěli,protože na tom prý nic netrhnou:(A balíkem by to taky něco stálo a musel bych to montovat,asi.No nic,zeptám se na ten autobus a jinak jedu autem,nemám JuniorPas a tak by se ten vlak prodražil.

        0 0
        • RomanH  

          Pockej, v autorizovane prodejne RB Ti rekli, ze Ti jejich ram nedovezou, protoze na tom nevydelaji ?! Tak to je mazec. Byt Tebou, tak bych napsal o jejich chovani do RB. Myslim si, ze je v Brne docela dost prodejcu, kteri by To byli ochotni delat.

          0 0
          • PT  

            Nejde jen o rám,ale o celé kolo. Tak mi to tam řekli, jejich chyba, už tak se mi jejich obchod moc nelíbil a jen v tom pokračujou.

            0 0
        • MartinXC  

          Mám dva tipy: Zjisti si u autobusáků, který spoj je nejmíň vytížený. Za nějaký příplatek tě vezme i s bikem nahoru (když nebude špinavý od blata). Nebo si na to nech v RB dát takový ten kartonový obal.

          Já jedu autem zítra ráno do Prahy a kolem 12–13h zpátky. Boužel můj čas závisí na klientovi a obchodních partnerech, takže přesnější dispozice dát nemůžu. Když tak se ozvi.

          0 0
          • PT  

            Jé, to jsi strašně hodný, ale kolo bude právě až příští týden. Ale díky.

            0 0
    • sis  

      Do Brna jsem si taky chtel vzit kolo do vlaku k sobe: Byl jsem se ptat na nadru, ktery ze to vlakem se to da. Chlapek me ujistil, ze to je ten a ten. Nakonec jsem ho musel stejne strcit mezi baliky==>neda se verit nikomu!

      0 0
      • mastihuba  

        Já stejnej dotaz položil ve Žďáru a odpověď jsem dostal přesnou a ty vlaky skutečně tak přijely. :))

        0 0
        • rock  

          Taková věc člověka udiví a zmate :-) …

          0 0
          • mastihuba  

            naopak – potěší. Původně jsem měl našláplý po vlastní ose. Ovšem vidina naražené bečky a špatný počasí uděly svoje a já se odhodlal učinit novou životní skušenost.

            0 0
        • sis  

          Kolo nastesti dojelo vporadku a ja jsem az na 2,5h stresik taky ok

          0 0
    • speedy gonzales  

      proc si to nenechat primo v obchode dobre zabalit do krabice a pak dovezt busem..ja s tim mam jedine dobre zkusenosti(i kdyz na delsi vzdalenosti)

      0 0
    • JohnLee  

      Ja planuju na sobotu to stejny,jedu do Prahy pro Haro,psal jsem jim,jestli by mi ho nestrcili do krabice a budu se ho snazit propasovat do busu,to by snad nemel byt problem v krabici,ale radsi se informuju uz v Brne v prodejne listku…abych pak v Praze nezustal trcet

      0 0
      • PT  

        Tak na mě počkej do příštího týdne a když si rozdělíme benzín, tak to bude super:))Zpátky ale pojedu až kvečeru, musím ještě objet pár nemocnic.

        0 0
        • JohnLee  

          Tak te zklamu,domluvil jsem se s prodejcem,ze mi ho posle pres PPL do Brna,takze je to ve vate pro me…v pondeli bude novej bajk…a pak hura do vymeny nekterych komponentu…:)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.