Zjištění velikosti kola přes net

9 nepřečtených
  • poiko

    Ahoj, předesílam, že jsem hledal v historii, ale nemůžu to za boha najít. Jedná se o www stránku, co spočte velikost kola, co bych měl mít. zadaj se tam údaje jako šířka ramen, délka nohou, atd. Poradíte mi ten link? dík

    0 0
    • Leader  

      A co tohle : www.wrenchscience.com/…g/Height.asp

      0 0
      • poiko  

        jasně, to je ono. dík až ted sjem zjistil, že to je i sekci odkazy:)

        0 0
    • Jarous1  

      Pak existuje i tohle: www.competitivecyclist.com/za/CCM?…

      0 0
      • poiko  

        noo, ono je to pro jednoho chlapka. shaní kolo na freeride a neví jakou velikost.

        0 0
    • dieegoo  

      v6-cyklo.webpark­.cz/ram.htm tady to máš i vysvětlený, pokud neovládáš němčinu

      0 0
      • Pavlis  

        Uz delsi dobu mi tam nejsou 100% jasne 2 veci. Jedna se opravdu pouze o soucet ramove trubky a predstavce nebojde o celkovou miru od sedlovky az k riditkum? U me je rozdil mezi temito merenimi diky sklopeni hlavoveho slozeni cca 2,5cm.

        Druha vec. V ceskych vysvetlivkach pisou, ze centr-to-top je az po sedlovku. Ja mel ale za to, ze jde o vrch horni trubky. Rozdil pak je cca centimetr. Jak to je? Na tech jejich obrazcich zadne koty nejsou…

        0 0
    • wlk  

      hm, tak mi to doporučilo rám 19, což je naprostá hovadina, mám 21ku a sedí mi jak prdel do gatí…nevím, jestli je do něco, podle čeho se dá vybrat velikost rámu, stejně má každej rám jinou geometrii a je lepší si ho vyzkoušet aživo.

      0 0
      • Lance  

        no a proc potrebujes aby ti to rekl pocitac? na to se vykasli!

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.