• Sparky

    Potrebuju poradit s vyberem kola od zkusenejsich;) V historii neco je,ale moc to nepomohlo..Kolo chci hlavne do lesa (rovina po sutrech + korenech nebo normální cesta,sjezdy + primereny skoky,ale taky vyjezd na ten kopec).Taky aby do toho lesa slo dojet po silnici. Cena okolo 35 000,– a urcite HT.Takze bud koupit hodne odolny XC nebo nejakej FR a tam dat treti placku a vic vysunout sedlovku.Hodne se mi libi Norco Manik http://www.norcobikes.cz/…006/bike.php?… vy na to?Mate někdo zkusenosti?Jinak třeba u toho Norca mi vaha(16kg)neva­di.Doted sem jezdil na starym olpranu a ten ma 15kg

    0 0
    • Páník  

      mrkni do lednovyho Vela – je tam testik presne takovych kol (tusim Author,Bamshe­e,GT,GF,Superi­or,RB)

      0 0
      • Radek Broz  

        To byly ale, tusim, fully, ne?

        0 0
        • cabbage  

          ne(to poznas uz jen podle toho authora;)..

          0 0
        • Páník  

          nene…jsou to HT-cka

          0 0
          • Radek Broz  

            Aha, ja si nejak nevybavuju, ze tam bylo RB – posledni RB, co jsem ve velu videl byl sedej Monster EN, ale to uz bylo teda driv.

            0 0
            • blue  

              tedka byl taky sedej Monster, novej, s tou prohnutou horni trubkou… docela pekny fajn kolecko :-)

              0 0
              • Radek Broz  

                Ja si to fakt vubec nevybavuju. Jsem presvedcenej, ze jsem to velo cetl;-) S trochou stesti se mi tu nekde vali, pokud se ho uz nezmocnili nejaci bikeri z okoli.

                0 0
              • Radek Broz  

                BTW: Me se ten pevnak libi trochu vic s tou rovnou trubkou – teda treba na mym ultra mini ramu si to nedovedu moc predstavit – to uz by to prohnuti sahalo skoro k pedalu;-) I kdyz novej je samozrejme taky hezkej. (pozn. pro Petra;-) )

                0 0
        • lubos  

          nene, skutecne to byli HT, pamatuju si to proto, ze jsem to necetl (HT nemusim :)

          0 0
    • Radek Broz  

      To norco je fajn, jen bych na tvy pouziti bral nejakou vetsi velikost.

      0 0
    • Tomcat  

      Norko, Kona, COVE atd… je toho dost zkus vybírat podle vzhledu.

      0 0
      • Sparky  

        Tak podle vzhledu vede to Norco.Spis mi slo o zkusenosti ostatnich,jestli se z toho FR kola da udelat terenni univerzal

        0 0
    • zizen  

      V pulce listopadu jsem si koupil Sasquatche a nechal si na nej dat trojplacku, ze budu mit enduro.Predtim jsem jezidl xc bike. No a od ty doby co to mam, tak jsem nikam dal nevyjel, protoze je to podstatne tezsi nez to xc, co jsem mel predtim, ale spis mi to laka jezdit na skocky a lavky a mozna se brzo dopracuju k tomu, ze tu trojplacku vyhodim a necham si tam dat zpatky napinak. Nikdy jsem zadny jiny enduro v ruce nemel, ale myslim ze takovyhle ramy (Manik, Sasquatch) jsou na enduro zbytecne tezky..

      0 0
      • Sparky  

        Kolik melo to tvy XC kolo??A dal si nevyjel jenom kuli vaze nebo i kuli geometrii ramu??Jakou mas velikost(ramu i sebe;) )

        0 0
        • zizen  

          Hele nikdy jsem ho nevážil ani si nezjišťoval váhu. Byl to Giant Iguana s kotoučovkama, 13kg..??? Tady je fotka: www.bike-forum.cz/…11171454.jpg Myslím si kvůli váze, je to S rám a měřim 173cm a dal jsem na to delší představec než tam byl a chrtí sedlo..

          0 0
          • zizen  

            Ta S velikost, představec a chrtí sedlo se týká už toho Sasquotche :)

            0 0
    • goofy  

      Pokud ti nevadi ta vetshi vaha, tak do neho klidne jdi. Ale jinak na takovy lechci enduro by nemusel byt spatny treba Mongoose Amasa Elite, s pripadnou vymenou nekterych komponent…

      0 0
    • Páník  

      jako hodne odolny XC – enduro bych videl Konu hoss deluxe www.kona.cz/2k6_kolo.php?bike

      0 0
      • Sparky  

        JJ,na tu uz jsem taky koukal.Ale maji peknej slogan Dámy tu mají svojí LISU, pořádní kluci HOSSE

        0 0
      • Komi  

        To NORCO je mnohem hezčí … takový, z pohledu naprostého lajka, endurovitější :-)

        0 0
      • Máza  

        Hosse mam, ale normal ne dee-luxe a je to uplne v pohode kolecko!

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.