• drtic

    Jelikoz uz nechci nic resit s Manitou AXEL (2krat poskozene pouzdra) tak chci neco noveho a „bytelnejsiho“…Mam doporucene jit do RS ale jake???Rozhoduju se nad TOROU 318 SoloAir a RECONem 351 SoloAir…Se vzduchovejma sem v celku spokojen…Cetl sem tu jen chvalu na Toru(na Recona sem nic nenasel),ale to snad neexistuje nic co by tyto dve nezvladly?? Ja 77kg a svizne XC a marathony,brzdy „vecka“…Premyslim bud o 80mm nebo 100mm… Poradte prosim PS:i ty minusy prosim

    0 0
    • Lister  

      pokud peníze jsou, tak bych bral Recona, 100mm je jistota 80 bych nebral. Jezdím 120 ale ne teda svižné XC, 100 mi přijde pro většinu jako rozumné optimum, pro mě osobně – rozumné minimum :o)

      0 0
    • drtic  

      jeste sem se chtel zeptat esi z vas nekdo nema zkusenost se serverem kupkolo.cz.....maj tam velice zajimavou cenu a trochu se bojim aby to nahodou nebyl „used“ model.....

      0 0
      • Pekáček  

        Kupkolo je úplně v pohodě, vždy mi vyšli vstříc. Jediný e-shop kde nakupuju ;o)

        0 0
      • Misfit  

        ja som tam kupoval rs revelation v pohode jednanie vidla dorucena do 3 dni od objednania…

        0 0
      • gobike  

        neboj se tam nakupovat…

        0 0
      • Jogador  

        Čekal jsem asi 10 dnů, ale jinak slučný obchod…A vždycky poslali vše a bez problémů..

        0 0
      • Ja uz fakt nevim  

        Tak to ja jsem na tom hur uz cekam pres 2,5 tejdne na brzdu, nabu (pry se nemuzou dohodnout s dovozcem),…A na icq mi neodpovidaji, takze jen maily se spozdenim(jen nekdy jsou zpozdene)…

        0 0
      • james11  

        Kupkolo? Výborný eshop, zajímavé ceny, vždy vyšli vstříc, komunikují v pohodě přes ICQ, vůbec se od nich nebojím nakupovat!

        0 0
    • mab  

      jen drobnej dotaz at nezakladam novej topic. mel jsem objednanou rebu ale nakonec jsem dostal recon, prej reba nebyla a odjinud by byla drazsi atd… je mezi temahle nejakej velkej rozdil? lehkej teren, vazim 95kg

      0 0
      • Pekáček  

        Reba má daleko větší možnosti nastavení, zase Recon se ve své jednoduchosti snaží být „blbuvzdorná“ vidle (třeba že nepřefoukneš a nebo nezapomeneš na negativku a tak). Hlavní rozdíl je v SoloAir systému, který Reconu dává na počátku zdvihu cca 3–4mm chodu jakoby naprázdno. Ale jinak gut vidle, teď drandím kolem Plzně na Marzošce a to je fakt horor si na ní zase zvykat :o/

        0 0
        • enjoy  

          ale to musi na tom reconu dost klepat ne??

          0 0
          • Pekáček  

            Jen ve výjezdu když skoro padáš na záda, jinak ne, stačí se podívat na charakteristiku.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.