Mountain Bike Action - ZDARMA 2006/1

96 nepřečtených
  • vinca

    Místo PF sem Vám k novému roku připravil PDF poslední číslo oblíbeného časáku Mountain Bike Action- January 2006.pdf (7.69 MB)

    http://s42.yousendit.com/d.aspx?…

    je to původně stažený z bitorrentu, a bude to tam ležet asi do pátku (13.01.06)

    0 0
    • Radek Broz  

      Diky. Chceme v budoucnu i dalsi;-)

      0 0
    • Bigi  

      Co k tomu dodat, snad jen DOBRÁ PRÁCE !!!

      0 0
    • Dijck  

      Potesilo, dik!

      0 0
    • Mamutt  

      Děkuji :o)

      0 0
    • o.ndra3  

      Škoda, lednový číslo jsem si koupil na stánku už někdy koncem listopadu, když jsem ještě byl za oceánem.

      0 0
    • black.horse  

      díky, potěší, nebylo by jich víc? třeba i starších?:-)

      0 0
    • senožrout  

      Dobrej počin, dík! … a jaká je přesná adresa toho bittorentu, abychom tě nemuseli příště otravovat :-).

      0 0
      • Lister  

        Tak jsem to nestihl, ale za ten přími odkaz na torrent se přimlouvám, nechce se mi to nějak hledat, jsem děsně lenivej :)

        0 0
    • vili  

      hele kucii proc se mne nezobrazujou obrazky?to mam nejakou starci verzi acrobata?

      0 0
    • vojtechposmourny  

      Dík.

      0 0
    • Hanysek  

      super. dik.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Blue už dělá modela i pro MBA? :o))) (str. 33)

      0 0
    • mastihuba  

      neporadí mi někdo proč mi to nejde vytisknout?

      0 0
      • Smazaný účet  

        Asi je to v dokumentu zakázaný. V Acrobatu 5.0 to jde, ale zas bez obrázků. Můžeš to převést na post script a zpět na pdf, tim se ten zákaz tisku odstraní, ale na úkor kvality. Kdyby někdo znal lepší řešení, sem s nim.

        0 0
        • blue  

          zadny prava v tom PDF omezeny nejsou… to spis bude nejakej local user problem :-)

          jinak co se tyka druhy casti, zkus Advanced PDF Password Recovery, zatim jsem tim rozlousknul kazdy PDF

          0 0
    • rock  

      Díky, super … budou i další ? Prosím …

      0 0
    • rich  

      ako uz spominal Blue – predplatne 450Kc na rok (chapem, ze pre studentov a pod. to moze byt dost) a ste bez organizacnych a sw problemov. dostanete to v el.podobe.

      0 0
    • K2  

      Nestih jsem to stáhnout,může to někdo někde vystavit, nebo poslat mailem (dodám) Díky K2

      0 0
    • Bigi  

      Už by to chtělo únorový číslo =))

      0 0
    • MrAndrew  

      Pokud byste nekdo meli zajem o jedno starsi cislo, tak tu mam November 2005.

      Najdete ho tady: http://s23.yousendit.com/d.aspx?…

      A heslo je: ForBikeForum

      0 0
    • Krutohlav  

      Nenasiel by sa clovek, ktory by to tam hodil znova? Uz tomu vyprsala platnost a neda sa to stiahnut.

      Unfortunately, your file has expired. A link is valid for 7 days or a limited number of downloads, whichever occurs first.

      Once the link expires, the file is deleted and cannot be recovered.

      0 0
    • Sparky  

      Tak tady to mate(porad lednovy cislo,jenom vystaveny jinde) http://rapidshare.de/…006.pdf.html

      0 0
      • Sparky  

        Jo,jeste kdo nevi,jak se taha z Rapidu.. 1)otevrit odkaz 2)v tabulce zaskrtnout „Free“ 3)pod carou zacne casovej odpocet – par sekund(obcas je tam napsano,ze stahuje moc lidi,takze zkusit dyl..) 4)opsat kod

        0 0
        • K2  

          Mi to nejede. Po zaškrtnutí Free se neobjevížádná odpočítaví obrazovka ani nic s kodem.Mám tam něco ve smyslu, že soubor je stažen, ale žádné info o stahování neproběhne a na počítači soubor nikde není. Víte co s tím?

          0 0
          • Sparky  

            Blbost.Odkaz je 100% funkcni-ted odzkouseno..Po zmacnuti „Free“ se objevi obrazovka,priblizne v pulce je stranka preskrtnuta carou.Pod ni bezi odpocet(asi 20sec.).Az odpocet dobehne,tak tam bude barevnym pismem napsanej kod.Kod prepis a zmackni „start download“..Misto odpoctu je tam obcas napsano ,ze stahuje moc lidi,takze to musis zkusit o chvili dyl

            0 0
            • cabbage  

              funguje to i takovy lame jako sem ja… p.s. nepsal bych " se objevi obrazovka," ale objevi stranka… to"obrazovka" zavani videem…;))

              0 0
            • poiko  

              eeeee, já musim čekat 55 minut

              0 0
      • Krutohlav  

        Ďakujem.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Nemůžete někdo dát na nějaký sdílecí web i to únorové číslo?

      0 0
    • Siddha  

      probuh lidi, hazejte to na nejaky rozumny ftpko, at si to kazdej muze stahnout bez nejakejch opicek. Dekuju.

      0 0
      • Radek Broz  

        Ne kazdej je ochotnej mit na FTP material, kterej neni az tak uplne ok.

        0 0
        • vlk  

          tak ať používaj třeba http://www.webzdarma.cz/

          0 0
          • vinca  

            jo fakt dobrej nápad :-(

            Je zakázáno využívat poskytnutý prostor jako uložiště pro soubory, zejména pokud k nim nevede odkaz ze stránek a odkazovat se na ně z jiného serveru

            využívat poskytnutý prostor pouze jako skladiště rozsáhlých souborů bez návaznosti na související prezentaci

            0 0
      • vojtechposmourny  

        Nechápu. Tady někdo nabízí zadarmo to, co by sis v papíru musel koupit za 200 a ty se ještě vztekáš, že pro to něco musíš udělat.

        0 0
        • blue  

          taky nechapu… 14 dolaru predplatnyho na rok snad zvladne kazdej :-)

          0 0
          • rich  

            tak a papierova verzia vyjde na kolko? 70Kc cca? ak po nej niekto extra tuzi…

            0 0
        • Siddha  

          ja se nevztekam, ale kdyz uz to tak ti nabizeci nabizeji, a dekuju jim za to velice, tak uz je to jedno a klidne bych treba ten webzdarma zneuzil…

          0 0
          • MrAndrew  

            Hmmm, tak to zrovna nedoporucuju, jednou jsem pres to valil takhle nejake veci a behem par minut jsem mel po accountu …

            Kdyby nekdo byl ochotny hostovat FTPko, tak klidne, ja nemam verejnou IP adresu a ani tolik trafficu k dispozici, aby to mohlo bezet stale. A taky si myslim, ze tyhle servery, jako yousendit a rapidshare, jsou docela v pohode …

            0 0
            • Siddha  

              tak jo, ono to je asi jedno… mame teda prosinec a leden? nema jeste nekdo neco :))) ja si tam dycky vyberu tak jen mozna ze tri zajimavy clanky… dekujuuuu :)

              0 0
              • Radek Broz  

                To me v MBA zajima vetsina veci (narozdil od casopisu vychazejicich v CR)

                0 0
                • blue  

                  tak na breznovy se vubec nemusis tesit, je uplne o nicem

                  0 0
                  • Radek Broz  

                    Uz jsem koukal;-) (Diky, BB!)

                    0 0
                  • BB  

                    to je snad prvni cislo, kde me nevzal ani jeden clanek. Jinak je sranda, jak nase casopisy opisuji. V nekterem z predchozici cisel (myslim prosinec) je clanek Slack is back, o geometrii trail biku. Ze maji polozenejsi vidli, sedlovou trubku, delsi zadni stavbu a kratsi horni trubku. Vcera jsem se podival do Cykloservisu a hele, on nejaky Dušan tam vystrihl skoro doslovny preklad. A kupodivu ani nezminil originalni zdroj.

                    0 0
                    • Honzas  

                      to vis, spolehlivej zdroj informaci, kterej asi nebude rvat, ze od nej nekdo opisuje, pac si toho nevsimne;-)

                      0 0
                    • cyklac.d  

                      diky ze jste tak pozorny,ale musim vas poopravit ohledne clanku o geometriich­.nevznikal na zaklade clanku z MBA,i kdyz koukam,ze je to podobny,ale na zaklade zdroje informaci ze SC. casopisy maji tytez zdroje a je jen otazkou,jak moc se preklad priblizi originalu nebo ne.to byste mohli rict,ze nase clanky o novejch kolech jsou stejny jako v jinejch casopisech po celym svete,a ze jeden opisuje od druhyho.ale je to tak,ze casopisy dostanou technicky informace,ktery pouzijou pro psani clanku zalozenych prave na tech technickejch informacich,ktery si nevycucas z prstu,takze se opiras o ta fakta.Richard to ma navic hodne obohaceny o svy poznatky, protoze v usa ma mnohem vetsi pristup k tem kolum.tady se prodavaj min a nasi praci je ctenare seznamovat s novyma informacema,ktery dostaneme.tak­ze takhle

                      0 0
                      • BB  

                        Potom se omlouvam, neopisoval Cykloservis, ale opisoval MBA a Cykloservis a ani jeden nezminil zdroj. Jinak casti clanku byly doslovnym prekladem z anglictiny a to ne pouze v technickych informacich. Velka skoda napriklad je, ze Cykloservis nezminil, ktera kola s touto novou geometrii se daji koupit u nas, namisto jmenovani znacek jako Foes a Iron Horse atd. S prekvapenim jsem zjistil, ze napriklad u nas dostupny (i financne) Giant Reign, presne odpovida teto nove specifikaci. Takova informace by znamenala pridanou hodnotu do nasich podminek. Jinak nic proti Cykloservisu, jsem jeho pravidelnym ctenarem, ale ocenil bych, kdyby uvadeli zdroje, ze kterych cerpaji.

                        0 0
                        • cyklac.d  

                          jasny,priste budu preciznejsi,diky za podnet. u geometrii jsem si nechtel hrat na chytryho,ale z press release z fabriky,ktera presne takovy kolo dela,jsem chtel udelat obecnej clanek.jinak bysme se pak mohli treba setkat s opacnym narkem lidi,ze si tady firmy delaj skrytou reklamu. jinak reign je super kolo,to jo,ale mnohem vic tyhle specifikaci odpovida nomad.a ten je dostupnej v cr a dokonce sam richard mi rikal ze je to zatim nejlepsi kolo co kdy bylo, co se tyce univerzality a skvelyho chovani.takze nomad.intense tady sezeneme taky a iron horse by v cr mely bejt brzo dostupny.takze ze hry je pouze foes a ellsworth.urcite by bylo fajn kdyby takovej clanek oslovil nase vyrobce a ti by treba zkusili takovy stroj postavit D

                          0 0
                          • hanz  

                            Jenže Nomad je za cenu jako celej reign 2, navíc na něj musíš čekat neznámo jak dlouho. Tím se jeho „výhody“ proti reignu dost smazávaj. Chtěl jsem ho a dokonce jsme to řešili s ID ale nakonec jsem pak včas vystřízlivěl. Zbylo pak víc peněz na DH rám kde opět ID ukázalo svou ochotu cokoliv zjistit a dohodnout se tak mám nakonec intense za hezčí cenu jak V10 a navíc byla na skladě. Ten iron horse mě taky moc zajímal, hlavně sunday ale nejbližší dovozce až ve švýcarech mi to taky vymluvil. Jsem rád že se dostanou do čech.

                            0 0
                          • BB  

                            Jeste k tomu Reign versus Nomad, pekny byl dotaz na Cunninghama, kde ctenar MBA se podivoval, proc RC stale vice mezi reci protezuje Nomada, kdyz v hodnoceni vyzdvihl Reigna uplne stejne jako Nomada. A Rick odpovedel, ze obe to jsou skvela kola a ze jediny rozdil mezi nima je v tom, ze Reigna po testech vratil, ale Nomada si nechal. I tak je to urcite pro Gianta skvele hodnoceni a z hlediska dostupnosti je pro nas vice po ruce. Sam jsem o Nomadovi uvazoval, ale po precteni prispevku na MBR, ze na nej kluci cekali i pul roku jsem to vzdal a sel do BLT a po dvou mesicich se dockal. Docela si myslim, ze pro nase konciny a tereny je BLT lepsci nez Nomad.

                            0 0
                            • cyklac.d  

                              nomad je lepcejsi nez blur kdyz chces skakat dropiky a jezdit lavky a tak a zaroven si na ten kopec dojet. ten blur je na blbnuti strasnej zebrik. jezdil jsem jak reigna, tak i nomada a ten mi sedel lip. ale mara z komersie treba na reigna neda dopustit, vyladil si ho do freeridova a ma uplne jinak posed a je to taky dobry. proste reign rulez a az budou nomadi tak budou taky rulezovat.

                              0 0
                              • cyklac.d  

                                jinak v pulce ledna prislo ze santa cruz ze uz se vyrabej vsechny velikosti nomadu tak uz by brzo nemel bejt problem ho sehnat

                                0 0
                              • BB  

                                ja prave jezdim jenom takovy celodenni vyjizdky v terenu – Hrebeny, Cukrak, Krivoklatsko atd. Tak by na me byl ten Nomad hazeni perel svinim. Blura LT jsem si postavil na 12,3 kg a trochu natahl posed a je to skvely universalni kolo. Trochu lituji, ze jsem tam dal Fox Float X TT, pripada mi, ze si BLT zaslouzil nejakou vetsi zehlicku. O vikendu jsem otestoval Mavericka DUC 32 a od toho okamziku lituji, ze jsem ho tam nedal.

                                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.