• revish

    Cau, je to trosinku off topic, ale tady na foru jsou ty nejvetsi kapacity :o), resim bydleni a potreboval bych sehnat nejaky softik, ve kterem bych si mohl navrhnout kuchyn ci jiny nabytek, doporucite mi neco? chtel bych aby to nebylo moc slozite, aby mi netrvalo moc dlouho nez se to naucim, taky aby byla moznost vysledny navrh videt v 3D a abych ho mohl importovat treba do nejakeho jineho CADu. dik za rady

    0 0
    • zirecek  

      3D Home Architecture, ale nemám osobní zkušenost.

      0 0
      • revish  

        stahnu to kdesi z netu nebo je to ttakova ta hooodne draha vec, kterou ti nikdo neokopci?

        0 0
    • Lister  

      pokud jde o kuchyň tak já jsem praocval s tímhle – realizace z toho vyjde hodně povedená, jen si tedy nemůžeš navrhovat vlastní skřiňky a pracovat jen s tím které tam jsou, až budu doma, tak můžu poslat screen toho co se mi podařilo vytvořit :o)

      kitchenplanner­.alno.de/

      PS: je zadarmo. Něco má taky Ikea, ale tenhle je mnohem lepší.

      0 0
      • revish  

        dikec zkusim to. ten screen urcite posli trebas na muj mail.tu ikeu predpokladam najdu na jejich strankach, ze..

        0 0
        • Lister  

          možná bych zkusil něco z tohodle: www.nabytek-slovak.cz/…ac/index.htm

          jinak na tu kuchyň bych použil asi to ALNO – dokonce i ve studiu, kde nám pak kuchyň dělali ocenily, že ta realizace vypadá fakt dost dobře :o) Doporučuju projít návod, který mají na stránkách, protože jinak ti to bude připadat asi dost nepřehladný. A co jsem dlouho netušil pokud klikněš na nějakou skříňku, tak můžeš upravovat její rozměry.

          0 0
      • Lister  

        tak jak jsem slíbil :o)

        0 0
        • Staenly  

          ma to zakladni nedostatek – asi tyden by mi trvalo, nez bych si zvyknul na to ktera skrin je lednicka..:)

          0 0
          • Lister  

            nakonec má spiž jenom jedny dveře takže v pohodě :o))))))

            0 0
        • revish  

          pjekne, moc pjekne, vcera jsem to zkousel a zatim nic moc mi to nejde. byt zatim neni tak to zkousim nanecisto. za mesic uz to bude snad na wostro :o)

          0 0
          • Lister  

            se snaž, ono to chce nejdřív si to dobře ošahat a poznat všechny možnosti a pak už to jde samo :o) Včera nám to domontovali a vypadá to hodně dobře, už se těším až se nastěhujem :o)

            0 0
            • revish  

              no a udela ti ten program nejaky vykres, nebo je to jen to 3D? a to ti vyrobi jakekoli kuchynske studio?

              0 0
              • Lister  

                já jsem si udělal tenhle návrh, pak jsem s tím zašel do studia, tam jsem jim řekl, jak ja velký pokoj, a jak přibližne jsou velký ty skříňky a technické řešení jsem už přesně nechal na nich. Jinak pokud nevíš co přesně chceš a jaké jsou standarty při vytváření kuchyní, tak to radši nech celý na studiu – návrh ti udělaj v každým pořádným. Já jsem asi tak 1/2 roku studoval možnosti a možná technická řešení, pak sem se zeptal přítelkyně, jak by si to představovala a vymysleli jsem tohle, ve studiu jsme to drobně poladili, ale jinak byly bez přípomínek a ocenily dobrý návrh :o)

                0 0
    • gobike  

      Co treba Floorplan 3D?

      0 0
    • Twisp  

      Download Google SketchUp (free)

      stahnes tady sketchup.google­.com/download­.html

      a moznosti muzes videt tady sketchup.google­.com/3dwarehou­se/search?q=kit­chen&ctyp=sm&star­t=10

      0 0
    • pos3k  

      na strankach ikey maj ke stahnuti taky planovac very easy, v cestine www.ikea.com/…l/index.html

      taky zarizuju, planujemeatd, mame tyden byt na opravu :-)

      0 0
      • Lister  

        taky zařizujem na kuchyn se mi program osvědčil, ale na ložnici bylo nejelpši vzít metr a tužku a prostě to nakreslit na podlahu, případně ještě položit krabice – v počítači dost dobře neodhadneš velikost průchodů, které vznikají mezi nábytkem, to chce prostě ozkoušet :o)

        0 0
        • pos3k  

          jj, diky :-) dneska jdu skrabat a skrabat, a koupit barvy, sadru tmely…, zitra malovani, s tim z eby se jiz sla koupit podlaha, ta by se stavela o vikendu..prace haleluja. kuchyn bude komplet nova :-) ty okna jsou tam strasny :-( ze ctyr pacek na okne fungujou dve, vsechny okna se krizej..tfuj a na plastaky nejsou penize, vymena se z mesta nechysta, to bude boj, ale nedame se zadarmo, penize na ucte rychle mizej …

          0 0
          • Lance  

            delate to pres firmu nebo vsechno svepomoci?

            0 0
            • pos3k  

              svepomoci :-( kurna tamje prace, stale neni pripojena elektrika, holka nema dovcu, ja vlastne taky ne, tak tam radim sam

              nesnasim uredniky :-( bez plne moci od holky nam elektriku nepripojej nesnasim drevotrisky, stare fujtajbly, po tretim nateru se na to da na pul oka koukat, vymalovano je tepr pulka bytu, chjoo no na zere to cas jak svina, kolena zatim drzi, cle telo je ale bolave, citim svaly co jsem dlouho necitil…

              0 0
              • revish  

                tak na tyto chvilky s praci na vlastnim byte se tesimi pres zminovane neduhy na tele. mysli, ze az skoncis budes odmenen skvekym vysledkem prace. at se dilo podari. ;o)

                0 0
    • Jarous1  

      Co třeba toto ? Je to české a nestojí to moc… Registrace se dá provést i bez peněz ;-)

      www.roomarranger.com/indexcz.html

      0 0
      • revish  

        jsem to stahnul, az dolezu domu ( v tom vedru) tak to prubnu.obrazky vypadaj pekne, jsem zvedavy.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.