Ktery naboj, ma stejne pronikavy zvuk orechu jako HUGI?

45 nepřečtených
  • wilma

    Ahoj,zajimalo by me, jestli jsou jeste nejake naboj,kde je, pri jizde bez slapani, tak mocne slyset orech.Strasne se mi ten zvuk u Hugi libi,ale 6500 za nabu je pro me moc.Nevite,jak zni Cerit nebo Onyx,asi to bude normalka, kdyz maji obycejne zapadky ala shimano? Diky za odpoved a nesmejte se mi :)

    0 0
    • wilma  

      .

      0 0
    • Lovec_007  

      když odmastíš dokonale ořech na nábě, kterou máš napletenou na kole, tak se tomu zvuku přiblížíš. A máš to zadarmo :)

      PS: já se nesměju :))))))))))))))))))

      0 0
    • Daf  

      No treba naby od Mavicu se systemem FTS-L. Akorat se prodavaji jen na zapletenych kolech. Musel by sis koupit minimalne cely zadni kolo :)

      0 0
    • Tomcat  

      Folf Mavic „Hedley“ Ringle ChrisKing Woodman Components Atomlab Magura …atd… Jenže to sou náby co DT Hugi dělá nebo jen dodává ořech, takže apoň 5000,– za nábu dáš :-/

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Hadley se mi nezdaji nejak extra hlucny. Muj XSIV dela vetsi ramus, asi je suchej :)

        0 0
      • Meesha  

        Jestli to Folf melo bejt Rolf, tak ten muj takovej DTckovskej zvuk nema :-((

        0 0
        • Tomcat  

          Jo chtěl sem napsat Rolf.

          0 0
          • Meesha  

            V pohode. Jenom sem si ujistil, jestli mi nejaka znacka neutekla… :-))

            0 0
            • McBlacky  

              ty máš Rolfa na průmyslech? jakej je, cena? já měl dřív normálního (u satellitů) a ticho jako pěna…

              0 0
              • Meesha  

                Mam zaplejtany Dolomity. Taky ticho…

                0 0
                • Tomcat  

                  Hmmm… :-/ a unás měl jeden XC čkař na Treku Rolfy a byla to řechtačka od DT

                  0 0
    • BB  

      ten hluk me zrovna strasne vadi a az budu chystat nova kola, tak budu chtit mnohem tizsi, nez jsou Hugi 240

      0 0
      • onegear  

        Namaz zapadky a mas klid !

        0 0
      • MartinXC  

        Tak si tam šprcni na praporky trochu vazelíny, ono to utichne :-)

        0 0
        • BB  

          no jo, ale Lukas mi v programcycle tvrdil, at me to ani nenapadne, ze to chce vycistit a nechat na sucho, nenejvyse jemny olejicek, zadnou vazelinu. Tak to dodrzuji a nekoumam.

          0 0
        • Vilém  

          Akorat nesmis jezdit v mrazech a nizsich teplotach jinak prestane fungovat a akorat ho oddelas.Vazelina zatuhne a praporky se nevraci.A ma vubec Hugi praporky?

          0 0
          • onegear  

            hugi nema praporky – ma dva krouzky proti sobe s protismernymi zoubky dohromady tlacene pruzinou

            0 0
    • wroum  

      ja mam zadni naboj FUNN – ten zvuk co vydava je jako orgie cikad. slyset je fakt daleko. kamos ma onyxe a to je slabej odvar toho co vydava funn. miluju ten zvuk :-)

      http://www.funnmtb.co.uk

      0 0
      • wilma  

        Co mas za kolo ? A jaky jsou ty naby ?

        0 0
        • wroum  

          RB bandit FR. naby sou to pekny (viz odkaz) a pekne bytelny – vaha je fakt nemala. predni mam taky funn na pevnou 20 mm osu (2X prumysl), zadni ma 4 prumyslovy loziska

          0 0
    • náčelník  

      V dětství jsme si přidělávali na zadní vidlici nastříhaný plastový kelímek tak, aby zasahoval do drátů :)

      0 0
      • blue  

        a spice omotavali barevnejma dratama :-)))

        0 0
        • Pá-dlista1  

          …, ale to na zvuk nemelo vliv :)

          0 0
          • blue  

            jiste, to nikdo taky netvrdil… to byla jen takova neudrzitelna nostalgicka vzpominka ;-)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Tys to uz sundal? Ja myslim, ze loukote nebo plochy draty, jsou pekna snobarna a menit Hugi naboj za kus kelimku jakbysmet, takze ja zustavam u kelimku a dratu ve vypletu. Je to levnejsi a paradu a ramus to udela taky :))

              0 0
              • wroum  

                draty ve vypletu mam taky :-) jinak by se to asi rozpadlo

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Taky jsem nad tim premyslel, ze co je na tom vlastne zvlastniho, kdyz mam draty ve vypletu…ale jednou to tak blue napsal, tak to tak bude.

                  0 0
      • Volf  

        A taky se dělala řehtačka z kolíčku na prádlo. A to byl teprve rachot.

        0 0
    • lubos  

      Muj neni slyset. Mam to ovazelinovane. V zasade by se to nemelo vazelinovat, kdyz tak jemna vrstvicka oleje nebot ak neco. Je to kvuli tomu, ze je tam dvoje ozubeni, zapada to do sebe, a pokud to malinko rozdelis vrstvickou vazeliny, tak pri zaberu to bude preskakovat. Presne jak tady uz napsali, pokud klasiku orech vytres do sucha bude to delat stejnej ramus. Tedy, zvuk nebude uplne stejny, ale cca neco obdobneho :)

      0 0
    • Franta  

      FUNN zadni naboj – www.funnmtb.com , cenik na www.bansheebikes.cz

      0 0
    • Siddha  

      campa

      0 0
    • TinkTink  

      Jo…CODA…

      0 0
      • marhi  

        Campa, ten zvuk se krajinou dobře nese

        0 0
      • Karaya  

        Mam Cody Expert a delaj velmi slusnej ramus.. Uz nemusim cvakat brzdovejma pakama na turisty..

        0 0
    • kandik psi zub  

      bez do Programcycle, tam maji nabu Hugi 95, za 2000,– je to totez jako 240ka ale ma crmo osu a bytelnejsi a tezsi loziska – vaha 315 gramu … a zvuk ? ten cvrcek necvrka, ale PRDI je to echtovni .....

      0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0
    • PavelJiranek  

      Prosím znalce o radu: kamarádovi praskla matice na ořechu náboje Rolf. Jde sehnat samotná matice nebo jaký ořech lze použít? Je to 9s náboj kolem roku 2005 na průmyslových ložiskách. Díky

      0 0
      • kubad  

        Bohužel, takhle to nefunguje, asi tam sednou jen origo díly.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Už jsem to tu psal: Mám už druhý bajk (MTB 29") s nábojem/ořechem Mavic Instant Drive 360 a na obou je ten cvrk velmi hlasitý (= cvrkání), na prvním bajku se mi to napřed nelíbilo, potom jsem si na to zvykl až tak, že na nový bajk už jsem hlasitého cvrka chtěl/musel mít – upozorňuje to turisty, že jedu, lepší než zvonek/houkač­ka/mluvené slovo. Já ty náboje kupoval už v celých zapletených kolech, takže cenu za náboj/ořech neznám ani nevím, jestli se dají koupit samostatně.

      0 3
      • kubad  

        9.9.2004

        Máš menší zpoždění jen 19 let

        Se alespoň podívej na co reaguješ :)

        0 0
    • Smazaný účet  

      Já jsem zahlídnul tohle:


      kubad 16.9.2023 14:32


      a tak jsem sepsal co jsem měl na srdíčku.

      0 1

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.