Průměrný tep 171 po dobu 3,5 hod

47 nepřečtených
  • Balrog

    Ahoj. Právě jsem projel trasu Karpatského maratonu s průměrným tepem v nadpisu. Vždy jezdím tak do 160, protože mám maximum 191, ale teď mě jeden maník dobře potáhal (zdar Karle :-) tak to dopadlo takhe. Taky se vám stalo, že jste měli po delší dobu tak vysoký průměr? A jaké to mělo následky:-). Já byl po dojezdu všelijaký, ale teď už je dobře.

    0 0
    • tjuren  

      Prostě jels na krev, to známe. Nemám tepák, ale umím si ty svoje pulsy představit. Pokud máš možnost to hodit do compu tak si prohlídni křivku. Určitě jsou tam místa blízko maxima, která pak kompenzuješ někde kolem 140 až 150 když jeděš z kopca. Profíci jezdí na 170 nebo 175/min časovky, ale nevím, že by nějaká trvala 3,5hod:-)))

      0 0
    • Extremist  

      Uplne v poho. Jel jsem Predloni Selu prumerem 178. Pak jsem PM vyhodil, protoze jsem z neho mel jenom nervy.

      0 0
      • Greyhound  

        To znám – já si chtěl koupit Polara, ale poté co jsem si ho jednou půjčil na 4h „závod“ a zíral na čísla kolem 175 do kopce a výslednej průměr cca. 170, tak jsem si to radši rozmyslel :-)

        0 0
    • McBlacky  

      nic divnýho pěkně, ale pěkně jsi si naložil :) já mám max okolo 195 a závody okolo tří hodin mám 173apod. ale dost záleží kde máš ANP a na profilu závodu.

      0 0
      • Balrog  

        No snad se to nebude opakovat :-), myslí že ta trasa se řadí mezi ty těžší maratony, které sem jel. Uvidím, jak to bude vypadat za týden naostro. Jinak se snažím jezdit kolem průměr kolem 160 tepů.

        0 0
        • Extremist  

          160 je malo…

          0 0
          • Lister  

            jak pro koho pro mě je to smrt :o))))

            0 0
          • kubad  

            Já mám maximálku 183 – a průměr v závodě je mezi 160–165 jak kdy. Záleží na trati. Jinak pěkný výkon – bohužel časově sem dnes nezvládal.

            0 0
            • krokus  

              Mám AP těsně pod 170, takže běžně jezdim s prům. tepy okolo 165. Jsem holt vysokotepec…

              0 0
            • james11  

              no tešil jsem se že uvidím někoho na Cannondejlu a zas mi to nevyšlo :-)

              0 0
    • kubad  

      Jo jak vypadala – trať bahno bylo. Jaká je skutečná délka trati a jak jste to jeli dlouho?

      0 0
      • james11  

        jel jsem to dnes taky, je tam bahno které jde objet, ale teď tu zase sakra prší!! :-(

        0 0
      • Balrog  

        já to jel 3 hod 27 minut, ale na javořině sem nejel až k vysílači, ale otočil jsem se hned u pomníku

        0 0
      • Balrog  

        jo a trať byla přesně 60

        0 0
    • mosquito  

      kdybych tohle mel ukazat muj tepak tak lezim nekde na JIPce .. takovy prumer sem sice nekdy mel ale za zlomek toho casu

      0 0
    • easyrider  

      ty krávo! Do ted jsem si myslel že jsem si nedávno naložil. Měl sem po dvou hodinách průměr 166. Tak to teď musim přehodnotit… No aspon jsem zjistil svojí (dosavadní) maximálku – 201 ve 23letech – hmm co na to příručka mladých sviš%tů?? :) Dnes jsem si dal poprvý v životě stovku, průměr 20,2 km za hodinu a tepák sem rači ještě nekoukal :)

      0 0
    • Polka  

      To neres, ja jel Starobrno po „fetu“ prumerem 178 a max. 203 :-)

      0 0
    • Orbis  

      při závodě je to normální já teba dneska v Jistebnici měl 179 průměr… záleží jak kdo no:-)

      0 0
    • MARIN  

      Je to celkem nic nerikajici kdyz nevime jake mas prahy.

      0 0
      • Balrog  

        nevím, jaké mám prahy, ale maximum mám 191 a tep v klidu 46

        0 0
        • raceman  

          jestli máš tep v klidu 46 tak to je dost dobrý

          0 0
        • MARIN  

          No jo ale tady jde prave hlavne o anaerobni prah aten podle me bude u tebe nekde nad tema 171. Maximalni a klidovy tep jsou opravdu nic nerikajici informace

          0 0
    • BB  

      tos musel být 3,5 hodiny nad AnP, takže jsi skěle trénovaný, ještě tak půl hodiny a je to skoro na profesionální úrovni.

      0 0
      • McBlacky  

        3,5 hodiny nad ANP nejde vydržet ani když budeš sypat v průběhu kdoví co…

        0 0
        • Balrog  

          pro tvou informaci:,sypal, jsem jednu tatranku, jeden banán v čokoládě a jednu margotku

          0 0
          • McBlacky  

            jenže já si myslim že ten průměr 171 není nad tvým ANP. při max 191 můžeš mít ANP třeba 175. Krátký XC třeba hodinový se dá jet s průměrem +4–6 nad ANP, 1,5hodiny pak +2–3 a pak to klesá, prostě tělo nemá dost zásob cukru aby podávalo výkon v anaerobním pásmu tak dlouhou dobu.

            0 0
            • james11  

              Balrog jezdí už na tuky :-) je trénovaný

              0 0
        • sis  

          loni po bikovem beskyd tour jsem mel prumer 180 na cca 2:40h. byl jsem na tom mizerne

          0 0
          • sis  

            yo, AnP cca 170 v te dobe

            0 0
      • Rychlej turista  

        Kolem 3–5 tepů nad ANP se jezdí časovky. Když takhle pojedeš něco delšího, zhruba po hodině ti puls sice trochu klesne, ale kliky prakticky zastaví a začnou tě předjíždět babky s nůšema na zádech při 120 tepech :-D A když tě naštve, že tě ty babky předjíždí a konečně slezeš z kola, tak ti může trvat i několik hodin, než ti puls spadne pod 100 tepů v klidu :-D

        0 0
      • Řechty  

        jen dodám, že těch 171 tepů není po celou dobu 3,5hodin. Jedná se o průměrnou hodnotu – nic neříkající.

        0 0
    • ydaho  

      nehorázná kudla :)

      0 0
    • dutchman  

      To je v pohode, jeden z maratonov som presiel s priemerom 183 za 3h 10min… Maximalku som tam mal tusim 201… :-)

      0 0
      • sportovni_biker  

        No na Rubeně jsem si stoupnul dost dopředu, abych mohl sjet schody a ti blázni pak nasadili taky pěknou kudlu a já se jich tupě držel tak tep pořád kolem 185 a moje max. podle Sigmy je 198, takhle jsem se pohyboval téměř pořád do kopce a odpočíval z kopců, ale na konci mě křeče nenechali v klidu.

        PS: příklad: Jak mám jet závod třeba na 170, když mě budou všichni pořád předjíždět?

        0 0
        • dutchman  

          No su len dve moznosti: Bud natrenujes a to co teraz jazdis pri 180, budes zvladat pri 160, alebo pojdes pomalsie a budes dufat, ze ich pred cielom poobiehas (ked ich dostihnu prave tie krce…)

          0 0
        • james11  

          kolikátý si přijel?

          0 0
    • james11  

      trocha teorie nikoho nezabije: www.kpo.cz/…ogie04-1.htm

      www.kpo.cz/…ogie04-3.htm

      0 0
    • petebike  

      muj nejvetsi prumer 192 tepu na 30 minutach Prazskych schodu, tenkrat mam i max 212, pak kolem 186 – 190 při 2 hodinovych XC zavodech – to je tak 3 roky zpatky, a ted kdyz mam na zavode kterej ma 4 hodiny prumer 170 tak sem jel na plno…

      0 0
    • Cryzyy  

      Pokud ted moc netrenujes, tak je normalni, ze kdyz pak sednes na kolo, tak Ti tepy vyletej nahoru… jinak to jsou jenom cisla, ktere bez dlasich cisel nic neznamenaji :) Treba ja pri zavode dlouhem 5:18, zajel AVG 177… proste jenom cisla.

      0 0
    • šlapatko  

      Jel jsem Oderskou mlýnici na 174 průměrku.Max mám 190.Doba 2:30 byl defekt:-(

      0 0
    • Blade  

      Hošek motor Bike Tour, průmer 178, max 204 po dobu 2:24 Merida Bike Tour, průměr 176, maximálka 199 po dobu 2:12 oboje na 50ti km tratě. Následky krom toho, že sem po závodě prospal zbytek dne a celou noc, veškerý žádný :o)

      0 0
    • james11  

      Balrog teď nejraděj tepe u televize :-D

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce