• HUNT3R

    Čus all, potřeboval bych poradit: Mám kotoučovou brzdu HAYES MX-2 a chcu do ní koupit nový brzdový destičky, jelikož ty co tam mám od začátku tak sou docela k hovnu… Mám koupit originál destičky, nebo radši od nejaký jiný značky třeba: BBB nebo KOOLSTOP, vážně nevím… CHCU ABY TO UŽ KONEČNĚ BRZDILO, PLS HELP!!!!!

    0 0
    • Radek Broz  

      Nerad bych ti kazil radost, ale HMX2 stejne nepomuze nic. Treba s koolstopama mam docela dobry zkusenosti.

      0 0
    • Twister  

      Slyšel jsem taky o kool-stopech. Teď jsem je zrovna koupil a jednou projel. Zatím můžu říct, že fungovaly už od začátku, ne jako Avidy.

      0 0
    • panaczek  

      …koolstop dobry, galfer o trochu lepsi.

      0 0
      • enjoy  

        kde se daji ty „galfer“ koupit?asi nekde u vietnamcu:-)

        0 0
        • panaczek  

          nevim jestli se daj sehnat u nas. ja je koupil na ebayi, maj je i na pricepoint.com

          0 0
    • yetti  

      Tyhle brzdy jsem mel na kole a fakt nefungujou kvuli tomu jak jsou udelany. S koolstopama to brzdi trochu lip nez s origo destickama, ale zadnej zazrak od toho necekej.

      0 0
    • kubad  

      Zkus červené koolstop Pořádně odmasti kotouče – nové destičky lehce lízni jemným smirkem. A pak uvidíš. Pokud ale chceš pořádně brdit – pak jedině hydrauliky.

      0 0
      • Radek Broz  

        To bych netvrdil, BB7 strci levny hydrauliky do kapsy. HMX je ale proste nefunkcni brzda.

        0 0
        • kubad  

          Co si mám představit pod pojmem levné hydrauliky? I obyčejné Deore hydrauliky brzdí líp než jakákoli mechanika

          0 0
          • yetti  

            Nevim jestli jakakoliv mechanika, protoze Avidy BB fungujou skvele, ale hydra Deorka fakt brzdi mnohem lepe nez HMX2

            0 0
            • enjoy  

              muzeme klidne rict,ze pri nejaky konstelaci hvezd muze avid mechanika brzdit ostreji nez 525ky.ovsem pokud pocitas i s tim,ze mechanicky kotouce jsou v pocitu na pace porad to samy jak vecka,tak nemuzou nikdy nad hydrama vyhrat.proste lanko v bowdenu je znat.taky jsem byl dlouho spokojenej s veckama.. ps:aby se nereklo,tak treba paka u 525 je fakt spatna.

              0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce