aku mate kdo najvyssiu maximalku

108 nepřečtených
  • discover

    Caute… Zaujimalo by ma aku mate kto najvyssiu maximalku. Ja som mal najviac 65 km/h (bike-zjazd-asfalt) a zdalo sa mi to uplne moc…tak by som to rad porovnal… dik

    0 0
    • wroum  

      mtb – 82 auto – 260

      0 0
      • gersa  

        Na silnicce asi 89km/h Jako pilot L410 cca 325km/h

        0 0
        • Meesha  

          litas s tim normalne nebo si se jen tak svez?

          0 0
          • gersa  

            Nelitam, jen opravuju..... teda opravoval, dokud nas nezrusili. A obcas byla moznost si zednout za druhy berany

            0 0
            • Meesha  

              S kamosema sme jednu dobu premejsleli jestli by z toho slo skocit s bikem, ale dosli sme k tomu , ze by te to otocilo ve dverich a kdyby ne, tak pak to udrzet v padu by byl asi problem. TO by byla maximalka

              0 0
            • Pekáček  

              Frajere, když jsme tenkrál letěli do Brna, pouštěl sis kyslíkovou spršku :o)

              0 0
    • Thorn  

      82.9 km/h asfalt 65–67 km/h v lese

      0 0
    • ROpa  

      bol by som rad keby ste napisali na akom bajku ste to sli aleboa spon ci to bol cestny, horsky alebo co…

      0 0
    • Darkson  

      Já mám už letitý rekord 82km/h z cesty Trollů v Norsku, samo že asfalt. Tenkrát to bylo kolo bez odpr. vidle a jel jsem snad i bez helmy- dneska bych to asi už nedal

      0 0
    • Jenca  

      tak ja mam max 75 na mtb po silnici převod 44/11 kadence desna tep na 190 a vic to proste nešlo (volnobeh)

      jinak v terenu max 65 po rozbite šotoline ve sjezdu z černe hory v krkonoších to byl sešup sem myslel že se po…u jestli se tam dole objeví pěšák

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Tam jsem jel ve svych telecich letech 75km/h mezi lazenaky v Jankach.

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Jo a jestli si chces udelat maximalku po afaltu, tak je tam dobra asfaltka zadem od (sem zapomel jmeno, nejaka chata na kopci u hlavni silnice) do Janek. Kdyz se u ni zahne do lesa, smer Jansky lazne, pak doleva a je tam rovna prudka asfaltka lesem se zakazem vjezdu, ktera konci u lecebny Vesna v Jankach. Tam se da celkem bez rizika 90km/h.

        0 0
    • vtt  

      mtb 87 po asfaltu motorka, Honda CBR 750 – 265 dle tachace

      0 0
      • Cipan  

        a ono se někdy dělalo CBR 750?

        0 0
        • Otto  

          Nědělalo. Tak CB750 Four…nebo CB SevenFifty. Ani jedna tolik nejela.
          MTB Korsika Colde Bavela 72km/h-asfalt Terén u Fryštáku 63km/h GSXR 1100, s přítelkyní dle Sigmy 245 kmh (dálnice Brno-Rosice) ovšem větší odvaha bylo Gpz 1000Rx 217km/h (sigma) na hrbolaté „dálnici“ Olomouc-Mohelnice.

          Nějak se nám to zvrhlo k motocyklům…

          0 0
          • tom@s  

            čau, jsi od Zlína? to bychom se mohli někdy svézt…

            0 0
            • Otto  

              No jsem ale momentálně jezdím spíš na biku než na motorbiku :o(…) Mám možnost tak leda na Aprilii Tuareg 600 Teda, jestli jsi myslel jet na motorkách. Ty máš co?

              0 0
    • Luka  

      Zatim jen 64kmph na biku.

      0 0
    • Pepazdepa  

      cross: 75km/h asfalt, 51km/h terén.

      0 0
    • RomanH  

      BIKE – na silnici v Dolomitech pri sjezdu z Marileva 1400 do Marileva 900 jsem na plastich Panaracer Fire XC 1.8 vytahl 89km/h. Do dnes nezapomenu na ten hnusnej pocit, kdyz jsem zacal pred protismernou zatackou se svodidly brzdit a ono se zdalo, ze to nebrzdi. Nastesi v protismeru nic nejelo. Od te doby se to snazim neprehanet.

      0 0
      • vlk  

        jo to jsem měl taky něco okolo ale nemusel jsem do dolomitů,stačil mravenečník v jeseníkách.Jinak z tohoto výkendu 70 zůstala jako maximálka na tacháču.

        0 0
    • discover  

      v lese som mal max okolo 50km/h.mam zdvih len 60mm a k tomu je ta vidla tvrda jak svina tak sa bojim ze vletim na suter a vyrubem sa.ako je to pri vyssich rychlostiach s vidlami s vacsim zdvihom???chystam sa kupit novy bike na nom je manitou black comp lockout 120 mm.dik …

      0 0
      • Thorn  

        Ja mam Marzocchi Z5 100mm a pokial idem po znamom, (nie rozbitom) terene, tak si to na tych cca 65 v pohode pustim. Na sutroch to drzi tiez, ale to vacsinou nepozeram na tachometer :-P

        0 0
    • Jogador  

      S bagáží v Krušnejch s kopce po asfaltce na mým kole MTB s odpruženou vidlí a hezkou černou přehazovačkou to šlo přes 70km/h ale bez bagáže to přes 60 ještě nešlo.

      0 0
    • georgio  

      MTB neco kolem 78km/h na silnici na ostrove Cres. Bylo to na Meride Matts s Bombrem na 100mm.

      0 0
    • Martin  

      MTB – v Jizerkach – 82km/h. A uz bych to nerad opakoval…

      0 0
    • lubos  

      To uz tu bolo. Co takto nieco nove, neotrele. Napriklad max. po rovine. Max. do kopca a tak.

      0 0
      • lubos  

        .. po rovine .. ma napadlo, vcera som videl kusok z casovky na Tour … tachac na motorke ukazoval nieco medzi 70–80km/h a siel za cyklistom :)

        0 0
        • Jogador  

          No, jestli vážně za tim cyklistou šel a měl na tacháči 70, no tak to šel vážně rychle, to já mám problem ujet na kole:)

          0 0
          • lubos  

            no, svetovej rekord v maximalne po rovine v nezakrytovanem bajku (zakryt asi 120) a bez podpory rozrazani vzduchu (s podporou tusim 220) je neco kolem 90km/h ? Nebo tak nejak.

            0 0
      • Gatier  

        Tak ja som raz isiel na cestaku, na pretekoch, do kopca 45 :-)

        0 0
    • ddd - andy  

      V terenu na biku pres 80 Na silnicce kazdou chvili kolem 80 a max 93 za autem :-)

      0 0
      • Darkson  

        kde v terénu jsi dal tu 80ku?

        0 0
        • ddd - andy  

          Na Garde po sotolinovy ceste, koncilo to protisvahem takze bylo kde brzdit, ale byly tam dve takovy neprijemny zatacky.. no a pak po snehu, teda pokud se snih da pocitat za teren.. (jinak na sjezdaku mam pocit ze obcas jedu i rychlejc.. :-)))

          0 0
          • Darkson  

            na sněhu? a neříkaj Ti Cedric Gracía :)?

            0 0
            • ddd - andy  

              Na tom sneho to byla docela parada, vstal sem rano jeste nez pustili vlek a vylez sem na kopec – pohodicka, absolutni ticho, srolbovana sjezdovka, vychazejici slunicko a pak uz jen trocha soustredeni, hlubokej nadech a jdeme na to… no a dole endorfin v krvi bublal a huronskej rev.. ;-))

              0 0
              • Darkson  

                a jaký jsi měl pláště? tos do nich vrazil pár hřebíků, ne

                0 0
                • ddd - andy  

                  Zadny hrebiky – i kdyz sem o nich uvazoval.. jel sem to na Coyotech.. jo a na pevnaku ;-) Nekdy to zas budu muset zopakovat!

                  0 0
    • Orbis  

      MTB: Asfalt-89 km/h
      Terén-75,5 km/h

      0 0
    • murko  

      pozeram, ze mnohym z Vas by nezaskodilo si spravne nastavit cyklokomp :-))

      0 0
      • Orbis  

        Mysliš? Když mám 2.0 Pythony a tacháč nastavenej správně? A myskíš, že to při 3 km sjezdu po rovné silnici nejde?

        0 0
    • fousac  

      bike 78kph na asfalte, 67kph teren silnicka 65kph – nemame tu poradny kopce :(

      0 0
    • Lahváč  

      silnička 66,3 kph z nějakýho kopce na Šumavě

      0 0
    • vozejk  

      na biku v lese 72km/h na silničce 85km/h a při švihu za autem 90km/h

      0 0
    • Meesha  

      Z Kletě 72km/h. Kdyz ctu ty cisla, tak mi pripadaj diskuze o helmach naprosto zbytecny! :) A to tu este nebyli lidi, co jezdej z Výrovky do Pece… :)

      0 0
      • Vrci  

        Z Kletě – kudy snad ne po tý silnici co vede do Krumlova a je samej písek a zatáčka. Tam jsem dal jen 61 maximálku jsem měl asi na sjezdu ke Rájovu směrem od Budějc

        0 0
        • sousedovicmalymirek  

          jde, já tam jel 72,3

          0 0
        • Meesha  

          Bylo to na tu stranu k lanovce. Nejdriv sem tam prolit nejakym zakazem (tam to bylo nejlepsi) a vyjel sem na nejaky asfaltce a najednou se to nejak rozjelo…

          0 0
      • gorgeous  

        Ty jsi z Budejovic? Nekdy muzes dat s nasi partou ride…:-)

        0 0
        • Meesha  

          Z Prahy, ale mame chalupu u Trebone, tak to tam obcas vezmem. Tata je totiz linej slapat do kopce, tak se tam nechava vyvazet lanovkou a lita dolu a ja si to davam este nahoru.

          0 0
      • kankrlicek  

        Tak se teda hlásím – naprosto vygumovaný výjezdem za 2 mladíkama jsem to pustil dolů. KHS ocel, mtb, před závodem (Krkonošská 70) změřený a nastavený obvod kola. Brzdit jsem začal teprve tehdy, až se rozvibroval rám. Maximálka 96 km/h. Pěkná blbost, ale nějak mi to ani nepřipadlo, že jedu rychle. V Peci jsem čekal 8 minut :) a to už jsem od Rychtrovek (nebo Richtrovek?) jel hodně opatrně.

        0 0
    • Martyss  

      MTB – 70,2 km/h Simson S51 – 85 km/h Peugeot 205 1,9 D – 140 km/h......šel by víc, ale mení to bezpečný

      0 0
      • Janči  

        moj peugeot 206 1.1 dal 160km/h

        0 0
        • Martyss  

          já netvrdím, že bych to nedal…akorát, že při jistém stáří a technickém stavu je jistý limit, kdy končí bezpečné ovládání…osobně bych na dálnici na rovině tipoval maximálku 160…možná trochu více…btw. na dálnici jsem zkoušel, jak to jede..ve třech lidech 140 furt…kopec, nekopec…nevim, co by k tomu řekla tvoje 1.1:-)

          0 0
      • Otto  

        Ten Simson, to bylo za vichřice, néé?

        0 0
        • Martyss  

          Dal jsem těžší stálej převod o zub. Na rovince dam 65. Tohle bylo z fakt hustyho kopce. Měřeno digitální tachometrem z kola, takže je to přesné. Kdyby byl motor po GO a dal se laděnej výfuk, tak byl dal asi tak 90 , ale o maximálce to na tomhle vozidle neni.....

          0 0
          • Otto  

            Jak někdo začne mluvit o „laděnejch“ výfucích a o „hustých“ věcech tak je mi to většinou zcela jasné…

            0 0
            • Martyss  

              Jenomže já k tomu výfuku mám grafy z motorvý brzdy. Tam to je jasně vidět. Když ti pak stáneš grafíky převodů, tak se to dá dopočítat. Můžeš se mrknout sám www.iglu.cz/…n-s51....btw. tohle neni styl tuningu…nalepim maximum modrejch diod nebo dám místo vejfuku rouru z kamen…

              0 0
              • fousac  

                a jezdil ti jenom 65?? me skutr delal 75 porad a kamosova S51 dala na rovince skoro 90…

                asi si mel spatny grafy..

                0 0
                • Martyss  

                  Já netvrdím, že jiný sim nejede víc. Mluvil jsem o svém. Navíc musíš vzít v úvahu pár věci. Mám nalítáno na tom motoru 20 kkm(to je většinou čas na GO), tak proto mi to jede tak málo. Další věc je objetivita těch tacháčů a nakonec záleží na stálém převodu. Kdž dáš těžkej, tak ti to sice bude lítat hodně, ale nude to mít žádnou sílu. Pokud o tom chceš dát řeč víc, tak by bylo asi lepší ve fóru, které je na mých stránkách. Tady to asi moc lidí nezajímá…

                  0 0
    • giant  

      bike MTB asi 72km/h asfalt auto Chevrolet Camaro 210km/h Boieng 737 850km/h

      0 0
      • Otto  

        Chápu že Kamáro jeden jen 210. Vyšší rychlosti brání podtlak v nádrži…

        0 0
    • lubos  

      No s tymi autami/lietadlami sa upokojte. Lebo sa sem urcite nakoniec niekto pochvali, ze letel do vesmiru a tam je tusim nieco okolo 6km/sec. No a napoon, kazdy z nas leti vesmirom na gulocke (v prvej iteracii) minimalne 30km/sec :o)

      0 0
      • rasto  

        nekdo by mel dat hlasku Remkovi o teto strance, vsechny by nas strcil do kapsy :-)

        0 0
    • admxx  

      Silnicka 87 Km/h MTB asfalt 67Km/h MTB les 54Km/h MTB louka 58Km/h

      Na te louce sem to trochu podcenil a totalne sem spalil predni kotoucovku:-((Takze to bylo kazdopadne nejdrsnejsi!:-)

      0 0
    • Sonic  

      MTB
      silnice 78
      lesní cesta 63
      lesní cesta na sněhu 54 – málem jsem se po…

      0 0
    • sousedovicmalymirek  

      bike 77,5 asfalt 78,0 lesní cesta – písek

      0 0
    • Smazaný účet  

      MTB-silnice asi 83 kdesi na šumavě na německý straně (u Haidmuhle tušim) MTB-posekaná louka asi 63 ale teď se kolem 60 krotim.

      0 0
      • Třé?a  

        Nějakej týpek kterýho sem vyděl v bedně se pokusil překonat rychlostní rekord a to na spešl bajku. Sešupem z nějaký zasněžený hory se řítil asi kolem 220 nebo 240 km/h. Ale on to neustál a upadnul, pak se sebral a ten rekord překonal!!! Nevíte jak se ten blázen jmenuje a kolik to skutečně bylo? Chci jeho plakát dam si nad postel :)

        0 0
        • Třé?a  

          Jo já zapoměl na mojí rychlost. 65 na asfaltce, taky naštěrku. Lesem 50. Jenom mě štve že nikde v okolí neni pořánnej sešup abych to překonal. Jednou my na asfaltu u bajka bouchla duše asi v 45km/h a pěkně se my orosilo čelo studenym potem.

          0 0
          • MARIN  

            na asfaltu si to dej z Dl.Louky zadem kolem Ryzmburku v jednom miste to hodi bez slapani pres 70

            0 0
        • lubos  

          Ve velu neco bylo. S nejake sopky a jel na seriovem kole, ktere se mu rozsypalo :)

          0 0
        • Meesha  

          Nebyl to ten, jak se mu rozlomil ten ram v pulce? V tu chvili prekonal spoustu rekordu (nejdelsi let, nejvetsi orac pudy atd.) ale jestli prekonal tu rychlost, to nevim.

          0 0
        • -b-n-x-  

          http://www.ericbarone.com/

          ja kdyz sem jeste vozil tachometr, tak nejvic bylo 83 asfalt, a neco pres sedesat na pohodove lesni ceste. Ted nevim, bo tachac nemam a ani mi to nejak nechybi. Co se tyce jezdeni po upravene sjezdovce, mam nazor ze to je asi nejlepsi mozny povrch pro vytvareni rychlostnich rekordu. Spojuje vyhody asfaltu a pri padu to je v relativni pohode. Kamos dal na snehu 97.

          0 0
        • bajker  

          Bylo to v Les Arcs- Atrakcí svahů Aiguille Rouge je speciální tra? pro rychlostní sjezdové závody (letmý kilometr), na níž v roce 2002 dosáhl Philippe Goitschel světového rekordu (250,7 km/hod.), světový rekord na horském kole je 222,223 km/hod.
          Z vrcholku Aiguille Rouge vede značená černá sjezdovka s největším převýšením v Evropě (převýšení 2026 m, délka 7 km). Meno nevím zkus se podívat na www.lesarcs.com

          0 0
    • Pebe  

      Trochu mi zarušil tachometr, ale z toho docela zajímavá hodnota :-) http://www.mujweb.cz/…pebe/max.jpg

      0 0
      • Pavlos  

        nejak mi ten odkaz nejede:(

        0 0
      • enjoy  

        slaby:-),ja jel takhle jednou v ukrutnym slejvaku a kouknu na tachac a tam pres 900 km/h,to ty kilometry naskakovaly:-)

        0 0
    • gorgeous  

      82 na silnici, 72 klickovani mezi stromy,a autem?- zatim jenom 200, na to,ze mam ridicak par dni docela dobry:-)

      0 0
    • peky  

      65…skoro pokaždý to je přes 60 ale víc se prostě nedostanu. Někdo mi kdysi řekl že jel přes 70 ale nikdy se mi to nepovedlo. A nevěřím mu to.

      0 0
    • o.t.  

      81 km/h na biku na asfaltce, a to bylo ve skupine asi 15ti lidi před lety na gymplu na skolnim vylete/branaku, samo vsichni bez helmy, dnes uz jsem moudrejsi, 15 lidi v tesne skupine v takové rychlosti, to je jak darci organu…

      0 0
    • ddd - andy  

      Tak teda k ty maximalce jo – prave to smazim priblizne 33km/s ;-))))

      0 0
    • aku  

      ±75 km/h z Lyse hory (s ohledem na nastaveny obvod kola). Bez slapani.Da se to na snad treti rovince zvrchu. U konce je na leve strane rozsireni jako parkoviste.

      0 0
    • bikerGT  

      silnicni 86 km/hod MTB 84 km/hod

      0 0
    • Bobisak  

      Tak v 92/93 na Author Texasu, sjezd po asfaltu na sjezdovce z Hochkaru 102 Ale byla to vyjimka … ted naposledy minuly ctvrtek na biku sjezd z Fuschertorlu po asfaltu 86,2 … V aute 210, ale ridila mama :-)

      0 0
    • Staenly  

      Na biku po asfalte cca 72, v terenu 65…

      0 0
      • cube  

        asi jsem nepochopil o co tady jde,ja jsem si puvodne myslel ze jsem na strankach o kolech a ne o sebevrazich co jsou takhle nezodpovedni,a ty cisla jsou pekne hovadiny,to vam povim,kdyby jste se radeji chlubili prumerem.

        0 0
        • Beeda  

          Ty chces vyvolat flame ne:-)? Asi ti to vysvetlim kdyz jsi to nepochopil, toto je forum, cili se tu diskutuje ocemkoliv co ma nejakou souvislost s kolama. To, ze si tu nekdo pise jakou ma maximalku je jeho vec a kazdy se tu muze pochlubit:-), 60–90 je normalni ryhlost, ktere muzes dosahnout, prumer se tu uz nekde rozebiral take, ale je taky parametr spise k nadhozeni, ktery toho moc nerekne (ja mel prumer na mtb i 65km/h, ha :-))..... B.

          0 0
        • enjoy  

          ty neumis psat nic jinyho nez takovyhle kraviny co?:-) nesnaz se byt tak dobry jako ja,na to nemas:-)

          0 0
    • Beeda  

      Dal tu nekdo vic jak 100KM/h ??:-)) B.

      0 0
      • Bobisak  

        jj … jaxem psal o par radku vys … ale je uz to dyl, uz si ani nepamatuju co to byl za kompjutr ale tenkrat jsem si s nastavenim moc nehral – takze opravdova rychlost mozna byla jina, nicmene tenkrat jsem to jel jeste s kamosem a oba jsme byli pres 100 – on mel jeste o 2km/h vic. To bylo jedinkrat a od te doby jsem uz mozna nesel ani pres 90

        0 0
      • Man  

        102,5 km/h, ale na galuske po asfalte, tak neviem, ci sa to pocita :-)))

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Mox dal 115km/h, ale v historii uz to urcite je. Nevim proc se tu ty sami otazky kladou porad dokola.

        0 0
    • Pá-dlista1  

      Ted nevim, ale kdyz jsem vozil tachometr (naposled na Authoru s RST 281, Coyoty a Tektro Vecka). V lese na biku 74km/h a na asfaltu 90km/h.

      0 0
    • prochpetr  

      76.6 na biku (Mongoose Rockadile LED), sjezd z churanova pres ranklovskou kolem pensionu u jakuba na silnici ze zadova na kusov – lidi, kraaaasnej asfalt v lese, zatacky, adrenalin :))). Jinak po churanovske sjezdovce sme to brali kolem 60, po ty uplne krajni, co jede od churanovsky chaty lesem :). Jinak dobrej sjezdik na sumavy je z cerny hory smer filipova hut – super sotolina

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.