• Martula

    Bydlím ve Šlapanicích..i ká­moš..který má naproti paneláku, kde bydlí sklad Merida…Ráno, když vytahuje rolety…kouká a kouká, jak tam flexkou řežou rámy…jen jiskry lítají…je to normální?…pro někoho škoda..pro někoho ne!

    0 0
    • bolekkrutor  

      já myslím,že je to v pořádku,neod­vratně se blíží doba karbonová…

      0 0
      • Martula  

        Pravda blíží…budou to karbonový rámy, co přijdou na pospas :D?

        0 0
    • cabbage  

      ze jsou to meridy, tak me to ani nestve…;

      0 0
    • jecnak  

      Zrejme nova obchodni politika Meridy. Misto aby praskli, tak je rovnou rozrezali. Majitel uz s rozkladem ramu nema vubec zadnou praci.

      0 0
    • pos3k  

      mi to pripomina kdyz nasi vyhrali v naganu a ivani pak palili hokejky :-)

      0 0
    • Hnoj  

      Žádná škoda…

      0 0
    • JIRA  

      Třeba je pouze skládají do menších krabic. :)

      0 0
    • gobike  

      Hmm! to je zajimavy.. Rekni mi adresu, prihodim jim tam moju.:-)

      0 0
      • Martula  

        Šlapanice u Brna…ulice Brněnská pod benzinkou :DDDD

        0 0
      • Páník  

        nepodporuj tady ty antimeridisty!…ja bych jim tu svou treba nedal ani kdyby prosili:)

        0 0
        • fousac  

          proc by me nemel podporovat??

          0 0
          • Páník  

            protoze si nejsem jist,ze vsichni co tu na meridu nadavaj,na ni skutecne jezdili a nebo to maj z „druhy ruky“ (to se netyka tebe…páč „prasklo a slo do pryč“-na to nemam argument:(:))

            0 0
            • fousac  

              :DD

              ale na druhou stranu, na krosovou meridu nedam dopustit… ta si svy odslouzila bez kecu..

              0 0
            • TinkTink  

              Ja na ni jezdil a az tak moc nenadavam – Merida ma dobrej (aspon co si myslim) pristup k reklamacim. :)

              0 0
        • gobike  

          Bych ji tam dal, ale jen pod podminkou, ze by mi dali new ram:-)

          0 0
    • Radek Broz  

      Myslim, ze vetsina lidi by v pripadne ankete hlasovala spis pro „hura“ :D

      0 0
    • juli  

      To rezou ramy konkurence. Asi nejakou kvalitni ocel kdyz litaji jiskry

      0 0
      • cabbage  

        houby, to tak akorat magnesium prudce oxiduje;)

        0 0
        • juli  

          I to je mozne, nebo ze by je ted delali z elektronu. Ten ma docela zajimave vzplanuti :)

          0 0
          • fousac  

            chtel bych videt typka, co si da flexou elektron.. to snad radsi uran.. vzplane taky velmi zajimave a hori, eeeee pardon – oxiduje, pri oravdu vysokych teplotach…

            0 0
            • cabbage  

              wtf elektron?;

              0 0
              • fousek  

                Naka sloucenina horciku a je velmi zajimavi ze kdyz se poleje vodou tak hori jeste 2* tolik asi tam vznika realce kde se voda rozklada na vodik a kyslik, ale to asi objasni nakej chemik

                0 0
                • cabbage  

                  to zni zajimave, kde se to da sehnat?:)

                  0 0
                  • fousek  

                    No tak to nevim, ale treba nektery zavodni auta maj rafky s primesi elektronu, no a pouziva se v leteckym prumyslu, bych rek ze bude sehnatelnej asi jako titan

                    0 0
                    • JSt  

                      auta mela, uz nemaji. prave kvuli te snadne vznetlivosti. skrk vo pangejt a kolo hori jasnym oslnujicim bili plamenem…

                      0 0
                    • Santus  

                      to nam kdysi v tovarne ten horcik zahorel na soustruhu pri obrabeni a to mel borec uplne plnou vanu tech spon. Nebyla to zadna sranda, hasilo se to piskem pak nejakyma hasicakama, ale nepomohlo nic „jasny oslnujici bily plamen“ to je presny, takovej kosmickej plamen. Hasici byli dost vyplaseni, popravde ani moc nevedeli co delat, samo to dohorelo.

                      0 0
              • rock  

                Lehká konstrukční slitina hořčíku, hliníku a zinku.

                0 0
                • cabbage  

                  // Lehká//- hm to je skoda:( jinak by z toho byly super diabolky;)

                  0 0
                  • JMT  

                    …a s tema by si chodil lovit cyklisty do branika na cyklostezku

                    0 0
    • orca  

      Unikla mi souvislost – jaké rámy reklamované a prasklé ? staré modely neprodané a neprodejné ? Nové ? Ono někdy z okna to vypadá jinak než je reál z blízka…

      0 0
      • Martula  

        Všechny typy…ale hlavně vypadají úplně nově!!!!Je to sklad nových kol !!!

        0 0
        • orca  

          A to je to co jsem psal „vypadají“ vypadají z tveho pohledu tak se nejprve tech maniku optej a pak nam to tady pis… tyhle „rychle“ soudy jsou desne zavadejici…

          0 0
      • senožrout  

        Třeba perrou špinavý peníze. Restaurace, kam nikdo nechodí už jsou asi moc okoukaný…:-)

        0 0
    • Peslezedirou  

      Já jsem takle viděl ničit carbonový rámy od Treka, silničky, bajky. Týpek na ně párkrát skočila a bylo…

      0 0
    • Dumbo  

      bud rad ze to recykluju :)

      0 0
    • Tomcat  

      Jo podle mně to je normální. Českej človek je hlava vynalézavá. Takže tipuju, že je zničej než aby je zlenvili, nebo zničej aby je někdo neopravil a kazil jim tim mémo ;-)

      0 0
      • rarášek1  

        Souhlas s tebou, když jsem vyhodil na železnou neděli před servis šrot, tak v pondělí tam s tím byli lidi abych to dal dohromady. Od té doby řežu flexou uplně všechno.

        0 0
    • cukr.dva.nula  

      To je celkem normalni kapitalistickej manýr. Než investovat do toho, ze to dovezu nekomu do kramu, zahltim mu sklad a budu cekat, ze se to za nakupni cenu proda, tak to radsi sesrotuju, vyjde to levnejc a je volno ve skladech … tohle se dela po celym svete a s uplne kazdym zbozim. Bohuzel prebytek prevysujici poptavku by zpusobil kolaps trhu, teda udajne, nejsem ekonom :)

      0 0
    • TinkTink  

      Muj nazor: nic jsme se tu nedozvedeli..nez­name zakladni fakta…treba ty ramy mely konstrukcni vadu…treba byly jety (sklad novych ramu muze mit po reklamaci jety ramy, ne?)…porad je lepsi to hodit do zberu nez to vozit nazpatek na Taiwan – tam by jim to bylo prd platny.

      0 0
      • Pavlis  

        Jj, Martula si spletla rubriku. Puvodne chtela poslat do Blesku navrh na clanek, jak videla z panelaku kdesi na obzoru rezat ramy:))

        0 0
    • honzarb  

      pokud rezou Meridu, tak to skoda rozhodne neni!:o)))

      0 0
    • Splinter  

      No eště sme zdokumentovali příjezd zbožíčka…:o)) viz foto: www.bike-forum.cz/…ponenty.html?…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.