• Veeteck

    Zamiloval jsem se do nábojů RB Design a začal jsem pátrat po drátech na zapletení s přímou hlavičkou. Chtěl bych nějaký lepší, možná i plochý, DT prej nemá…

    Kdo má? Kde sehnat? Je nějaký vzoreček na výpočet délky drátu?

    Klidně sem můžete hodit i zkušenosti s nábama RB, jestli teda máte dobrý, špatný slyšet nechci :)

    0 0
    • maxtor  

      Co mám s tímto druhem výpletu zkušenosti, tak je lepší koupit normální „zahlé“ dráty a nechat si je upravit. Vyjde to levněji. Plochý nerez drát DT koupíš tak kolem 25 Kč.

      0 0
    • kubad  

      Hezký náboj. Zkus poslat dotaz na RB možná poradí co použít

      0 0
    • Vrci  

      Zkus sapim. www.bikeranch.cz/ www.imexpo.cz/ www.sapim.be/ sport.subito.cz/ – zipp je používá do výpletů, tak můžeš zkusit i tady

      0 0
    • Veeteck  

      Tak to vypada celkem nadejne… Sapim snad budou, prinejhosrim je dela taky Marek. Keramicky DT a kam se hrabou Cmaxy :)

      0 0
      • Vilém  

        A proc nechces primo ty draty co nabizi RBDesign?Rozhodne lepsi nez kupovat Marky.

        0 0
        • Veeteck  

          No super info, to jsem nevedel. Na strankach to nejak nemuzu najit, vis neco vic?

          0 0
          • Vilém  

            Nic konkretniho nevim,jen predpokladam,ze kdyz maji na strankach vypocet delky dratu,tak asi budou dodavat i draty.Zkus ji zavolat,nebo mailnout.Pomoci by mohl taky Pepa Dressler,napis mu do bunnyshopu,vozi tyto naby s plochejma dratama.Posledni moznost je kontaktovat bikezone.cz kteri je prodavaji a vystavuji,tak by taky urco poradili.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.