• poiko

    Koukal jsem, že 24.2–26.2. Je v Praze Sport Prague. Ještě jsem na žádnym sportovním veletrhu nebyl. Myslíte si, že má cenu tam jet? Kolik mam čekat vstupný? Co se od toho dá očekávat? Dík

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Kdyz od toho nebudes cekat nic, muze te to prijemne prekvapit. Jinak bych si spis pockal na Bike Brno (sport-life) nebo Eurobike… Interbike… :)

      0 0
    • McBlacky  

      loni tam byl alespon i závod, uvidíme jak letos

      0 0
    • Páník  

      Brno je lepsi,ale treba se Praha letos vytahne s necim echtovnim (ale pochybuju)

      0 0
    • Eila  

      no brno je lepsi… v praze mivaji dost natazeny vstupny, kolem 150 v brne jsem platila 30:-) a taky nejezdit autem, na parkovani vysolis tak 300…

      0 0
      • black.horse  

        přesně… a nebo parkovat jinde a dojít běžky nebo MHD… jinak je to takovej menší a chudší bráška Brňeskýho Sportlifu. není to nejhorší, na pár ročnících sem byl. jako na začátek jako první výstava ujde, ale žádnej zázrak…

        0 0
    • poiko  

      No, já právě bohužel nejsem z Prahy, takže bych tam musel jet. A Brno (a Eurobike) je pro mě hoodně z ruky. Spíš bych šel na čumendu

      0 0
    • pos3k  

      proti brnu fakt malej braska (v ramci bike). minuly rok to nebylo spatne, bylo tam vice „sportu“ tak bylo na co divat i z jinejch soudku. Velke rozcarovani bylo vstupne, zadne zlevnene vstupne (pro studenty) a tak (tusim) 120,– …kdyz clovek koupil nejake slevnene funkcni pradlo tak se to v tom utopilo.. bych ti to doporucil, teda s tim ze do toho budes chtit zainvestovat, uz jen proto abys vedel o cem jsou veletrhy

      zdar bajk

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.