• gobike

    Zdarec, mam dotaz, jestli nahodou nekdo nema logo meridy (Hlavne to nove) ve vetsim rozliseni, chci si dela nalepky a na netu je vsechno maly, nebo neumim hledat. hlavne mi jde o napis prilozeny zde. Diky

    0 0
    • wraith  

      Oživím tenhle thread, abych nemusel zakládat novej, nevíte někdo kde by se dalo sehnat logo supa + jakej font používá superior na svá kola, mám model 06, díky;)

      0 0
      • antuch  

        hele to nevim. Ael vim něco jinýho.Pokud vím, tak každá firma, co dělá do nálepek, by měla mít přístup k nějakýmu centrálnímu archivu log a různých podobností…Tady Pačes si nechal vypalovat na kliky název XTR a taky mu to vypálili laserem podle nějaký šablony z archivu.

        0 0
    • delfyn  

      kde si necháš ty nálepky dělat? A co všechno umí?

      0 0
      • wraith  

        Ahoj, já právě sám pořádně nevím co umí + co je na bike nejlepší(nálepka, fólie) Tady v okolí máme jednu reklamku a když sem byl na brigádě tam sme tam jeli nechat polepit firemní auta, asi se tam stavím a optám se, chtěl sem si nechat vytisknout na jednu stranu (na horní rámovce u sedlovky) to logo supa, pže na těch dřívějších x870kách není, a na druhou stranu nechat Kuba + s tím že v tom U by byly ty barvy jak má SUP logo

        0 0
        • delfyn  

          docela by mě zajímalo jestli umí udělat nálepku jako fotky a kolik by to stálo

          0 0
      • wraith  

        Tak sem v tý reklamce byl a sou ochotní to udělat, jenže to logo taky nemají, takže jedině nekde na internetu, nevíte někdo kde bych ho našel?

        0 0
    • v POHODÌ klokan  

      Když už je tady tenhle thread, zaptám se: nemá někdo z vás logo rb? Nejlíp ve vektoru…Taky bych si chtěl udělat samolepku nebo tak něco..Dík

      0 0
    • Bikes  

      A-hoj Mám podobný problém. Na mém Cannondalu Jekyll-ovi, je nějak ošoupaná, pobitá zadní vidle ( samozřejmě i nálepky). Mám možnost přestřiku u nás ve firmě, ale nemůžu sehnat samolepky. Pomozte.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.