• revish

    Tak si sedim po ranu v praci a zatim nemam do ceho pichnout, toz jsem zalozil tento thread, abych se dovedel co delate po ranu v praci vy.

    0 0
    • climber  

      Píchnout bych měl do čeho, ale nechce se mi. Zatím piju první kafe.

      0 0
      • vlk  

        Teda Vy Pražáci se máte.Já už od 6:00 programuji ASP skripty.

        0 0
        • Radek Broz  

          Jo, to bude urcite tim, ze jsou v Pze.

          0 0
          • vlk  

            No já mám s s pražskými informatiky takové zkušenosti.Když zavolám před 9 hod, tak není nikdo v práci.A co mi řekli v některých IT firmách, že prý se u nich pracuje některé dny až od 10 hod.To je jako by u Vás vycházelo slunce nějak později.Ale zase to se musí nechat, bývaj tam dýl odpoledne.

            0 0
            • Lance  

              a nejlepsi to je kdyz volas treba na nejakou statni instituci napr. ministerstvo

              0 0
            • Radek Broz  

              Nejsem Prazak;-)

              Me prijde normalni, ze se napr. v IT dela tak od deviti – vstat na sestou delat ASP mi prijde ponekud ulitly, ale kazdyho vec. Delal jsem pul roku od sesti do dvou a nezvykl jsem si – cely odpoledne jsem pak stejne prospal.

              0 0
            • jecnak  

              Zas kdyz volam treba do Ostravy, tak po pul paty uz nikdo neni k sehnani… Proste venkov ;-)

              0 0
              • vlk  

                No já si myslím, rozumní lidé.

                No já taky mohu dělat nejpozději od 8 hod.Ale zase, když bych celej den pracoval až do večera.Tak kdy bych jezdil na kolo a kdy bych se učil.A když jednou budu mít rodinu, tak také není nejlepší dělat do večera.

                0 0
                • jecnak  

                  Jednoducha odpoved – vecer. Proste mame kazdy jen jinak posunuty den.

                  0 0
      • Lance  

        Pichnul bych rad, ale do prace se mi moc nechce, cekam az prijde jeden pan a pak se mu zacnu venovat:)

        0 0
      • revish  

        tez ted piju kafe, ale uz jsem i pracoval, to kdyz prisli za mnou z vyroby, ze je blbe udelana grafika. nakonec me jen postrasili, uz zas piju kavu :o)

        0 0
    • Lister  

      no sice nevím, kde mi hlava stojí, ale člověk musí mít svoje priority že :o)))

      0 0
    • favorit.  

      snidam u pocitace a chystam se na kolo. aspon kilco na silnici

      0 0
      • revish  

        to nezni moc pracovne :oD

        0 0
        • favorit.  

          Tak jako do prace sice chodim, pac mame ve skole prazdniny a peinzky na kolo se hodi, ale dneska proste neee. Udelalo se nam jasno, tak jdu osedlat meho duraloveho ore

          0 0
    • elbi  

      Dneska ráno jsem měl v úmyslu jet do práce na kole (20 km a můžu jet lesem), ale když zvonil budík v půl 5 tak jsem neměl morální vůli vstát. Teď momentálně kontroluji zakázky od geodetů a některým jsem už proklel i bika, neb někdo i po 3 letech nepochopí základní pravidla. Ale takový člověk snad ani na kole jezdit nemůže. No a za chvíli jdu lobovat ať vedení pustí nějakou kačku na nový program, což bude asi masakr, ředitel je hroznej lakomec.

      0 0
      • revish  

        mam podobne problemy s graf. studiem, ktere pro nas dela. taky jeste nepochopili par prostych detailu. a ten program. na to s chystam tez, he jsem zvedave jak pochodim.

        0 0
        • elbi  

          Oni to spíš dělají schválně, protože jim už nedávám práci, tak to zkouší při zakázkách ostatních stavebních firem. Ještě štěstí že jim to můžu vracet a dát podnět k pozastavení kolaudace stavby. Každopádně se musím čílit hned po ránu. Venku se příjemně ochladilo a už lituju že jsem ráno nevyrazil na biku, budu si to muset večer vynahradit.

          0 0
          • revish  

            ja dnes nejedu, budu kuchat vidli a cele kolo, navic po sobote, kdy jsem ujel 210kilacu jsem s pr.eli nastiru, auau :o(

            0 0
    • Tomcat  

      Dobré rano? jak víš že je na něm něco dobrýho

      0 0
      • revish  

        nevim, ale poprat vam ho muzu, ne?

        0 0
        • Tomcat  

          Ne , dneska je všechno špatně . Blbě sem se vyspal, sem agresivni, žeru psi a strašim malý děti ;-) :o)

          0 0
          • revish  

            hehe,tez jsem se nevyspal zrovna doruzova a navic jsem zaspal.za pul hodky porada a mi se chce spat :o(

            0 0
    • Krutor  

      Tak já se taky přidám – a zdravím do Orlové i Pražáky a vůbec :-). Já probírám emaily který mi přišly od večera do rána, usrkávám ranní kafe a tlačím do sebe dva koblížky (dneska s marmeládou). Ranní čtvrthodinka na B-F a hurá na úkoly, kteàé stojí nedočkavě v lajně. Je toho tnhle týden dost, musím nachystat půdu pro moji týdenní nepřítomnost – jedeme do Adršpachu na kola.

      0 0
    • kajulka2  

      Já teprv dorazil do kanceláře, takže vařím kotlík čaje a čtu poštu a B-F.

      0 0
      • revish  

        to delame vsichni v kanclu? :o)na druhou stranu to je fajn, aspon mam s kym potlachat

        0 0
        • kajulka2  

          Ono možná kdybysme makali manuálně tak na bika nebudem mít ani pomyšlení

          0 0
          • Krys  

            bikeri, ktori teraz makaju s lopatou a krompacom nemaju pristup k interneru…

            0 0
            • kajulka2  

              Já to asi blbě napsal, to bylo myšlený tak, že jsou večer utahaný a nějaký kolo jim může být ukradený

              0 0
              • sportovni_biker  

                Máš bohužel pravdu, já jsem teďke byl měsíc na brigádě ve stavební firmě, jako Pomocný stavební dělník od 7 do 15:30 a potom jsem byl totálně mrtvej. Někdy se mi na kolo ještě chtělo, ale spíš ne…

                0 0
              • Krys  

                Ja som to tak aj pochopil. Nechcel som tvoj pohlad na vec vyvratit ale iba doplnit. Aj tak predpokladam, ze kdesi za x horami a x dolinami zije biker, ktory 12 hodin denne busi kladivom do kamena a vecer zmakne 50 kilakov na bicykli aby sa mu lepsie zaspavalo.

                0 0
        • Radek Broz  

          No, z ech, co v pracovni dobe sedej u b-f bude v kanclu delat asi dost;-)

          0 0
    • P.L.  

      Nejhorší je mít otočený monitor ke dveřím do kanclu.

      0 0
    • Manas  

      Mno, ja dnes prisel pozde protoze se mi nechtelo vstavat a taky protoze me bydlic zamknul a zapomnel ze po vymene zamku to ted nejde zevnitr odemknout. Takze jsem jeste rozebiral FABku. Jinak kdyz tu jsem od osmi tak prubezne delam cely den uz od rana, dost casto do sesti. Frekvence refreshi B-F mam okolo 10 minut :-)

      0 0
    • smallbrother  

      tak i na venkov se to už dostalo. K práci sedám až teď. Co naplat, pokrok nezastavíš. :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.