• davidak

    Mám možnost si koupit skareb comp 04, novýho, za 3500, mám asi 80 kg. Mám? Za tu senu bych asi řek, že jo.. Bude mi hodně chybět vzduchová noha?

    0 0
    • Cipan  

      kde jsi ho sehnal za tu cenu? Já chci takyyyyyyyyyyy

      0 0
      • davidak  

        no maj ho tady v jednom krame v LBC, jeden kus, sundanej z novyho kola, jen je malinko zkrácenej krk, ale to by nemel bejt problem, rek bych, ze za tu cenu fakt supr..

        0 0
    • Daník  

      Mám 82 kg a teď jsem na něm ujel prvních 200km a zcela spokojen. Asi 50km trvalo než se rozchodil, lock out je super do kopce. Životnost ovšem netuším-stará Marzocchi, která byla 5 let v podstatě bez servisu to asi nebude:)za ty prachy ber

      0 0
      • Jogador  

        Jde o to že Ty máš Skareb super, comp lock out nemá a nemá ani vzduch.

        0 0
        • enjoy  

          comp 04 neni pruzina,to byl jenom 03.

          0 0
          • Honzin  

            nemely nahodou ty Compy prodavany s kolama i SPV? ve Velu myslim psali, ze maji stejnou vybavu Scareb Super.

            0 0
            • MARIN  

              meli

              0 0
            • bajker  

              Skareb super nemá spv. Má ho jen Platinium ale dá se dát do jakého koli Skareba.

              0 0
              • Honzin  

                Ja jsem cetl clanek ve Velu (letos, ale mesic nevim) kde bylo srovnani nejakyho SIDa s Pure deLite (nebo jak se to pise) se Scarebem Comp s SPV. Oni tam tvrdili, ze ty Scareby Comp prodavany rovnou s kolama jsou vlastne nejakej vyssi Scareb, kterej ma SPV. Jestli to mel byt Super nebo Platinum, to si fakt nepamatuju. Me jde hlavne o to, ze jestli tam fakt to SPV je a ma ho moznost koupit za ty prachy tak neni nad cim premyslet.

                0 0
                • Honzin  

                  samozrejme mluvim o „Skarebu“ a ne „Scarebu“

                  0 0
                • Daf  

                  Myslim ze v tom Velu to bylo jak pises Comp s SPV. Jinak oni jsou vlastne vsechny letosni scareby uplne stejny. Jedinej rozdil je v tom Ze comp ma ocelovy sloupek. Jinak se to lisi tlumenim bud SPV, nebo TPC s lock-outem. Vlastne kdyz do Scareba Elite das tlumeni SPV tak z nej mas hned Platinum :)

                  0 0
                • davidak  

                  co je to tlumení spv? Ta vidle je pružina olej, comp, ale když jsem koukal na compy 03, tak maj jinej design- maj stříbrnou korunku, ale tahle má černou jako všechny ostatni, na jedný noze má nějaký regulování komprese- což je samo o sobě divný(to ¨by vypadalo spíš na vzduch) a ze spoda nohy je zpětnej chod či co. Prodavač mi ale řikal, že to je pružina..Dneska tam zajdu a pořádně se zeptám..

                  0 0
        • Daník  

          Je na tom napsáno Comp a lock out má. Vím, že např. v katalogu je Comp bez LO, ale je to zřejmě jiná verze. Elite by měla být stejná jako Comp jen odlehčená korunka, Super jiná patrona.

          0 0
    • TinkTink  

      Ze svy pozice muzu rict, ze s klidnym srdcem to muzes koupit a pak za mesic, dva prodat se ziskem…

      0 0
      • davidak  

        no jo, jenže ten sloupek má fakt asi jen 15–17cm(od oka) A já mám 187cm a 19´ spyder rám. nevim, jestli bych si neulomil záda.

        0 0
        • McBlacky  

          tak proto asi stojí tak málo 15 cm to už snad jde dát jen do hoodně málo rámů a 17 taky není zrovna moc. Běžně se řeže tak na 19,5 když už je to mín dá se to špatně prodat…

          0 0
          • TinkTink  

            No 150mm sloupek klidne nacpu do nekterych RBcek…velikosti M … ideal :)..

            Ale jinak – 150mm je fakt malo…ja potrebuju aspon 21…

            0 0
            • davidak  

              slzšel jsem, že sloupek jde vyměnit- dá se to prej sehnat, nemáte někdo zkušenosti? A kolik by to mohlo stát? jo, ta vidle je prej sundaná z visiona.

              0 0
              • TinkTink  

                Ja uz to i videl :)…ale vypadalo to fakt hnusne…(samozrejme ze to nejde videt, ale vim o tom…) Na bajka bych si to dal jenom v krajnim pripade…

                0 0
              • vlk  

                nedoporučuji -už ti to nikdy nebude tak přesně sedět jako ten původní krček.4asem to může začít mírně vyklat.I když bys to vůbec-to vyklání necítil tak bys ho slyšel.Nechal jsem si takhle přerazit suntour vidli a po čase to vrzalo, tak jsem raději koupil novou vidli.Opravdu nedoporučuji rovnou u nové vidle měnit .

                0 0
              • MARIN  

                ten sloupek se da taky prodlouzit nejakym bazmekem.Tusim ze to dela snad Acor a par jinych (BBB,Point?)

                0 0
                • McBlacky  

                  tak tomu bych nevěřil, přece jenom, mám se rád :-) ale existuje to

                  0 0
    • scret  

      Tak abych v tom udelal za vsechny trocha poradku:) Skarebu 04 je celkem dost.Dovozcem prodavany jsou ale jenom 4 -Comp,Elite,Su­per,Platinum. Comp-pruzina/vzduch/FF­D,ocel. krk.Elite-stejna jako Comp, jen s Al.sloupkem.Super-pruzina/vzduch/TPC LO.Platinum pruzina/vzduch/SPV. Pak jsou k videni miliony dalsich vidli jako Compy s LO nebo SPV,Elite s LO (napr.Author..) atd. atd. Ale to jsou vsechno jen OEM verze pro vyrobce kol. Ktery si do tech vidli „daj co chtej“ a tim treba vylepsujou chovani biku,image apod. OEM se daj sehnat i na nekterejch e-shopech.

      0 0
      • náčelník  

        Doplním z manuálu:

        Comp – Solid Crown Elite, Super, Platinum – Hollow Crown

        V OEM je neskutečnej binec, to potvrzuji.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.