• FrontMan

    Hoj lidi. Mám takový menší problém. Vozím brejle Oakley M Frame s tmavými skly a chtěl bych navíc jedny výměnné resp. Clear (čiré) skla pro dešťivé a zamračené dny. Nevíte náhodou někdo jestli se daj sehnat přes net a pokud jo šly by objednat na dobírku? Chci ale pouze skla. Ne celé brejle! Díky

    0 0
    • zac  

      no pry, na Mframe pasujou i skla z nejakych axonu, takze je to dalsi moznost…

      0 0
      • FrontMan  

        A jak je to s kompatibilitou? Nerad bych aby mi v nějakém drncavém sjezdu slítly z nosu. Mohlo by to bolet…

        0 0
        • zac  

          ja se priznam ze to mam od Meeshy takze az pride tak k tomu snad napise vic… Ale udajne axon ty Oakley proste kopiruje takze proto to jde…

          0 0
      • ddd - andy  

        Tak tohle bych ani z pusy nevypustil…

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Nahodou je to fakt dobra rada. Vzdyt jde prece hlavne o ten znacek na obrouckach a ten tam zustane ;)

          0 0
        • vili  

          no pokud si dobre pamatuju tak cirej zornik stoji stejne jako ten jejich kerejkoli jinej nepolarizovanej, takze mne fakt prijde zbytecny(pokud to teda pasuje) kupovat za takovej ranec ciry skla od oukleju kdyz tam dou dat skla za 100(??) a stejne je budes nasazovat jen parkrat.(je teda mozny ze nekdo v nich jezdi castejc, ale ja mam na brylich v 90 procentech tmavy (teda jen na kole).

          0 0
          • ddd - andy  

            No jasne – plast nebo plast…

            0 0
          • RomanH  

            Od tmavych skel jsem se pres rozjasnovacky postupne dopracoval k cirym. Pres tyden jsem se na kolo dotal vetsinou po 16-te hodine a kolem 20 hodiny uz bylo v lese docela sero. Prendavat sklad me nebavi a v lese se da jezdit s cirymi skly i za primehio slunce.

            0 0
    • Meesha  

      jj, jak psal Zac, tak do M-framu pasujou skla z Axonu Predator – tam je maj na webu (ciry, kourovy i zluty) a cena je zanedbatelna. Jinak origos Oakley bud z US webu a nebo u nas fungoval web shop.bryle.cz kde Ocka prodavali a skla by urco taky sehnali. V tyhle dobe je problem, ze se menej dovozci a brejle z kramu stahujou a az bude novy dovozce, tak to zase rozjedou znovu, takze v kramech ted moc asi neuspejes.

      0 0
      • civetta  

        Na bryle.cz uz to nefunguje, snad tady: www.slunecnibryle.info/…chod/oakley/ Z US webu to myslim k nam objednat nejde…

        0 0
        • JancA  

          komunikace v tomhle eshopu asi trosku vazne, pred tydnem jsem se jich ptala na nahradni dil na M framy(ztratila jsem takovej ten gumovej smejd na nos) a zadna odpoved:(. nedela treba AXON kompatibilni i tohle, Meesho?:)

          0 0
          • Meesha  

            no nevim, muzem to zkusit :-) Zkus to spis u Lukase v Programcyclu

            0 0
            • JancA  

              aha, ja myslela, ze vis:)…Lukase zkusim…oni maj taky oakleye?

              0 0
              • Meesha  

                Oakley delali kdyz byl este Horak a ted ho budou delat znovu. Stojan uz sice nemeli, ale par veci jo, tak to tam zkus…

                0 0
        • enjoy  

          7000,– za brejle ktery jsou na trhu snad desitky let??fuck off!

          0 0
        • orca  

          A nespletli se v ceně ?? není ta desetiná čárka špatně ??? Chtěl bych vidět toho kdo to kupuje :-)))))))))))

          0 0
          • ddd - andy  

            Nekdy se muzem sejit.. :-)

            0 0
            • orca  

              A jezdí se v nich lépe ??? myslím jestli dosahuješ lepších časů v násobcích než za brejla za pětikilo :-)) Nic ve zlém…

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Me v nich predjede.

                0 0
              • ddd - andy  

                Nemel bych hazet spinu na minuly sponzory, ale Ano – jezdil jsem v brylich za 5ti kilo – mohl jsem si vybrat asi 5modelu zadarmo, jaky jsem chtel a ze bylo z ceho vybirat – sedly me pouze jedny s oranzovejma sklama – ostatni bud padaly, nebo byly zas tak „na telo“ ze me z toho bolela hlava, popripade se mi delalo blbe pokud jsem koukal skrz jejich uzasne nezkreslujici skla.. Ono kdyz sedis treba denne na kole vic nez 3hodiny muzou pak i prokotiny bejt dost zasadni..

                Ted mam dvoje ócka a maximalni spokojenost..

                0 0
                • JancA  

                  jako nejsem zadnej negajezdec, ale na kole potrebuju, aby me nic netlacilo atd… a to plati i u brejli, jiny uz nechci a radsi si priplatim…Ted mam jeste tyhle : www.bicimania.com/…uct_info.php?… , dobry, sedej v pohode, ale zkreslujou:(

                  0 0
                • JancA  

                  přesně, taky bych nemenila..A to nejsem zadnej ultrajezdec:)))Pred casem sem si ale myslela, ze je to uplne fuk, jenze pak je vyzkousis a jsou skvely. Ted mam jeste tyhle : www.bicimania.com/…uct_info.php?… zatim jsem s nima jezdila dva dny a stejne se mi zda, ze zkreslujou:(

                  0 0
              • RomanH  

                Ono asi nejde ani tak o to, o kolik jedes rychleji, ale jak rychle ty sklad dokazi zareagovat na zmenu z primeho slunce na stin a schopnost videt v seru. Nevim, jak jsou na tom ty OKLAYe a zda nejde jen o reklamni tah. Muj strop za bryle byl 3000 Kc, ale chtel jsem se ujistit, ze to stoji za to. Otec ma UVEXy Supersonic za 2500 Kc. Zkousel jsem je asi mesic a presto ze mi sedely, tak zadny velky rozdil oproti Relaxum za 500 jsem nepozoroval. Nakonec jsem si koupil POINTy a jsem moc spokojenej. Je ale mozne, ze ty OKLAY nebo RP budou kvalitou nekde jinde, nicmene bez vyzkouseni takovy penize za bryle davat nechci.

                0 0
                • djano  

                  No ja som raz po Axonoch kupil Block a tie prve uz na oci nedam, aj ked predtym som bol spokojny.

                  0 0
    • MARIN  

      Zastupce Oakley byl u nas HorakTrading. A maji jeste spoustu vece vcetne zorniku. Pred 2 tydny jsem taky necop objednaval. Kontakt mas v mailu. Letos uz je zastupce pro CR nejaka Hungaros firma ktera nema ani web :( ale treba zase hodi lepsi ceny.

      0 0
    • jarda  

      Tady by asi věděli jak na tvůj problém :-) www.korinekbikes.cz

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.