• mikin

    Prosim o radu jake navleky na kolo, puvodne jsem chtel kalase ale nekdo je tu ve foru hani tak nevim

    0 0
    • Jogador  

      Jestli dáš na všechny rady tady na foru, tak asi brzo začneš jezdit nahej:)Já ma ATEX, a jsou dobrý, jen vnich je zima…

      0 0
    • JFB  

      ja je mam (kolena) a jsem vcelku spokojenej. ale urcite existujou i lepsi, bohuzel nemuzu srovnavat (krome ceny:-)

      0 0
    • PT  

      návleky na kolo nekupuj,radši něco na sebe:)Mám na nohy dlouhé adidas:trochu se shrnují,ale snad OK.Na ruce etape:dobrá cena.dobrý výkon,ale páře se nit,pak ještě USPS od Nike:nejsou elastické,musí padnout a další vrdtvy pod ně nenarveš.Návlaky na tretry Sidi cca 1100kc super!!

      0 0
    • Lister  

      U nás asi jedny z nejnižších cen má atex. Za rozumný peníz dostaneš originál matroš, ale občas drobné nedostatkz ve střihu a zpracování. Já mám zateplený kolena a lehký rukávky. Ty nákoleníky jsou hodně teplý, vepředu plochý šev vzadu bohužel obyčejný, než si zvykneš, tak to cítíš(už jsem to ut někde psal). Cena poloviční oproti kalasu a jiným. Rukávky v pohodě, jen reflexní logo je jenom na jednom, ale to je detail.

      0 0
    • vlk  

      tak já mám na nohy dlouhé návleky g-sport od české spořitelny.-fakt dobrý a na ruce nevím výrobce-materiál skoro stejný-s nápisem on road-jeden obchod v Olomouci.

      0 0
    • PietroUL  

      Na kolena mám návleky Etape. Neshrnujou se, akorát po 2 letech trochu zřídly, ale pořád zahřejou. Cena je 350, takže nijak špatná koupě to neni.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.