• SavaH

    Ahoj, je to nějakej ten pátek, co jsem slítla z kola a narazila si zápěstí. Pár týdnů jsem bikovala a kromě bolesti bylo vše OK. No dneska jsem šla na kontrolu a mám zlomený nějaký ty kostičky v zápěstí. 10 týdnů s gipsem na levé ruce=10ti týdenní abstinence;o( Chtěla jsem se proto zeptat, jestli někdo z vás bikoval se sádrou na ruce a jak vám to šlo. Bike udržim, akorát řadit na větší pilu moc nejde. Předem dík za reakce a pokud možno bikujte bez pádů;o) SavaH

    0 0
    • Kotěnočkin  

      Tak to bych nedělal…Měl jsem to samé, akorát na pravé ruce.Snažil jsem se, aby to rychle srostlo, jedl jsem mraky doplňků pro podporu růstu atd. No a ve finále jsem po sundání sádry a základní rehabilitaci to zápěstí skoro nehybné a doktorka na obvodě mi řekla, že už to tak zůstane…Byl jsem z toho našrot, protože to byla banální zlomenina.Jen díky Dr.Malinovi a dlouhé rehabilitaci jsem ruku rozhýbal i když to už nikdy nebude 100%. Proto radím, nepokoušej osud, těch pár dnů bez biku jde vydržet. (I když to je otrava…)Tak a? to roste!

      0 0
      • SavaH  

        Ty říkáš 70 dnům pár dnů??? Díky no. Koupim si aspoň rotoped.

        0 0
      • Air  

        ale zapesti ma po sundani sadry z ruky nehybne kazdy! Takovy mesic az dva, mozna i vice si to vezme nez se to vrati do puvodniho stavu. Ja jsem to mel taky a ted znamy.

        A TY SAVAH NEBUD BLAZEN A NA KOLO SE VYKASLI!!! JAK TE TO VUBEC NAPADLO??? Ja taky mivam abstak, ale ty otresy urcite te ruce neprospeji! Kolo poves na hrebik a kdyz uz to nebudes moct vydrzet, tak si zajdi na spinning. Ale na bajk zapomen.

        0 0
        • Martin  

          …a teď si představ, že ta šílená ženská, se chce jet dneska projet, aby mohla jet v sobotu na Dýmák…:-(

          0 0
    • Martyss  

      Osobně jsem si vyzkoušel, že se zranění vyplatí doléčit. Pár jsem jich nedolečil a potýkal se s nimi třeba ještě rok…

      0 0
    • fousac  

      blbe to jde Pani Cerna, blbe.. :(

      a ted vazne: dve zlomeny zapestni kustky a sotva sem s gipsem ujel 2km do vedlejsi vsi… asi sem mel kliku, ale sadra jenom 3 tejdny, tri dny rozhejbavani a tak po 10 dnech uz zase na plno…

      0 0
      • McBlacky  

        ty provokatére! Počkej na dýmakovi, z tebe sedřu kůži, tě přejde prudit :-)

        0 0
    • MARIN  

      Jezdit se s tim da ale radeji jen v lehouckem terenu a na silnici. V terenu me to desne bolelo a navic popraskala sadra a musel jsem jit delat novou a to bylo reci od doktoru :)

      0 0
    • Volf  

      Nechci ti do toho kecat, ale sárda na 10 týdnů celkem jednoznačně indikuje, že se nejedná o nějakou prkotinu. Takže se s tím budeš muset asi smířit.

      0 0
    • Matts.  

      Bicykel nie je všetko. Nepokúšaj osud. Ja som mal cez leto zlomenú kľúčnu kos?, nechal som to na lekárov a už mesiac bez problémov jazdím. Druhá vec je, že pri športe sa človek aj potí, a to potom nechcem vidie? tú odparenú kožu pod sádrou.

      0 0
    • MartinXC  

      10 týdnů ? To jsem měl kdysi na zlomené zápěstí (ulomený kloub). Taky jsem s tím po 4 týdnech blbnul na hřišti (volejbal), menší hybnost a pomalejší ruka mi už zůstaly. Žádná tragédie, ale kdybych to mohl vrátit, …

      Řekl bych, že máš zanícené i vazy, jinak bys to měla jen na měsíc. Vazy jsou ještě větší svinstvo, levý palec mi ani po půl roce nepřestal bolet.

      Nech to v klidu a vezmi si třeba brusle. Ale nepadat !

      0 0
      • SavaH  

        Tak se mi ta sádra – ona to není sádra ale jakejsi modrej stvrdlej obvaz. A nemusim ani jezdit na kole ani padat a rozpadá se to:(

        0 0
        • MartinXC  

          Jen obvaz nebo i ruka ? :-) Asi se ti to podařilo namočit, to se pak vydroluje. Zajdi k doktorovi, a? ti to přemotají novou vrstvou.

          0 0
    • SavaH  

      Tak jezdit se s tim dá, ale hóóódně blbě:o( Silnice a rovinka OK, terén a dokopec KO. A řadit nejde skoro vůbec. Kolo vypucuju a zazimuju. A na Dýmákovi a dalších podobnejch akcích se budete muset beze mě obejít. Ledaže bych to všechno fotodokumentovala z pozice diváka;o) Kolo neni všechno a zlomený zápěstí jsem už jednou přežila. Tak zatim, dík za příspěvky a po Novým roce na biku.

      0 0
      • McBlacky  

        bez tebe to nepřežijem :-(

        0 0
      • Kokrr  

        jak zazimuju ??? Zazimovavaj se medvedi…za 10 tydnu hura na to ;)

        0 0
        • SavaH  

          Jo a ještě k tomu připočítej 2 měsíce rehabilitací a rozhelbání zápěstí.

          Blacky: Budete to muset beze mě přežít. Kdyžtak za rok;o)

          0 0
          • McBlacky  

            jdu se zastřelit :-( tak budech chodit v zimě na spinning, třeba ke Grametsovi :-)

            0 0
          • MartinXC  

            … nejdřív na Drtiči ? No to by sis mohla rovnou střihnout potomka. Přebalování a mytí je nejlepší rehabilitace :-) (vezmeme tě mezi „tahače“ ;-)

            0 0
            • SavaH  

              to jo. Bych potřebovala jednu pomocnou sílu. Třeba na zavazování tkaniček, jenže než to škvrně doroste, aby mohlo zavazovat tkaničky, tak ruka bude OK

              0 0
              • MartinXC  

                On ten maličký botičky do půl roku moc nepotřebuje. A pak přece dostane první SIDI , Cannona, Cratonku, a … :-)

                0 0
                • McBlacky  

                  a pak te zavrou za neplaceni dluhů :-(

                  0 0
                • Martin  

                  Ano, správně. Kamarádka když čekala mladýho, tak jsme jí s jejím cho?em nutili se převalovat ve vaně, aby si mladej zvyknul a pak ryhle uměl eskymáka!!! A taky asi bude mít místo vaničky kajak:-)

                  0 0
                • SavaH  

                  jenže já je potřebuju zavazovat;)

                  A bude-li to s mejma pádama pokračovat, tak jak to začalo… tak pochybuju, že se nějakýho malýho dočkam…

                  0 0
                  • MartinXC  

                    Ty sis stoupla na rozvázané tkaničky ? :-) Tkaničky jsou nebezpečná věc, není nad zipper-boot. To nic, helmu na hlavu a hlavu vzhůru :-)

                    0 0
    • jihra  

      Na bikování se vykašli. Zdravá ruka je přednější. A počítej s tím, že až ti sundají sádru, tak si nezajezdíš minimálně další měsíc – ruka bude bolet a bude slabá. Na druhou stranu – pokud máš dobrou úrazovou pojistku, tak ti ta zlomená ruka může „vydělat“ na vylepšení biku. Mám poměrně čerstvou zkušenost – zlomená ruka 15.11.2003 až 29.2.2004. Za každý den léčení jsem měl z úrazové pojistky 300 Kč, za kždý den nemocenské jsem měl 500 Kč ze soukromého nemocenského pojištění (počínaje 29. dnem nemocenské) – tak si to spočti

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.