• Phoebe

    Tak dnes jsem se dočkal, přivezl jsem si domů Canyona Nerve XC4. Vím, že se to sem sice moc nehodí, ale Canyoni se tu již nějakou dobu probírají, zejména co se týče délky dodání. Čekal jsem sice téměř dva měsíce, ale stálo to za to. Jsem nadšený!!!

    0 0
    • Marky  

      Gratuluju, je krásnej. Já chu taky!!!!!! Taky si ho chci na podzim objednat ES 6 nebo XC 6– na vánoce pod stromeček.:-)

      0 0
    • UCHI  

      Paráda, asi trochu, hodně, závidím. Užij si to!

      0 0
    • goofy  

      Mytus padnul. Do ted to bylo jak s jednorozci. Vsichni o nich mluvi, ale nikdo je jeste nevidel… :o)

      0 0
    • madcat  

      ježiš to je koza!!!! :))

      0 0
      • Phoebe  

        Pleteš se, jsou to štafle. Toto mě napadlo hned, když jsem ho viděl dnes poprvé, ale jsou krásné. Měřím 193cm.

        0 0
        • enjoy  

          sundej kazetu a vyndej tacek:-) ps:to nema stribrny draty ze ne? jo a pekna barva,vic se mi nelibi:-)

          0 0
          • Phoebe  

            Už jsem se bál, že se neozveš, bez tebe by to nebylo ono.

            0 0
            • enjoy  

              tak si me tak neber,ja to myslel vesmes dobre,fakt.

              0 0
              • Jogador  

                Kdybych tě neznal, tak bych tomu i věřil, jinak tácek je tam proto aby nedocházelo k obrušování těch postříbřených drá­tů…

                0 0
                • TheIF  

                  Ale na kolo za 36K taková hloupost nepatří, to je jako by tam byly odrazky :-(((. A na fotkách z webu to na žádným CANYONU není.

                  0 0
                  • Jogador  

                    Já tam zapoměl hodit smailíky:) Já ho na kole taky nevozil, ale když mi začli prdat dráty, protože byli obroušený o padající řetěz, tak jsme klek, že se nevyprdnu na image, každopádně, ještě mě ta image nepustila:)

                    0 0
                    • enjoy  

                      a co takhle tu zavadu vyresit jinak,nez tackem?:-)

                      0 0
                    • TheIF  

                      Tak si pořádně nastav horní doraz, XT přehazka stímhle nemuže mít problém.

                      0 0
                  • fousek  

                    ale patri, sem dostal i k Bighitovy odrazky, byli i na pedalech, ale ty sem si musel sundat sam, jo a ten tacek je tam dodnes, neni sice moc peknej, ale lenost je vetsi…

                    0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Odrazky jsou seriove i na Norco Team DH. A to jsem se divil vic nez u tehle „silnicni“ mrchy. Kdyz se to holt musi…

                    0 0
                • mastihuba  

                  jsem si dycky myslel,že na to jsou dorazy na šaltru. Málem jsi mne přesvědčil :)

                  0 0
          • Phoebe  

            Na tvůj dotaz, stříbrné dráty to má a tácek jsem nestihl ještě sundat. To víš, jsem plný dojmů z nového bika, ani jsem si toho tácku nevšiml.

            0 0
    • Radek Broz  

      Ha, konecne nekdo videl zivyho Canyona;-)

      0 0
    • fousac  

      vis co mas delat, ze jo.. ;)))

      takze zejtra na Afterparty po TB u Pigiho..

      jo a sorry za ten saltr, ale ja se tam od ty doby jeste nedostal.. a predpokladam, ze uz ho stejne nepotrebujes..

      0 0
      • Phoebe  

        Sice zítra budu dopoledne a přes oběd v Rakovníku, ale poté určitě dorazím. Šaltr, to nevadí a předpokládáš dobře, již ho nepotřebuji.

        0 0
    • vojta  

      … hmm … dalsi do klubu … za chvili bude Canyon masovka :-)) … at slouzi

      0 0
    • Luka  

      Cheeeezkej..ale je fakt ze to jsou opravdu shtafle!

      0 0
    • JRKO  

      Moc pěkný kolo, taky se mi líbí :-)

      0 0
    • Lance  

      VIC SE MI LIBI TY DVERE:)

      0 0
      • Phoebe  

        Máš pravdu, jsou móóóc pěkný, ale také móóóc drahý. Jeden z mých ústupků při rekonstrukci bytu, přítulkyně zavelela a bylo!

        0 0
        • Lance  

          To mas z masivu? Co to je za firmu? Budu to totiz na podzim nebo na jare resit,tak chci jiz neco pozjistovat

          0 0
          • Phoebe  

            Masív to není, je to „Londýn olše“. Splečnost Dřevo-stop s.r.o., Do Blatin, areál Technocom, Praha 5 – Zličín, tel. 257 950 098 nebo 257 951 033. Čtyři dvěře (2× plné, 2× sklo)včetně zárubní stály cca 32000,–

            0 0
          • lidumil  

            Já mám Sapelli a za 4 dveře (2×plný, 2×sklo), 5 zárubní a dvoje "šunky se zárubněma na chodbu (cca po 1L:-)) jsem dal cca 62 L, takže to je lehce dražší než Phoebe.

            0 0
        • Radek Broz  

          Tak to bych se zbavil pritelkyne, dal hnusnejsi dvere a poridil novou vidlici;-)

          0 0
          • Phoebe  

            Tento názor může mít jen vypatlaný bajker. Tebe potkat, tak se neudržím a jednu ti „pstruhnu“. Zamysli se nad svojí morálkou…

            0 0
            • kesu  

              takle bych to neřekl ale máš pravdu todle nebyl dobrej vtip,krom toho že ta vidle neni špatná a ty dveře jsou super:)))))

              0 0
            • JIRA  

              Jíš maso? ;)

              Možná si to moc bereš. Kdybych to nečetl v souvislostech, tak bych si Tvůj příspěvek klidně vyložil jako vyhrožování a o někom tvrdit, že je vypatlanej je asi taky zbytečný. Kázat o morálce už vůbec. . . . . BTW: tohle není truhlářský fórum. :)

              0 0
              • Phoebe  

                I když má „Radek Broz“ na konci smajlík, jako vtip mi to nepřišlo. Dokážu řadu věcí přehlédnout, ale tato mezi ně nepratří.

                0 0
                • JIRA  

                  Pokud je to Tvoje běžná a normální reakce – Tvoje věc – dál neřeším, ale to abych se Ti bál cokoliv napsat.......­....... :)

                  0 0
                  • Jogador  

                    Asi ještě nejsme pod pantoflem:) A teď to schytám já:)

                    0 0
                  • Phoebe  

                    Psát mi můžeš téměř cokoliv, jsem celkem kliďas, ale slovní obrat „zbavit se přítelkyně“ jsem prostě nezkousnul (i když byl smajlík). Prostě me to jak se říka, trochu nadzvedlo ze židle. Tož tak…

                    0 0
            • Radek Broz  

              K nalepce „vypatlany biker“ se klidne hlasim, zamyslet se nehodalm, jelikoz netusim, jak to souvisi s moralkou.

              0 0
              • Jogador  

                Tak se zamysli,treba na to prijdes:) Ale popravde, prave pro nas vypatlany bikery tu todle forum je, že:)

                0 0
            • Hurikan_Tom  

              Ohanet se moralkou z tvoji strany opravdu sedi. Vcera jsme te potkali na svihu a odpoved jinym bikerum na pozdrav neumis!!!

              0 0
              • Phoebe  

                Snažím se zdravit i babičky s nákupní taškou na skládačce:))). Kde to bylo, na Točný?

                0 0
                • Hurikan_Tom  

                  Kousek od golfoveho hriste v Radotine – jel jsem s Gung-Ho a jeho kamoskou a Zacem

                  0 0
                  • cabbage  

                    GH sem potkal, jeho kámošku asi taky, ale zaca? a tebe? to si nevybavuju…

                    0 0
                  • Phoebe  

                    Mezi golfovým hřištěm a první zastavnkou na okraji Lipenců – tak to jsem zdravil. Byli jste čtyři a měli jste parádně barevný dresy s převahou červené. Nejeli jste přímo za sebou, ale dva a dva. Opravdu jsem zdravil :)

                    0 0
    • wroum  

      gratuluju k boreni mytu :-)

      btw: sem fakt rad ze sem tak malej, ze muzu mit max 17" ram :-D

      0 0
    • pes_brok  

      Vitaj v klube.

      0 0
    • SNAIL  

      Tak jsi se konečně dočkal. Já zase utřel nos. 2 měsíce objednanou patku, která měla přijít ve středu s Canyonama a zase nic. Možná prý do měsíce s další várkou. Perfektní přístup od jediného dovozce kol.

      0 0
      • kesu  

        bejt tebou tak si ji necham radsi udelat,mely by vyjit tak maximalne na litr…

        0 0
        • SNAIL  

          Já ji chci po zkušenostech naštěstí jenom jako náhradní, ale potřebovat ji nutně hned, tak z toho zešílím

          0 0
      • vojta  

        No, to jsi mne moc nepotesil. Zrovna vcera se mi podarilo patku trochu ohnout (nastesti sla jakz-takz srovnat) a ted jsem chtel psat do B-E a objednat novou. Takze se mam pripravit na hoodne dlouhe jezdeni s ne zrovna idealne rovnou patkou .. Co? :(

        0 0
        • SNAIL  

          Nechápu když ty kola prodávají, proč rovnou nevezmou na sklad takový často se měnící díl jako je patka. Jinak jsem zvědavý, jestli to do toho měsíce dovezou (takže by to byly celkem 3 měsíce – slušná dodací lhůta), ale kdo ví

          0 0
    • cabbage  

      .

      0 0
      • cabbage  

        jupí. konečne se mi povedlo přidat obrázek:o)))

        0 0
      • Lister  

        hezkej mazel ten je tvůj??

        Jen tak pro zajímavost, zkoušel někdo objednávat ty kola i jinak než přes Bikeexpert??

        0 0
        • cabbage  

          jj. z Bikeexpert.

          bike přímo z nemecka má Honzas.

          0 0
          • Lister  

            no vidím že máš slušnou stáj, to bude místo NSR nebo to si necháš???

            0 0
            • cabbage  

              nrs je vlastně ta katastrofa;), rám se válí pod postelí…

              0 0
          • Honzas  

            nee, ja ne. ja ho mam taky z bikeexpertu. uz z lonskyho podzimu.

            nekdo tu ale o objednavce z nemecka psal… nedavno.

            0 0
            • TheIF  

              No přece já :-)

              0 0
              • TheIF  

                A už jsem se taky „skoro“ dočkal :-) Už na mě čeká v německu jen co jim dojdou $$$ tak mi ho posílají. a chtějí za něj jen 1.699 Eur což je 100 míň než maj na webu (ES6) asi už maj vyprodej :-))

                0 0
      • Dijck  

        Tak tento je o dost lepsi:)

        0 0
      • black.horse  

        mňamka:-)

        0 0
      • Lister  

        já mám nějaký tmavý monitor, jde to tam blbě vidět, co to je za model ES7???

        0 0
        • cabbage  

          jj, es7. tmavá je ta fotka.

          0 0
          • TheIF  

            Ha tak to ty jsi mi ho vykoupil :-) A na mě zbyl jen ES6 tak se snad příští měsíc taky pochlubím. PS: já mám objednané dva CANYONY přímo z německa, přece se nebudu doprošovat u přeprodejce (ti co to za vás objednaj a ještě si na tom něco přirazí) nebo co je to ten BIKEXPERT

            0 0
      • kesu  

        no konecne blahopreju,peknej bike.Jen tak mimochodem to je fotka nebo si to obkreslil?…

        0 0
      • gobike  

        A uz to zacina, era Canyonu, vsichni je chteli, nikdo je nevidel a ted uz jsou a vsichni je budou mit:)

        0 0
      • enjoy  

        gratuluju…!

        0 0
        • enjoy  

          zaradilo se mi to az dolu:-/,to byla odpoved pro cabbage.

          nee,sorry:-)))

          0 0
          • Jogador  

            Ty jsi prostě náš šikulka:)

            0 0
            • Lister  

              nějak nechápu, vždyť se trefil ;o)

              0 0
              • enjoy  

                :-),jsem si jenom potreboval udelat radost a zvednout naladu.mi totiz tohle zarazeni prispevku pripomnelo ty nestastniky ktery s tim maj problem:-)

                0 0
              • Jogador  

                Trefil, trefil, ale kdyby neměl štěstí tak se netrefí, já ho znám…

                0 0
                • enjoy  

                  me zna hned kazdej…:-(

                  0 0
                  • Jogador  

                    Ale nebuď smutnej, třeba tě potěší, že nám ostatním se taky řadí příspěvky dobře…

                    0 0
      • vojtechposmourny  

        Fakt pěkný. Dobrý ráfky. A brzdy.

        0 0
      • Peslezedirou  

        Pěkný křeslo.

        Tak to bych se zbavil Mámy, dal hnusnejsi křeslo a poridil novovej tlumič;-)

        0 0
    • lOlA  

      neches ho darovat???:o))) ja chci takyyyyyyyyyy

      0 0
    • rasto  

      at Ti dobre slouzi!! ;-)

      0 0
    • Lister  

      hezký, ale myslím, si že v poměru cena / co za to dostanu, je na tom XC5 o hodně líp, takže tady bych si 100% připlatil, i kdybych 2 mesíce nic nejedl :o))) Navíc ta černá je mnohem hezčí než tohle ;o)

      0 0
      • Phoebe  

        Do jisté míry máš pravdu, ale investice do kola není jen jeho cena. Koupil jsem si nové kolo, také nové pěkné tretry, bude to chtít bezdrátový computer… Musíš také finančně počítat s tzv. nutnými vedlejšími náklady.

        0 0
        • Lister  

          no minimálně ten komp to určitě nepotřebuje, ale to je každého volba, já bych zrovna za tohle neutrácel. Jinak souhlas – to v čem člověk jezdí ja podle mě minimálně tak důležitý jak na čem jezdí, ale když tohle určitě není tvoje první kolo, takže něco doma už máš, ne?? Ale máš pravdu, že obměňovat se musí, taky jsem tenhle týden vyplázl 3 tis za nový hadry na kolo :o)

          0 0
          • Phoebe  

            Jasně že to není moje první kolo, mrkni se na nick. Ale když máš nové kolo, musíš mít i nové jiné věci, trochu se rozmazlíš a koupíš to ,co ani nemušíš, prostě jen, aby to bylo také nové. Peněženka pak pláče.

            0 0
            • Lister  

              ani mi nemluv – původní plán jen nový rám , sedlovka, a představec, přibyly pláště, řidítka, gripy a spousta nářadí, teď už jsou pomalu na cestě nový pedály, hydry a řezení+přehazka, navíc nový tretry, dres a kalhoty........no rači nepočítat :o))))

              0 0
              • Lister  

                PS: ještě blatníky, jsem nějak zapomněl :o)

                0 0
              • gobike  

                Ses teda pekne rozjel:)

                0 0
                • Lister  

                  ale už končím, jak jsem to napsal, tak jsem se fakt zhrozil za to mohlo být celý nový kolo – navíc jsem ještě na něco zapomněl, ale to už radši dopisovat nebudu, kdyby si tohle přečetla přítelkyně tak jsem 100% mrtvý :o)))))))

                  Ale nebyla by to taková sranda jako skládat si ho, to mě fakt baví :o)

                  PS: nevíš náhodou, kdo navrhoval na moje kolo přidat ještě kotouče, co ? :o))))))))))))

                  0 0
                  • gobike  

                    No ja vim, vsak ja takovy upgradovani schvaluju, taky to delam, a radosti. Sice nekolikanasobne pomaleji nez ty, ale co se da delat, no:) A uznej, tvymu kolu budou kotouce narame sluset:-))

                    0 0
                    • Lister  

                      ano design jezdí, to že to bude brzdit je vedlejší, hlavně že to bude dobře vypadat :o)))))))))

                      0 0
                      • Lister  

                        PS: k té rychlosti upgradu – to je jen momentální sprint, musím to všechno stihnout, než budu mít vyživovací povinosti, to pak asi tak 5 let zase nic nevyměním :o)

                        0 0
                      • gobike  

                        Moje rec a proto chci RM s karbonovou zadni stavbou, nemusi to moc fungovat, hlavne ze to vypada:))

                        0 0
                        • Lister  

                          Katastrofu????

                          0 0
                          • kesu  

                            když už o těch RM mlvíte nevíte náhodou jak to vypadá s těma adrenalinama 4000?

                            0 0
                            • Lister  

                              vypadá to tak, že jsou tady na těch rámech postavený dvě super kola a to mě sere, páč už ho asi neseženu :o(

                              Co jsem naposledy psal dovozci ohledně nějakých rámů, tak jsem se dozvěděl, že už je prakticky skoro všechno prodaný :o(

                              0 0
                              • kesu  

                                škoda no chtělo to bejt rychlej no,kamarád ho shaní a ja sem nad tim taky přemejšlel ale asi sme přebrali no

                                0 0
                                • Lister  

                                  zkus napsat, třeba něco bude, je pravda, že já se ptal na HT. zkus přímo sem: radek.loncak(za­vinac)rockmachi­ne(tecka)us

                                  0 0
                          • gobike  

                            No chtel jsem Explosiona, hlavne teda kvuli barve, ale to se jeste uvidi. Do srpna je casu dost:)

                            0 0
                            • Lister  

                              optimisto :o) co vím tak momentálně není, jediný co je tak je loňský model v 15,5 velikos­ti.......

                              0 0
    • Gorgov  

      mně se to kolo teda nelibi… Taky mam 193, ale ze bych mel takovou kozu, to ne. ma to i osklivy kliky a tak vubec to neni nic peknyho.

      0 0
      • TheIF  

        Tak se mrkni na tu ES7 a stojí jen 2000 Eur (cca 57000kč) = vybava jak na jiných kolech za 70000kč

        0 0
      • Phoebe  

        Je fakt, že to není jako tvůj chrt, ale každý přeci jezdí něco jiného. Kliky časem vyměním – něco s dutou osou.

        0 0
        • Gorgov  

          jj, jen mi to prostě přijde hrozně velký i na člověka 193cm. Fotka může taky trochu klamat. Jo ty kliky by to chtelo časem.

          0 0
    • mawerick  

      No včera jsem ho u pigiho viděl live a je to pěkný to se musí nechat;) Ale jsou to fakt ŠTAFLE;) Obrovský;) i na mě a to už je co řict;) Jinak přeju hodně srandy s tlumičem;) Trošku nastavování by snesl;)

      0 0
      • Phoebe  

        V neděli jsem jezdil s pumpičkou na tlumič v batohu. Pořád jsem to nějak zkoušel a nakonec naladil asi takhle: v hlavní komoře mám 105psi, v SPV 70psi a zpětný odskok trochu rychlejší. Když nasednu na kolo, tak se tlumič stlačí o 1,2cm (celá jeho dráha je cca 4cm), takže mi Sag vychází kolem 30%. Vážím 90kg. Pokud někdo jezdíte tento tlumič, jak ho nastavujete? Ještě jeden dotaz: má smysl lockout na celopéru? Pár kamarádů z mého okolí se divilo, že nemám lockout na tlumiči a byli dost překvapeni, že není ani na vidli. Celopéro je přece od toho, aby pružilo a né, abych ho zavíral. Navíc pokud mám nějaký delší výjezd, tak si u vidle (Black RTWD) snížím zdvih, pružina stvrdne a s nepatrnou aktivitou vidle stoupám. U tlumiče si ani nedokážu lockout představit – při mých 90kg bych akorát zničil čepy zadní stavby. Jaký je váš názor?

        0 0
        • MlokCZ  

          Já mám dual poplock na řídítkách a používám ho pořád. Nepoužívám ovšem téměř nikdy úplný lock, ale mezipolohu, což znamená:

          • tlumič přepnutý na motion control = při šlapání se kolo vůbec nehoupe, ale každou malinko větší ránu pobere
          • vidlice je trošku míň aktivní

          Je to super režim na silnici nebo na táhlý stoupání v lehkém terénu, případně na rychlou jízdu v lehkém terénu.

          Úplný zamykání používám zcela vyjímečně.

          0 0
        • mawerick  

          No já třeba lock na tlumiči používám jen do kopce a jen na silnici pokud tam nejsou velký díry… Ale spíš proto že nemám propedal nebo jinou podobnou chytrost:)

          0 0
        • kafac  

          Snizenim zdvihu pruzina nestvrdne… akorat se snizi zdvih

          0 0
          • mawerick  

            Jak u kterého výrobce… RS U-Turn je bez změny charakteristiky, ale třeba zrovna Manitou to má snížení s přitvrzením cho­du…

            0 0
            • dieegoo  

              myslim ze ne, mam taky blacka s rtwd a zadne pritvrzeni pri snizeni nepozoruju.. mela by se menit jen aktivni delka pruziny, tak nevidim duvod, proc by se vidlice mela pritvrdit

              0 0
              • mawerick  

                hm? No u RS si jistej sem (to jsem jezdil), ale u manitou ne. Jen vím že některé vidle takhle fungujou.

                0 0
                • dieegoo  

                  tak se prej chovaly manitoucka s tim starym systemem zmeny zdvihu, nevim jak se tomu ale rikalo

                  0 0
                • goofy  

                  To bylo u starsich Manitou. RTWD je obdobny system jako U-turn a RS. Proste se jenom zkracuje aktivni delka pruziny.

                  0 0
          • Phoebe  

            U vidlic Rockshox je to tak jak píšeš, akorát se sníží zdvih, ale u manitou společně se sníženim se stlačí i pružina. Takže když si snížím zvih, tak vidle není tak „houpavá“ a citlivost je prakticky stejná, jelikož se nepatrně změní hlavový úhel.

            0 0
            • Phoebe  

              Píši to samé jako Maverick, jsem to ale chytrolín.:))) Než něco napíši, měl bych si to přečíst celé.:)))

              0 0
        • vojta  

          Mam temer stejne nastaveni – hlavni ~97psi, SPV 70psi (vaha ~88kg). Po lockoutu na tlumici rozhodne netouzim, spis by se mi libilo vypinani SPV (neco jako u Foxu RP3). Na vidli lock obcas pouziju ve stoupani, kdyz zvednu sedaci sval ( coz je vsak velmi vyjimencne ..)

          0 0
          • Phoebe  

            Díky za ta čísla, moc mi pomohly. Dnes to vidím zas s hustilkou v batohu a malé experimentová­ní.:)))

            0 0
        • fousek  

          Kamaradi si meli koupit HT s pevnou vidli, lock na celoperu je neco podobnyho jako kdyby si na HT vozil tlumic v brasne:-)

          0 0
        • Miky  

          Mám starší Manitou Mars a RS Sid SL a blokuju oboje když třeba jedu po asfaltové silnici na Lysou horu nebo nějaký táhlý kopec nebo když spurtuju do cíle. Aktivně nastavené tlumení žere dost energii. S více inteligentními systémy nemám zkušenosti. P.S: mám 85kg a problém s čepem zatím nemám. :-)))

          0 0
    • klerik  

      Gratuluji, doufam, ze budes spokojenej.:-)

      0 0
    • Luka  

      ano, opravdu stastny, hrdy majitel :DDDDD

      0 0
      • Phoebe  

        Vy jste mě vyfotili, to jsem ani nevěděl. Jak to teď píši, tak se musím smát, vapadám jak idiot. Povedená fotka :)))

        0 0
        • Phoebe  

          Luka, mohla bys mi to prosím poslat na email, díky

          0 0
        • Luka  

          myslim,z e tohle je nejlepsi ulovek, nejkrasnejsi momentka z cely soboty…nadherne je na to videt ta pycha a radost, posimrana muzska jesitnost, jak se vsichni o novy kolo zajimaji a pomlaskavaji… proste dokonaly! (A strsne moc ti to preju :)) )

          0 0
          • Phoebe  

            Jó, ženský mají prostě pravdu, děkuji :)))

            0 0
            • Luka  

              jednou jeden o me rekl, ze jsem jesitnejsi nez leckterej chlap.. a mel pravdu. tak vim, jak ti bylo a hroooozne moc ti to preju. Jsou to chvilky cireho blaha :DD

              0 0
        • mawerick  

          Abys nám tou pýchou nepraskl;) :D :D

          0 0
          • Phoebe  

            Tak mě tak napadá, nepojede vaše parta o víkendu na nějaký švih? Rád bych se připojil.

            0 0
            • Luka  

              nevim jak parta, ale v nedeli se jede projet berounskej maraton nanecisto…

              0 0
            • mawerick  

              No já skoro určitě ne, ale když dorazíš ve čtvrtek na bowling tak se můžeš domluvit F2F;)

              0 0
              • Luka  

                ty prijdes? to abych nasla to, co jsem ti slibila vid?

                0 0
                • mawerick  

                  no ještě uvidím jak to budu stíhat… A taky podle toho co se na té matice bude dít… Ale i když to bude něco důležitýho tak bych dorazil potom… Tak po deváté…

                  0 0
                  • Luka  

                    tak ja jdu hledat :)

                    0 0
                    • mawerick  

                      :)

                      0 0
                    • mawerick  

                      a schovej mi nějakej šáteček;) kdž si je tak vychvalovala;)

                      0 0
                    • mawerick  

                      a schovej mi nějakej šáteček;) kdž si je tak vychvalovala;)

                      0 0
                      • Luka  

                        to mas takovej hlad ze se porad opakujes? … rozkaz! budu je branit vlastnim telem

                        0 0
                        • mawerick  

                          huuups:) Sem asi klikal rychleji než myšlenka:) Tak jo:) ale pozor abys o něj nepřišla;) (o šátečky i o tělo;)) a kdyby šlo do tuhého tak se vzdej;) Já to pochopím:)

                          0 0
                          • Luka  

                            ja mam nahodou osobni ochranku, takze vydam jen satecky a pripadne slibene resty :)

                            0 0
                            • mawerick  

                              Tak to to máš správně a dobře zařízený;)

                              0 0
                              • Luka  

                                dekuji za uznani :) muzu pujcit… nebo pronajmout… ale ty si vlastne chudy, na druhou nozicku ti nevyzbylo…tak ja budu za charitu, pujcim zdarma :D

                                0 0
            • mawerick  

              No já skoro určitě ne, ale když dorazíš ve čtvrtek na bowling tak se můžeš domluvit F2F;)

              0 0
    • cabbage  

      bike-forum.cz/forum/fot­ky/ostatni.html?de­tail=254 jo, nechal sem se nachytat jako Darkson…

      0 0
    • TheIF  

      Tak jsem se taky konečně dočkááálll :-) Objednáno přímo z Německa na jejich webu

      Celá historie :-))

      23.4.2006 na jejich webu objednán CANYON ES7 a XC5

      28.4.2006 přišel papírovej dopis kde mi sdělují, že model ES7 je už vyprodán a model XC5 bude hotový v 24 týdnu /12–18.6/

      8.5.2006 přes email změněn model ES7 za ES6

      5.7.2006 dotaz kde to vázne ? Odpoveď, že do 7 dnu mi kolo odešlou

      10.7.2006 opravdu přichází (obyč poštou) faktura na zaplacení (zaplatit do 20.7!!) ES6 ale kde je XC5 ????

      17.7.2006 přichá­zí odpoveď na dotaz co je z XC5 ? O ničem neví, žádnou objednávku nemají :-(

      20.7.2006 narážím na problém z platbou na poště mi nechcou převést peníze na mé naklady (OUR) jak požadují v Canyonu, po několika emailech z učetní CANYONU to ser… a posílám jím o 30 EUR víc na případné naklady. Na poště ještě prudí, že nemám celou adresu jejich banky – odpoveď z Canyonu prej žadnou nepotřebuji, stačí mi IBAN a SWIT/BIC… Tak to pošlu bez adresu a doufám, že se to nevrátí

      20.7.2006 Poslal jsem jim jejich potvrzení objednávky XC5 a naráz je kolo na světě a už mi posílaj emailem fakturu k jeho zaplacení

      31.7.2006 česká pošta konečně dovezla balík z ES6 !! No XC5 dojde snad za pár dnu, je zaplacena o 3 dny později

      0 0
      • TheIF  

        Dodatek: Nevím proč, ale ES6 mi slevnily o 100 EURO na 1699 plus jsem dostal nějaký packet – pumpu na vidlici a rohy IRIDIUM gratis. Zato cena XC5 zůstala stejná

        0 0
      • MlokCZ  

        Tak blahopřeju, takhle dlouho čekat já, tak mě jebne :-)

        0 0
      • Pavlis  

        3 mesice se srat s kolem jak za komousu kdyz tu nebyl zadny vyber? A to kvuli par tisicum, ktere bys touhle dobou usetril uz na podzimnich slevach? No preju ti hlavne at se nic nepodela, posilat na reklamaci bych ho nechtel :)

        0 0
        • MlokCZ  

          No asi jsi ještě nekupoval fulla téhle kategorie, jinak bys nikdy nenapsal, co jsi napsal. Podzimní slevy se této kategorie kol opravdu netýkají, protože už v květnu je opravdu problém něco sehnat a ještě v odpovídající velikosti. A u Canyonu to opravdu není pár tisíc. Ukaž mi jediný adekvátní full, který bude stát do 60k (to je už o 10k více než ten Canyon a stejně bych ho chtěl vidět).

          0 0
          • TheIF  

            Přesně tak a pak máš kolo kterých u nás jezdí pár desítek (jestli vůbec). No 3 měsíce jsou dost, ale já ten termín díky bikeforu už veděl, takže jsem nebyl překvapen a i jsme stím počítal (objednal ho v době kdy jsem ještě neměl ani našetřený peníze)

            A už jsem začal pošilhávat(nejdřív přiští rok) i po silničce a určitě to bude zase Canyon protože za 60K 7,65Kg těžkou a osazenou Campagnolo Chorusem jen tak neseženeš www.canyon.com/…tattung.html?b=34

            0 0
          • cabbage  

            našel jsem lapierre a to jen s odřenýma ušima…

            0 0
            • MlokCZ  

              Tak na ten jsem teď zapoměl, protože mě se moc nelíbil, když jsem vybíral kolo, takže jsem ho poměrně brzo z výběru vyřadil, i když je to dobrý kolo). Ale i ten je za 60k na tom o chloupek výbavou hůře. Přesně jak píšeš, s odřenýma ušima.

              0 0
              • cabbage  

                njn, canyon za 60 má výbavu jako lapierre za 80–100…

                0 0
                • enjoy  

                  sak oni zdrazej..:-)

                  0 0
                  • cabbage  

                    od roku 2003 ne, nebo mluvíš o lapierre?:)

                    0 0
                    • enjoy  

                      az zacou bejt konecne schopny dodavat svy zbozi,tak zdrazej:-)

                      co je lapierre?:-))

                      0 0
                      • TheIF  

                        To máš pravdu, jenže oni žádny distributory nehledají a tak můžou mít tyhle super ceny.

                        PS: Srovnávat kola z výprodeje kterých je omezený počet (hlavně velikosti) mi nejpřijde nejlepší a CANYON asi taky vyprodává jen se stím nikde nechválí (moje ES 6 stála taky o 100EUR méně než podle webu)

                        0 0
                        • enjoy  

                          to mi prijde trochu ujety,„vyprodavat“ kola ktery jsou silne nedostatkovy zbozi..priznam se ze tomu nerozumim.

                          0 0
                          • TheIF  

                            No já nevím jestli šlo o vyprodej jedinou akci měli na nižší modely XC3 a ES5 které asi moc nešly na odbyt , ale dostal jsem PACKET 1 (rohy Iridim, pumpu na vidlici a slevu 100 EUR)

                            0 0
          • VencaV1  

            No ja kdyz jsem kupoval fula, tak jsem byl nastvanej, ze musim cekat 14 dni. Soudruhy z canyonu bych poslal priblizne 28.4.2006 do pr… :)

            0 0
            • TheIF  

              Nechápu proč čekat, to jsi vyhrál peníze a hned potřeboval koupit kolo ? Nebo nejdřív šetříš a až pak vybíráš ? Jak jsem už psal vyhlíd jsem si kolo a šetřil na něj stím, že jsem si ho hned objednal

              0 0
              • VencaV1  

                Ja jsem si vybral kolo, sel jsem do obchodu, zaplatil jsem zalohu a bohuzel jsem musel cekat tech 14 dni a byli to docela muka. Nebudu si objednavat neco, na co nemam. :)

                0 0
                • TheIF  

                  Nj vy co máte na učtě našetřené Xtisíce a zrovna vás napadne,že si tento týden koupíte kolo, tak to jooo. Já to beru ze svého pohledu na učtě skoro pořád na nule a než si něco chci koupit musín našetřit což trvá pár měsíců

                  0 0
                  • MlokCZ  

                    No ale i kdybych ty penize mel, tak bych si hodne rozmyslel, jestli cekat 3 mesice na Canyon nebo prihodit 20k a jit si koupit neco adekvatniho s kratsi dobou cekani.

                    0 0
                    • McBlacky  

                      no a právě když plánuješ dopředu tak těch 20tkč ušetříš, což není zas tak málo. Za to je třeba slušná silnice na trénink nebo už celkem slušný hadry, helma a boty na celoroční biking…

                      0 0
                  • VencaV1  

                    :) To ja jsem si ty penize musel taky nejdriv nasetrit, aspon jsem mel dost casu se rozmyslet. Ale kdyz uz jsem je mel, tak jsem rozhodne nemel naladu cekat dalsiho pul roku, nez mi kolo dodaj a ani by me nenapadlo si ho objednavat takhle dopredu.

                    0 0
                    • wroum  

                      no vidis jak to dopadlo. kdybys pockal nebo objednal vcas, taks nemusel mit canona :-P

                      0 0
                      • VencaV1  

                        To je ale hodne smutnej pribeh, jeste ze se mi nic takovyho neprihodilo. :) Akorat by to pak byla nuda, jelikoz zaprisahly odpurci Canyonu tu nejsou.

                        0 0
                  • Darkson  

                    souhlasím s tebou, klidně bych si 3 měsíce počkal, zvlášť když s tím počítáš. Kolo za 50k nejsou rohlíky, který musej bejt na pultě furt.

                    0 0
                    • mastihuba  

                      sem taky zvažoval Canyon, ale ta čekačka mne odradila a vzal jsem za stejný prachy o řadu níž osazený kolo. No možná o dvě :) Neříkám že jsem neměl na čem jezdit ale ten impulz přišel a prostě jsem musel pro nový kolo :)

                      0 0
      • TheIF  

        [b]1.8.2006[b] Přišel XC5 :-)

        0 0
      • Pavlis  

        Nevim jestli se to tu uz neresilo, ale jak to je v pripade, ze ti treba krupne ram? Musi to vyridit Canyon do mesice nebo se na nej vztahuji jine lhuty? A co postovne? Kolik ted stalo, respektive predpokladam spravne, ze bys ho v pripade problemu zaplatil minimalne do nemec znova?

        0 0
        • VencaV1  

          Ale no tak, takovy neslusny otazky… :)

          0 0
          • Pavlis  

            Je mi jasny, ze provokuju, ale me by to vazne zajimalo. Prece musel pocitat do financni vyhodnosti i tyhle potencionalni problemy ne?

            0 0
        • cabbage  

          protože mam canyona přes bikeexpert tak půjdu prudit na karlák, ikdyž pochybuju že bych ho moh někdy křupnout…

          p.s. bikeexpert řeší reklamace všech canyonů v ČR…

          0 0
          • TheIF  

            Já to beru jako risk, že se snad nic nestane :-). Poštovné je 35 Euro.Pochybuji, že Bikeexpert bude vyřizovat reklamace kol koupených jinde. To by musel být dovozce/distributor což určitě není.

            [i]Versandkosten Versand Bike innerhalb Deutschlands: 18,80 € übriges Europa: 34,90 € nach Frankreich: 60,00 € Versand Rahmen und Bike-Koffer innerhalb Deutschlands: 15,00 € übriges Europa: 34,90 € Versand Zubehör/Bekleidung innerhalb Deutschlands: 5,90 € übriges Europa: 8,95 €[/i]

            0 0
            • Pavlis  

              No ja vetsinou myslim spis na nejhorsi pripad a pri predstave jak balim kolo a posilam ho kamsi za tyhle penizky (plati tedy take 30dnu?) mi nabiha slusna koprivka. Sice tech kruplych bude asi minimum,ale co kdyby:)

              0 0
              • TheIF  

                www.canyon.com/…ice/faq.html?…

                Záruká na rám 5 let na ostatní komponenty 2 roky v souladu se zákonem my pečujeme o přepravní sazby… Neznám zákon, že by to proplácely ????

                Obvykle reklamace, opravy jsou vyřízeny za 7–9 dnů pracovních dnů, pokud nemusí být součast odeslána výrobci pak může být termín delší.

                0 0
    • Phoebe  

      Koukám, že se mi příspěvek docela rozrostl a předpokládám, že se ještě o nějaký ten příspěvek rozroste, jelikož vám napíši jednu pohádku. Na konci března jsem si objednal Canyona Nerve XC4 v Bikeexpertu a slibovali mi ho do půlky dubna, nakonec jsem si ho šel vyzvednout 18. května. Jako asi většina lidí jsem měl velkou radost z nového biku. Na konci června mi začalo hodně lupat/křupat v klikách a při očistě biku jsem si všiml, že s rámem není něco v pořádku – deformace horní rámové trubky – menší prohlubně na spodní straně trubky orientované na pravou stranu a na vrchní části trubky blízko hlavovky. A tak jsem neváhal a 26. června zašel do Bikeexpertu na reklamaci. Zpočátku jsme se domluvili tak, že odstraní křupání v klikách, a že rám se bude reklamovat po sezóně tj. v říjnu. Byli tak „hodní“, že se mi hned jak jsem přišel podívali na bika (pondělí) a pokusili se odstranit křupání v klikách. Podotýkám, že křupání bylo tak velké, že bych mohl plašit srnky na míle daleko! A tak technik rozebral kliky a vyndal osu (bez nečistot), promazal a dal zpátky. Jenže křupání bylo stále stejné, tj. v klikách to pravděpodobně není. Bika jsem jim tam nechal, že se mi na to následující den podívají a závadu mi odstraní. Jenže jsem takový vůl, že jsem si nenechal napsat reklamační protokol, a jak se již později ukázalo, byla to chyba. V úterý jsem volal, jak to vypadá, ale oni si s tím nevědí rady. Ve čtvrtek jsem se v prodejně Bikeexpertu sešel s p. Kotábem (jednatel) a konzultovali jsme problém, který nešel vůbec odstranit. Domluvili jsem se následovně: Jelikož závada nešla odstranit, tak mi slíbil, že bika dne 3. července posílá kompletního na reklamaci do Německa. Nejen, že se bude reklamovat křupání v klikách, ale také rám. Tak jsem si říkal, co se dá dělat, no nevadí, alespoň se dá vše do pořádku. Když jsem si zavolal po týdnu dne 10. července, jak to vypadá s mou reklamací, tak mi p. Kotáb sdělil, že neměli čas na poslání biku do Německa a že kolega už je „na poště“ a posílat ho budou dnes. Nemusím vám ani vyprávět jak jsem byl naštvaný, ale ještě jsem to zkousnul. Ve čtvrtek dne 13. července mi přišel tento mail: // Dobry den, kolo mate pripravene. Problem nebyl v ramu , ale v uchyceni prepakovani zadni stavby. Praskani se ozyvalo vlivem necistot , prip. nedostatecnym dotazenim sroubu. Ram jsme kompletne odstrojili , vycistili vsechny spoje a vse je OK. S pozdravem Stanislav Kotab // Po přečtení mailu jsem ihned volal p. Kotábovi, jak to, že kolo neposlali do Německa, jak slíbil, ale že pouze odstranili křupání v klikách, ale rám zůstává stálé s vadou deformace horní rámové trubky. Sdělil mi, že mírná deformace nemá vliv na vlastnosti rámu, a že si tedy bike můžu vyzvednout, jelikož je opravený. V tu chvíli mi došla veškerá trpělivost, a tak v pátek 14. července jsem se vypravil do Bikeexpertu. Jelikož jsem si od počátku tj. 26. června nenechal napsat rekl. protokol, tak jsem na nějaké vysvětlování prostě měl smůlu (jsem blbec). Poté co jsem dorazil do Bikeexpertu jsem sice asi nebyl moc slušný na prodavače, ale není se mi moc co divit. Sepsali jsme kompletní rekl. protokol na deformaci horní rámové trubky a teď čekám jak to dopadne s mou reklamací. Myslím si, že je to naprosté nefér jednání z jejích strany. Oni mi zase říkají, že došlo pouze k nedorozumění.

      Snažil jsem se napsat vše, jak to skutečně bylo, a ještě po-té napíši jak jsem dopadl. Pokud jste to celé přelouskali, co si o tom myslíte, jaký na to máte názor, jak to mám dále řešit.

      Díky za názory, rady a odpovědi, Honza

      0 0
      • TomasN  

        Mno, vzhledem k tomu, že jsem se dostal do fáze vybírání biku (Ghost, Cube, Canyon) budu o tom vážně přemýšlet www.bike-forum.cz/…1/forum.html#…

        0 0
        • MlokCZ  

          Tak pokud by ses náhodou rozhodnul pro Canyon, tak ho vemeš v německu.

          0 0
      • Petrs  

        Minulý týden jsem byl v Praze a kromě jiného jsem se zastavil v Bikeexpertu abych si prohlédl Canyony v reálu. Místní prodavač byl na ránu i bez řešení reklamace. Byl naprosto bez zájmu něco říct. Vše jsem z něj musel tahat a strašně ho to obtěžovalo. Nakonec mě dostal tím že další biky budou až na jaře že Canyon už vše pro letošek vyprodal. Nějaký zájem vyjít mi vstříc…nezájem. Takže jestli to byl ten samej prodavač tak si zasloužil seřvat dokulata. Jestli tohle má být obchodní zastoupení značky tak to se nedivím že sehnat Canyony je problém. Nevím jaké má značka zastoupení v jiných zemích ale tady je to hrůza. Takže když Canyona tak jedině přímo z Německa. Tady bych jim nedal vydělat ani korunu.

        0 0
        • TheIF  

          Canyon žádné zastoupení v žádné zemi nemá !! Prodávají to na vlastní triko. Všechny určitě nejsou vyprodané, hlavně ty nižší modely + asi mají i nějaký slevy viz. můj ES6 za 1690 eur (u vyprodaných modelu mají na webu napsané to: Model nur noch in kleinene..... stačí jim napat email a zeptat se odpovídaj do pár hodin max na druhý den

          0 0
      • TheIF  

        Hm asi nějaká materialová vada, to by jsi měl uspěšně vyreklamovat. No snad mě vydrží, zatím ho nešetřím a dávám co proto ze svými 100 kg :-) V manualu je max nostnost 120kg i z oblečením, takže jsem v pohodě v limitu a když dávají záruku na rámay 5 let tak si asi hodně věří kvalitou.

        Jinak dnes jsem ho dovez z placené garančky (samo, že u nás) a nevěděl jsem jak dobře ho složily tak jsem si nechal udělat komplet prohlídku a mechanik si pochvaloval, že to bylo hodně dobře složené, že to jen nenáhazeli do krabice :-)

        0 0
      • pos3k  

        mozn aje jich vice takovych podobnych, dost se to tu resilo :-/ www.bike-forum.cz/…7/forum.html#…

        0 0
      • Phoebe  

        V pátek dne 4. srpna mi přišla z Bikeexpertu od pana jednatele tato odpověd emailem: // Dobry den, minuly tyden se mi ozvali z Canyonu ohledne reklamace Vaseho ramu ( zkousel jsem Vam volat , ale nezvedl jste telefon).Jejich stanvisko je nasledujici: zatim nemeli s timto ramem zadny problem a s nejvetsi pravdepodobnosti se jedna o mechanicke poskozeni.V kazdem pripade maji tuto vec zaregistrovanou a bude zalezet na tom , jestly bude mit poskozeni nejaky vyvoj ci nokoli. Pro Vas to znamena jezdit na kole a sledovat , jestli se s prohlubnemi neco deje nebo ne.Rozhodne se nejedna o zavadu , ktera by nejakym zpusobem ovlivnila kvalitu a jizdni vlastnosti ramu.

        Reklamace je neopravnena

        Kolo mate pripravene na prodejne k vyzvednuti.

        S pozdravem Stanislav Kotab //

        Včera odpoledne jsem se tedy vydal do prodejny Bikeexpertu. K mému nemilému zjištění ještě přibylo to, že Bikeexpert řeší reklamace rámu prostřednictvím emailu. Prostě a jednoduše – rám biku nafotili a fotky poslali emailem do Canyonu, aby moudrým okem na monitoru „vyhodnotili“ problém rámu a emailem poslali „údajnou odpověď“: //Hello Standa

        For the XC4.. well it does not look like this is warranty because a frame does not deform by itself, at least we never experienced this before.

        Florian//

        Na reklamační list mi bylo napsáno: // Neoprávněná reklamace – pravděpodobně mech. poškozeno // Řeší se reklamace rámu prostřednictvím fotek přes email? Vždyť výrobce ten rám vůbec neviděl a to může hned udělat takovéto závěry? Otázkou také zůstává, jestli „borci“ z Bikeexpertu vůbec nějaký email či fotky do Canyonu poslali, takový email co poslali zpět si moho napsat sám! Začíná mě to docela „bavit“, je to jako ve sportu, prostě se bojuje, ale tohle dotáhnu.

        0 0
        • wroum  

          me to divny neprijde. me prijde divny snazit se reklamovat ram, kterej ma promackany trubky. kdyby byly promackany uz na novym kole, tak bych si ho vubec nebral a jestli se promackaly az potom, tak se nedivim, ze je reklamace neopravnena. samo se to neudela a nedovedu si predstavit co by muselo byt s ramem, aby se to samo jizdou promacknulo.

          0 0
          • Phoebe  

            Já si zas nedokážu představit, jak bych si to mohl sám zavinit.

            0 0
            • Phoebe  

              Ještě dodávám, že se nejedná o naprvní pohled viditělné prohlubně, ale z detailního pohledu a mírným hmatem jsou nerovnosti patrné. Kolo jsme si před posláním na reklamaci také vyfotily, ale na fotce v detailním záběru není vůbec nic vidět. Hlavně mě hodně záráží způsob vyřízení reklamace!!!

              0 0
              • Radek Broz  

                Takhle se to vyrizuje naprosto bezne.

                0 0
              • TheIF  

                No vždycky se na bikeexpert můžeš vy*** a řešit tu reklamaci sám, záručák máš přímo od CANYONU a oni jsou stejně jen přeprodejci.

                0 0
                • Phoebe  

                  Záruční list nemám od Canyonu, ale od Bikeexpertu!

                  0 0
                  • vojta  

                    Tak to jsi na tom lip, ja mam jen fakturu – ale zatim mi stacila ( loni na podzim jsem reklamoval vidlici i tlumic ). Jakou zarucni dobu mas v zarucaku na ram ? Ad. prohlubne – moc si nedovedu predstavit jiny mechanizmus, ktery by vedl ke vzniku tebou popisovanych prohlubni, nez mech. poskozeni z vnejsku, ktere samozrejme mohlo vzniknout uz pri vyrobe trubky, ev. pri dalsim procesu vyroby kola. Pokud to je patrne jen pri velmi detailnim pohledu, nemusel jsi si toho v pocatecni euforii z noveho kola vubec vsimnout a ted se bude spatne dokazovat, kdo je jejich puvodcem. Doporucil bych ti udelat s B-E nejaky zapis, ve kterem se budete co nejpresneji snazit popsat „prohlubne“, jezdit a sledovat, jestli se s nima neco deje ev. vznikaji nove. P.S. Mam na hlavovce v miste osazeni pro spodni misku slozeni „neco“ (skrabanec, prasklina, chyba laku ? ). Vsimnul jsem si „toho“ az po najakem tydnu po koupi (pri ociste kole :) ), takze nevim, jestli „to“ tam bylo uz pri koupi, nebo ne. Vyfotil jsem „to“ a obcas se podivam, jestli se „to“ nejak meni. Zatim to vypada, ze ne, tak to neresim a jezdim … Kdyz si vzpomenu, hodim sem fotku.

                    0 0
                    • Phoebe  

                      Také si nafotím inkriminovanou část rámu, dám sem nějaké foto a budu to sledovat, jestli rám nezačně nějakým způsobem „pracovat“. Jinak v záručním listě není napsané nic, co se týče záruční doby, možná že bych si to měl nechat dopsat dle Canyonu! Canyon píše toto: On all Canyon frames there is a warranty of 5 years on other components 2 years. In accordance with the law we take care of the shipping costs to and from Canyon.

                      0 0
                      • TheIF  

                        No já taky nemám v záručáku napsanou dobu (ta je napsaná v CANYON BICYCLE MANUAL)

                        0 0
                    • vojta  

                      … takze toto je fotka „neceho“ viz muj prispevek vyse. Pro lepsi zretelnost je to ve vetsim rozliseni …

                      0 0
            • wroum  

              ja nevim. jen rikam ze jestli to tam bylo uz pri koupi a ty sis toho nevsim, tak mas smulu. jestli to tam nebylo a ted to tam je, taks to musel udelat ty. a pokud to opravdu neni tak moc videt a nema to vliv na pevnost a jizdni vlastnosti, tak bych to neresil. no a vzhledem k tomu, ze S.Kotaba znam, tak pochybuju ze by si vsechno vcetne emailu vymyslel a snazil se te odbit.

              0 0
              • Chuck  

                já bych řek, dle osobních zkušeností, že p. Kotáb je obyčejnej lhář. Co se týče kol Canyon, vodil mě za nos skoro 5 měsíců. No každopádně do Bikeexpert už nakupovat nechodim.

                0 0
                • wroum  

                  nechci se hadat, ale vim, ze Canyon vodil BE za nos. terminy nesedely a obsah dodavky taky ne, takze S.Kotab klidne mel pravdu a ty z toho mas pocit ze lze.

                  0 0
        • TomasN  

          No ja nevim, podle mne pristup k reklamaci je devizou kvality firmy. Zkus sem dat nejake fotky tech deformaci na ramu, jestli budou videt. Kazdopadne si myslim, ze bikeexpert mel ten ram odeslat do Canyonu, nedokazu si predstavit jak by mohl byt deformovan, kdyz nebude jinde mechanicky poskozen.
          Pokud jsou deformace zpusobeny nadmernym namahanim, zpusobem jizdy, apod. pro mne to je duvod k reklamaci, protoze prece to kolo je od toho abych na nem jezdil a aby neco vydrzelo. Zaruka 5 let, to znaci ze si firma dost veri a podle me by meli ram vymenit at uz je pro ne reklamace opravnena nebo ne.

          0 0
          • Vrci  

            Nesouhlasim. Nevidim žádný důvod, proč rám vyměnit u neoprávnné reklamace. Našel bych důvody pro bezplatnou opravu prasklého rámu chybou zákazníka, ale žádné pro výměnu.

            0 0
            • TomasN  

              OK, bezplatna oprava ramu, v pohode. Ale zacneme se hadat co to je ram praskly vinou zakaznika. Myslim ze ty pripady jsou na posouzeni velice slozite. Kdyz zdeformuju spodni ramovou trubku tim ze ji promacknu celistma nosice kol, je to moje chyba (zeslabovany ramy maji fakt malo materialu), ale kdyz pode mnou ram praskne proto ze jsem v lese letel pres koreny, budu rvat a dozadovat se vraceni penez.
              Chtel jsem podotknout, ze kazda reklamace by se mela posuzovat jednostlive, …a ze jsou firmy ktere je neresi a v zajmu spokojenosti zakaznika je proste kladne vyresi.

              0 0
              • Vrci  

                jo, jenže takovýhle přístup si zákazník musí bohatě zaplatit už v ceně při koupi.

                Já hlavně narážel na výměnu rámu u neoprávněné reklamace.

                0 0
              • TomasN  

                Jeste doplnim abysme neslovickarili. Myslim tim v pripade kdy je posouzeni viny sporne, nebo tezko overitelne.

                0 0
        • VencaV1  

          Nejak moc casto operuji s pravdepodobnosti, snad by to mohli vedet urcite, kdyz si dovolili tu reklamaci zamitnout ne? A jak mohli poznat podle fotky ze se nejedna o vadu materialu? Ale u tohoto vyhlaseneho obchodu bych ani jiny pristup necekal.

          0 0
        • enjoy  

          no nechci bejt znova chytrej a rikat ze se takovyhle jednani da naprosto cekat,vzhledem k jejich „diskontnimu“ pojeti produkce kol,ale coz:-),uz jsem to znova napsal:-)

          0 0
    • cabbage  

      včera na maratonu se mi povedlo smejt tlakovou vodou část toho bílýho laku na horní rámový trubce…

      0 0
      • TomasN  

        Jo jo, to se pozna kvalitni lak…

        0 0
      • enjoy  

        vyfot to,prosim..:-)

        0 0
      • Dijck  

        hm, pomaly sa ruca iluzia o kvalitnom a lacnom biku Canyon:)

        0 0
        • TheIF  

          Jenon dobře, zachvílku by jej měl každej :-)

          0 0
        • cabbage  

          dneska sundám ten zbytek…

          0 0
          • Meesha  

            ty uz taky gramaris? :-)

            0 0
          • Dijck  

            A inak si spokojny?

            0 0
            • cabbage  

              jednu dobu se ozývaly děsný zvuky z klik, pak sem utáh zámek sedlovky a byl klid a ticho;)

              kromě laku na anodizaci vše v pořádku, ale má to jen 1050km…

              0 0
        • TomasN  

          …pomalu zacinam Canyon vyskrtavat ze seznamu vyberu potencionalnich fullu na pristi rok..

          0 0
      • Pavlis  

        Ze by ta nizka cena nebyla jen diky forme distribuce…?

        0 0
        • enjoy  

          hrozne se mi chce rict,ja to tusil!:-))). a ted jsem to vlastne rekl:-D. no nic,samozrejme nikomu potize s bikem nepreju.ale aspon uz si kazdej neubde rikat,jak byl chytrej,kdyz si pockal na canyona.

          0 0
    • TheIF  

      Vyprodej CANYONU: www.canyon.com/…2006_MTB.pdf

      0 0
    • Phoebe  

      Potřebuji od vás trošku poradit. Trochu mi vrže zadní stavba, nechce se mi nikam do servisu, a tak to zkouším rozebrat a promazat vazelínou sám. Všecny čepy jsem rozebral, promazal a složil, ale kromě jednoho. U středového složení za malou plackou mi to nejde. Šroub na druhé straně jsem povolil a vyndal, ale u placky je sice volný a lehce se protáčí, ale nelze vyndat. Nevím co s tím? Může to mít nějaké spojení s ložisky? Příkládám obrázek…, díky

      0 0
      • TheIF  

        Mě zatím nic nevrže. Nerozebíral jsem, nevím. Tady máš aspoň detail toho čepu.

        0 0
      • nachti  

        Než začneš rozebírat čepy, zkus promazat zadní upínák. Po půlroce vrzání jsem právě po tomto zásahu měl až tento týden příjemnou – nevrzající vyjížďku.

        0 0
        • Phoebe  

          Už mi nic nevrže, včera jsem nakonec promazal i poslední čep a vyčistil rychloupínák. Užíval jsem si krásné, naprosto tiché vyjížďky o:)

          0 0
    • maxtor  

      Hezký rám… Něco podobného jsem dnes viděl v sekci naše biky:-)

      0 0
    • Vrabčák1  

      Canyon! A živej!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.