• Petr 1

    Začátek sezony/nejezdím v zimě/je vždy pro mě vzrušivě stresující-co nejlevněji nakoupit slušné komponenty na bajka.Ať dělám co dělám pod 4 litry jsem se ještě nikdy nedostal/řetě­zy,gripy,pláš­tě,kazeta,des­tičky,....../­.Jak jste na tom vy?Kolik vás stojí to první protočení pedálů. Prostě každá sranda něco stojí,ještě štěstí,že to dělám dobrovolně a že mě nikdo při placení neškrtí.

    0 0
    • orca  

      Letos je již pozdě ale co třeba nakupovat ne naráz ale postupně přes zimu :-)) trefíš třeba fajn cenu … tak letošní zimu to zkus …

      0 0
      • Ascalabrus  

        Zima má být opět již od listopadu :-D.

        0 0
        • orca  

          Takže na nákup do března či dubna česu dost :-)) když se to rozvrhne ani to nebolí…

          0 0
    • Radek Broz  

      V podstate uplne vsechny dostupny penize.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Ano. Dostupny to je to presne slovo :) Kolikrat ani nejsou moje :) Ale neni to to prvni protoceni, protoze jezdim i pres zimu (aby se ta „investice“ vyplatila). Na letosek mame doma 4 novy kola a nejaky upgrady :o

        0 0
      • ddd - andy  

        To sedi! A radsi bych to nepocital, na konci bych si asi rek, ze jsem se musel seknout o desetinou carku.. :-)

        0 0
    • Daf  

      Jezdim i pres zimu a prave v zime delam na biku zmeny. Clovek si pak na ty veci nez zacne sezona staci zvyknout a taky vychyta mouchy na tech novejch komponentech :) V zime taky dojizdim spotrebak, takze na jare potrebuji veci jako plaste, kazetu, retez, apod. aby bike byl stoprocentne funkcni na zavody.

      0 0
    • Lister  

      Taky jsem něco utratil, pomalu to leze k nějakým 13 litrům, obměnil jsem pár věcí na kole, nějaký oblečení, blatníky, nový pláště aby bylo na čem jezdit....... ale aspoň bude motivace to všechno pořádně vyzkoušet.

      0 0
    • rock  

      Nemám zimní pauzu, jezdím pořád. Má to jednu výhodu a jednu nevýhodu. výhoda – žádný jarní finanční šok nevýhoda – spousta víceméně rovnoměrných finančních šoků po celý rok

      0 0
      • McBlacky  

        jo tak přesně tak to vidím taky :)

        kolikrát si taky říkám, že kdybych jezdil víc šetrně tak bych toho tolik nezničil. Jenže to by nebyla taková sranda :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.