Select v sekci FOTO - Naše biky

29 nepřečtených
  • jecnak

    Bylo by mozny dodelat select v sekci FOTO – Naše biky. Kdyz se chci podivat treba jen na silnicky, tak to musim listovat cely, coz neni zrovna fayn. Dik.

    0 0
    • Vrci  

      Byl bych také pro.

      0 0
    • Lister  

      Po tomhle už volali někteří bajkforisti v příspěvku Taková technická pro Admina. Jsem taky pro.

      0 0
      • Vrci  

        Jo tam jsem křičel: „HAALOOO!“ až se hory zelenaly, a dokonce jsem i ozvěnu zaslechl.

        0 0
        •  

          byl sem na vykend pryc tak proto ozvenu ted neslysis :)

          0 0
    • gobike  

      Nebo by ty kola mohli řadit i podle značek

      0 0
    • black.horse  

      a mě ještě napadlo trošku vymakat ty kategorie použití kol… já chápu, že pro řadu lidí stačí XC-silnice-ostatní… ale pro řadu lidí ne, páč sou náročný a furt si na něco stěžujou:-)

      0 0
    • chupas  

      ja bych zase uvital kdyby se predelalo automaticke odlogovani, ktere tedka sedi na session id a po case (dost kratkem) se zneplatni. takze kdyz si dam na nekterem otevrenem okne refresh, abych zjistil, kdo za den/dva odpovedel, tak me to vykopne na hlavni stranku. a pak si hledej, kde je ten prispevek :(. stacila by treba tydenni expirace na cookies a bylo by to.

      0 0
      • Lister  

        Tak si tam dej Bookmark ne, pak se ti nestratí

        0 0
        • zirecek  

          To je úkon navíc pro člověka u PC.

          0 0
        • chupas  

          jo vida, to jsem nevedel, ze to system umi. to je dobry. ale zalozky v maxtonu (nebo ff,opera atd.. :) sou preci jen prijemnejsi.

          0 0
    • cat  

      krades my napady-stim prisel ja prvni!!!:) jinak dalsi hlas pro!!!

      0 0
    • grafik  

      ja bych navrhoval aby se temata kde nikdo za cca 48 hod neodpovi (tzn. pocet odpovedi=0) automaticky smazala, nebo presunula do sekce treba nezodpovezene, zacina to tu totiz houstnout …

      0 0
    • wlk  

      Souhlasím, aby v tom byl nějakej řád, kdyby to bylo podle značek-ideální. rozhodně je ale uchylný,aby tady byly jenom silničky.jak tady zaznělo..na bike foru…to by potom muselo byt road forum, hehe

      0 0
    • admin  

      Ano mozne to bude. Mel jsem tedka dovolenou a jeste mam zitra, takze az se vzpamatuju tak se do toho pustim :)

      0 0
      • jecnak  

        Diky

        0 0
      • Lister  

        Tak už to tam je, mám ale připomínku. Pokud člověk zmáčkne nějakou kategorii, tak se mu pak všechna kola zobrazují na jedné stránce a to dost spomaluje, možná by bylo lepší taky dát nějaké omezení, aby se zobrazilo třeba jen 20 kol na stránku. U jednotlivých kategorii to ještě jde, ale pokud zmáčknete vše nebo dáte do vyhledávání široce rozšířený komponent tak je tam toho fakt moc.

        0 0
        • admin  

          jo jo to vim ale to bude trosku vetsi zasah :)

          0 0
          • Vrci  

            Díky. Jedna drobná poznámka. Pokud dám vybrat „silnice“, zobrazim si nějaké kolo, tak šipky „další“ „předchozí“ listují stále v celém seznamu kol a ne v jeho vybrané části. Kdyby šlo upravit i tohle byl bych rád.

            Ještě jednou díky.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.