• bajkr

    zdar chtěl bych poradit jake zvolit návleky na tretry na tohle počásko diky

    0 0
    • Lister  

      nejlépe takový do kterých se ti vleze tretra :o)

      0 0
      • bajkr  

        dobrá rada nad zlato :)

        0 0
        • blue  

          bud rad, ze ti neporadil, abys nebyl linej prohledat historii

          0 0
        • Lister  

          není zač :o)

          Který počasí máš na mysli – včera 10 st a pršelo, dneska ráno mrzlo, odpoledne svítilo sluníčko a teplota kolem 15 st…

          Dále bajk X silnice

          Neboli jak se kdo ptá, tak se mu odpovídá :o)

          0 0
    • bajkr  

      historii sem pročetl, ale každej přispěvek začíná stejně „hledej v historii“ tak tam sem se dival ale nic konkretniho tak k čemu to tady je když mi nikdo nedokáže normálně odpovědět. myslel jsem že je normální že když něco nevim tak se zeptám ja hledám jaké koliv info jelikož kupuju prvni tak bych chtěl mit přehled co je asi dobrý jinak to chci na bika a do teploty cca 10°C diky

      0 0
      • Meesha  

        no, bud sou Windstoprovy nebo neoprenovy. Neopreny sou lepsi do mokra – nejde pod ne vlhkost, ale zaroven nevetraj a vlhkost od nohou v nich zustava. Takze v 10 stupnich se v nich zaparis. Windstopery neprofouknou, lip odvadej pot, ale zase promoknou… Do 10 stupnu bych rek ze navleky nejsou moc potreba. V tehle teplotach vozim jen lycrovy kdyz je bahno, aby to moc nezasralo tretry – nebavi me to pak cistit :-)

        0 0
        • Lister  

          já tedy vozím pod 15 st. standartně, v mojich tretrách fest profukuje, než jsem si zvykl, tak mi to bylo nepříjemný i v létě.

          0 0
          • bajkr  

            já tedy vozím pod 15 st. standartně mužeš bejt konkrentní eventuelně i značku

            0 0
            • Lister  

              Atex, materiál Rubaix.

              Ale je to jedno, protě bych vzal nějaký zateplený elastický, do kterých mi nejlíp sende podrážka.

              0 0
      • Lister  

        No vidíš jak to jde. Tak do 10 st na bajka bych koupil nějaký obyčejný elestický s díráma, kterýma proleze podrážka tretry a? si to nerozedřeš na první vyjíždce. Je jsem si ty svoje upravil prostě tak, že jsem si ty díry nůžkama zvětšil a letos když už byly dost orvaný, tak jsem si koupil v galanterce 2,5cm širokou gumu a ty otvory jsem si na stroji hezky obšil a jsou lepší než nový :o)

        0 0
        • bajkr  

          a neni lepší misto ty lycry ten windstop

          0 0
          • bajkr  

            líběj se mi tyto www.axonsport.cz/…ker_axon.gif to nejakej windlocker

            0 0
          • Lister  

            mě šlo hlavně o cenu, přišlo mi líto platit nějakých 5 stovek za větruodolný matroš když tyhle byly za půlku. Navíc se nepohybuju tak rychle abych cítil nějaký profukování, ale je pravda že WS návleky jsem nezkoušel – odradila mě právě ta cena – takž nemůžu objektivně posoudit, co je lepší.

            Už jsem psal jinde, že na letošní zimu plánuju nákup turistických treter bez odvětrání, a do nich festovní ponožku, konkrétně to vypadá na tyhle : http://www.axonsport.cz/…/trapper.gif

            0 0
    • McBlacky  

      levný a funkční jsou od cyklo schein… když je ultra kosa můžeš si vzít ještě mezi tretru a návlek ponožku, pokud ti to bude hodně profukovat tak „babský“ trik je dát si do špičky boty papír – ideálně lakovanou křídu…

      0 0
      • Volf  

        Ideálnější jsou noviny. Léty odzkoušeno celými generacemi cyklistů, kteří se nemohli rozmazlovat funkčními materiály, protože nebyly. Jinak ten křídovej papír musí tlačit.

        0 0
        • enjoy  

          noviny nefungujou!:-).alespon ve speslech ne,ale tam fouka snad odevsud.

          0 0
          • Volf  

            Tak potom fakt nějaký turistický tretry ve slevě. Taky nějaký hledám, protože dávat 4 litry za zimní tretry nebudu pro jejich krátký využití.

            0 0
            • RomanH  

              Coz oto, ja bych je klidne i dal. Ono 4 mesice v roce nejsou az tak kratky vyuziti (pokud uz ma clovek slusny svetlo fakt jezdi i pres tyden, pripadne (jako ja) vetsinu vikendu). Jenze zde jiz drive psalo par lidi, ze jim je zimnich i v tech zimnich tretrach. Takze pouzivam dvoje tenke ponozky, noviny pod vlozkou letnich treter a na nich mam navlek z tlusteho neoprenu s podrazkou. Jezdil jsem v tom 4 hodiny pri –12 bez pocitu zimy. Neopren ale moc nedoporucuji pri teplotach nad 5 stupnu, dost se v tom clovek poti.

              0 0
          • Martin  

            Teď jsem se poprvé o víkendu projel v nových BBB windstoper návlekách a i ve Spešlech mi konečně bylo příjemně teplo!!!

            0 0
          • vlk  

            já teď jezdís specializedy s přelepenými otvory na špičce černou páskou.Na zimu mám neoprán návleky a zima mi v nich ještě nebyla.

            0 0
    • Ice-goofy  

      Stejne na zimu neoprenove navleky a ted pouzivam jen lycrove navleky…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.