• Andrew

    nevíte někdo kolikátka klíč je potřeba na uvolnění horních zátek na vidlici (zátky ve kterých je umístěn ventilek pro nafukování). Mám Marzošku EXR Air 2003 a zapomněl jsem to změřit. Je to buď 20 nebo 21. Dík

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Nevim nemam, ale rikam 21.

      0 0
      • Andrew  

        taky si to myslím, ale nebyl jsem si jist. Teď už jsem jistejší

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Zmerit to nemuzu, ale precet jsem si to tady na foru. No je to vyhoda umet cist :)) A prej ze skola je na prd :)

          0 0
          • Andrew  

            Tak teda dík. Ten výběr jsem tam nedával proto, aby se losovalo, ale jenom jako pomůcku. Vidím, že jsem zase tam, kde jsem byl.

            Jo ale číst umíš dobře, to nemůžu říct..

            0 0
            • PePu  

              Na vetsine (mozna na vsech) jednokorunkovych Marzocchi je 21. Na druhou stranu, kdyz trochu 20 „ozvejkas“, tak tam vleze taky :)

              0 0
            • Pá-dlista1  

              Jako vazne. Je to 21. Jen si to staci precist tady na foru. Je to tu psany nekolikrat. A nerikej mi, ze jsem tu jedinej co umi cist. Vzdyt nekteri tu maji i dve vysoke skoly a jak by si vybirali jidlo v menze, kdyby neumeli cist? :)

              0 0
              • Andrew  

                je pravda, že jsem to ve starších příspěvcích nehledal, protože jsem byl v časovým presu a spoustu příspěvků nečtu, takže takovej přehled nemám.

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Chapu, je rychlejsi sepsat novy prispevek a cekat na nejistou odpoved :)

                  0 0
                  • Andrew  

                    Shodou okolností jsem na to právě teď kápl. Ale teď není včera.

                    S tím čekáním na nejistou odpověď: Myslel jsem si, že rozměry základních matic na kole jsou notoricky známý pro lidi, co se v tom dost často vrtaj a tak trochu doufal, že výrobci drží jednu lajnu

                    0 0
              • TinkTink  

                No ja teda zatim nemam jeste ani jednu, ale jidlo v menze si vybiram podle vzhledu…a ne toho, co to ma byt :o)))

                0 0
    • fousac  

      sikovky… :))

      (by me zajimalo, jak by to resil padlista.. 21 klic urcite v jeho vyctu pouzivaneho naradi nebyl…)

      0 0
      • Andrew  

        sikovky mě napadli hned, ale nechtěl jsem ji poškrábat. S tím nástrčákem je to přeci jenom jistější

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Nekde to mam utazeny rukou a jinde na to beru sikovky pres hadr (ale ty si pujcuju do souseda:) A nebo v nejhorsim prejdu dvur a vemu klic z vybavene dilny :)))

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.