• Triathlones

    Rozhoduji se mezi silničními koly Pell's Speed 1 a Mavic Ksyrium ES víc se mi líbý ty Pell's ale jsou gauskové a já do teť jezdil jen plášťová.....Díky za radu…

    www.bajkshop.cz/detail.php4?…

    eshop.bikezone­.cz/index.php?swit­ch=detail&id=4003&k­at=1195&tride­ni=ID_KAT&pocet=10

    0 0
    • RichieSatan  

      Oboji je super super nacini…osobne po zkusenostech se zasoupenim obou znacek bych volil mavic…

      0 0
    • favorit.  

      no galusky jsou jednoznacne lepsi jak plaste. Mit na ne penize ( www.tufo.cz ), tak bych do nich sel

      0 0
    • Triathlones  

      a co si myslíte o plášťovkách??????

      0 0
    • Vrci  

      galusky jednoznačně lépe jedou, ale když ji píchneš, tak sice můžeš použít tmel, ale dle zkušeností je to jen na dojetí (už ji na max nenafoukáš) a pak ji můžeš zahodit. Říká se o nich, že v případě defektu jde bezpečněji zastavit, už jsem brzdil na píchlém plášti i ze 70 a kolo se chovalo celkem klidně.

      Ve prospěch plášťů mluví snažší opravitelnost.

      Takže pokud chceš kola na normální ježdění a občas závod vem plášťová a závody přezouvej na plášťovky. Pokud tréningová kola máš a tyhle chceš na závody ber galusky.

      jinak doufám, že te mavicy za tu cenu brát nebudeš www.bike-palast.com/…36ba39ff85c9

      já bych možná vzal tyhle: www.bike-palast.com/…36ba39ff85c9

      0 0
    • yetti  

      Galusky sice lip jedou, ale ten rozdil je, pokud pouzijes kvalitni plaste, naprosto minimalni. Ale v provoznich nakladech je vzhledem k obtizne opravitelnosti defektu u galusky docela podstatnej rozdil. Nevim jak ty, ale ja mam pri jezdeni na nasich silnicich defektu docela hafo. Takze na jeden plast na zadnim kole spotrebuju 2 nebo 3 duse a to jezdim i se zaplatama.

      0 0
      • Vrci  

        i když použiju Conti supersoniky nebo Michelin ProRace, tak jsou galusky lepší a je to na dobrým asfaltu poznat.

        0 0
        • vt  

          a je to takovej rozdil ?? Jezdil sem galusky rok a byla to moje nejvetsi cyklo chyba, po sezone se migroval hned zpaky na plaste. Mozna kdybych jezdil TdF a mel za zadkem doprovod, ale na normalni jezdeni ?

          0 0
          • Vrci  

            na normální ježdění samozřejmě ne. Na to je to moc drahý. Beru je na maratony, když někoho přesvědčim, aby mi dělal doprovod v autě (tam mám pití, jídlo a protony na pláštích).

            0 0
        • yetti  

          Nevim jak Conti ale u tech Pro Race II mam, kdyz je poradne nafouknu, pocit kterej se hodne blizi jizde na galuskach. Mimochodem jsou to nejlepsi plaste co jsem kdy mel a kupodivu maji i skvelou vydrz.

          0 0
          • Vrci  

            pro race jsou výborný. ty supesonic jedou o něco lépe, ale moc nevydrží.

            0 0
    • Tinker  

      Galusky na závod, pláště na trénink… Jinak co se těch dvou kol týká, tak ty Ksyria ES jsou jednoznačně lepší. Ty můžeš jezdit furt. Ty Pell's bys měl stejně jen na závody. Jezdil jsem vlastně ty samý celokarbony ale jen s jiným nápisem ;-) a nejsou to nějaký „držáky“…

      0 0
    • mosquito  

      jestli rad pichas .. tak si rozhodne vem poradny gumy :)) me by z galuskek uz asi omejvali, ikdyz sou mozna krapet sviznejsi

      0 0
      • HonzaP9  

        Já jsem asi divnej – jako kluk jsem na galuskách najezdil hezkých pár tisíc kiláků a defekt jsem měl pokud se pamatuju jen jeden a to ještě vlastní blbostí. Asi to bude váhou jezdce :-)

        K dnešnímu stavu se nevyjadřuju, nemám aktuální srovnání.

        0 0
        • Vilém  

          A kvuli tomuto sdeleni jsi vyhrabal 5 let stary vlakno?

          A byly to opravdu galusky?

          0 0
          • Luwa  

            +1

            0 0
            • Smazaný účet  

              tohle je nekrofilie…

              :-)

              0 0
              • marhi  

                Jak se to vezme.

                Byl jsem u založení vlákna a jezdím je.

                Tedy přesněji plášťovky. Ty pod pětibábu nejsou špatný, ty vyšší podle peněženky každého.

                Po jednom mozkovém restartu bych už plášť neobul.

                A galdy jsou galdy. Někdy prorveš tři za týden, a pak pět let nepíchneš. Není v tom logika.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  no, je fakt, že s galdama můžeš foukat vyšší tlak a mlíko ti zalepí menší defekty

                  na druhou stranu jsem na triatlonech viděl hodně závodníků s tak velkým defektem, že to mlíko nedalo a borec končil (gramařina = neměl náhradní novou galusku)

                  já s pláštěma/dušema defekty no problem (ale zas to vždycky stálo nějakej čas)

                  teda, foukání vždy sifonovejma bombičkama :-)

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.