• JirkA

    Cau, kupuju manzelce novy ram na trekinga (pansky). Jaka by mela byt asi velikost na 172cm? Ma byt vetsi nez u MTB? Dik JirkA

    0 0
    • Brouk_Pytlik  

      S MTB bych to nesrovnával, kupuješ přeci trekking :-). Na postavu 172 cm asi 17", možná i 15" s delší sedlovkou – kolo tím že bude menší bude pro ní snažší pro nasedání a tak. Jinak by nebylo od věci zajít někam do krámu a na nějaký kolo jí posadit, aby tu velikost viděla reál.

      0 0
    • JJ  

      Segra ma asi na 175 cm 20" authora a rozhodne neni extremne velkej.Ale 18 by taky stacila. At se jde pokusne posadit na naky kolo do obchodu

      0 0
      • Favoman  

        tak nevim ja merim 183 jsem muz a mam AUTHOR ZENITH SX 20“ a jsem spokojenej (chtel jsem sice 21, ale to AUTHOR nedela). Pro holku ktera ma 172cm kupovat 20“? Ja bych to videl tak na 16–17“ a bude spokojena.

        0 0
    • Žanek  

      Ženský mají hodně dlouhý nohy, řídit se podle výšky postavy je nesmysl. Chce to zajít do shopu a vyzkoušet to, ale pozor na délku posedu, mohla by mít 20" (co se místa mezi horní trubkou a rozkrokem týká), ale byla by jí dlouhá!! Viděl bych to tak na 17" – 18"…

      0 0
    • Vezirek  

      No pozor na ty velikosti, 17 u jednoho kola nemusi byt totez co u druheho. Kolo si treba v prodejne vyzkousi, ale stejne nejvic zjisti az po najeti vice km. Jam mam 167cm, kolo APache Kolla velikost 17 a do mensiho bych urcite nesla. Spis dokonce uvazuju o delsim predstavci, protoze mam pocit, ze je mi kratke.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.