jak to děláte, že jste furt "na přijmu"

24 nepřečtených
  • Andrew

    Jen by mě zajímalo, jak to máte zařízený, že jste někteří z vás skoro pořád na přijmu (myslím na BF). Já mám sem tam čas sem juknout a projít, co mě zajímá, ale mezitím musím pracovat.

    0 0
    • Brouk_Pytlik  

      tak se vykašli na práci a buď na příjmu taky furt :-)

      0 0
      • Andrew  

        což vo to byl bych tady taky furt, ale někdy se musím v práci i soustředit a pak navazovat tu přetrženou nit…to mě dává fakt zabrat

        0 0
        • Roman  

          Ztratit tu nit je nepříjemné, proto nedělám nic a radeji furt čumím na bf co je nového, aby mně ta nit neutekla :o)

          0 0
    • Luka  

      No.. jakby.. porad pusteny B-F a semtam juknout, je-li neco zajimavyho, jde prace samozrejme stranou, protoze BAJK JE BAJK! :))))

      0 0
    • Smazaný účet  

      no, kašlu na práci, no… snad mě to přejde… bude muset. je to fuška, stíhat bf, potlach, a icq k tomu. :o)

      0 0
    • fousac  

      si to musis umet zaridit… :) (tip: Tmo GPRS unlimited, Siemens M55 a Requireless WebWiewer 3.0… :))

      0 0
      • blue  

        nechces digitalem udelat screenshot? :-) by me zajimalo, jak to vypada :-)

        0 0
      • Bobo  

        GPRS dobrý, ale ostatní si furt stěžujou, že se mi dovolají vždycky tak na pátej pokus. Ono totiž, když to zrovna tahá nějaký data, tak to těm neš?astníkům tvrdí, že jsem nedostupnej. Asi si brzo pořídím druhej mobil anebo nějakou PCMCIA kartu. Ty s tímhle problémy nemáš?

        0 0
        • fousac  

          jo to je normalni… :) ale to je problem tech lidi, ne muj… :)))

          ja sem uvazoval o Siemens M39i modulu a GPRS twistu.. ale nedokazal bych ozelet meteo radar a icq v mobilu… ted uz sem jenom natesenej na M65 a nepadajici spojeni pri stahovani… :)))

          2 blue: to byl tip… normalne jedu pres pevnou v praci… (posledni dobou 7 hod z 7,5 hod pracovni doby) a doma pres GPRS mobil+PC.. u nas v zapadakove v praze je to zatim asi nejsnetitelnejsi a nejdostupnejsi reseni, pokud clovek nema potrebu stahovat obrovsky qanta dat..

          0 0
    • wroum  

      stejne cumim do picitace celej den, takze pro me neni problem kazdou chvily prekliknout a zkontrolovat BF jestli je neco novyho

      0 0
    • Volf  

      Výhoda trvalého připojení. Druhá strana je ta, že je člověk v práci 10 hodin.

      0 0
    • enjoy  

      to je mentalita ceskeho naroda:-) pak lidi nadavaj na nase hospodarstvi:-)

      0 0
    • senožrout  

      Ne BF chodím, když žeru, něco plotruju a tak. Nejsem pořád na příjmu :-).

      0 0
    • mastihuba  

      otevřeny to mam skoro furt, ale když je moc hokny tak čtu jen rano a odpoledne.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.