• admin

    Pridal sem moznost v kladani fotky/popis biku.

    0 0
    • Otaku  

      super!!! Jen jeste mit digitak…

      0 0
    • JJ  

      Ted jeste aby sem TinkTink pretah ty naselasky:)

      0 0
      • TinkTink  

        No TinkTink je sem nepretahne – to je na vas…prece nechcete, abych tu mel 30 bajku pod svym jmenem a jenom 2 mel v garazi :))) ? :)))

        0 0
    • Otaku  

      hele kovari, proc mas na fullu takovy sileny sedlo??

      0 0
      • kovar  

        to je subjektivni – viz poznamka u sedla. Silene sedlo pro me je napr Fizik Plateau, na kterem proste nemohu dlouho sedet. A s timto bachratym sedlem je full jeste vetsi full.

        0 0
    • Beeda  

      Dobry, co to nejak jeste provazat k USERS charakteristice (link, foto preview). A prosim te, planujes nejakou to sekci na spolujizda/doprava na zavody/akce, zrovna vcera se me kamos ptal.:-)) B.

      BWT: nemate nekdo volno 1 misto na DRASALA z PHA???

      0 0
      • blue  

        ja bych tam jeste pridal treba vyjizdky, u kterych bych nastavil automaticky vymazani po skonceni platnosti, aby se to nehromadilo zbytecne v databazi

        0 0
        • admin  

          Vyjizdky sou v sekci bike-akce

          0 0
        • Pá-dlista1  

          A az to bude vsechno fungovat, tak bych zrusil sekci forum, protoze nic podnetneho uz neprinasi :)

          0 0
        • Beeda  

          To by take nebylo spatny, + pridat Organizator(treba McBlacky) a prihlaseni zajemci :-))B.

          PS: jsme jako ti nasi produktaci, podas prst a trhaj ruku:-))

          0 0
      • admin  

        je to provazany s detailem usera (po kliknuti na jmeno v prispevku)

        spolujizda/doprava – ok pisu si ;) ale jeste musim upravit to vyhledavani aby se dali delat dve slova s OR nebo AND nejak se ktomu ale nemuzu dostat.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          A pak se zobrazi jenom jedno kolo nebo to nejoblibenejsi nebo nahodne nebo si mam vybrat sam a dat tam jen jedno kolo? Je omezena velikost fotky? Da se to aktualizovat?

          0 0
          • admin  

            zobrazej se vsechny kola ktery user vlozil user muze vlozit neomezene kol fotka je omezena tusim 1MB a 1024*784 (je to napsane pri vkladani) muzes to smaznout a dat aktualizovany (sem byl linej tam delat opravu ale snad casem pridam)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Nejak se mi nedari nahrat obrazek. Je v tom nejaky hacek?

              0 0
              • admin  

                Nemel by bejt :) vypise ti to nejakou chybu? kdyztak me ho posli mailem ja to tam vlozim.

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Dela jako, ze je vsechno v poradku, ale obrazek se nezobrazi :(

                  0 0
                  • blue  

                    já ho vidim

                    0 0
                  • blue  

                    a ted uz ne

                    0 0
                  • admin  

                    hmmm zkus to znova kdyztak to tam nech bez fotky a posli me ji mailem a ja na to kouknu

                    0 0
                    • admin  

                      tak uz asi vim kde je problem tak chvilku pockej

                      0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Fakt bych uvital moznost opravy. Uz jsem to mazal a nahraval nekolikrat a docela to boli. Jo a chybi tam kliky, gripy, plaste a nekomu i voditka bovdeny, kotouce a vsechno cim se chce pochlubit :)

                      0 0
                      • admin  

                        Kliky, plaste sem pridal. tvoje foto uz by melo byt ok ostatni veci muzete dat do poznamky.

                        Muzu te poprosit dej zkus tam dat tu fotku znova nemusis nic vyplnovat jenom nazev, diky

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Ted ji vidim. Jenom tam nemam popisek :) Nebo se to da prehravat? Ja to vzdycky smaznu a nahraju znovu.

                          0 0
                          • admin  

                            tak chvilku nic nedelej :) kdyby sis to nesmaznul tak uz to bylo OK :)

                            0 0
                          • admin  

                            uz by to melo byt OK

                            0 0
                            • Pá-dlista1  

                              Muzes prosim dat vedet az bude vyrenesna nejaka rychla a pohodlna aktualizace? Nebo jak se da jednoduse doplnovat/menit ? Protoze ja mam opravdu prevodnik Lasco narozdil od klik :) a cely to znova oklikavat nechcoo. A taky bych si rad doplnil nejaky ten komponent :)

                              0 0
                              • admin  

                                ok zkusim to neka co nejdriv vyresit :)

                                0 0
                              • carat  

                                pridavam se k pripomince. cely to znovu vypisovat je bes a chybicka se vloudi.

                                0 0
                              • admin  

                                muzes zkusti opravu melo by to jit (zatim bez obrazku) v pripade problemu dej vedet

                                0 0
                        • kovar  

                          admine, prosimte, mohl by jsi mi upravit u Mrdidy to nestastne prodiskutovane „Převodník“ za „Kliky:“ ? nechce se mi to cele mazat a cpat to tam znova. dekuji

                          0 0
                      • lubos  

                        To chce prilbu :)

                        0 0
        • blue  

          ja bych mel jen malinkou pripominku… kdyz kliknu v User infu na bikes, tak by se mi libilo vic, kdyby se to otevrelo v puvodnim oknu fora, ne v uplne novym

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Me ne. A krom toho u tebe je to jedno, stejne tam zadny kolo nemas :)

            0 0
          • Radek Broz  

            Ja teda preferuju novy okno, ale podle me je nejlepsi reseni odkazovat do stejnyho okna a nechat rozhodnuti na uzivateli (muzes si to otevrit v novym pres shift) Kdyz nastavis target „_blank“, tak se ti to v novym otevre pokazdy a uzivatel prijde o pravo volby.

            0 0
    • wroum  

      mozna si zapomel do vypisu soucastek uvest kliky

      0 0
    • Radek Broz  

      ADMINE (BTW: nechces si sem dat nejaky jmeno? oslovovat nekoho „admine“ je divny;-) ) Co pouzivas za GD lib a s jakym nastavenim? Ty nahledy jsou nic moc.

      0 0
    • Man  

      chcem verejne podakovat adminovi za pomoc pri pridani mojho biku do sekcie bikes. VDAKA!!!!

      0 0
    • Smazaný účet  

      Seřazení dle loginu je lehce nefunkční. Zobrazí se sice od A vzestupně, ale když chci následující v abecedě, seřadí se už zas dle vložení (či bůhvíčeho)…

      0 0
      • admin  

        aaa to mas asi pravdu behem vikose na to kouknu, diky za info :)

        0 0
        • Tomus  

          Skvela sekce, ale vubec se me neliby ty zmenseniny obrazku na uvodni strance – neslo by s tim neco udelat ? Taky by nebylo spatny kdybych tech obrazku tam mohl dat vic – treba nejaky detaily biku atd., byla by treba omezena max. velikost obrazku na pixely nebo na bajty.

          0 0
          • admin  

            omezena veliksot je jak na bajty tak na pixly muzes do jednoho obrazku poskladat vic kousku.

            0 0
          • Dumbo  

            tiez hlasujem za viac fotiek :-) som postrehol ze niekto tam dal aj XC bike aj Road ale nieje to ono lebo su to dve samostatne veci Lepsie by bolo ak by mohol kazdy uzivatel dat aspon 3 fotografie ale otvarali by sa pode jednym klikom kde by boli zmenseniny na jednej strane

            0 0
            • Vymi  

              taky jsem hodim toho sveho belouse… snad se mezi temi ostatnimi krasavci neztrati… :-)

              0 0
              • Gumicuk  

                A jen tak pro soutezive a snaive jedince bych tam hodil i neco kde by se ty kola dala hodnotit, nekdo tu psal hvezdicky, nebo tak nejak :-) A ty komentare by take nebyli na skodu… Dik

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Od toho je tu http://mtb.netbox.cz/photos.php3 Taky nevim, jak by se to jako delalo, kdyz na kole menim veci takrka denne (tady v popisu teda ne:)

                  0 0
                  • Gumicuk  

                    Mno jo ale kazdej neni jako ty :-)) … ja si teda predstavuju (asi blahove ze az dam kolo do kupi tak na nem nebudu nic menit)

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Vsak oni te vyrobci donuti:) Az neco opotrebujes (a na biku je to jedna dve), tak si budes chtit koupit to same a ejhle ono to neni kompatibilni. Nebo budes chtit zkusit neco noveho, lepsiho. Pripadne ti to moralne zastara (to netrva vetsinou ani rok) nebo se ti to okouka :) Duvod se vzdycky najde.

                      0 0
                  • TinkTink  

                    Presne tak…chtelo by to mit nejaky portal dole na liste a tam by se to kazdej den zeptalo, co jsem vymenil…

                    0 0
                    • Radek Broz  

                      A samo by to hlásilo „Pozor, tvá řidítka "abcdefgh“ vozíš již „XX“ dní – opravdu je nechceš vyměnit? Y/N/Remind me later" a pokud dáš Yes, tak to z recenzí (kdyby tam někdo psal) vybere vhodný produkt, najde ho to na e-shopech a přesměruje tě to tam:o))))))

                      0 0
                      • TinkTink  

                        Heeee…to je uplne super :o)))))…to by chtelo…ale takovej system tu jeste neni :)…ale bylo by to super…samozrejme srovnani nekolika shopu…ze jo…

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          A nejvyhodnejsi ihned objednat a automaticky prevodem zaplatit. Brrr. Jako zlej sen :(

                          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.