• bajker

    Mate někdo zkušenosti s touto vidlí? Díky za názory.

    0 0
    • náčelník  

      Skareb Super 04 – XC hardtail, 70 kg jezdec, ráfkové brzdy, styl jízdy opatrný turista. Jsem spokojen.

      0 0
    • Piper  

      Manitou Skareb Super 03.Výborný chod,lehká, velice aktivní.Zbytečně drahá. Doporučuji jezdci do 80 Kg a raději Véčka. Kdybych měl volit znovu,tak bych do ní šel zase. Ale ta cena …

      0 0
      • bajker  

        Proč myslíš že ne kotoučovky?

        0 0
        • Piper  

          Je to dost subtilní vidlice a domnívám se že páka jakou působí kotoučovka na vidlici může u této vidlice udělat dřív vakl.Ono tuhost zhruba 1,5 Kg vidlice je prostě horší než vidlice 2 Kg. Ale já jsem kotoučovku na Skarebu nejel.

          0 0
    • Alex  

      Aky je rozdiel medzi vidlicami Skareb Super a Skareb Comp? Vie mi niekto vysvetlit?

      0 0
      • scret  

        Vie! Ale spis se mrkni na www.progresscycle.cz Tam najdes co hledas.

        0 0
        • Alex  

          na www.progresscycle.cz som pozeral, stiahol som si aj navod (ale este som ho necital :-)) Zaujima ma citlivost, chcem vediet, ci skareb comp zehli aj malicke nerovnosti tak ako skareb super…

          0 0
          • Gumicuk  

            Nechci bejt nejaka otravna vterka, ale kdyz ctu tady ten vazs rozhovor, tak se nemuzu ubranit dojmu ze nekdo z vas zvazuje koupi teto vidle :-) Cirou nahodou mam uplne noveho, nejeteho skareba super a potrebuju ho prodat, viz bazar… ale zjistil jsem ze jsem asi nejak nasadil vysokou cenu takze bych i pripadne slevil. Omlouvam se ze to sem moc nepatri, takze me prosim nekamenujte… Dik

            0 0
            • Mamutt  

              No, tak čirou náhodou mají úplně nové nejeté Scareby na Bikezone.cz za 12720,– Takže ano, s tou cenou jsi to vážně přehnal.

              0 0
          • scret  

            S tou citlivosti to bude nastejno. Ale Super ma k tomu jeste navic moznost pritvrzeni nebo proste doladeni vzduchem. A potom samozrejme jeste LO.

            0 0
            • radek z BF  

              a Comp a Elite 2004 to podle Tebe nema? :-)

              0 0
            • radek z BF  

              …myslim vzduch :-)

              0 0
              • scret  

                Ha, tak jsem se splet. 04 modely Skareb uz jsou fakt vsechny v kombinaci pruzina/vzduch. No tak to potom v citlivosti uz nebude vubec zadnej rozdil. Jediny co maj odlisny od Super je to nizsi tlumeni FFD. V tom pripade nechapu, kdo si koupi Elite a ne Comp. To jsou skoro identicky vidle, za podstatne jinou cenu:-)

                0 0
    • Alex  

      Dnes som bol u svojho predajcu, bavili sme sa o vidlach Manitou, no vravel mi, ze su to sracky, vidli na jedno pouzitie, ze sa nedaju servisovat, proste aby som ju nekupoval, lebo ked sa rozpadne tak ju len tak lahko neopravim…no neviem co si mam otom mysliet. Aky mate nazor, resp. skusenosti stymi vidlami? Aka je ich zivotnost?

      0 0
      • fotis  

        Co to bol za obchod?

        0 0
        • Alex  

          To je jedno, nepoznas ho, chcem vediet ci mal pravdu alebo nie. Ten chlapik nie je len vlastnik obchodu, ale aj jazdi a myslim si, ze nieco o tom vie…

          0 0
          • scret  

            Tak kdyz tomu tak rozumi, jak muze rict, ze jsou to vidle na jedno pouziti? A hlavne jaky duvody nebo zkusenosti pro to uvadi? Jsou to vidlice delany na urcitej druh jizdy (Skareb). No a ikdyz jezdim na XCecku, vozim radsi Blacka, proste pro muj styl jezdeni je to optimalnejsi. Ale kdyz vydrzej SIDy, tak musej vydrzet i Skareby.

            0 0
          • martt  

            majitel ineho obchodu (kaktusu) tiez dost jazdi a na biku ma skareb. Tak si vyber.

            0 0
      • lubos  

        Myslim, ze je hodne Manitou vidli, pro krete to plati, ale stejne tak se domnivam, ze existuje minimalne vice Manitou videl, u kterych to neplati.

        0 0
    • enjoy  

      ja bych ti rad rekl neco o skarebu jako takovem.mam comp 03 a kdyz jedu terenem treba pres nejakou roletu nebo proste mistem kde jsou male caste prekazky tak bys koukal jak ta vidle rezonuje,proste se trese jak prase,ze predu dozadu.pri jizde to jakoby neni poznat,ale uz tohle pomysleni mi neni zrovna prijemny.jinak ji davam zabrat dost a drzi,ale uz bych ji nechtel.

      0 0
      • lubos  

        Proc ? Kvuli tem rezonancim ?

        0 0
        • enjoy  

          jeden duvod je ze chci fox vanillu:-) a druhej ze proste neni tuha,to se neda takhle popsat,to bys musel zkusit.treba pro priklad,zapruzis a predni kolo se prihne doleva,tak ze skrtne o spalek.no je toho vic.

          0 0
          • lubos  

            vanilla .. no jo :) to s tou tuhosti bylo od zacatku ? Neni to vypletem ?

            0 0
            • enjoy  

              tohle vypletem neni:-) jezdit se s tim v pohode da,ale kdyz muzu mit neco lepsiho(a tuzsiho) za stejnou cenu…

              0 0
              • lubos  

                Jasne … btw, ten posun to je ono, co jsi nedavno zjistil, ze ti jedna noha zajizdi vic ?

                0 0
              • scret  

                to enjoy: Zajimavy je, ze jsem taky zkousel Skarebku a vubec jsem nepozoroval to co, jak tvrdis, u tvoji vidle. Pri jizde urcite je znat, ze je trochu mekci, ale kdyz stojis na miste? Hmm, to jsou mi veci. Ja mam Blacka a ten je v poho. Skareba bych nechtel, ma malej zdvih a je vylozene pro chrty. Ta vanilla stoji kolik? A neni uz moc tezka? No ale asi je porad lechci nez XC Marzoska:-)))

                0 0
          • Gumicuk  

            Uprime receno, tak nic podobneho jsem zatim nepozoroval, je fakt ze je uplne novej a ze jsem na nem nejel, jen reaguju na to jak jsi psal ze zapruzis a… Jinak jakou mas vybranou tu Vanillu, me se taky moc zamlouva, vcera jsem se dival na MTBR.com a jsou dam dost rozdilne nazory, ale tech kladnejch je o dost. Jak je to s tim menitelnym zdvihem, podle toho co jsem vycet maj bejt v krabici tri pruziny, akorat jse se dival do manualu stahleho z netu a nejak mi tam nebyli jasny vahy na jake jsou ty pruziny urcene. Na jake kolo bys ji chtel?

            0 0
            • Gumicuk  

              Sakra… chtel jsem reagovat na clanek enjoye ale nejak mi to souplo az na posledni misto :-(

              0 0
            • enjoy  

              ja mam lonskyho skareba,novej je na tom mozna lip.i pro osatni,kdyz si stoupnu nad bike,nohama na zemi a zkusim si predni brzdu tak samozrejme normalne oba spalky jdou stejnou drahu k rafku,ale kdyz kolo zatizim,rekneme tak polovinu zdvihu,mozna vic a zkusim znovu predni brzdu tak se levej spalek nehne,je uz na rafku. nevim jakou recenzi jsi na mtbr cetl ale na vanillu je tam 5/5 od peti lidi:-).ja teda chci jenom Rko,to stoji 12 tisic a vazi podle papiru 1.92 kilo nebo tak nejak.32mm nohy,proste lahudka oproti skarebu.a taky samozrejme na 100mm.kolo by melo byt RB CRX.

              0 0
              • lubos  

                1.92 … toz je dost zasadni zmena :)

                0 0
                • enjoy  

                  to shodim zase na ramu atd.:-) na vidli dopadam docela casto a je videt ze ne vzdy to pobere se cti,takze to chce vetsi kalibr:-)

                  0 0
                  • enjoy  

                    ale jak znam nasi skvelou republiku tak ramu se mozna po objednani nekdy buhvi kdy dockam a na vidli muzu pomalu zapomenout,ach jo.

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.