• websky.cz

    nemate nekdo neco najezdeneho? okoli letnan, cakovic a tak nekde tu proste :)

    0 0
    • ravel  

      to je spis sever nez vychod – ne ?

      0 0
    •  

      Obcas jezdivam z Kobylis tuto trasu (bohuzel 1/2 se musi pretrpet po silnici, nastesti tam neni moc veliky provoz): Dablice, Cakovice, Vinor, Radonice, Svemyslice, Zelenec, Sestajovice. V Sestajovicich se napojim na zlutou, pak na zelenou (smerem k Uvalum), pak na cervenou a jedu az do Bechovic. Tam podjedu koleje a jedu po panelce do Pocernic, kde se napojim na cyklotrasu c. 1, kterou ± kopiruji (obcas vede pekne debilne, da se jet po lepsich usecich). Po ni se da dojet az na Florenc. Ja to beru pres Liben a Vysocany nahoru, do Kobylis. Delka cca 55 km.

      0 0
    • SavaH  

      Kousek od Letňan je celkem good trasa: přes kobylisy k Drahanskýmu udolí, přes Rež na 2. břeh, podél trati do Úholiček, pak na Okoř, po značce do Kralup a podél řeky z5 do Řeže a pak domů kudy chceš. CCa 70 km.

      0 0
    • Martin  

      Kromě výše zmínených je taky možné pojezdit trochu v tom kopci mezi Prosekem a Vysočanama, pak podél Rokytky, třeba do třešňovky (dokud jí nezastaví domy). Když si po cestě dáš nějaký kolečka tak je to po práci celkem příjemný. Nebo taky háj mezi Satalicema a Vinoří. Jak jsem se rozepsal, tak jsem se navnadil – asi ve středu z Letňan někam pojedu:-)

      0 0
    • websky.cz  

      diky vsem za rady, objedu si tu asi siroky okoli a dam vedet

      0 0
      • Martin  

        Dej. Třeba objevíš něco nového:-)

        0 0
      • jecnak  

        NO jesli bys jel nekdy pozdeji – kolem 5 az 6 hodiny, tak ja bych se pridal, znam to tam celkem dobre. Klidne se ozvi na ICQ.

        0 0
        • SavaH  

          Já bych se přidala taky. Teda kdybyste mě chtěli vzít mezi sebe:o) Jsem strašněj šnek…

          0 0
          • Martin  

            No super – uděláme sraz Letňanskejch bikerů!!!!!

            0 0
            • jecnak  

              OK, kdy a kde. Savu samozrejme s sebou vezmem neboj. BTW nechce jeste nekdo dalsi?? Blacky, Enjoy, Fousac atd. ???

              0 0
              • McBlacky  

                já bych mohl ve středu tak od těch 17,30 co vy na to? To Ječnák: můžem do toho zapojit i plavání ve Vltavě a běh s kolem na zádech, jako trénink na Xterru :-)

                0 0
                • Beeda  

                  Jo asi se po delsi dobe pridam taky, v mohu 17:30 nejdrive.. B PS: uplavu tak max 20m coz mi staci, ze se neutopim..

                  0 0
                • jecnak  

                  Tak jo 17:30 na Vystavisti, nebo nejake jine napady?

                  0 0
                  • fousac  

                    jo… uz mam domluvenou chlastacku v jilovem.. :(

                    co jeste neco ve ctvrtek??

                    0 0
                    • websky.cz  

                      byl bych taky pro ctvrtek, zitra neco mam na jakej teren ci vzdalenost to vidite? jsem taky snek :)

                      0 0
                      • McBlacky  

                        zrovna jsem si dneska udělal čas… tak si taky udělejte čas a dáme tomu tak tři hodky.

                        0 0
                        • jecnak  

                          No ja mam uz kolo v praci, tak muzu jet dneska i zitra. CO Blacky – co takhle bikroska v Bohnicich a nejaky sjezdy kolem Vltavy??

                          0 0
                          • McBlacky  

                            necháme 17,30 na Výstavišti, uvidíme kdo dorazí… zítra jsem off, a dneska jsem hrozně línej, touhle dobou už jsem měl být dvě hodinky na kole, jak jsem si to včera naplánoval :-)

                            0 0
    • McBlacky  

      takže pro všechny co teď seděj doma a nuděj se, koukejte dorazit v 17,30 na Výstaviště. Už se jdu taky pakovat :-)

      0 0
      • Beeda  

        Letim dom, tak mi neujedte…B.

        0 0
      • blue  

        ja definitivne nestiham

        0 0
        • SavaH  

          Taky nestíhám. Ale zítra je sraz v 18:00 před Hvězdárnou v Ďáblickým háji. Takže naklušte tam i s bikama:o) Užijte si tu dnešní projížďku!

          0 0
          • fousac  

            :(

            to asi nestiham.. kapku z ruky.. se musim jeste nejak pobalit na rabstejn a eventualne ze sebe udelat taky trochu cloveka..

            0 0
            • jecnak  

              Dojed metrem na Ladvi a odtamtud to je asi 2–3km na hvezdarnu…

              0 0
          • McBlacky  

            já bohužel taky nedorazim, ted odjíždím na Karlštejn a večer už něco mám, ale stejně už by se mi už nechtělo, nejsem zas takovej km drtič… uvidíme se v neděli večer na Rabštejně, ne že do tý doby vypijete všechno pivo!

            0 0
          • jecnak  

            Ja bych asi stihal, tak co, jede se nebo ne?

            0 0
            • Martin  

              Ale jo. Furt platí v 6 před hvězdárnou. (Jenom doufám, že je v Ďáblicích jedna:-)

              0 0
            • SavaH  

              SUPER! Takže v 18:00 před hvězdárnou. Se těším :) Tak večer!

              0 0
              • jecnak  

                MOzna se malinko zdrzim, tak kdyztak do 18:15 pockejte. Jo a vemte si blikacky – vsera jsem uz vecer kdyz jsem jel domu nemel moc dobry pocit…

                0 0
                • SavaH  

                  Vemu halogenový světlo, aby to nedopadlo jako na Drtiči, kdy jsem byla odkázaná na bílou středovou čáru na silnici;) A tuší vůbec někdo, kam pojedem?

                  0 0
                  • jecnak  

                    Jak jsem to pochopil, tak to asi mam vest ja, ale nechci se vnucovat, je mi to celkem jedno.

                    Ja bych jel treba – Dablicak, Cimicky haj, Drahanske udoli, Bohnicke udoli + nekolikrat vyjet a sjet od Vltavy a zpet na kopec, Stromovka, domu.

                    0 0
                    • SavaH  

                      Hele, nemůžeš bejt tak aktivní!!! Jsou tu lidi (já) co zítra pojedou přes 100 km! Měl bys brát ohled na slabou ženu:o)

                      0 0
                      • jecnak  

                        Uvidime na miste jak to bude vypadat. Ja dal vcera s Blackym a Beedou docela slusny okruh a pak jel domu na kole, takze tak 75km jsem najel, takze necekej nejaky zavratny tempo. To co jsem popsal v prechozim prispevku je tak 30km.

                        0 0
                        • McBlacky  

                          no jo ale jakejch 30km, že jo :-) samý up and down. Je tam dneska zgurvený vedro, jsme to otočili na Skalce ale i tak skoro 80km, tak si to večer užijte a s „Rabštejn týmem“ nashle v neděli…

                          0 0
                          • jecnak  

                            Toz pekne to dnes bylo, sice trochu moc turisticke na muj vkus, ale stihnul jsem se trochu protahnout cestou tam a nazpet. Cca 55km celkem. Vedro uz nastesti moc nebylo, takze jsem se prijemne projel.

                            0 0
                            • fousac  

                              me se to libilo.. :) turistika, to je moje.. a aspon sem nebyl porad posledni.. hodilo to prijemnejch 70km, od zoo na zbraslavi za 57minut.. :)

                              to mirda&martin: sorry, moc sme nepokecali, ale na reci to chce sednout k pivu.. :)

                              0 0
                              • Mirda  

                                Jo,bylo to v pohodě,poznal jsem nové bikerské trasy,ještě jsem projel Čimičák a Ďábličák a dal si G10°na Mělníku.

                                0 0
                              • Martin  

                                Hmmmmm. Ja od piva v Troji vstal ve 3 rano a ted me boli hlavicka:-(

                                0 0
                            • SavaH  

                              Děkuji za doprovod a čekání na šneka výpravy. Se polepším do příště a zvednu svouji průměrnou rychlost(Dám si na kolo motorek;o) Fousy ořiprav se na dnešní turistiku a vem prosím pár zámků na kolo. Dík.

                              0 0
          • Mirda  

            O.K.,tak v 18:00 před Hvězdárnou.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.