Návleky na nohy ke krátkým elas?ákům

45 nepřečtených
  • vlk

    Chci se zeptat jestli někdo a popřípadě jaké vozíte návleky na nohy dlouhé ke krátkým elas?ákům.Jaký typ to je,jak jsou pohodlné,jak moc teplé, do jakého počasí jsou a jestli nekloužou dolů po nohách.Jak jste s nimi spokojeni.Popřípadě nějaký dobrý obchod v Ostravě.

    0 0
    • rasto  

      vozim je asi 4 sezony. furt perfektne drzi. koupil jsem kalase. vyjizdim v nich do cca 20stC (±). jsou perfektni i v mrazech, pod dlouhe katata. rano do prace navlekam, z prace je mam v dresu. zklouznou mi, kdyz sedim v hospe/ ve vlaku, pak musim navlect. za jizdy drzi jako das (na stehnach jsou opatreny gumickama).

      0 0
      • wertigo  

        kam az ti saha horni konec tech navleku ? tam kde konci kratasy, nebo tam mas mezeru a je to jedno?

        0 0
        • rasto  

          sahaj mi ± do 1/2 stehen. cca 10–15 cm pod kratke katata.

          0 0
    • JJ  

      Ja mam dlouhy od G-Sportu asi 2 roky a ted nove kratky jen na kolena od kalase. Oboje tenky. Bez tech kratkejch sem vyjel letos jenom jednou. Kolenum to rozhodne neublizi. Oboje se neshrnujou a neprekazi.

      0 0
    • scret  

      Mam Kalase, opatreny gumickama proti klouzani. Neshrnujou se, ale vzhledem k mym tenkejm nozkam vozim vel. S a to merim 180cm, dylka je i pri tak maly velikosti OK.

      0 0
      • Jester  

        Já mám KALASe pouze návleky na kolena a klouzou mi. Měřím 180cm/70kg a mám velikost 2, což by měla být prostřední velikost. Když jsem je kupoval, tak se mi borec omlouval že nemá ty největší a jestli tyhle mi nebudou malé. Ty největší by mi spadly asi rovnou a ne po 1/4 hodině. Takže resumé je, že bych koupil taky ty nejmenší.

        0 0
        • Uža  

          Mám Kalaše (krátký) z matorše Roubaix – teplé, nekloužou, délka i šířka OK (při 170cm a 60kg). Prostě hodné doporučení.:-)

          0 0
          • Uža  

            …mi to nějak vypadlo – mám velikost I

            0 0
          • Paja  

            Opravdu vubec neklouzou dolu? Ja mam taky roubaix od Atexu, velikost nejmensi jaka jde aby to jeste nerezalo a mirne klouzou dolu pokud mam suchy nohy, jakmile se nohy zpoti (nebo zacne prset:), tak drzi vyborne. Krom toho na oholenych nohach drzi lip nez na chlupatych, zrejme je to tak protoze pritulkyni drzi lip nez me s tou srsti;)

            0 0
        • notakale  

          Ja mam 180cm 72kg a navleky na kolena M. Jsou to ale nejake ceske ani nevim jak se jmenujou, takze se to ale neda srovnavat. V obchode mi rekli ze jsou dost velke a ze vetsina lidi si bere tuhle velikost a vetsi uz ani neobednavaji. Nevim, kdyz dojedu tak tu gumicku mam poradne otisklou na stehne a ted bych vzal urcite vetsi. Takze mozna bacha, neco jinyho je kdyz si to zkusis v obchode a kdyz v tom pak ctyri hodiny jedes..

          0 0
        • boulder  

          zkus je vozit pod kalhotama, jejich guma by mela navleky udrzet

          0 0
          • Jester  

            No já je vozím pod kalhotama! To druhé mě snad ani nenapadlo.

            0 0
    • Clodman  

      Mam od Vella jak na ruce tak na nohy, na nohy jsou super od 0 do 20 stup.Na ruce na mě asi neni velikost mam 183cm a 64 kg a ruce jak tyčky. takže i nejmeší velikost od velly mi lehce klouže asi 10 cm

      0 0
      • jakub  

        mam taky velly , sou super mem trosku chlupaty nohy a aspon mi neklouzou (((-: ne fakt sou dobry

        0 0
        • notakale  

          trosku mimo, sory, ale nemuzu se nezeptat, lezou vam nekomu taky nekdy chlupy skrz kratasy na stehnech nebo i na tech kolenech? :)

          0 0
          • zirafon  

            hej, tento ukaz sa mi staval – az kym som si nezacal holit nohy :)

            btw, navleky pouzivam MyBike – co sa tyka tepelnej izolacie su skvele, dokonca aj ked su mokre. velka nevyhoda navlekov je, ze sa vlastne nedaju pouzit na iny sport ako na bajkovanie, pretoze pri beznom chodeni sklzavaju.

            0 0
          • Clodman  

            Ačkoliv se řadim mezi silničáře, tak nohy neholim.U žo tom dlouho dobu přemejšlim,vždycky sem si nosil co chtěl a bylo mi jedno co lidi na to, ale tady se nějak obávám.Je mi 16 a ve škole by na mě čuměli jak na buznu i když vědí že na kole jezdim a doma nevim jak by reagovali.Dokuď mi někdo neřekne že se mnouo nechce jezdit, protože nemam oholený nohy, tak je holit nebudu.

            0 0
            • MARIN  

              No je videt ze je ti jeste 16: „sem si nosil co chtěl a bylo mi jedno co lidi na to“ a chvilku na to „Dokuď mi někdo neřekne že se mnouo nechce jezdit, protože nemam oholený nohy, tak je holit nebudu“ :)

              Ja mam navleky na kolena Kalas Roubaix (zateplene) velikost 1. Zadny problem s posouvanim za jizdy a dokonce ani za behu (vyzkouseno pri duatlonu) a to jak na oholenych tak srsti porostlych nohou.

              0 0
              • Clodman  

                TO že si nosim co chci sem myslel hlavně v „civilu“ na kole mě přece jenom ovlivňují ostatní.

                0 0
            • aku  

              Mam nohy chlupate jak medved. U me by pomohla jedine depilace. Jinak bych je musel holit kazdou chvilku

              0 0
    • MARIN  

      Kdyz uz je tu tema s navlekama na nohy. Kde vozite ten sev na navlekach? Vetsinou byva umisteny proti nejakemu logu vyrobce. Me ten sev dost vadil v ohybu pod kolenem a tak jsem zacal vozit ten sev na vnitrnim boku kolena.

      0 0
    • Lance  

      Tak uz je mam taky, jsem zvedav jake to bude, na nohy XL, na packy M, ale asi vymenim za L. Dost me to stahuje. Jak to mate vy?

      0 0
      • sportovni_biker  

        Sakra ty ses teďka nějak rozjel.....ale nezklamal. Dobrá práce :-))

        0 0
      • vlk  

        Já mám na nohy xl od české spořitelny a na ruce L on on-roadu:Ale nejezdím za žádný z těchto týmů.Na ruce je ale už nepoužívám.Ruce se mi nějak víc potí a je to nepříjemný na pažích-takže to si raději obléknu větrovku, než abych natahoval návleky.No možná mě to napodzim zase donutí.

        0 0
        • Lance  

          a kolik meris? ja si vzal na ruce Mka,ale doma jsem to znovu zkousel a jak mi trochu packy nabehnou,tak me to skrti jak svina, no a na nohy jsem vzal XL, L me taky stahovaly, napr. drex beru L,ale kalhoty XL – mate to taky ten nekdo?

          0 0
          • vlk  

            183–5 podle toho jak se vyspím :o) Ono co jsem zkoušel na ruce, tak na šířku byly l i xl stejné, lišili se akorát v délce, m neměli.Ale on to může mít každá firma jinak.Co sem si akorát všim, že u cyklistů asi předpokládaj, že nebudou mít moc svalnaté ruce, tak maj na ruce dost úzké.

            0 0
          • vlk  

            Já mám většinou vše na kolo v L.Akorát ty nohavice v l ku mi nešli peřtáhnout dobře přes kotníky-tak ty mám xl

            0 0
            • Lance  

              ja mam taky 183 a kdyz jsem bral kalhoty L, tak me to rezalo do ramen:)

              0 0
          • kajulka2  

            on si každej výrobce ty velikosti asi dělá jak chce, já mám spodní trika M a L, kraťasy L a XL, dres L…

            0 0
      • Jituschka  

        uááá, válím se smíchy…:)

        0 0
    • wertigo  

      koupil jsem ve frydlante v cyklo konecny, kalas rubaix 490,– mam je v nejvetsi velikosti, sahaji mi do 3/4 stehen, takze je dam pod kratasy a mely by drzet. bohuzel je mam jen tyden takze na prakticky test cekam…

      0 0
    • sportovni_biker  

      Já mám od Atexu na nohy i na ruce. Materiál zateplený Roubaix (nebo jak se to píše) a nemůžu si stěžovat. Většinou se mnou jezdí v dresu, takže před dlouhými sjezdy nasadím a frčím :-)

      0 0
      • Lance  

        jeste jste tu mohli napsat velikost vas a velikosti tech navleku

        0 0
    • Pebe  

      Já mám přes rok dlouhý návleky Sugoi SubZero, jdou natáhnout až do rozkroku, u kotníku jse zezadu zipkvůli lepšímu oblíkání. Silikonový proužek nahoře i dole a opravdu se neposouvají. Hřejou až do 5°C, nepromoknou, jsou prostě SUPER:-) www.sugoi.com/…product.aspx?…

      0 0
      • poiko  

        taky mam Kalaše. Tušim, že stály 390. Velikost 3 (ze tří stupňů), protože mam širší stehna. Ale jak to tak ču, tak jsem si měl koupit ty menší. Když jedu těchhle v „elasťákách“, tak pohoda. Semotamo samozřejmě povytáhnu, ale neni to často, spíš výjimka. Vozim je pokaždý, když neni úplný vedro. Jak už tu někdo psal, taková ta hranice 20°C je na to akorát. 3ev vozim jak si to zrovna oblíknu, buď vzadu, nebo na vnitřní straně. Jinak kromě tepelný ochrany kolena se mi pákrát hodily i při pádu jako mechanická ochrana. To ale považuju spíš za náhodu, že ten pád ze stráně vydržely:)

        0 0
      • Rolei  

        Ty mám myslím taky na ruce i nohy na kolena mám mid zero. Jsem s nima taky spokojenej…

        0 0
    • poiko  

      jo a chlupy mi lezou akorát z kratasů, z návleků ne. a pod normálníma kratasama (ne speciální cyklistcké) mi nedržely

      0 0
    • fíha  

      Mam nejake Kellys, sedia perfektne, dostatocne dlhe, zateplene a do 20–30min sa zvlecu vzdy a urcite, mozem sa aj po.....t. Pouzivam ich na studeny start, kde nebude vadit, ked sa po zahriati zvlecu, v uplnej kose dam normalne dlhe. Skoda, bolo by to perfektne riesenie mnohych problemov.

      0 0
    • Motyll  

      Pouzivam obycejny ETAPE a bez problemu. Kdysi jsem dostal nejaky Atex navleky jen na kolena a byla to tragedie. Po 10 minutach byly dole.

      0 0
      • Ice-goofy  

        Ja vozim Pearl Izumi a spokojenost. Mel jsem Nike , ale ty me padaly. Ted jsem narazil od Kalase jsou to navleky na cele nohy , ale nemam je vyzkousene.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.