• jack

    vím,že to tady vůbec nepatří,ale nemáte náhodou někdo tenhle mobil a jak jste s ním spokojeni.dík.

    0 0
    • divinol  

      měl ho brácha a nakonec ho dal pryč,prý nepřehledné menu,některé funkce na které byl zvyklý z Nokie vůbec nemá…nevím,asi otázka názoru…jinak design je super.....

      0 0
    • fousac  

      design neresim.. jinak za ty prachy drahej nic moc telefon…

      0 0
    • dieegoo  

      takovej telefon pro image, co mel hodne nadsazenou cenu, ktera hodne rychle klesla na tretinu.. ani designove se mi nelibi, je to takova siroka lopata…

      0 0
      • jack  

        jo ta cena byla ohromná,ale já ho chci s paušálem u vodafone.

        0 0
        • dieegoo  

          pokud to chces jako „imidžovku“, tak si ho klidně vem… jen myslim, že za tu cenu seženeš vybavenější modely… ale záleží, co od toho očekáváš… Jinak teď bude spousta nových Razru, Včka i klasické konstrukce.. když tak na ně mrkni

          0 0
    • visby  

      ja som ho mal…

      menu je neprehladne, pomale… fotky su nic moc… celkovo je to velmi pomaly mobil… display je ale suverenne najlepsi aky som kedy na mobile videl, ma aj nejake dobre vychytavky co nemaju ine mobily…

      ja by som ho znova uz nebral, je kopec lepsich a lacnejsich telefonov…

      teraz mam d750i a je neporovnatelne lepsi…

      0 0
      • fousac  

        z blata do louze..

        0 0
        • jack  

          a jakej mobil,ale véčko byste doporučili.

          0 0
          • JMT  

            takowy napul wecko-Sonyericsson W55Oi, fakt super

            0 0
            • kurýr na bajku  

              Ta 550ka je dobrej nápad, ale nemá paměťovky a za tu cenu, ba i mohem levnější je Motorola MPX 220 což je véčko na Windowsech s paměťovkama. např. www.cybex.cz

              0 0
              • JMT  

                mezi temahle dvema sem se rozhodoval a vyhral sonyericsson, nemam rad pametovky, nemam rad windovs mobile (spatny skusenosti, slozity ovladani a data na pametovce mi nekolikrat „skolabovaly“ co se tyce ovladani tak v tom je se naprosta spicka (fuck nokia) ale kazdej je stejne zvyklej na neco jinyho jo a malem bych zapomel, aplikace walkman je fakt super, neda se srovnavat s prehravacema treba od nokie ani nahodou (nevim jak u smartphonu, tam bude situace asi jina) Proste ja mam jasno, SONYERCSSON :-)

                0 0
          • fousac  

            BenQ-Siemens EF81

            0 0
            • RomanH  

              A kdyz bych chtel klasiku pro holku, s vestavenym fotakem (na kvalite fotaku moc nezalezi, spise jde o pripad nouze treba v pripade havarky v aute a podobne) + prehravac MP3 (nahrada diskmena) ?

              0 0
              • fousac  

                pro holku?? cokoliv… tam opravdu na funkcich nezalezi.. ;)))))

                0 0
                • RomanH  

                  :o)

                  Ja to myslim vazne. Opravdu krome telefonovani a SMS bych pro ni chtel jen ty dve funkce navic, pripadne jeste zvysenou odolnost a e-mailoveho klienta. ROzhoduji se mezi N6230i, Siemens S75 (pripadne pockat do cervna na C81).

                  U levnejsich mobilu, ktere umi prehravat MP3, mi prijde docela mala pamet.

                  Ja vzdycky fandil Siemensu, ale ted u nas ve firme bohuzel fasujeme Nokie. Zena si zase chvali Nokii, ale jsem schopen ji „umlatit“ argumenty.

                  0 0
                  • fousac  

                    u S75 uz vyladili fw, od verze 26 vcetne je prosty pripadnych sw much.. mp3 hraje velmi dobre, s 1GB kartou je vystarano… a kdyz se v tom pohrabes, tak pomoci ruznych sw patchu ho donutis delat cokoliv…

                    0 0
              • JMT  

                nahrada diskmena ? W550i, W800i a pak delaj este nakej novej kterej nevim jak se menuje, ale stoji uz asi 15

                0 0
                • kurýr na bajku  

                  Teď přichází na trh ňákej levnej walkman W700, kde je jen štvrtgigovka a zrušili automatický zaostřování.

                  0 0
    • goofy  

      No kamos se rozhodoval mezi timhle a SonyEricson W800i, a po osahani obou telefonu sel do SE. A musim rict, ze udelal dobre . Nejlepsi telefon, jaky sem zatim videl.

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Já mám taky ERICA K750, ale to cos tady nadhodil není finančně srovnatelný.

        0 0
        • goofy  

          Ted se v cenach neorientuju (nezajimal jsem se o to), ale v te dobe jak ho kupoval, tak to bylo priblizne na stejne cenove…

          0 0
      • kurýr na bajku  

        BTW: ten displej u W800 a samozřejmě u všech týhle řady nesahá Motorce ani po kolena. Nejhustší displej má SHARP GX30, kterej sem ztratil :-(

        0 0
        • goofy  

          No displej asi tak dobry nebude, ale mne se na nem libi tak grafika… ;o)

          0 0
    • wlk  

      osobně jsem měl tu možnost vyzkoušet mpx 220 a už never more…menu nepřehledný,pomalý, jak jednou něco někam uložíš, už to nenajdeš-neříkám, že u razru je to stejný, u mpxka byly windows…každopádně se připrav, že se po čase promačkávají tlačítka do displeje.

      0 0
      • kurýr na bajku  

        No máš pravdu že je to pomalý, ale to že si nenajdeš cos uložil je tvoje chyba, ty Windowsy si můžeš nastavit podle sebe. Tam de hlavně vo nějakou finanční hranici. Nemyslim, že bys za 5,5–6 litrů pořídil něco výkonějšího. Možná by se vyplatila ta 750ka v jakýkoliv verzi.

        0 0
        • wlk  

          přiznávám se bez mučení-já jsem nokiář, ano ja to tak, zapřísáhlej…do tý motoroly jsem šel jen proto, že brácha slíbil, že se jí pak kdyžtak ujme-měl v tý době starší 200..Já to vydržel týden a teď už jsem šťastným majitelem 6230i..

          0 0
    • fousac  

      teda z toho co tu pisete bych fakt domu nic nechtel.. brrrr… fuj, mi beha mraz po zadech.. SE sou sterchatka pro deti do kocarku, blika to pipa to sviti to a nic to neumi… neOS nokie sou taky za trest…

      → jedine symbian… ;)) to se da.. a nebo Siemens S75 ;)))

      0 0
      • Gatier  

        siemens je plastova napodobenina mobilu :-)

        0 0
        • fousac  

          takze urcite znas nejakej model od konkurence, co umi vic veci, neni z plastu a stoji 6 tis., ze bratre zpatecniku.. ;)

          0 0
      • JMT  

        vaz slova ohledne se, osobne mam teda pocit ze si tam chtel misto se napsat siemens

        0 0
        • fousac  

          takze pro nechapave jeste jednou: SONY ERICSSONY jsou dobry maximalne jako sterchatka pro deti do kocarku!!

          0 0
          • micro  

            si deas p*del?? Sonyerik je suprovej multimedialni telefon (mam d750i) oproti nakejm nokiim nebo simensum..a nevim kdo prisel s opravdu kvalitnima 2mpx fotkama s aut.zaostrovanim , makrem atd. a prehravac mp3 je dokonalej , vcetne ekvalizeru. Tyhle nazory fakt nemam rad…ale rikejte si co chcete, dulezity je, ze ja sem s nim spokojenej!!!

            0 0
            • fousac  

              proc dioda jenom trapne sviti a neblejska?? proc neumi kalendar opakovany udalosti nebo schuzky s alarmem?? jak rychle ze to foti? jednu fotku za deset sekund??

              no ale nejvic by me teda sr*l ten zvuk pri foceni, jak kdyz strili aurora.. z toho bych se vosypal..

              no ale uzij si ho… ja uz se nenecham omezovat → go symbian..

              0 0
              • fousac  

                sakra sem zapomel tohohle potvoraka :D

                0 0
                • dzabo  

                  si s nim aj niekedy fotil????ked zaostruje tak svieti a pri foteni zvisi intenzitu

                  0 0
                  • micro  

                    me spis pride ze mluvi o k700. protoze d750 pri tichym rezimu nevyda pri foceni ani n… a opakovanej kalendar nepotrebuju, na rychly foceni mam bratra s poloprofesi­onalnim digitakem (napr.sekvence) .Nekomu (me) proste ten telefon vyhovuje, a systemy jako napr. symbian me napriklad vadi ta pomalost…

                    0 0
              • kurýr na bajku  

                No symbian je sice zupa, ale ve fotografii je SE opravdu napřed a navíc Siemens nepatří mezi nejrychlejší founy. Mě se nejvíc zamlouvaj ty nový HP, ale eště sem neměl tu čest.

                0 0
                • fousac  

                  kamosova S75 ma v benchmarku pres 4000 bodu.. ;)) no ale takova M75, to je opravdu desna brzda..

                  no ja uz si hlavne nejak neumim predstavit mobil bez multitaskingu.. no a i to kamos tu S75 naucil.. ;)

                  0 0
    • dalimil  

      véčka jsou pro baby a baleťáky… :-)

      0 0
    • dieegoo  

      www.mobilmania.cz/…y/detail.asp?… asi bych bral tenhle.. funkče hodně na úrovni a za dobrou cenu… foťák už bude taky použitelnej.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.